Seriale

Nie odróżniasz opery od operetki (co za gamoń) i chciałbyś wiedzieć ki diabeł? Właśnie przeczytałeś zaangażowaną społecznie lekturę pt. "Nasza Szkapa" i chcesz się tym pochwalić? No trudno... skoro musisz...

Moderator: XmichassX

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 22-08-2014, 00:03

swen_hanawald wrote:sons of anarchy

Zaczęłam oglądać, bo grał tam mój ukochany (Ron Perlman - jest brzydki, aż oczy bolą, ale jak ten człowiek wydaje z siebie dźwięk, to zdarza mi się głupio chichotać i rumienić się) i nawet się wciągnęłam, chociaż mam takie same zastrzeżenia jak Ty, czyli durny ten serial i chu im w de.
Image

swen_hanawald
Ksenofob
Ksenofob

Postby swen_hanawald » 22-08-2014, 11:33

obejrzałem trochę dalej i zmieniam zdanie.
To nie jest serial klasy D tylko telenowela. Wszyscy knują intrygi, zdradzają się, kombinują na boku :lol:
Tak jak szybcy i wściekli pokazują jak można spierdolić film w którym główną rolę grają nie ludzi a samochody tak tutaj spierdolili serial w którym teoretycznie najwazniejsze powinny być motory.
Niech sobie obejrzą Auta Pixara albo Samoloty zobaczą co to znaczy robić film z pojazdami w roli głównej!

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 22-08-2014, 13:33

Motory spierniczają na jakiś tam szósty plan, a na pierwszym planie są postacie tak wkurzające, że mam ochotę rzucać rzeczami w telewizor.

BTW: Californication. [']
Image

Mecenas
Szczymryj!
Szczymryj!

Postby Mecenas » 25-08-2014, 22:19

madafaka wrote:The last ship - przewidywalne do bolu, sztampowe, pompatyczne az sie chce zygac, ale zrobione poprawnie

w sam raz na skacowana niedziele
z ciekawości poszukałem tej powieści na podstawie której zrobiono serial, po polsku nie znalazłem, a po amerykańsku nie chce mi się czytać więc zapoznałem się tylko ze streszczeniem, no i jak ci pierdoleni żydzi z telewizji zjebali akcję, jak można konflikt nuklearny zamienić na epidemię supergrypy? jak można współpracę z sowieckim okrętem podwodnym zamienić na tak schematyczną i pompatyczną rywalizację? no i do tego wydaje się że jak zwykle w serialu będzie miał miejsce hepiend, gdzie w książce ostatecznie resztki załogi próbują przetrwać w jedynym niezagrożonym opadami radioaktywnymi miejscem - Antarktydzie, jestem wkurwiony i zdegustowany <:<
Filar CPDP

old crewman
Honorowy Czytelnik Wyborczej
Honorowy Czytelnik Wyborczej

Postby old crewman » 26-08-2014, 13:41

Happy end był bliski, ale na szczęście nieco się poprawiło, bo istniejący substytut rządu to chuje. Zapewne jednak załoga da im zdrowy odpór <:)

madafaka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby madafaka » 27-08-2014, 17:46

skonczylem z breaking bad
koniec z dupy, noz kurwa jaki bylem szczesliwy jak zrobili z pinkmana niewolnika, a tu chuj... jest wolny, po co wolnosc takiemu wrakowi
zrobili to specjalnie zebym sie wkurwil
bo w madaface siedzi policjant i dobrze spełnia swoje zadanie

general_punkov
Ksenofob
Ksenofob

Postby general_punkov » 28-08-2014, 09:12

Mecenas wrote:
madafaka wrote:The last ship - przewidywalne do bolu, sztampowe, pompatyczne az sie chce zygac, ale zrobione poprawnie

w sam raz na skacowana niedziele
z ciekawości poszukałem tej powieści na podstawie której zrobiono serial, po polsku nie znalazłem, a po amerykańsku nie chce mi się czytać więc zapoznałem się tylko ze streszczeniem, no i jak ci pierdoleni żydzi z telewizji zjebali akcję, jak można konflikt nuklearny zamienić na epidemię supergrypy? jak można współpracę z sowieckim okrętem podwodnym zamienić na tak schematyczną i pompatyczną rywalizację? no i do tego wydaje się że jak zwykle w serialu będzie miał miejsce hepiend, gdzie w książce ostatecznie resztki załogi próbują przetrwać w jedynym niezagrożonym opadami radioaktywnymi miejscem - Antarktydzie, jestem wkurwiony i zdegustowany <:<

Chodzi przypadkiem o ksiazke pt "Ostatni brzeg" Nevil Shute?

Mecenas
Szczymryj!
Szczymryj!

Postby Mecenas » 30-08-2014, 19:05

william brinkley last ship
Filar CPDP

duszek Jerzy
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby duszek Jerzy » 31-08-2014, 20:16

Czterech pancernych dziś obejrzałem,a właściwie końcówkę,koniec wojny.Janek odnalazł ojca,nawet się popłakał.Polecam.

Return to “KULTURA”