Seriale

Nie odróżniasz opery od operetki (co za gamoń) i chciałbyś wiedzieć ki diabeł? Właśnie przeczytałeś zaangażowaną społecznie lekturę pt. "Nasza Szkapa" i chcesz się tym pochwalić? No trudno... skoro musisz...

Moderator: XmichassX

Mariuszy
Pracownik roku
Pracownik roku

Seriale

Postby Mariuszy » 05-08-2007, 21:35

Chciałbym rozpoczac dyskuje na temat seriali tv... nie chodzi mi o te wenezuelskie wygibasy czy inne ale cos ze tak powiem bardziej konkretniejszego...

Pierwsza pozycja to ODWRÓCENI, serial o losach pruszkowa, uwazam ze dobrze zrobiony, dobra gra aktorów, fajnie pokazane wydarzenia które miały miejsce szkoda ze duzo poprzekrecanych np. wyrwa papieru na banknoty przez pruszków... podobno ma być 2 seria opowiadająca o poczatkach "wielkich" pruszkowa.

Druga pozycja to wielki hit ostatnich czasów czyli PRISON BREAK. Własnie jestem na etapie oglądania koncówki 2 sezonu. Serial moim zdaniem zajebisty, momentami jednak troche przesadzony no i ten pedał WW na którego widok wszytskie laski maja kisiel w majtach :) Przedewszytskim zajebisty plus dla scenarzysty tutaj który wymyslił naprawde niebanalna historyjkę... za jakis miesiac w stanach wchodzi 3 sezon... zobaczymy

Jest mnóstwo innych zajebistych seriali ale zakładanie tematu o kazdym z nich to głupota wiec zapraszam tutaj do udzielania sie na w/w temat.

Bonzdriver
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Bonzdriver » 05-08-2007, 22:31

to jak o serialach mowa, to przyznam się, że dopiero teraz dzieki powtórkom na tvp1 poznaje Alternatywy 4. oczywiscie z racji wieku nie mialem szans ogladac kiedy bylo to naturalnie nadawane, a pozniej przy jakichs powtorzeniach nie jarało mnie to i po obejrzeniu kawalka jakiegos odcinka uznalem, ze to chujowe.
jednak kiedy sie dowiedzialem, ze beda puszczac od poczatku, zawzialem sie i co tu duże mozna gadac.. BAREJA GENIUSZEM BYŁ JEST I BĘDZIE :salut: szacunek na wieki.

odwróconych obejrzałem z jeden odcinek, pierwszy chyba tak mocno reklamowany, ale jak dla mnie to kaszana okrutna, tak samo prison breki i te WSZYSTKIE amerykanskie seriale ktorymi wszyscy sie podniecaja. jedynie lata temu jak bylem jeszcze wiekszym gowniarzem niz teraz lubilem ostry dyżur, przyjaciół i archiwum x :D
Nie rzecz w tym by zabić, żydów gazem truć,
lecz wygnać ich stąd wszystkich.
Oto nasz cel i trud.

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 05-08-2007, 22:41

numer 1 to Twinpeaks - absolutne mistrzostwo. z polskich oczywiście Alternatywy 4 - klasyk nie do pobicia.

Odwróceni - chunjia aż głowa boli
Prison Break - dobry pomysł ale przez te makgajwerowskie patenty film staje się wkurwiający po kilku odcinkach
z ostatnio obejrzanych podszedł mi Oficer, szczególnie pierwszy sezon

no i Moda na sukces jest git. szczególnie odcinki powyżej 4000 <8)
peace brother...

kalafior
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby kalafior » 05-08-2007, 22:50

Bonzdriver wrote:odwróconych obejrzałem z jeden odcinek, pierwszy chyba tak mocno reklamowany, ale jak dla mnie to kaszana okrutna,

ja to serialu nawet minuty nie obejrzalem( i tak nie mam tv) ale widzialem ten film kinowy i to byla taka padaka ze od serialu bym sie nic wiecej nie spodziewal...scenariusz,gra,efekty,kurwa wszystko bylo do dupy isto lat za murzynami...juz oficer czy pitbull te to sie nadawaly co by obejrzec ale odwroceni-nigga pliss

alternatywy to wiadomo,tak samo jak zmiennicy,ktorych ogladalem juz nalogowo podczas pierwszych chyba emisji w tv,malo wtedy kumalem ze to smieszne jest ale podobalo mi sie strasznie :)

ogolnie zdanie podobne do bonzy.Wkuriwaja mnie te wszystkie nowe seriale, ktore z zalozenia maja trwac 100lat i po miesiacu juz czlowiek nie pamieta co bylo na poczatku.

na koniec jeszcze slowo o serialach komediowych..pamieta ktos "the league of gentelmen"? lecialo kiedys na wizji tv, niedawno tez na bbc (tym z polskiej kablowki)..to jest dopiero serial komediowy..jak ktos nie zna polecam..."to jest miejscowy sklep dla miejscowych ludzi nie chcemy tu zadnych klopotow"

street- core
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby street- core » 05-08-2007, 23:07

Kalafior ty zapomniałeś dodać "Na wspólnej" ;)

Ja oglądam oczywiście seriale Bareji "Kapitan Sowa na tropie", "Alternatywy 4", "Zmiennicy"
Poza tym "Latający Cyrk MP" to podstawa i jeszcze przyznaje się bez bica do "Rodziny Soprano" oraz głupich ale dla mnie są zajebiste "Daleko od noszy" i "Modowe lata" (Tadzik Norek po prostu mnie rozpierdala :lol: ).
A i jeszcze hit amerykanów "Przyjaciele" :oops:
Poza tym seriale są chujowe :>
Niespotykanie spokojny człowiek

Zgniłek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Zgniłek » 05-08-2007, 23:14

jak miałem czas to z przyjemnością oglądałem Ostry Dyżur (kuuuuurwa, zajebiste opcje medyczne, krew, rozterki moralne w stylu pediatra znajduje odcisk glana na ciele sześcioletniej dziewczynki i podczas rozmowy z ojcem orientuje się, że typ ma takie buty = rozjebanie mordy tatusiowi w poczekalni na oczach pacjentów), potem jeszcze dobre było "third watch" o wszystkich trzech służbach porządkowych, gdzie w następnych sezonach wątek policyjny wyskoczył na prowadzenie - też zajebisty pod względem sytuacji i psychiki bohaterów, np. jedna z najsympatyczniejszych osób w ekipie strażaków, taki modelowy przykład strażaka, dostaje pierdolca bo urzędasy nie pozwalają mu pracować w pełni, a on musi, bo to sobie obiecał po akcji 11 września.

teraz raz na jakiś czas wszelkiego rodzaju CSI jak lecą, albo sitcomy, choć żadne konkretne.
WE ARE 138

"nie rozumiem po chuj było Polakom eksterminować ŻYDÓW za kształt nosa"

Mariuszy
Pracownik roku
Pracownik roku

Postby Mariuszy » 05-08-2007, 23:16

Soprano obejrzałem calutkie w miesiac :) podobało mi sie...

Natomiast ostatnio sciagnołem kontynuacje Alternatyw "Dylematu5". Kurwa... zastanawiam się co pokierowało tymi wszytskimi aktorami zeby zagrac w takim gównie

Street, daleko od noszy rozpierdala na łopatki :)

Szombierek

Postby Szombierek » 05-08-2007, 23:22

"Daleko od noszy" i "Modowe lata" "Świat według kiepskich" zawsze lubiłem i oglądałem jak leciało w TV 13 posterunek na początku mnie śmieszył a potem chujoza, alternatywy 4 są zajebiste ale aż się dziwie że nikt nie wspomniał 07 zgłoś się też film zajebisty był. Z nie polskich to uwielbiam archiwum x, kolombo, gliniarz i prokurator, kodżak choć byłem bardzo mały jak kodżaka oglądałem i nie wiele pamiętam ale pamiętam ze mi się podobał, no i wszelkiego rodzaju kryminalne zagadki (las vegas, nowego yorku, majami) i jeszcze mordercze umysły. Niestety nie mam czasu regularnie oglądać ale jak mam wolny czas to chętnie oglądam wyżej wymienione seriale. Jeszcze fale zbrodni oglądałem też była fajna, a ten skazany na śmierć to jeden odcinek widziałem i nie podchodzi mi jakieś to takie ciulate.

Mihau
Mistrz Patelni

Postby Mihau » 05-08-2007, 23:35

Szombierek wrote:"Daleko od noszy"

Kuuuuuurwa litości,chłopaki :shock:

Teraz nie oglądam praktycznie TV. Za kajtka 5-6 letniego oglądałem "Miasteczko Twinpeaks" choć gówno z tego rozumiałem, "Dynastia" ( :lol: ), "Gliniarz i prokurator", "Pan wzywał,milordzie?", "Allo,Allo".

Ostatnio te Losty i Prison Breaki (pierdolę,trzeciej serii nie ruszam) i nawet mi się podobały.

[ Dodano: 06-08-2007, 00:35 ]
Aha, no i Borewicza czasem jak wyhaczę to oglądam :)
collina to straszna banda amatorów, kolesie kompletnie nie potrafią grac, kabaret i śmiech na sali

www.collinahc.pl

Budyń
Killing Joke
Killing Joke

Postby Budyń » 05-08-2007, 23:38

Odwróceni
kiedyś Kryminalni, ale mi się znudziło, gdy już wszystko sie dało po 10 minutach przewidzieć
Twin Peaks, ale...

i tak wolę Zmienników i Alternatywy 4,

powtórkę Drużyny A z Georgem Peppardem chciałbym zobaczyć :>
Image
blog
wszystko o nowej płycie Spirita
http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

Mariuszy
Pracownik roku
Pracownik roku

Postby Mariuszy » 05-08-2007, 23:46

kurwa druzyna A, mistrzostwo, Budyń sadze ze zainteresuję Cie ten linki i w sumie nie tylko Ciebie :arrow: http://peb.pl/seriale/109055-polaczone- ... vdrip.html

Mihau
Mistrz Patelni

Postby Mihau » 05-08-2007, 23:48

Mariuszy wrote:druzyna A
Chryste,jak mogłem zapomnieć? :shock: Mistrz :!:
collina to straszna banda amatorów, kolesie kompletnie nie potrafią grac, kabaret i śmiech na sali

www.collinahc.pl

Mariuszy
Pracownik roku
Pracownik roku

Postby Mariuszy » 05-08-2007, 23:51

ja sie zabrałem wlasnie za sciaganie... dobrze miec konto premium na rapidzie ;)

plutek
Honorowy Dawca Moczu
Honorowy Dawca Moczu

Postby plutek » 06-08-2007, 08:11

:shock: Nikt nie wymienił Kiepskich :shock:

Z nie wymienionych dodam sekretny dziennik adriana mola, ballade o januszku, arabelle, w labiryncie, south park, przerysowanych, janosika, serial o gniewku synu rybaka tytułu nie pamietam,
Dzisiejsze posty sponsoruje literka A i H, oraz cyfra 88

drywus

Postby drywus » 06-08-2007, 08:15

ja strasznie polubilem Przjaciol, siedzac tu w Anglii obejrzalem juz wszystkie 10 serii, bo brat ma na dysku, Odwroceni swietny polski serial, w tych klimatach nie bylo lepszego, Rodzina Soprano tez swietna, tylko za duzo narobili odcinkow, Prison Break mnie wciagnal w pierwszej serii, ale to jest kurwa przesada, przedluzali juz za bardzo pierwsza serie, a druga nakrecili zupelnie niepotrzebnie, trzeciej nawet sobie nie wyobrazam, zaczalem tez ogladac LOST i jak w Polsce tego nie lubilem to tutaj do mnie przemowilo i bardzo mi se spodobalo, chociaz tez jest to zbyt pokrecone wszystko, bardzo lubie tez polskie seriale komediowe Miodowe lata, Rodzina zastepcza i wiadmo Swiat wedlug kiepskich, ogolnie ogladam na komputerze bardzo duzo serali i trudno jest wymienic je wszystkie
a Bonza to ciec! jak mozna mowic, ze Alternatywy 4 sa chujowe!?

mbv_
Oszołom
Oszołom

Postby mbv_ » 06-08-2007, 08:31

GLINA Pasikowskiego - jezeli sie przewinie kilka typowo tandetno-serialowych scen - wymiata, nie moge sie doczekac drugiej serii. Pasikowski wrocil na piedestal.
Twin Peaks od zawsze (czyli od 16 lat).
Monty Python.
Alternatywy 4.
Kojak ("oskarz mnie o brutalnosc")
Daria ("i must be on another planet")
Southpark
i w ramach sentymentu 07 zglos sie

poza tym z przyjemnoscia zawsze ogladalam Przyjaciol i rozne zagraniczne seriale kryminalne. Polskie (poza Glina, Pitbullem i Policjantami - dawno temu na Polsacie) sa do dupy.
ale dmucha.

kalafior
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby kalafior » 06-08-2007, 08:58

street- core wrote:Kalafior ty zapomniałeś dodać "Na wspólnej" ;)

:oops: przyznaje, jestem na biezaco :oops:

bardzo tez lubie kiedy latem leca powtorki polskich klasykow:

-daleko od szosy
-stawka wieksza niz zycie
-przygody psa cywila
-janek serce :oops:

jak tylko mam dostep to tv to lubie sobie przypomniec.

z zagranicznych to robin hood byl wporzo ale dopoki nie zmienili aktora na tego blondasa

a Latajacego Cyrku MP to bym nie zaliczyl do seriali, to jest zbior luznych skeczy bardziej a nie kilka odcinkow skladajacych sie w calosc( tak wg.mnie wyglada serial np.czarna zmija)

ps. moge tez sie pochwalic ze calkiem niedawno przebrnalem przez "17mgnien wiosny" <8)

Zgniłek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Zgniłek » 06-08-2007, 19:34

kalafior wrote:-stawka wieksza niz zycie

dla mnie czołówka serialów WOGÓLE.

Pierdole przekłamania historyczne, że niby propaganda itp. Po pierwsze, fabuła odcinków niszczy, po drugie dialogi, po trzecie kreacje aktorskie. Zawsze się jaram dialogami pomiędzy Klossem a Brunnerem.
WE ARE 138

"nie rozumiem po chuj było Polakom eksterminować ŻYDÓW za kształt nosa"

bosman
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bosman » 06-08-2007, 19:47

Z prehistorycznych to Stawka większa niż życie i Colombo

Z nieco młodszych to Alternatywy 4, Zmiennicy, Miasteczko Twin Peaks, Arabella i Allo Allo

Z obecnych Daleko od noszy

Kompletnie nie jarają mnie te wszystkie Prisonbreakopodobne. Z rodzimej twórczości przekonałem się do Kiepskich, gdy odeszli od humoru związanego głównie z zapchanym kiblem.

Ale i tak wyżej wymienione bije na głowę Hotel Zacisze.

Mariuszy
Pracownik roku
Pracownik roku

Postby Mariuszy » 06-08-2007, 19:53

kalafior wrote:ps. moge tez sie pochwalic ze calkiem niedawno przebrnalem przez "17mgnien wiosny" <8)

szcun stary... ja kurwa jeden odcinek zdołałem obejrzec i to na 5 razy jeszcze...

Szombierek

Postby Szombierek » 06-08-2007, 19:55

plutek wrote::shock: Nikt nie wymienił Kiepskich :shock:

szombierek wrote: "Świat według kiepskich"

Się czyta uważniej to się wie.
Mihau że daleko od noszy mało komu się podoba to doskonale rozumie, mało kto lubi tak idiotyczny humor ale ja lubię bardzo. :paskud:

Ziggy Swinka z Klasa
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Ziggy Swinka z Klasa » 06-08-2007, 21:34

07 Zglos sie - aboslutny klasyk jak dla mnie , Kariera Nikodema Dyzmy mistrzostwo , Zmiennicy , Alternatywy 4 to chyba oczywiste no i Arabela he he z nowych mam BattleStar Galactica ale juz mnie wkorwia ta 3 seria za dlugie , Prison Break dopiero zaczynam ogladac wiec zobaczymy , i ze starych angielskich to oczywiscie ALLO ALLO mistrz jak chuj
"Jakby ktoś przyjechał z Ameryki, Gdańska, czy z Nowego Yorku czy z innych państw zagranicznych" - Krzysztof Kononowicz

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 06-08-2007, 22:26

"Świat według Kiepskich" to po prostu majstersztyk. Wieśniackie texty, kretyńskie wątki, przezajebista rola Andrzeja Grabowskiego i Bartosza Żukowskiego = pankrok pełną gębą. Nalepszy tekst Ferdka - "w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wyszktałceniem" :lol:
Image

Szombierek

Postby Szombierek » 06-08-2007, 22:33

Dla wszystkich co lubią kiepskich teledysk 100% punkowy z kiepskimi w roli głównej.
http://www.youtube.com/watch?v=UDV1107Hvy4
Szombierek poleca

alutka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby alutka » 07-08-2007, 00:58

Monthy Python, the Young Ones, Red Dwarf, Daria, Beavis & Butthead, Simpsony, Futurama , South Park, Przerysowani (chociaż te nowe odcinki są po chuju), Aeon Flux, Family Guy,
no i oczywiście: Klan, Plebania i Niewolnica Isaura. A i jescze lubiłam oglądać taki polski serial "Zostać miss", chyba tak sie zwał :)

Mariuszy
Pracownik roku
Pracownik roku

Postby Mariuszy » 07-08-2007, 01:54

zostac miss, kurwa pamietam jakie to zygowiny były, ale ogladałem bo laski dobre były

cyberlola
Kobieta Informatyk
Kobieta Informatyk

Postby cyberlola » 07-08-2007, 06:56

miasteczko twin peaks zawsze na 1 miejscu
do tego:
-trzecia planeta od słońca
-star trek
-kiedyś kiepscy(już mi siępzrejadło)
-13 posterunek(lubię i chuj!)
-on, ona i dzieciaki
-moja rodzinka
Poznasz ludzi mądrych i wielkich
i skurwysynów, którym alkohol i cynizm
przeżarły mózg i trzewia,
lecz dzięki temu poznasz zło i dobro.

------
MIĘSO! :twisted:

street- core
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby street- core » 07-08-2007, 07:06

cyberlola wrote:-trzecia planeta od słońca

To też była mocna rzecz :twisted:
Niespotykanie spokojny człowiek

chuj
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby chuj » 07-08-2007, 16:11

M jak Miłość, Klan, Złotopolscy, Na Wspólnej, Pierwsza miłośźć, Samo Życie (genialny kawałek w czołówce)...
Kurwa mać, Wy w ogóle nie macie pojęcia o serialach, jakieś Losty srosty :bue:

:lol:

amishgestapo
Tajemniczy sponsor
Tajemniczy sponsor

Postby amishgestapo » 07-08-2007, 16:18

Nigdy nie bylem zbytnio "serialowy" bo i telewizji prawie wcale nie ogladam. Nigdy bym nie pamietal zeby co tydzien obejrzec kolejny odcinek. Niemniej jednak bardzo lubie "Twin Peaks" (choc czasami wydaje mi sie ze troche mnie ten serial skrzywil psychicznie) i z nowszych pozycji "24" DVD z Kieferem Shuterlandem. Bardzo wciagajacy i mimo iz glowny bohater jest przesadnie niezniszczalny to jednak sledze losy serialu od pierwszego sezonu.
Reszta seriali to dla mnie magia i czesto przeraza mnie kiedy moi znajomi dyskutuja zawziecie o Maciusiu, Rysiu czy innej penerze.

Return to “KULTURA”