Nowa płyta juz 11 listopada 2007

http://www.karcer1999.republika.pl/

Moderator: XmichassX

L.A.O.
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Nowa płyta juz 11 listopada 2007

Postby L.A.O. » 05-11-2007, 21:13

Dla tych co czekali i dla nas też - dobra wiadomość.
Nowa płyta już 10.11.2007r. Materiał, który powstał między 1982r. a 1987r., nagrano
latem tego roku starając się oddać jak najwierniej oddać pierwowzór, ale nie zawsze.
Są to nigdzie niepublikowane wcześniej utwory, choć napewno znane z demówek i fatalnej
jakości nagrań koncertowych. To miedzy innymi te utwory tworzyły karcerową legędę
jarocina.<br>
"Anarchiva" - bo taki ma tytył, zawiera 15 utworów.
Część z nich zaprezentujemy na żywo na koncercie 10.11.2007r. Na razie tyle, więcej
szczegółów co do zawartości wydawnictwa juz wkrótce. Niech do 10 listopada pozostanie
to jeszcze niespodzianką.
Mamy też nadzieję, że podczas koncertu będzie już można nabyć nową płytę.
L.A.O.

Rude Buttons
Oszołom
Oszołom

Postby Rude Buttons » 07-11-2007, 11:12

Plyta juz zamowiona w przedsprzedazy na JJR - zobaczymy jak wyjdziecie
Pozdrawiam

L.A.O.
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby L.A.O. » 08-11-2007, 21:01

Rude Buttons wrote:Plyta juz zamowiona w przedsprzedazy na JJR - zobaczymy jak wyjdziecie
Pozdrawiam

Miłego słuchania
L.A.O.

Gary

ANARCHIVA

Postby Gary » 19-11-2007, 20:22

Koncert to INFERNO! Czegoś takiego tu nigdy nie widziałem. Płytę kupiłem i mam z podpisami He He! Muza zajebista. Brzmią niektóre utwory inaczej, ale bardziej by mnie wkurzały szumy i linijki, których nie można zrozumieć. Jest 'życiorys' co mnie rozwala a słuchałem go już 3000 razy! Mayday - znałem z jakieś jariocińskiej kopii. Tu czad! Chłopcy Bad Religion, a Karcera musiał słuchać Offspring, bo wreszcie usłyszałem to "Occc Occc..."
Staroć 'Kłamstwo', zagrana w Słupsku z Koniem i Wojtasem (ledwo ustałem - nie wierzyłem, że to zobaczę...), na płycie jeszcze bardziej rzeźnicza. Generalnie płyta zajebista. Najlepsza płyta punkowa w Polsce od 25 lat! Czy to prawda, że KARCER wyda coś w przyszłym roku? Czekam na 50 lecie. Przyjadę, choćbym nie wiem, gdzie mieszkał.
Adje i latajcie wysoko!!!!

L.A.O.
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Re: ANARCHIVA

Postby L.A.O. » 19-11-2007, 21:12

Gary wrote:Koncert to INFERNO! Czegoś takiego tu nigdy nie widziałem. Płytę kupiłem i mam z podpisami He He! Muza zajebista. Brzmią niektóre utwory inaczej, ale bardziej by mnie wkurzały szumy i linijki, których nie można zrozumieć. Jest 'życiorys' co mnie rozwala a słuchałem go już 3000 razy! Mayday - znałem z jakieś jariocińskiej kopii. Tu czad! Chłopcy Bad Religion, a Karcera musiał słuchać Offspring, bo wreszcie usłyszałem to "Occc Occc..."
Staroć 'Kłamstwo', zagrana w Słupsku z Koniem i Wojtasem (ledwo ustałem - nie wierzyłem, że to zobaczę...), na płycie jeszcze bardziej rzeźnicza. Generalnie płyta zajebista. Najlepsza płyta punkowa w Polsce od 25 lat! Czy to prawda, że KARCER wyda coś w przyszłym roku? Czekam na 50 lecie. Przyjadę, choćbym nie wiem, gdzie mieszkał.
Adje i latajcie wysoko!!!!

Dzięki i pozdrowienia od KARCERU :mrgreen:

Następne INFERNO 2. 12.2007 Poznań U bazyla 8-)
L.A.O.

Return to “Karcer”