zwierząt męczenie vs szamanie

Skakanie sobie do oczu, ciosy poniżej pasa, łapanie na wykroku + poszukiwanie światełka logiki w tunelu absurdu = coś, co konserwy lubią najbardziej. Zero lekkiego tańca, więc jeśliś cienka parówka, to lepiej trzymaj się z dala.

Moderator: XmichassX

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 27-02-2014, 19:19

Minister rolnictwa Stanisław Kalemba tłumaczy w rozmowie z Radiem ZET, że świnia rozbawiona i szczęśliwa jest po prostu smaczniejsza.

jesli to prawda to jestem za <:)
punki to chuje

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 27-02-2014, 19:30

moze byc w tym troche racji. kumpel z mojej poprzedniej roboty mial brata masarza i mowil, ze swinie z malych gospodarstw są lepesze glownie z tego powodu, ze podczas zabijania nie sa takie zestresowane, a swinia jak sie stresuje to się kurewsko poci. mieso tym przesiąka, pozniej za krotko się wietrzy i nie ma czasu odparowac i traci przez to częsc smaku. A chlop nie miał litosci dla innych wiec do swin rowniez podchodzil racjonalnie raz jak przyjebał zonie bo nie chciała go puscic na piwo po 4 powrocie po kase, to powiedzial, ze mial stresa jak zjechała po drzwiach i wyszedl dopiero z domu jak jej noga drgnęła :lol:
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 27-02-2014, 20:04

to mogly byc konwulsyjne drgawki :lol:
punki to chuje

Michał
Leibstandarte SS Tadeusz Rydzyk

Postby Michał » 27-02-2014, 20:35

PPC wrote: a swinia jak sie stresuje to się kurewsko poci. mieso tym przesiąka, pozniej za krotko się wietrzy i nie ma czasu odparowac i traci przez to częsc smaku.

:lol:

Wiewiórka musi jeść orzechy albo inne twarde pożywienie bo by jej paszcza zarosła
Wiele razy widział jak toną, nigdy jednak nie ulegały łatwo, nie rozlatywały się w efektowny sposób. Nie można ich znokautować jednym ciosem. Nie można im zadać ciosu łaski. Zawsze musiały być dobijane okrutnie... jak "Stirling"

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego

Postby r27 » 27-02-2014, 21:10

ze swinie z malych gospodarstw są lepesze glownie z tego powodu, ze podczas zabijania nie sa takie zestresowane

rozbawione są <8)

na wiosce byłem z 10 razy przy świniobiciu i zawsze mordy darły jak opętane jak się je wyganiało z chlewa na środek podwórka, potem dziadek młotem 5kg w głowę i nóż w tętnicę.... następnie prosiaka się opalało słomą i dopiero potem na stół i "rozbiór"

wujek mi zawsze tłumaczył i pokazywał gdzie jest wątroba, serce itd.

łeb oddawalismy psom, choć wielu ludzi uważa że gotowany świeży jest smaczny, babcia potem myła flaki (na kiełbasy) a my p owszystkim wpierdalalismy "świeżynkę" czyli ciepłe jeszcze mięsko wrzucało się na patelnię

..samkuje zupełnie inaczej niż mięso z lodówki

no iczasem "czernina" czyli zupa doprawiona krwią prosiaka.. ale to akurat nie było smaczne

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 27-02-2014, 21:16

PPC wrote:a swinia jak sie stresuje to się kurewsko poci. mieso tym przesiąka, pozniej za krotko się wietrzy
świnie się nie pocą. co prawda mój dziadek uważał, że wódka leczy wrzody żołądka i podawał przykład kolegi, któremi taki wrzód pod wpływem wódki pękł, minutka bólu i po problemie
Last edited by Vibovit on 01-01-1970, 01:00, edited 2 times in total.

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 27-02-2014, 21:17

masz racje toi prawie to samo sa zaganianie ich setkami, kiedy sie tłoczoą i jedna na drugą wpada a czasem jeszcze transportowanie samochodami
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

r27

Postby r27 » 27-02-2014, 22:24

czasem jeszcze transportowanie samochodami

tzn. mniej by się stresowały jadąc koleją?

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 27-02-2014, 23:05

w takim razie mam nadzieje, ze chociaż z żoną mnie nie okłamał!

to moze się nie poci, może ja kurwa żółć zalewa ;) coś musiało być na rzeczy

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 27-02-2014, 23:11

pewnie zona sie poci jak swinia <8)
punki to chuje

r27

Postby r27 » 27-02-2014, 23:45

ja tam wolę mięso świni zestresowanej...ma taki specyficzny posmak..strach przemieszany z nadzieją (a nóż się uda?) ...ponoć im świnia bardziej w stresie tym bardziej smakiem dzika przypomina, bo dzik całe życie w stresie a nie na luzaku w chlewie

madafaka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby madafaka » 27-02-2014, 23:54

r27 wrote:no iczasem "czernina" czyli zupa doprawiona krwią prosiaka

czernina jest z kaczki!!!!!!!!! nacjonalisty pholskie ie piszo jak jak ukraincy czy inna swolocz dokhurwa ojcza majdana!
w pizdu wasza ...
bo w madaface siedzi policjant i dobrze spełnia swoje zadanie

r27

Postby r27 » 27-02-2014, 23:57

z kaczki to na bogato..u nas na wsi to z prosiaka :lol: :lol: :lol:

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 28-02-2014, 07:53

czernina jest dla cyganow.
punki to chuje

r27

Postby r27 » 28-02-2014, 08:12

Myślałam o ludobójstwie dokonanym na Ormianach, o ofiarach na Bałkanach w latach 70-tych i o kolonizacji Ameryki Południowej i Północnej, o Darfurze… aż doszłam do innego pogromu dokonanego na żyjących istotach, jaki dokonuje się od wieków, na każdym kontynencie i w każdej kulturze. A jest nim zjadanie zwierząt.

(...)

Od kiedy człowiek zaczął podporządkowywać sobie gatunki zwierząt i uprzedmiotowił je ich posiadaniem, stracił szacunek do samic. Zaczął traktować je jako ogniwa niezbędne do powiększania swojej władzy, pieniędzy i wpływu. Dlatego jedzenie mięsa i produktów odzwierzęcych jest związane z mentalnością dominacji i ma wpływ nie tylko na kobiety, ale uderza również w mężczyzn. Chłopcy w systemie patriarchalnym uczą się mówić o kobietach jak o kawałkach mięsa, które można „skonsumować”. Są zmuszeni do odłączenia się od swojej naturalnej wrażliwości, aby przetrwać w grupie i nie stać się jej ofiarą. Will Tuttle twierdzi, że są to również następstwa jedzenia mięsa i produktów odzwierzęcych. Według niego, rytuał jedzenia jest fundamentalny w indoktrynacji współczesnej kultury, a wykorzystanie słabszych jest podstawą naszego żywienia. Wykradanie krowom cieląt, a następnie mleka, staje się analogią do bezprawnego nadużywania kobiet i podobnego „wykradania” im ich dóbr. Na termin „mięso” – w odniesieniu do kobiet – zwróciła uwagę również amerykańska feministka walcząca o prawa zwierząt – Carol J. Adams w książce The Sexual Politics of Meat. Przeprowadziła analogię pomiędzy uprzedmiotowieniem ciał kobiet i ciał zwierząt. W obu przypadkach ich przeznaczeniem była konsumpcja. Dużą rolę odgrywa w tej sytuacji kapitalistyczne tło, w którym rynek staje się areną dla społecznych symboli.
(...)
Zjadanie mięsa wywołuje skojarzenia ze zjadaniem wroga, kogoś słabszego
(...)
Jeśli oburza nas szowinizm i patrzenie na kobiety przez pryzmat ich zdolności rozrodczych i zarządzenie ich płciowym potencjałem bez ich zgody to, na przykład, w konsekwencji opowiadamy się za prawem do aborcji, zaostrzeniem kar dla gwałcicieli, czyli jednym słowem chcemy, aby kobiety były jedynymi władczyniami swojej seksualności i potencjału rozrodczego. Jeśli chcemy tego dla kobiet, to dlaczego nie mielibyśmy przełożyć tego zagadnienia na inne kategorie, na przykład zwierzęce, gdzie prymitywne zasady dominowania nad słabszym, zniewolenia i uprzedmiotowienia panoszą się swobodnie.

http://codziennikfeministyczny.pl/mleko-mieso/

i komentarz:

o jest po prostu wspaniałe jak wszystko się łączy, gratuluje tego reserchu, bardzo dużo źródeł, tekst miażdży prawaków. Ja proponowałbym jeszcze, może dajmy prawo do aborcji wszystkim zwierzętom, tak samo trzeba wdrożyć szkolenia z zakresu antykoncepcji dla jurnych byków i ogierów, wprowadźmy także leśną policję, która będzie zabierała zwierzęta mordujące inne zwierzęta do zoowięzienia. niestety znalazłem też błąd, bo nie napisałaś nic o eutanazji. ale to doprawdy temat na osobny artykuł. bo co jeżeli lekarze zwierzęcy będą jej nadużywali, mając ochotę na schabowego i fałszowali kartę zoopacjenta. zapomniałaś też dodać w jak okropny sposób żydzi obchodzą się ze zwierzętami. ja rozumiem, że katole to o niczym innym nie myślą tylko mordować zwierzęta i posiadać kobiety, ale rytualne zabójstwa zwierząt wśród ortodoksów judaistycznych to też może być problem. chciałbym też żebyś w następnym artykule poruszyła temat niemal identycznej budowy przewodu pokarmowego wegepozytywnej krowy i (ciągle niestety) wegeniepozytywnego człowieka. pozdrawiam i tak trzymać!

;)

Rob26
Man Bear Pig

Postby Rob26 » 28-02-2014, 10:04

ja moze jestem naiwny ale naprawde wierze w szczatkowa ludzka inteligencje i zdrowy rozsadek i wydaje mi sie ze takie wynurzenia czynia generalnie wiecej zlego niz dobrego dla feminazistowskiej sprawy, otwierajac po prostu co bardziej watpiacym oczy na fakt jaki to jest stek chorych bredni

obowiazkowo:
Leftism is a mental disorder

bede to kurwa powtarzal w co drugim poscie :sofa:
Well I feel so good cos I feel so good
And I feel so good cos it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night

Conservative Punk Division Poland
...czyli Szwecja nie moze byc i nie jest Arabia Saudyjska feminizmu
Image

r27

Postby r27 » 28-02-2014, 10:44

Psy czy koty są bliższe naszemu sercu. Niestety, ale gdy ktoś chce skupować świnie, krowy czy konie, mało kogo to obchodzi, mało komu chce się ruszyć palcem - dodaje ekolog.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,15539956,Fir ... borcza#Cuk#ixzz2ubljYUuo

człowiek zupełnie poważnie mówi o tym iż trzeba "coś zrobić" z tymi co "skupują świnie czy krowy"
może więc zacząć od rządu?
Minister rolnictwa Stanisław Kalemba zapowiedział, że w przyszłym tygodniu ruszy skup trzody chlewnej od rolników prowadzących gospodarstwa w strefie buforowej, wyznaczonej w związku z chorobą ASF. Minister nie podał szczegółów interwencji na rynku.

http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzec ... 49478.html

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 28-02-2014, 15:32

ludzie łykają każdą bzdurę

http://natemat.pl/93543,chca-skupowac-p ... rokuratura
Wielka afera z kotletami z psów i kotów to prowokacja: Dziennikarz "Nie": Wszyscy się wkręcili

duszek Jerzy
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby duszek Jerzy » 28-02-2014, 20:45

Vibovit wrote:
S. wrote:na psychikę zwierząt to może nie wpłynie, ale psychikę dzieciaków owszem. opiekowanie się zwierzętami uczy odpowiedzialności, więc nie widzę w tym nic złego.
owszem, ale opiekowanie się w sposób, którego zwierzęta rzeczywiście potrzebują.

natomiast czytanie na głos potrzebne im nie jest i nieufny konserwatysta faszysta może podejrzewać pomysłodawcę, że chce budować w dzieciakach fałszywe skojarzenie między zwierzakiem a ludzkim dzieckiem.

jak się poczyta ten temat, to się lepiej takie podejrzenie zrozumie.

ale w praktyce to po prostu takie dwie sroki za ogon - szczyl i kota pogłaszcze, i przeczyta przy okazji coś poza esemesem czy jakimiś pierdami z fejsa

https://www.youtube.com/watch?v=SwMzNPMOQ0U

r27

Postby r27 » 28-02-2014, 20:53

ludzie łykają każdą bzdurę

dziennikarz "newsweeka" też się wkręcił bo uznał że fakt iz ktoś chce skuppować mięso psów czy kotów jest czymś straszliwym

Otóż firma Exotic Meat Poland ogłosiła, że zamierza skupować zwierzęta na kilogramy, a później wysyłać je za granicę. Po co? Na to pytanie chyba nie trzeba odpowiadać.

zresztą sam dziennikarze "nie" też byli "wkręceni"

Gdy wpadliśmy z koleżanką na pomysł, aby skupować psy i koty na kilogramy, to aż wstrząsnąło redakcją.

co innego gdyby miał powstać art. o prawie do aborcji..wtedy nikogo z "nie" to by nie ruszyło bo jak wiadomo płód to nie człowiek

....nie to co pies czy kot

na koniec:
– Przestańmy być chorymi hipokrytami, którzy pochylą się nad pieskiem czy kotkiem, a świnie traktujemy w sposób uwłaczający jakimkolwiek humanitarnym zasadom – podsumowuje autor prowokacji.

ja osobiście tego nie rozumiem tak do końca, bo czy dziennikarz tym samym chce by koty i psy też zjadać? czy też zakazać jedzenia mięsa? jak nalezy rozumieć "humanitarne traktowanie świni"? że ma nie cierpieć przed ubojem? nie raz nie dwa pisałem że jak się przyjmie taki tok rozumowania to okaże się że naziści w treblince gdyby przywozili żydów wagonami sypialnymi i do końca skutecznie potrafili ukryć przed nimi fakt że zostaną zgładzeni musieliby być uznani za "humanitarystów" <8)

[ Dodano: |7 Mar 2014|, 2014 11:08 ]
Fundacja Zielonki chce, aby ten billboard był pierwszym w "ogólnopolskiej kampanii obnażającą pogardę dla ludzi i zwierząt, arogancję, bezczelność, obłudę, pychę i zachłanność kleru Kościoła Rzymskokatolickiego". W planach jest już plakat z prymasem Stefanem Wyszyńskim, który ma sugerować jego sympatię do Adolfa Hitlera.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... raca/cyxdz

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ż
Oszołom
Oszołom

Postby Ż » 07-03-2014, 15:43

http://en.wikipedia.org/wiki/Calf_269

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:-|

może i stare, ale to jak oni są pierdolnięci zaskakuje mnie codziennie

r27

Postby r27 » 07-03-2014, 19:44

<8) <8) <8) <8)

[ Dodano: |10 Mar 2014|, 2014 13:17 ]
W niedzielę, około godz. 17, we wsi Trzciano Stare nasz Czytelnik potrącił psa, który wyskoczył mu przed maskę. Wilczur uderzył w przedni zderzak i znalazł się na środku jezdni. Wyglądał na martwego. Kierowca wysiadł z auta, aby sprawdzić w jakim jest stanie. Pies żył. Był nieprzytomny, charczał, ciężko oddychał, z jego pyska sączyła się krew, a nogi miał w nienaturalnej pozycji. Mężczyzna bez zastanowienia chwycił ranne zwierzę i przeniósł na pobocze, aby uchronić je przed innymi autami, których w krótkiej chwili przejechało kilkanaście. W pewnym momencie pies oprzytomniał i ugryzł mężczyznę, po czym opierając się na połamanych tylnych łapach zaczął oddalać się w stronę wiejskich zabudować. Kierowca seata z zakrwawioną dłonią i ruszył za psem, aby ustalić jego właściciela. W międzyczasie wezwał policję i służby weterynaryjne powiatu sokólskiego w celu ratowania rannego zwierzęcia.

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/art ... /140319995

[ Dodano: |11 Mar 2014|, 2014 08:09 ]
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/art ... /140319979

W niedzielę 29-letni mieszkaniec Dobrzyniewa dużego poszedł nakarmić króliki. W oborze natknął się na nieznanego psa, który na widok mężczyzny zaczął warczeć. Wtedy 29-latek cofnął się za drzwi i chwycił za leżącą nieopodal siekierę.

- Następnie wszedł z powrotem do środka i kilkukrotnie uderzył psa jej obuchem zabijając zwierzę - mówi Kamil Sorko z zespołu prasowego podlaskiej policji. - Potem sam o całym zdarzeniu poinformował policję.

Mężczyzna był pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. 29-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Za swój czyn stanie przed sądem.

agnosticfront
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby agnosticfront » 14-03-2014, 20:45

jak sie nazywa czlowiek ktory dupczy zwierzeta zoofil a ten co je bije k...... :lol:
http://muzyka.interia.pl/raport/michael ... 01254,6257
Nołlajf tankista.

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 14-03-2014, 20:50

planeta malp <:)
punki to chuje

r27

Postby r27 » 14-03-2014, 21:32

inni świadkowie twierdzą, że z drugiej strony szympans był traktowany przez swego opiekuna w iście królewski sposób. Bubbles jadał z Michaelem Jacksonem przy stole.

....ponoć jak majkel czasem wypił to zwykł mawiać: "Bubbels ciebie też kiedyś wybielę"

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 14-03-2014, 22:03

"kiedys cie wybiele, a dzisiaj bierz do japy"

[ Dodano: |14 Mar 2014|, 2014 22:06 ]
maz siostry majkela twierdzi ze slyszal jak piosenkarz mowil do szympansa "kocham cie tato"

<o|
punki to chuje

JaranekUchlanek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby JaranekUchlanek » 14-03-2014, 22:11

Słuchaj taty Bubles -i lepiej się ciesz, ze nie szczekasz !
Made in Heaven inspired in Hell

[prezes]
Gumowiec

Postby [prezes] » 20-03-2014, 16:23

http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/pr ... kami/tx1lh

Dwa lata to zdecydowanie za mało za spowodowanie nerwowego chodzenia u psa.

Kurwa, jakby zamknąć ludzi, przez których ja nerwowo chodziłem, to by się Pomorskie wyludniło.
"kultywowanie Jarocina, tężyzna fizyczna, zdrowie psychiczne" PauluSS

r27

Postby r27 » 20-03-2014, 17:24

Sprawa zbulwersowała opinię publiczną.

Po czterech dniach udało się zatrzymać mężczyznę, który dopuścił się tego brutalnego czynu.

definicja "znęcania się" jak widać drastycznie się rozszerza ... to przestało już być śmieszne bo gdyby tak majtnął swym kolegą to by wszcząć postępowanie z urzędu typek powinien mieć 7 dni zwolnienia lekarskiego, jak widać w przypadku "świętego psa" zwolnienie od weterynarza nie jest konieczne

z komentów:
Dopuki pod togami prokuratorskimi , sędziowskimi nie będzie człowieka to takie kanalie zwane ludżmi będą krzywdzić bezbronne zwierzęta,ptaki i świat roślin !

JaranekUchlanek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby JaranekUchlanek » 20-03-2014, 18:18

"Po czterech dniach udało się zatrzymać mężczyznę, który dopuścił się tego brutalnego czynu."

Jakbym to widział: wszystkie sprawy idą na bok ! Ściągnijcie ludzie z urlopów ! Musimy go dorwać za wszelką cenę <lol
Made in Heaven inspired in Hell

Return to “POLITYKA”