Z Archiwum X - Stare foty

Odkurzyłeś swoje stare ziny, znalazłeś w nich arcyciekawy wywiad z zespołem Zapieczony Stolec, masz skaner pod ręką i chcesz się tym pochwalić? No to siup. Znalazłes kwity na swojego kumpla, który przed 10 laty przyznał się na łamach "Maci Pariadka", że jest feministą? Dawaj... już my go załatwimy.

Moderator: XmichassX

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 16-10-2008, 23:43

ripo ale co ma z tego niby wynikac? to ze robson byl menagerem konkwisty, to wiedza wszyscy, to ze mu odbilo to tez fakt. ale w zaden sposob nie byl przez to jakas kluczowa postacia w zespole, to nie mclaren :-D
punki to chuje

Riposter

Postby Riposter » 16-10-2008, 23:47

Ech , ale ja tu niczego nie kwestionuję. Tekst wkleiłem dla chcących dowiedzieć się czegoś więcej o losach ludzi. Dodam jeszcze że jednego z czołowych zadymiarzy biorących udział w tym zdarzeniu znam(znałem) bardzo dobrze.

Kasza
silny człowiek na trudne czasy

Postby Kasza » 17-10-2008, 00:09

Riposter wrote:
Wywiad nie jest z żadnej pierwszej ręki, tylko z GazWyba :-D
Chodzi mi o to ze wypowiadają sie ludzie którzy bezpośrednio brali udział w ówczesnych wydarzeniach. A to kto opublikował to już inna sprawa. Wkurwia mnie to ze jak nie macie co powiedzieć to sie przypierdalacie do tego gdzie to zostało opublikowane, a nie do tego co , kto powiedział. Wiesz lepiej coś o tej sprawie to nawlekaj, słucham.

Co powiedzieli, to jedno, a co wydrukowali to drugie, poza tym ten artykuł chyba wszyscy już czytali.

Riposter

Postby Riposter » 17-10-2008, 08:16

Co powiedzieli, to jedno, a co wydrukowali to drugie,
Skoro posiadasz wiedzę o tym co zostało powiedziane a co wydrukowane , to oświeć wszystkich o tych manipulacjach.
Kasza wrote:poza tym ten artykuł chyba wszyscy już czytali.
Twoje imię LEGION że mówisz w imieniu wszystkich ? Kasza w sumie nic nie wnosisz do dyskusji po za biciem piany i mąceniem wody. Czekam na twoje rewelacje o tych manipulacjach.

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego

Postby r27 » 17-10-2008, 08:19

ja nie czytałem...

a tak wogóle to rozumiem że ktoś może z ns nawrócić się na pps itd

ale te "gejowskie kluby" to jebie zwyczajnie wiochą na kilometr

Riposter

Postby Riposter » 17-10-2008, 08:23

r27 wrote:a tak wogóle to rozumiem że ktoś może z ns nawrócić się na pps itd
Bardzo blisko maja do siebie jeśli by odrzucić "rasizm" gospodarczo.

[ Dodano: |17 Paź 2008|, 2008 09:29 ]
r27 wrote:ale te "gejowskie kluby" to jebie zwyczajnie wiochą na kilometr
Nie tylko wiochą. To po prostu żenada.

Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"

Postby Cycek » 17-10-2008, 09:18

Większą wiochą i żenadą jest pracować dla Polsatu jako realizator dźwięku przy "Barze"... :roll:

plutek
Honorowy Dawca Moczu
Honorowy Dawca Moczu

Postby plutek » 17-10-2008, 09:22

ten artykuł był już wrzucany na forum.
Dzisiejsze posty sponsoruje literka A i H, oraz cyfra 88

Schaboszczak
Stephen Hawking polskiego punk rocka

Postby Schaboszczak » 17-10-2008, 11:18

Ripo- zajrzyj do tematu o tym jak Budyń był w GW i obczaj co powiedział i co zostało opublikowane- bo to dwie różne rzeczy. ;)
PEJO wrote:sze muwie to co myslę

-----

"Za młody pan, młodzieńcze, żeby mnie uczyć, jak się wykonuje niewykonalne rozkazy"

Riposter

Postby Riposter » 17-10-2008, 11:57

Macie do kurwy nędzy mózgi to z nich korzystajcie. Zapodać coś by trochę ludziskom naświetlić sprawę to wiecznie coś nie pasi. Kurwa jak te stare baby, które przekwitają.

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 17-10-2008, 12:05

Cycek wrote:

Większą wiochą i żenadą jest pracować dla Polsatu jako realizator dźwięku przy "Barze"... :roll:

a ty gdzie pracujesz, bo skoro dla ciebie wiocha jest praca w jednej z najwiekszych stacji w PL to prawdopodobnie nizej ordynatora w szpitalu klinicznym nie schodzisz :lol:
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

Riposter

Postby Riposter » 17-10-2008, 12:21

r27 wrote:ale te "gejowskie kluby" to jebie zwyczajnie wiochą na kilometr
Tak sobie myślę o tym to zawsze sie znajdzie jakiś Nicky Crane
Last edited by Riposter on 19-10-2008, 09:36, edited 1 time in total.

Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"

Postby Cycek » 17-10-2008, 12:32

PPC wrote:
Cycek wrote:

a ty gdzie pracujesz, bo skoro dla ciebie wiocha jest praca w jednej z najwiekszych stacji w PL to prawdopodobnie nizej ordynatora w szpitalu klinicznym nie schodzisz :lol:

Jestem pracownikiem fizycznym, ani się tego nie wstydzę, ani się z tym nie obnoszę.
Tylko, że w przeciwieństwie do Bartnikiewicza nie śpiewam frazesów o białej rasie i szacunku dla wartości, po czym puszczam dżingle w programie gdzie lansuje się murzyn z gejem...
Ale rozumiem, kasa się zawsze przyda...

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 17-10-2008, 12:46

charles barkley powiedzial, ze za milion dolarow pracowałby nawet dla Ku Klux Klanu :lol:
A zdaje sie ze od jakiegos czasu juz nie spiewa o bialej rasie.
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"

Postby Cycek » 17-10-2008, 13:35

Można i tak.
Ja jednak w pewnych kwestiach przybijam piątkę Riposterowi.
Warto mieć jaja i zasady i nie sprzedać się do reszty.

zWWA
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby zWWA » 17-10-2008, 14:12

A ma ktoś może to słynne zdjęcie?
Fajnie jakby ktoś wrzucił.

i nie rozumiem czemu śpiewając o białej rasie nie można być realizatorem dźwięku w polsacie <o|

Kefir87
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Kefir87 » 17-10-2008, 14:24

Kiedy naród umiera
ty realizujesz dźwięk w Polsacie
i śpiewasz o miłości...
:git:

Kasza

Postby Kasza » 17-10-2008, 14:30

Riposter wrote: Skoro posiadasz wiedzę o tym co zostało powiedziane a co wydrukowane , to oświeć wszystkich o tych manipulacjach.

Nie jestem alfą i omegą, ale to chyba oczywiste że wszystko co drukuje wyborcza należy traktować z dystansem.
Riposter wrote:Kasza w sumie nic nie wnosisz do dyskusji po za biciem piany i mąceniem wody. Czekam na twoje rewelacje o tych manipulacjach.

Gdzie Ty tu widzisz dyskusję? Ja daję od siebie żartobliwy ( :mrgreen: ) komentarz, a Ty się na mnie rzucasz jakbym Ci ojca i matkę harmonią zabił. Normalnie bym nie pisał takich pierdół, ale dąsanie się bo ktoś "bije pianę" = hc.ghay.pl

plutek
Honorowy Dawca Moczu
Honorowy Dawca Moczu

Postby plutek » 17-10-2008, 14:45

Litości temat jest o zdjęciach, następne offtopy lądują w sraczu
Dzisiejsze posty sponsoruje literka A i H, oraz cyfra 88

herr bert
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby herr bert » 17-10-2008, 17:14

Kasza wrote:
Riposter wrote: Skoro posiadasz wiedzę o tym co zostało powiedziane a co wydrukowane , to oświeć wszystkich o tych manipulacjach.

Nie jestem alfą i omegą, ale to chyba oczywiste że wszystko co drukuje wyborcza należy traktować z dystansem.

Kasza, z tego co się orientuję, a info miałem od osób która się tam wypowiadały, to nie zostało tam chyba nic zmanipulowane, no chyba że chłopaki sami ładowali pod włos dziennikarza co się w takich sytuacjach czasami zdarza. :lol:
Z tego co słyszałem to typ chciał opisać wszystko rzetelnie i obiektywnie.
Kasza, artykuł pisał człowiek z krwi i kości podpisujący się imieniem i nazwiskiem, a nie jakaś Gazeta Wyborcza. :-P

Jeśli nie wiesz kto to jest Jakub Michalak to zapraszam do lektury książki "Nie będę wisiał ukrzyżowany", o historii dolnośląskiego punka.
Może to coś rozjaśnia wątpiącym w rzetelność autora.

Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"

Postby Cycek » 18-10-2008, 12:45

herr bert wrote:z tego co się orientuję,

herr bert wrote:nie zostało tam chyba nic zmanipulowane,,

herr bert wrote:no chyba że chłopaki sami ładowali pod włos dziennikarza

herr bert wrote:Z tego co słyszałem

;pudelek.pl:

WKELJAĆ KURWA FOTY A NIE PIERDOLIĆ!

herr bert
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby herr bert » 18-10-2008, 13:13

Cycku,
A co mam napisać że dam se rękę uciąć i jestem pewien na 1000%.
Koleś który pisał ten artykuł do dzisiaj utrzymuje z bohaterami artykułu kontakt. Ja znam osobiście kilku uczestników tamtych zajść jak i autora. Skoro sądzisz że kituję to twoja sprawa. Ja wiem swoje, a te twoje pudelki to se sianem wypchaj

Sam se foty wklejaj, myślisz że mam tyle fot co Ripo. :lol:
Ostało mi się prywatnych raptem kilkanaście i nie mam skanera, a tych z wiosłem to nie mam ochoty wklejać, i tak już wystarczająco ich nawstawiałem. :-P

Riposter

Postby Riposter » 18-10-2008, 21:33

Sam se foty wklejaj, myślisz że mam tyle fot co Ripo. :lol:
Mi najlepsze foty szlag trafił. Ale są po ludziach może kiedyś coś uda mi się jeszcze zarzucić .

herr bert wrote:i nie mam skanera
Ja też. Po prostu robię aparatem foty starych fot niczym szpieg z krainy deszczowców :mrgreen:

herr bert
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby herr bert » 19-10-2008, 00:02

Zawsze mnie kroili z fotek i jak ktoś chciał to zawsze dawałem, a teraz nie ma czym się pochwalić.

Zacznijmy od początku.
Wypada się przedstawić na początek.
Oto ja w młodości :-P
Image
A to starsi koledzy po fachu z pewnej miejscowej kapeli 81 albo 82 rok. Życie czasami zatacza koło i człowiek reanimuje te dźwięki po prawie 28 latach.

Image

Image

Fotka z 1982 albo 83 roku, na pewno przed koncertem Subsów w 83 roku, ponieważ wszystkie ćwieki musiałem wyjmować zębami, a potem zomowcy napierdalali moją głową o umywalkę. Potem ktoś mi w szkole podpierdolił pape i miałem nową, jak mnie pamięć nie myli to chyba Ramoneskę. Na fotce obok mnie i Wojtka stoi Gocha która śpiewała w mojej pierwszej kapeli punkowej. Z ciekawostek to jakieś pięć lat temu Gocha zjawiła się z drugą kumpelą Iwoną na koncercie, a młodsi nie znający ich podchodzili do mnie i pytali się co to za prostytutki. Prowokacja to była zawsze ich namocniejsza strona, do dzisiaj trzymają fason, ale już w wersji light. :lol:

Image

Fotka z 1982 lub 83 roku widząc po leżącym pod nogami pokrowcu od wiosła to musiało być po jakimś koncercie. Siedzę sobie z Trawą na krzesełkach w klubie. Trawa to był mój sąsiad, mieszkał dwa bloki ode mnie. Już w szkole podstawowej grasowaliśmy w podartych koszulkach z agrafkami wzbudzając zażenowanie wśród miejscowych dewotek i żuli. Co by nie mówić to chodziłem przez pewien okres do szkoły okrętowej w której trzeba było chodzić w mundurze. W pewnym momencie stwierdziłem że nie chcę już więcej chodzić w mundurze i wolę być punkiem. Następnie przeniosłem się do liceum mechanicznego gdzie mogłem już do woli chodzić ubrany jak chciałem, i tylko dyrektor szkoły dostawał palpitacji na mój widok. :lol: :klaki:

Image

Pewien osobnik wynurza się z czołgu. To pewnie Gustlik. :lol:
Chwila wariacji na szkolnych przerwach. Kto nie wie kto to jest ten fujara.
Image
Kolejne zdjęcie z szkolnej przerwy w mechaniku.
Image
Uwaga Uwaga
Oto moja małżonka w latach młodości na praktyce ze szkoły rolniczej.
Prawdopodobnie 84 albo 85 rok
Image
Kobiecina trzymała fason, i tak do dzisiaj jej pozostało.
Image
Ja gdzieś około 85 albo 86 roku w Szczecinie.
Image
Powrót po półtoramiesięcznym pobycie w wojsku, z czego prawie cztery tygodnie spędziłem w warszawskim szpitalu psychiatrycznym przy ulicy Nowowiejskiej. Szczecin 1985 grudzień.
Image
Z tego samego koncertu, od lewej ja, w środku pałker TZN Xenna z nogami manekina i DarekL.
Image

Warszawa 85 albo 86 rok, Wojtaszko i DarekL w Remoncie.
Image
Intelektualne rozprawy Darka i Zygzaka w Remoncie, obk Wojtaszko i koleś którego nie pamiętam.
Image
To zdjęcie już kiedyś zamieszczałem, ale pasuje do kolekcji z Remontu.
Ja i moja połowica, a w tle Zygzak, Darek, Maciek i Inka.
Image
Każdy chciał być perkusistą nawet Monika :lol:
Image
i Maciek.
Image
Ja i Wojtek na próbie 86 albo 87 rok
Image
Róbrege 87 rok
Image
Ja pijany w trzy dupy na koncercie w Szczecinie 1987 rok.
Pozdrowienia dla Dzidka, który wszystko wtedy organizował.
Image

Gdzieś tak w okolicach 93 albo 94 roku z moją córką. Zmiana fryzury na clashowatą, żel i brylantyna w akcji. :D
Jak ten czas leci, dzisiaj córka jest już studentką, a jeszcze niedawno człowiek ją na rękach nosił. :dziad:
Image
Podczas niedzielnego spaceru w szpanerskiej jasnej kurteczce. Na swoje usprawiedliwienie pragnę dodać że na co dzoeń chodziłem w bordowej collegówce z jasnymi rękawami. To były czasy, człowiek balował co tydzień, a o mordobiciach z wszystkimi miejscowymi gangsterami nie wspomnę. :oops:
Image

A teraz współczesność i szara rzeczywistość.
Jest nas dwóch, ja i mój brzuch. :violin: :violin: :violin:
Image

Riposter

Postby Riposter » 19-10-2008, 09:24

herr bert wrote:Fotka z 1982 albo 83 roku, na pewno przed koncertem Subsów w 83 roku, ponieważ wszystkie ćwieki musiałem wyjmować zębami, a potem zomowcy napierdalali moją głową o umywalkę.
Dokładnie tak było. Kozakiem był ten kto miał więcej ćwieków w tamtych czasach. Na nasza parafie milicja i ORMO :mrgreen: robiła wjazdy regularnie , łapiąc tych co nie zdążyli spierdolić i na komendzie strzygąc a właściwie skubiąc miejscami włosy do skory coś prawie na kształt szachownicy :-P Kiedyś przez to wywiązała się zadyma miedzy dyrekcją szkoły a komendą gdyż żaden fryzjer nie robił tak pankowych fryzur jak gadownia. Po tej zadymie zaprzestali strzyżenia , ale łapanki urządzali dalej z wywózka za miasto w środku nocy , pałowaniem i zostawianiem w szczerym polu. Kiedyś nas zawinęli porobili foty i pozakładali kartoteki. W 1990 lub 1991 przyszło mi na chawirę że mogę przyjść po odbiór zdjęć z komendy i swoją kartotekę. Nie poszedłem i do dziś żałuję. Tak apropo wywózek za miasto przez milicję , kiedyś mnie i kolesia który już nie żyje gadownia zawinęła do suki prosto z ulicy a że kurwy były pijane to na dzień dobry oklep i kulawe teksty w stylu jak bym miał takiego syna to ... :evil: Kolesiowi niedawno wtedy zmarł ojciec no i na to dictum odpowiedział gadowi prosto w ryj i tu uwaga bo mnie ten tekst wgniótł wtedy w podłogę suki - "Ty chuju nigdy nie będziesz moim ojcem , do pięt mu nie dorastasz szmato". Myślałem że nas zajebią za to i powoli zacząłem sie żegnać z życiem, ale o dziwo gady siedzące w suce na taki tekst zbaranieli nie wiedzieli co odpowiedzieć i jakie było nasze zdziwienie gdy otworzyli drzwi suki i kazali nam wypierdalać :mrgreen:
Jedna kurwa SB-cka postawiła sobie za cel by mnie zpuszkować na dobre com sie z chujem miał to cała historia i dokonał by swego , gdybym nie poszedł do armii a komuna w tym czasie nieprzeszła transformacji. Widziałem tego SB-ckiego chuja pare lat temu , pijany jak zwykle za tą swoją SB-cką emeryturę. Chuj pytał sie czy go poznaję :lol: Powiedziałem ze nie znam takich jak on , po prostu z kurwami sie nie dyskutuje. Tuz przed wojskiem byłem częstym gościem na dołkach(48 godzin bez uzasadnienia mogli trzymać na komendzie) ledwo wyszedłem już mnie puszkowali następny raz. Metody obijania tez na mnie przetestowali wszelakie, ale jak ktoś to powiedział człowiek przeżyje wszysko oprócz własnej śmierci.

P.S. - herr bert jak chcesz to jednak coś tam wygrzebiesz ze swojego archiwum ;)

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 19-10-2008, 13:57

uuuuuuuuu te milicyjno policyjne zwyczaje to jeszcze dlugo sie nie zmienialy. co prawda cwiekow zebami nie wyrywalem ale tyle pal ile cwiekow tosmy z kumplem zgarneli jednego razu, mialem wtedy tylko pieszczote wiec myslalem ze mam farta ale policjant doliczyl sobie jeszcze wiek moj i kolegi :-D . kumpla raz na koncercie bardzo gustownie ostrzyzono w nysce :-D , a wywozenie za miasto w trakcie koncewrtu to byla norma, czasem nawet dwa razy dziennie jak zawodnik byl uparty i wracal :lol: pod tym wzgledem bardzo podobnie zachowywala sie policja zabojadzka, ci wywozili za miasto zabierali zawodnikowi buty i fru je z jakiegos mostu albo przepasci, mnie kiedys wywiezli tak za miasto ale ze bylo ciemno wkolo las to mi sie pofarcilo i im zwialem :lol: wogule francuzy strasznie upierdliwe byly, nie bylo tygodnia zebym nie byl spisany nie bylo miesiaca zebym nie wyladowal na dolku, za kazdym razem jak by jakiegos terroryste lapali, kontrola dokumentow rewizja osobista, pistolet a czasem karabin maszynowy wycelowany we mnie, "acha jestes pijany!" "panie wladzo ja dopiero zaczynam dzisiaj, dopiero pierwsze piwo" "jeszcze sie awanturujesz? na dolek z nim!" :lol:

[ Dodano: |19 Paź 2008|, 2008 14:59 ]
herbercik nosil kurtke ortalinowa :lol:
punki to chuje

r27

Postby r27 » 19-10-2008, 14:26

ripo załtaw sobie status "represjonowanego"

do lekarza bez kolejek i jeszcze możesz odszkodowanie wyrwać

nie piszę z tego z sakrazmem ale wielu ludzi którzy nie dostali 1/100 wpierdolu co ty od milicjantów to dziż za "kombatantów" robią

herr bert
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby herr bert » 19-10-2008, 14:27

koval wrote:herbercik nosil kurtke ortalinowa :lol:

A po czym tak sądzisz :shock:
Wypraszam sobie, z ortalionu to tylko bombera nosiłem :lol:

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 19-10-2008, 14:41

sadze tak po przedostatnim zdjeciu :-D stawiam flaszke ze kurtka byla ortalionowa, a jesli nawet nie ortalionowa to szelescila i tak :-D
punki to chuje

herr bert
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby herr bert » 19-10-2008, 14:44

koval wrote:sadze tak po przedostatnim zdjeciu :-D stawiam flaszke ze kurtka byla ortalionowa, a jesli nawet nie ortalionowa to szelescila i tak :-D

To była 100 % bawełna i to całkiem porządna hamerykańska koledzówka, tylko że biała. :lol:
W tamtym czasie miałem dobrze prosperujący lumpex i góry odjazdowych ciuchów. :-P

Return to “INSTYTUT PAMIĘCI PUNKROCKA”