Hakim Bey-Islam i Eugenika

Wydaje ci się, że masz coś ciekawego do napisania, a nie potrafisz nawet założyć sobie bloga? Napisz to tu, a my po sprawdzeniu tekstu pod kątem koszerności, sensu i ortografii opublikujemy go. Lub też nie.

Moderator: XmichassX

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 832
Joined: 27-08-2006, 02:42

Hakim Bey-Islam i Eugenika

Postby zdzichu torba » 16-02-2009, 01:58

O tym ze roznej masci konserwy chetnie flirtuja z saracenami wiemy nie od dzis.Okazuje sie jednak ze i po drugiej stronie barykady tez pojawiaja sie fani mahometa.Tutaj macie tekst islamskiego postanarchisty
Tekst momentami dziwny,ale zawiera orginalna mysl przewodnia

"Poplam swój modlitewny dywan winem"
- Hafez -

W perskiej alchemii, dwa najwyższe stany transmutacji są nazywane Czarnym Światłem ( nur-i siyah ) i Zielonym / Złotym. Niektórzy umieszczają pierwszy wyżej, inni drugi, ale mogą być one także postrzegane, jako wzajemne manifestacje samych siebie. Czarne Światło jest nicością, która jest również totalną luminescencją, ciemną stroną boga, Chaosem i Starą Nocą, Słońcem o Północy, obecnością braku, jako światła. Zielony / Złoty ( kolory Proroka i Kamienia Filozoficznego, jak "szmaragd" w egipskim Hermetyzmie ) reprezentują drugą połowę pierwszej teogonii Hezjoda, Erosa i Gaję - Pożądanie i świeżość żyjącego świata. "A trzy twory tego świata są warte spojrzenia = woda, rzeczy zielone i piękna twarz" ( hadith ). Zgodnie z Sufimi, Czarne Światło jest pięknym punktem ( pieprzykiem lub piegiem ) na tej właśnie twarzy. Czarny i piękny. Sztandary rewolucyjnego i ezoterycznego islamu są czarne i zielone - pomimo, że jeszcze jedna możliwość przedstawia je, jako czarne i czerwone, jak enigmatycznie powiedział Prorok: "Przychodzę po czarne i czerwone". Wystarczająco dziwne, czarne i czerwone są kolorami bogini - przypominając nam, że Bizantyjczycy oskarżali Muzułmanów o czczenie "głowy Afrodyty". Są to również kolory anarcho-syndykalizmu. Koincydencja bez wątpienia.
Religia Miecza

Model Islamu przedstawiony przez Huntingtona / C.I.A. w "Zderzeniu Cywilizacji"1, przedstawia ją jako rodzaj choroby, która powinna być izolowana i ograniczana. Neoliberalny model "Orientu", przedstawiany przez "Światowy Rynek" widzi ją, jako źródło nieobrobionego materiału ( takiego jak czarne złoto ) i tanią siłę roboczą, która musi zostać wyeksploatowana. Surowce naturalne mają być odebrane, siła robocza ma zostać na miejscu. Oczywiście, muzułmańska imigracja na "Północ" nie pasuje dobrze do żadnego z tych modeli. Jeśli Islam jest "chorobą", w takim razie "uchodźcy" są wirusem, penetrującym granice, jak system odpornościowy. Ale wtedy zakłócenia są nieuchronne, wchodząc w "logikę Rynku". Stara, liberalna odpowiedź na problem imigracji polegała na obróceniu imigrantów w Europejczyków lub Amerykanów, w celu zamiany ich odrębności w podobieństwo. Nowa, liberalna odpowiedź polega jednak bardziej stanowczo na otwartych represjach - izolacja w "strefach redukcji" - niewiarygodna proliferacja patroli granicznych, policji imigracyjnej, inwigilacja.

Zamiast beczenia kilku liberalnych organizacji pozarządowych - stylizowanych, humanitarnych frazesów o ciężkim położeniu uchodźców ( być może powinniśmy dać im wszystkim komputery, by dołączyli do użytkowników Internetu ), sądzę, że byłoby bardziej interesująco, gdybym wspomniał, że imigracja jest poważnym problemem i że Islam naprawdę stawia się, jako zagrożenie dla "Globalnej Kultury".

Imigracja, związana z przymuszanym / represjonowanym tempem globalizmu, wywiera nieczysty nacisk na gościnność gospodarzy, mających swój własny kryzys ujemnego przyrostu naturalnego i prywatyzacji do rozwiązania. W międzyczasie tułacze, wabieni pogodą do El Norte przez blask Macdisneyfikacji, lub po prostu będąc w locie z ekonomicznej i politycznej ruiny swoich domostw ( spowodowanej bezpośrednio przez drapieżny, Globalny Kapitał ), będą gorzko zawiedzeni "wolnością" "wolnego" świata. Wszystkie wspomnienia organicznych wspólnot w swojej ojczystej ziemi, mimo że zatarte przez biedę i korupcję, wkrótce staną się utopijne, skonfrontowane z nową biedą Północy, jego rasizmem i alienacją.

Na prymitywnym poziomie, ta nostalgia daje kuszącą jakość retoryce fundamentalistów. Jednakże, jest wartym rozważenia fakt, iż Islam posiada o wiele dalej idącą i bardziej skomplikowaną krytykę "współczesnego świata", niż ta proponowana przez "Islamistów". W rzeczy samej, więcej niż jedną krytykę. By wspomnieć kilka ( bez osądzania czy oceny ) - wojujący, anty-kolonialny sufizm Emira Abel Kadera, czy Sanussyjski Zakon Libii - dziwny "anarcho-sufizm", wyłaniający się z "Zielonej Książeczki" pułkownika Qadaffiego ( Qadaffi zbuntował się przeciwko sufijskiemu królowi, ale sam został podniesiony, jako Sufi ) - Szyicki socjalizm umęczonego Ali Shariatiego - idea Mahdiego czy Redemeera, jako kolektywizmu - ideał Społecznej Sprawiedliwości - zakaz lichwy ( który oczywiście uniemożliwia Globalny Kapitał ) - heroiczny Zakon Naqshbandich w Czeczenii, odpierający od wieków rosyjski imperializm - cofając się w czasie, perscy $, syryjscy Nizari czy też "Asasyni", którzy poszli tak daleko, że proklamowali Dzień Zmartwychwstania i wyzwalali sieć zamków, powodowani ezoterycznym oświeceniem - itp. itd. - czy nawet cofając się jeszcze bardziej w czasie, do samego Proroka: profesjonalnego rewolucjonisty, partyzanckiego przywódcy; powrócił on z wygnania, by ustanowić egalitarny, ikonoklastyczny, mistyczny / wojujący reżim w Mekce.... i tak dalej.
Zielona Myśl w Zielonym Odcieniu

Khezr, Zielony Człowiek, Ukryty Prorok, trikster, mistrz snów dla wszystkich poszukujących, którzy nie potrzebują innego mistrza. Napił się Wody Życia w Hyperborei i stał się nieśmiertelny. Ukazuje się z wodą zbłąkanym wędrowcom na pustyni. Ubiera się na zielono. Może być nieznaną twarzą na każdym zgromadzeniu. Zgodnie z jedną wersją, jest duchem wodnym, jak jeden z " Dżinów, W Które Się Wierzy", a gdziekolwiek idzie - kwiaty i zioła zakwitają pod jego stopami. Powinien on być uważany za świętego patrona eko-wojowników Sufich - pod jego imieniem powinien zostać powołany Zakon, zwący się Khezriyya; bardziej wojowniczy niż Greenpeace czy Earth First!, ale tak samo w obronie ekologicznego rolnictwa, jak i świętej dziczy.
Moja Historia

Mauretański Kościół Ortodoksyjny ( Moorish Orthodox Church ) jest uznawanym odgałęzieniem Mauretańskiej Świątyni Nauki ( Moorish Science Temple ), która została założona w 1913 r. w Newark, w New Jersey przez szlachetnego Timothy'ego Drew Ali, czarnego mężczyznę zaadoptowanego do plemienia Czirokezów; podróżując, jako magik cyrkowy do Egiptu został on również inicjowany w Wielkiej Piramidzie. Jego "Koran Siedmiu Kręgów" jest oparty na teozoficznym Chrześcijaństwie i prawdziwej tradycji ludowej Islamu, która przetrwała w Ameryce, przekazywana ustnie od czasów niewolnictwa. Mauretańska Nauka jest bardzo wpływowa, szczególnie w Chicago, gdzie szlachetny Drew Ali został zamęczony przez policję w 1929 r.

Szlachetny Drew miał teorie rasowe, ale sam był anty-rasistą. MŚN wierzy, iż Celtowie są "rasą azjatycką" ( co jest oczywiście prawdą w pewnym sensie ) i że Persowie są Muzułmanami, którzy są również Indoeuropejczykami ( co jest prawdą ); tak więc MŚN wydaje paszporty białym, jako Celtom lub Persom. To dało początek różnym podgrupom, włączając ( w 1964 r. ) Mauretański Kościół Ortodoksyjny.

M.K.O. był w latach 60 międzyrasowy, międzywyznaniowy i zainteresowany dragami. Haszysz został uznany za sakrament, a gałąź kościoła istniała w Millbrook, w posiadłości pewnego milionera, zamieszkiwanej przez Tima Leary'ego, Ashram Sri Rama, Kościół Neo-Amerykański i wiele innych grup. Wierzymy w "ceremonialny enteogenizm".

M.K.O. był w stanie spoczynku przez pewien czas, ale został wskrzeszony w 1986 r. w setną rocznicę urodzenia Szlachetnego Drew Ali'ego. Kościół dziś, jest w większości siecią komunikacyjną, łączącą rozrzuconych po całym świecie przyjaciół i sprzymierzeńców. Numery "Mauretańskiego Monitora Naukowego" ( "Moorish Science Monitor" ) są publikowane okazjonalnie i jest też oczywiście strona internetowa ( www.geocities.com/Heartland/Woods/4623 ), "Mauretańskie Obserwatorium ( "Moorish Observatory" ) i inne związane z nią strony.

Jeden punkt widzenia mówi, że różnica jest dobrą sprawą - pozwala ona na praktykowanie tolerancji, komunikację, obecność i wymianę podarków. "Miłość, Prawda, Pokój, Wolność i Sprawiedliwość".
Wojna o Różnicę

Pośród ofiar Eugeniki w Ameryce XIX - XX w. była spora ilość grup, posiadająca islamskich przodków. Archetypowym wyjaśnieniem, jakie zaproponowano dla tych grup, by wyjaśnić ich "skundlenie" była krzyżówka zbiegłych czarnych niewolników z Indianami i renegackimi, białymi niewolnikami ( zwykle Irlandczykami ) - w związku z tym, byli oni nazywani "trój-rasowymi odszczepieńcami". Niektóre z tych grup zostały w oczywisty sposób "założone" ( przynajmniej częściowo ) przez muzułmańskich maroonów ( zbiegłych niewolników ). Melungeonowie pochodzą od Mauretańskich "konwertytów" przywiezionych, jako niewolnicza siła robocza na Florydę i tam porzuconych. Delawarscy Mauretanie, Luizjańscy Turkowi i Plemię Ben Ishmael z Ohio są ujawnionymi powiązaniami z Islamem.

Jeśli chodzi o celtycką część tej mieszanki, zaczyna się to nie od niewolnictwa Cromwella, ale znacznie wcześniej, zgodnie z mitami i legendami plemion indiańskich z pn.-wsch. Wybrzeża. Irlandzcy mnisi i osadnicy dotarli do Żółwiej Wyspy nawet przed Wikingami i znacznie bardziej pokojowo ( "Św. Brendan" jako prototyp ). Afrykanie też bez wątpienia osiągnęli tą hemisferę przed Kolumbem. Prawdopodobieństwo wielu "pokojowych wypraw handlowych" przed przybyciem europejskiego imperializmu, lub nawet osadnictw tj. Vinland, czy "Indian Walijskich" ( opowieść ludowa z nękającym, materialnym świadectwem ) musi być wzięte pod uwagę przy śledzeniu niepisanej historii "trój-rasowych odszczepieńców".

W latach 70, grupy te odrzuciły eugeniczny archetyp pod wpływem Ruchu Indian Amerykańskich ( American Indian Movement ). Uświadomiły sobie one własną przynależność plemienną, "narodową", z własną tożsamością i historią. M.K.O. uważa te grupy za czystych Amerykanów, w tym sensie, że ich kultury jednoczą naszą prawdziwą "niepisaną historię" i wykluczone dziedzictwo - Rdzennych Amerykanów, Afrykanów i "białych śmieci"! - na bazie trybalizmu, rasowej tolerancji i "empirycznych swobód". Jest to dla nas inspirujące myśleć, że islamskie ideały grają starożytną rolę w tym pochodzeniu.
Tulipanomania

Na całym obszarze Europy Wschodniej widzi się ślady Ottomanów, zazwyczaj w formie porzuconych, zamkniętych, psujących się hamamów, meczetów, kiosków itp. - zaniedbanego dziedzictwa. Byłoby doskonale możliwe, zatrzeć w pamięci "staromodną gościnność" "ziem granicznych między Królestwem Chrześcijaństwa i Niewiernością" po prostu poprzez przywołanie estetycznego sądu na temat piękna tych niewidzialnych ruin - dlaczego mają nam przeszkadzać? Dlaczego by nie widzieć tego i się nie cieszyć? Ale ten romantyzm mógłby dalej przywołać całą formę "dobrych rzeczy" ottomańskiego świata - ogrody, tulipany, kaligrafię, orkiestry Sufich, poetycką wytworność, zmysłowość, haszysz. W pewnym sensie jest to powszedni "orientalizm" dla upewniania się - ale wtedy "Orient" ma swój własny romantyzm. Co właściwie jest "nie tak" z każdą rzeczą, jaką tutaj wymieniłem?

Zakurzone pozostałości ottomańskiego świata inspirują również myśli na temat ottomańskiej administracji. Osmanli byli pojedynczym plemieniem, rządzącym rozległym imperium i siecią handlową z Istanbulu. ( W rzeczy samej, myśląc o tym głębiej, było to Imperium Rzymskie ). Ostatnią rzeczą, której chcieli były "prastare nienawiści" wkraczające na drogę ich złotych uprzedzeń. Pod systemem Prosa, każda mniejszość religijna miała prawną autonomię ( mimo, że Islam zachował swoje prerogatywy ). Bizantyjski Patriarcha pozostaje w Istanbule po dziś dzień. Imperium Ottomańskie utrzymywało się dzięki podatkom, nie ideologii czy "rasie". "Młodzi Turkowie" zbuntowali się przeciwko Ottomanom w celu wyładowania "starożytnych nienawiści" przeciwko Grekom i Ormianom, długo chronionym przez Imperium. Przyznałem, że Ottomanowie byli potworami - ale jak wyglądają po stuleciu komunizmu i dekadzie Globalnego Kapitału?

Wewnątrz, pewnego dnia Sarajewo powstanie znów, jako szczególnie wyjątkowe, w którym europejscy muzułmanie i europejscy chrześcijanie ( mówię tu luźno o społecznościach, nie o wyznaniach wiary ) stworzą we wzajemnej tolerancji i synergii związek miejski o wielkiej wartości, z islamskim dziedzictwem. To ukonstytuowałoby twórczą mieszankę, przepływ energii z przeszłości, który byłby teraz "naszą" przeszłością". To oznacza znacznie więcej, niż tylko pustą apologię Ottomanów, Kalifów Islamu i wynalazców fezu.
Jihad

"Islam" w Europie i Ameryce? Dlaczego nie? Dlaczego się tym nie cieszyć? Autonomiczne enklawy w Berlinie, Paryżu i Londynie - połączone anarcho-federalizmem z innymi autonomicznymi strefami, squatami, centrami socjalnymi, eko-farmami i wolnymi, wiejskimi miastami i innymi anty-Kapitalistycznymi jednostkami oraz nie-hegemonicznymi cząstkami. Rewolucyjna różnica przeciwko idolom Molocha i Mammona oraz kulturze globalnej takosamości. Dlaczego nie wprowadzić do "zachodniej kultury" wirusa krytyki tyranii wyobrażeń - ikonoklastycznego oddechu z pustyni? Reakcyjny fundamentalizm już dawno temu zdradził sam siebie, jako siła rewolucyjna. Dlaczego nie coś innego, np."duch Sarajewa" - lub zamki Asasynów.....

Hakim Bey

Przypisy:

1. Samuel P. Huntington, Zderzenie Cywilizacji, Wyd. Warszawskie Wydawnictwo Literackie MUZA S.A, Warszawa 2001
tłum. i przypisy Conradino Beb

User avatar
Mecenas
Szczymryj!
Szczymryj!
Posts: 6135
Joined: 08-08-2006, 14:18
Location: Szkieletczyzna

Postby Mecenas » 16-02-2009, 02:03

nie chce mi sie teraz czytać tego tekstu ale kiedys czytałem o tym panu w liberation albo innym świcie
Filar CPDP

User avatar
Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"
Posts: 692
Joined: 16-10-2008, 22:18

Postby Cycek » 17-02-2009, 08:42

Ćpun.

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 832
Joined: 27-08-2006, 02:42

Postby zdzichu torba » 17-02-2009, 14:56

Mecenas wrote:nie chce mi sie teraz czytać tego tekstu ale kiedys czytałem o tym panu w liberation albo innym świcie

Byc moze

Cycek wrote:Ćpun.

Saraceni raczej nie cpaja? :roll:

Fragmenty o eugenice sa niezbyt interesujace,ale jestem ciekaw co sadzicie o mysli przewodniej:

zdzichu torba wrote:Islam" w Europie i Ameryce? Dlaczego nie? Dlaczego się tym nie cieszyć? Autonomiczne enklawy w Berlinie, Paryżu i Londynie - połączone anarcho-federalizmem z innymi autonomicznymi strefami, squatami, centrami socjalnymi, eko-farmami i wolnymi, wiejskimi miastami i innymi anty-Kapitalistycznymi jednostkami oraz nie-hegemonicznymi cząstkami. Rewolucyjna różnica przeciwko idolom Molocha i Mammona oraz kulturze globalnej takosamości. Dlaczego nie wprowadzić do "zachodniej kultury" wirusa krytyki tyranii wyobrażeń - ikonoklastycznego oddechu z pustyni?

User avatar
Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"
Posts: 692
Joined: 16-10-2008, 22:18

Postby Cycek » 17-02-2009, 18:55

zdzichu torba wrote:
Cycek wrote:Ćpun.

Saraceni raczej nie cpaja? :roll:


Saraceni może i nie ćpają. Ale Hakim Bey - owszem. I to zdecydowanie za dużo.

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 832
Joined: 27-08-2006, 02:42

Postby zdzichu torba » 17-02-2009, 20:06

Cycek wrote:
zdzichu torba wrote:
Cycek wrote:Ćpun.

Saraceni raczej nie cpaja? :roll:


Saraceni może i nie ćpają. Ale Hakim Bey - owszem. I to zdecydowanie za dużo.

No dobrze,ale na czym opierasz swoj sad?Moze jakis argument?

User avatar
Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"
Posts: 692
Joined: 16-10-2008, 22:18

Postby Cycek » 18-02-2009, 08:39

zdzichu torba wrote:
Cycek wrote:
zdzichu torba wrote:
Cycek wrote:Ćpun.

Saraceni raczej nie cpaja? :roll:


Saraceni może i nie ćpają. Ale Hakim Bey - owszem. I to zdecydowanie za dużo.

No dobrze,ale na czym opierasz swoj sad?Moze jakis argument?

a znasz jakiegoś filozofa który by nic nie brał ?

User avatar
PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 6904
Joined: 21-07-2007, 09:40

Postby PPC » 19-02-2009, 00:22

Cycek wrote:
zdzichu torba wrote:
Cycek wrote:
zdzichu torba wrote:
Cycek wrote:Ćpun.

Saraceni raczej nie cpaja? :roll:


Saraceni może i nie ćpają. Ale Hakim Bey - owszem. I to zdecydowanie za dużo.

No dobrze,ale na czym opierasz swoj sad?Moze jakis argument?

a znasz jakiegoś filozofa który by nic nie brał ?


riposter :pilka:

P.S.
kirkegaard nawet nie bzykał
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

User avatar
Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy
Posts: 6757
Joined: 01-08-2006, 08:11
Location: z izby tortur
Contact:

Postby Obywatel » 19-02-2009, 07:44

zdzichu torba wrote:Fragmenty o eugenice sa niezbyt interesujace,ale jestem ciekaw co sadzicie o mysli przewodniej:

zdzichu torba wrote:Islam" w Europie i Ameryce? Dlaczego nie? Dlaczego się tym nie cieszyć? Autonomiczne enklawy w Berlinie, Paryżu i Londynie - połączone anarcho-federalizmem z innymi autonomicznymi strefami, squatami, centrami socjalnymi, eko-farmami i wolnymi, wiejskimi miastami i innymi anty-Kapitalistycznymi jednostkami oraz nie-hegemonicznymi cząstkami. Rewolucyjna różnica przeciwko idolom Molocha i Mammona oraz kulturze globalnej takosamości. Dlaczego nie wprowadzić do "zachodniej kultury" wirusa krytyki tyranii wyobrażeń - ikonoklastycznego oddechu z pustyni?

Gdybyś to przetłumaczył na polski, to może bym coś sądził. ;)
We the people, we'll surround you, we are rising up!
http://www.youtube.com/watch?v=NRE8Ve3Oit0
Liberty or death.

User avatar
Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"
Posts: 692
Joined: 16-10-2008, 22:18

Postby Cycek » 19-02-2009, 08:15

PPC wrote:
Cycek wrote:a znasz jakiegoś filozofa który by nic nie brał ?


riposter :pilka:


***** :!: :lol:


P.S.
kirkegaard nawet nie bzykał


Tak samo naturalne, jak wciąganie kresek...

Szczerze powiedziawszy jeśli chodzi o Hakim Beya to zdecydowanie lepiej (i bardziej zrozumiale) czyta się go po pijaku, co sugeruje że w stanie wstawienia musiało też być pisane.
Spośród współczesnych pisarzy anarchistycznych o wiele lepiej łykam Bookchina, zresztą jak całą szkołę chicagowską.

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 832
Joined: 27-08-2006, 02:42

Postby zdzichu torba » 19-02-2009, 12:43

a znasz jakiegoś filozofa który by nic nie brał ?

podejrzewam ze sw.Tomasz byl sXe ;)

Obywatel wrote:Gdybyś to przetłumaczył na polski, to może bym coś sądził. ;)

Alez co tu tlumaczyc?Bey stawia teze ze islam to niekoniecznie kalifat,ze saraceni tez moga sie zaangazowac w radykalna ekologie,antyglobalizm,ze moga stworzyc alternatywe dla kapitalizmu itp.
'Prawa' gejow jakos pomina ;)

Jezeli uwazacie ze Europie grozi islamizacja moze warto sie zastanowic co ona przyniesie?

User avatar
Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"
Posts: 692
Joined: 16-10-2008, 22:18

Postby Cycek » 19-02-2009, 13:01

Jaka islamizacja?? raczej islamofobia i to dość monstrualnych rozmiarów.
Cała kwestia z islamem to wynik starego napiętego układu relacji; kraje muzułmańskie (główny eksporter ropy) i USA (główny importer). Rodzi to ekstremy po obu stronach, ale cała ta obyczajówka w stylu napędzanego przez media strachu przed islamem to dla mnie jakaś impotencja umysłowa... W CZYM chrześcijańska kultura ma być lepsza/gorsza od muzułmańskiej? W czym ma być gorsza? Kpina - tyle...

User avatar
cybuch1753
Hasta la riposta siempre!
Hasta la riposta siempre!
Posts: 3667
Joined: 06-08-2007, 18:51

Postby cybuch1753 » 19-02-2009, 13:45

Cycku, nie gorsza, ale inna. <8)

No wiesz, ja bym sie wkurwil, jakbym wyrwał muslimke, a za to jej brat by ją zajebał. Kumasz chyba.
Zmutowany Cyc Ewy S. wrote:Powiedzcie mi - co to za lewicowiec co walczy o prawa seksistowskiego burżuja, ubierającego się w ciuszki za 500 zł, tylko dlatego, że w dupie gmera mu kolega a nie koleżanka ?????

User avatar
Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"
Posts: 692
Joined: 16-10-2008, 22:18

Postby Cycek » 20-02-2009, 12:42

cybuch1753 wrote:Cycku, nie gorsza, ale inna. <8)

No wiesz, ja bym sie wkurwil, jakbym wyrwa? muslimke, a za to jej brat by j? zajeba?. Kumasz chyba.


Kumam. Tak samo wkurwi?bym si? gdyby moja kobita by?a w ci??y i poród by? zagro?eniem dla jej ?ycia lub zdrowia, a stado pierdolonych katol-terrorystów uniemo?liwia?oby jej usuni?cie ci??y. Nie widz? ró?nicy...

User avatar
Łoren
Krewny Geremka
Posts: 284
Joined: 14-09-2008, 23:03
Location: Freie Stadt Danzig
Contact:

Postby Łoren » 20-02-2009, 15:20

gdyby moja kobita by?a w ci??y i poród by? zagro?eniem dla jej ?ycia lub zdrowia, a stado pierdolonych katol-terrorystów uniemo?liwia?oby jej usuni?cie ci??y

Obudz sie.
der kaschubische Faschist

User avatar
+Bohaterka+
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej
Posts: 15
Joined: 19-02-2009, 11:02
Location: teraz Manchester

Postby +Bohaterka+ » 21-02-2009, 16:08

miau

User avatar
Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"
Posts: 692
Joined: 16-10-2008, 22:18

Postby Cycek » 21-02-2009, 18:08

O kurwa. Tych nirwanów po chuju jeszcze tu brakowało...

User avatar
+Bohaterka+
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej
Posts: 15
Joined: 19-02-2009, 11:02
Location: teraz Manchester

Postby +Bohaterka+ » 23-02-2009, 11:06

:lol: pokoj
miau

Szombierek

Postby Szombierek » 23-02-2009, 11:36

Cycek wrote:
cybuch1753 wrote:Cycku, nie gorsza, ale inna. <8)

No wiesz, ja bym sie wkurwil, jakbym wyrwa? muslimke, a za to jej brat by j? zajeba?. Kumasz chyba.


Kumam. Tak samo wkurwi?bym si? gdyby moja kobita by?a w ci??y i poród by? zagro?eniem dla jej ?ycia lub zdrowia, a stado pierdolonych katol-terrorystów uniemo?liwia?oby jej usuni?cie ci??y. Nie widz? ró?nicy...

Jak twoja kobieta może umrzeć od zajścia w ciąże to niech się wysterylizuje. A jak zajdzie w ciąże wiedząc, że może to grozić jej śmiercią to gratuluje kobiety idiotki.
Islam jest gorszy o stokroć, wystarczy popatrzeć jak wygląda u nich "cywilizacja" a jak wygląda cywilizacja w białej, katolickiej europie.

User avatar
old crewman
Honorowy Czytelnik Wyborczej
Honorowy Czytelnik Wyborczej
Posts: 5767
Joined: 28-03-2007, 02:26

Postby old crewman » 23-02-2009, 11:54

Szombierek wrote:Jak twoja kobieta może umrzeć od zajścia w ciąże to niech się wysterylizuje. A jak zajdzie w ciąże wiedząc, że może to grozić jej śmiercią to gratuluje kobiety idiotki.


Ładnie masz najebane...

User avatar
Mecenas
Szczymryj!
Szczymryj!
Posts: 6135
Joined: 08-08-2006, 14:18
Location: Szkieletczyzna

Postby Mecenas » 23-02-2009, 12:11

A jak zajdzie w ciąże wiedząc, że może to grozić jej śmiercią to gratuluje kobiety idiotki.

zona kuzyna zaszła w ciąże wiedzac że grozi to śmiercia jej i dziecku, a jednak zdecydowała się teraz maja dzidziusia i sa zajebiście szczęśliwi
Filar CPDP

User avatar
Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"
Posts: 692
Joined: 16-10-2008, 22:18

Postby Cycek » 23-02-2009, 22:40

old crewman wrote:
Szombierek wrote:Jak twoja kobieta może umrzeć od zajścia w ciąże to niech się wysterylizuje. A jak zajdzie w ciąże wiedząc, że może to grozić jej śmiercią to gratuluje kobiety idiotki.


Ładnie masz najebane...

...w głowie. Choć powinien najebane dostać po ryju za takie rewelacje... :-/

Szombierek

Postby Szombierek » 23-02-2009, 22:49

Mecenas wrote:
A jak zajdzie w ciąże wiedząc, że może to grozić jej śmiercią to gratuluje kobiety idiotki.

zona kuzyna zaszła w ciąże wiedzac że grozi to śmiercia jej i dziecku, a jednak zdecydowała się teraz maja dzidziusia i sa zajebiście szczęśliwi

Spoko, ale takie postępowanie nie jest rozsądne.Może i mam najebane, ale uważam za głupote świadome zagrażanie swojemu życiu.

User avatar
Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"
Posts: 692
Joined: 16-10-2008, 22:18

Postby Cycek » 24-02-2009, 08:13

Szombierek wrote:
Mecenas wrote:
A jak zajdzie w ciąże wiedząc, że może to grozić jej śmiercią to gratuluje kobiety idiotki.

zona kuzyna zaszła w ciąże wiedzac że grozi to śmiercia jej i dziecku, a jednak zdecydowała się teraz maja dzidziusia i sa zajebiście szczęśliwi

Spoko, ale takie postępowanie nie jest rozsądne.Może i mam najebane, ale uważam za głupote świadome zagrażanie swojemu życiu.


w takim razie chyba w ogóle nie wychodzisz z domu... :roll:

User avatar
amishgestapo
Tajemniczy sponsor
Tajemniczy sponsor
Posts: 696
Joined: 21-08-2006, 16:51
Location: Gdansk

Postby amishgestapo » 24-02-2009, 10:25

Szombierek wrote:Jak twoja kobieta może umrzeć od zajścia w ciąże to niech się wysterylizuje. A jak zajdzie w ciąże wiedząc, że może to grozić jej śmiercią to gratuluje kobiety idiotki.


Gdyby Twoja stara wiedziała jakiego debila przyniesie na świat to by Cię wyskrobała łyżką do opon.

User avatar
Panda
Podwójny agent
Posts: 9734
Joined: 08-08-2006, 09:32
Location: Kozhnitz

Postby Panda » 24-02-2009, 10:37

wiedziałem że padnie coś o bytomskiej skrobance :lol:
No Hope = No Fear

User avatar
Cycek
Czytelnik "Hustlera"
Czytelnik "Hustlera"
Posts: 692
Joined: 16-10-2008, 22:18

Postby Cycek » 24-02-2009, 10:55

Ej no, ugadane było, że po starych nie jedziemy! :evil:

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 832
Joined: 27-08-2006, 02:42

Postby zdzichu torba » 24-02-2009, 15:13

Szombierek wrote:Islam jest gorszy o stokroć, wystarczy popatrzeć jak wygląda u nich "cywilizacja" a jak wygląda cywilizacja w białej, katolickiej europie.

Uwielbiam czytac takie bzdury...
Europa juz od dawna nie jest katolicka.To ze dzis zyje nam sie wygodniej niz Afganczykom nie zawdzieczamy chrzescijanstwu,ale temu ze od niego odchodzimy
jeszcze stosunkowo niedawno,w katolickiej (utlraliberalnej przeciez jak na owczesne czasy) Polsce za odejscie od wiary mozna bylo porzegnac sie z zyciem i to nie przez odciecie lba(zbyt humanitarne),ale poprzez spalenie na stosie.To samo za przyznanie sie do ateizmu.

User avatar
XmichassX
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 4056
Joined: 08-08-2006, 07:16
Contact:

Postby XmichassX » 24-02-2009, 15:17

Tak więc Polska nie słynie już jedynie z (polskich) obozów śmierci, ale i z krwiożerczej inkizycji :-D Zdzichu, w Polsce przez cały okres działania inkwizycji wydano nie więcej niż 10 wyroków śmierci.
Image

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 832
Joined: 27-08-2006, 02:42

Postby zdzichu torba » 24-02-2009, 18:16

XmichassX wrote:Tak więc Polska nie słynie już jedynie z (polskich) obozów śmierci, ale i z krwiożerczej inkizycji :-D Zdzichu, w Polsce przez cały okres działania inkwizycji wydano nie więcej niż 10 wyroków śmierci.

Nie wiem ilu ludzi spalila inkwizycja a ilu zostalo spalonych o tak sobie bez sadu.
Oczywiscie Polska byla krajem utraliberalnym jak na owe czasy(i jestem z tego dumny!),ale jak na dzisiejsze standardy ktorymi chcemy oceniac islam...
za konwersje z katolicyzmu jeszcze nie dawno grozila smierc,za ateizm mozna bylo zostac scietym(Kazimierz Łyszczyński),przed wojna katolicy masowo palili cerkwie...
jak bys ocenil saracenow gdyby robili to dzis?

Niewspominajac ze jeszcze do 1966 na indeksie ksiag zakazanych znajdowali sie Kant,Kopernik,Hugo a nawet Pascal i Mickiewicz

Nie lubie jak ktos pisze pogardliwie o saracenach i pokazuje jaki to katolicyzm zajebisty porownujac obecna Europe zachodnia do najbardziej zacofanych krajow arabskich


Return to “ZGŁOSZONE TEKSTY”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest