Małe życie

Wydaje ci się, że masz coś ciekawego do napisania, a nie potrafisz nawet założyć sobie bloga? Napisz to tu, a my po sprawdzeniu tekstu pod kątem koszerności, sensu i ortografii opublikujemy go. Lub też nie.

Moderator: XmichassX

bolek1970
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby bolek1970 » 18-08-2012, 19:49

Zmykaj cwelulozo !

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 18-08-2012, 19:49

Na wrzucanym przez Ciebie obrazku Ty z pewnością jesteś na przedzie, brązowy nosku.
Image

JaranekUchlanek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby JaranekUchlanek » 18-08-2012, 22:36

JakubPe (dał ) !
Made in Heaven inspired in Hell

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego

Postby r27 » 19-08-2012, 21:57

to miłe że antifa jaworzno uważa stosunki homoseksualne za coś z czego nalezy mieć padakę

parmezan
Ksenofob
Ksenofob

Postby parmezan » 27-08-2012, 10:22

Widziałem dziś przy Kościele na Piasku we Wrocławiu wystawę Wybierz Życie.
Robi wrażenie, mocna rzecz, od rana siedzę nieswój. Przejść się obojętnie nie da.

Do gazety wiadomej od razu musiała napisać niezawodna "anonimowa czytelniczka"
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,12343759,Drastyczna_wystawa_antyaborcyjna_znow_budzi_kontrowersje.html
Yul Brynner was a skinhead.

Martucha
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Martucha » 27-08-2012, 10:52

Poniekąd babka ma racje. Gdzie leży granica? Seksu publicznie pokazywać nie wolno, bo budzi zgorszenie, a brutalne zdjęcia już tak? Jeżeli dorosłego faceta tak poruszają te zdjęcia, to co powiedzieć o małych dzieciach? Idea słuszna, ale jak już pisałam kiedyś- nie tędy droga!
"Nie strzelajcie do orkiestry,
Jeśli oni zginą przyjdą lepsi"

parmezan
Ksenofob
Ksenofob

Postby parmezan » 27-08-2012, 11:28

W tej chwili to chyba jedyna inicjatywa budząca jakiekolwiek reakcje. Reszta jest obśmiewana przez lewactwo, bądź kompletnie ignorowana. W czasach kompletnego zbydlęcenia przekazu publicznego, to chyba jedyny sposób "dyskusji", który może dotrzeć z treścią do potencjalnych odbiorców. Używając przenośni w stylistyce pankrokowej, "łapie za łeb i wali ryjem o chodnik"

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 27-08-2012, 11:50

Martucha wrote:Poniekąd babka ma racje. Gdzie leży granica? Seksu publicznie pokazywać nie wolno, bo budzi zgorszenie, a brutalne zdjęcia już tak? Jeżeli dorosłego faceta tak poruszają te zdjęcia, to co powiedzieć o małych dzieciach? Idea słuszna, ale jak już pisałam kiedyś- nie tędy droga!

Przecież dziś pokazują zdjęcia np. z Oświęcimia jak po wyzwoleniu "sprzątało" się tam spychaczem ludzkie zwłoki. Nikogo to nie oburza, wręcz przeciwnie, pokazuje się ochoczo te zdjęcia ku przestrodze. Poza tym 88% zgody z Parmezanem.
Image

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-08-2012, 12:38

nie jestem pewna, czy to jednak kogokolwiek przekona, ze aborcja jest zla. Chyba kazdy dobrze wie, jak to wyglada i na czym polega. Jak ktos chce usuwac swoje dziecko, to bedzie to robil, bo to kwestia sumienia, ktorego niektorym brak, a nei kolorowych zdjec na murach
I admire the effort but i found it remarkably elementary to defeat you by cause of your extremely underdeveloped skills

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 27-08-2012, 12:44

Ktoś to wie jak to wygląda i pomimo to jest przekonany o słuszności tzw. prawa do aborcji musi mieć nieźle nasrane pod kopułą.
Image

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy

parmezan
Ksenofob
Ksenofob

Postby parmezan » 27-08-2012, 12:48

To dlaczego planned parenthood drze ryja że w niektórych stanach w usa to biedne kobiety idące "usunąć ciążę" muszą przez oddział noworodków przejść, albo muszą oglądać swój "płód" na usg nim pan dohtór problem usunie?
Takie akcje mają sens, wygląda niesmacznie, te zdjęcia są szokujące i robią w głowie zamęt, ale prowokują do myślenia.

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-08-2012, 13:11

mi sie to kojarzy z mamą koleżanki.

Ogląda w tv coś o znęcaniu się nad zwierzętami i mówi: o Boże, jakie to okropne, jak oni traktują te stworzenia, nie chcę na to patrzeć. Po czym idzie do kuchni po kolejną wielką porcję kiełbasy...

nie chcialabym isc z dziećmi na spacer i widziec w niedzielne popoludnie takich rzeczy. Tak jak mówie, niechęc aborcji powina wynikać z wychowania i to, ze jakas pizda zobaczy kilka obrazków, to raczej nie odwiedzie ja od tego
I admire the effort but i found it remarkably elementary to defeat you by cause of your extremely underdeveloped skills

harry77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby harry77 » 27-08-2012, 13:14

Emilka wrote:Ogląda w tv coś o znęcaniu się nad zwierzętami i mówi: o Boże, jakie to okropne, jak oni traktują te stworzenia, nie chcę na to patrzeć. Po czym idzie do kuchni po kolejną wielką porcję kiełbasy...
sprowadzanie nienarodzonych dzieci do poziomu kiełbasy chyba jednak nie na miejscu :roll:
Image
PPC wrote:Śląsk przeprasza za swą zajebistość

el_fanatico
hipis

Postby el_fanatico » 27-08-2012, 13:16

Emilka wrote:Ogląda w tv coś o znęcaniu się nad zwierzętami i mówi: o Boże, jakie to okropne, jak oni traktują te stworzenia, nie chcę na to patrzeć. Po czym idzie do kuchni po kolejną wielką porcję kiełbasy...

:lol:
Kiedyś kupię nóż i powyrzynam wszystkich wkoło.

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 27-08-2012, 13:17

Ja za to nie jestem w stanie pojąć ludzi, którym łezka się w oku kręci na widok rozjechanego kota na ulicy i po takim widoku idą do kliniki pozbyć się problemu. Tacy wywrotowcy mają zupenie przeregulowany system wartości bo w owej piramidzie wartości kot stoi wyżej niż dziecko, którego jedyną zbrodnią jest to, że się jeszcze nie zdążyło urodzić.
Image

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-08-2012, 13:49

harry77 wrote:
sprowadzanie nienarodzonych dzieci do poziomu kiełbasy chyba jednak nie na miejscu :roll:

wiedzialam,ze oczywiscie ktos sie przypierdoli do porównania. porównanie to tlyko porównanie, a nie sprowadzanie dzieci do poziomu psa, jak to juz nadinterpretowac chcecie. po prostu tak mi sie kojarzy zachowanie ludzi, ktorzy niby sie czyms przejmia, a tak naprawde zapominaja 15 mni potem i dalej robia swoje. Ale przypierdalanie sie o damski chuj, to domena tego forum

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-08-2012, 13:49

konfederat wrote:

Ja za to nie jestem w stanie pojąć ludzi, którym łezka się w oku kręci na widok rozjechanego kota na ulicy i po takim widoku idą do kliniki pozbyć się problemu. Tacy wywrotowcy mają zupenie przeregulowany system wartości bo w owej piramidzie wartości kot stoi wyżej niż dziecko, którego jedyną zbrodnią jest to, że się jeszcze nie zdążyło urodzić.

na szczescie wegetaranie, ktorych znam kazde zycie szanuja

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 27-08-2012, 14:12

Emilka wrote:
harry77 wrote:

wiedzialam,ze oczywiscie ktos sie przypierdoli do porównania. porównanie to tlyko porównanie, a nie sprowadzanie dzieci do poziomu psa, jak to juz nadinterpretowac chcecie. po prostu tak mi sie kojarzy zachowanie ludzi, ktorzy niby sie czyms przejmia, a tak naprawde zapominaja 15 mni potem i dalej robia swoje. Ale przypierdalanie sie o damski chuj, to domena tego forum

Sama się do mnie przyjebałaś w temacie o zwierzętach, że przywołałem przykład aborcji przy okazji jakiejś wymiany zdań z Tobą. To też było "porównanie jak porównanie".
Image

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 27-08-2012, 14:13

Emilka wrote:
konfederat wrote:

A czy Ty przypadkiem nie jesteś wegetarianką i zwolenniczką tzw. decydowania o własnym brzuchu, że się tak eufemistycznie wyrażę?
Image

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-08-2012, 15:09

konfederat wrote:
Emilka wrote:
konfederat wrote:

A czy Ty przypadkiem nie jesteś wegetarianką i zwolenniczką tzw. decydowania o własnym brzuchu, że się tak eufemistycznie wyrażę?

nie

a taka sprawa:

kuzynka, zagorzała katoliczka, wzięła ślub. Wszystko pięknie, chcieli mieć dziecko. Zaszła w ciążę. Dziecko zaczęło chorować i źle się rozwijać. W 5 msc lekarze jej powiedzieli, że albo usunie teraz dziecko, albo urodzi je i tak martwe, bo dziecko długo nie pożyje i wtedy sama może mieć poważne komplikacje. Usunęła.

zastanawialam sie, jak sie ma do tego jej wiara. Niektórzy katolicy uważaja, ze chocby skaly sraly, dziecko nosic trzeba i wierzyc w cud.

co do walki z aborcja bardziej bylabym za zwalczaniem przyczyny, czyli edukacja, tanszymi srodkami antykoncepcyjnymi, staraniem sie zapewnic jakie slepsze warunki dla rodzicow, czy plakatami w tym stylu

Image

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 27-08-2012, 19:06

Emilka wrote:kuzynka, zagorzała katoliczka, wzięła ślub. Wszystko pięknie, chcieli mieć dziecko. Zaszła w ciążę. Dziecko zaczęło chorować i źle się rozwijać. W 5 msc lekarze jej powiedzieli, że albo usunie teraz dziecko, albo urodzi je i tak martwe, bo dziecko długo nie pożyje i wtedy sama może mieć poważne komplikacje. Usunęła.

Nie wiem czy kiedyś pisałem ale ja to widzę tak: dla mnie dziecko w łonie matki czy poza nim jest człowiekiem. Takie rozumowanie niesie za sobą pewne konsekwencje, mianowicie:
- żadnego człowieka nie można pozbawić życia, prawo do życia jest prawem naturalnym i niezbywalnym, bez względu na to w jakich okolicznościach człowiek został poczęty (gwałt, pęknięta guma - to są błędy tych, którzy to dziecko poczęli);
- żadnym usprawiedliwieniem nie jest też ewentualna choroba dziecka (down czy porażenie mózgowe) bo w świetle tego co napisałem powyżej - żadnego człowieka nie możemy pozbawić życia. Downy, które się zdążyły urodzić usypiali tylko Niemcy w latach '30 ubiegłego wieku a tych co nie zdążyli chcą skrobać feministki;
- dziecko w łonie matki nie jest "częścią" tej matki tak jak ząb czy wątroba co próbują wmówić feministki retoryką w stylu: mój brzuch - moja sprawa. Taka istota ma ZAWSZE inny kod genetyczny niż matka i bardzo często nawet inną grupę krwi;
- jedyna sytuacja w której widzę uzasadnienie aborcji to sytuacja zagrożenia życia matki. To przypomina dylemat strażaka, który z płonącego budynku ma czas uratować tylko jedną osobę a drugą a druga pewnie spłonie żywcem. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie miał pretensji do tegoż strażaka, że druga ooba zginęła (przy założeniu oczywiście, że zrobił wszystko co mógł).

Dlaczego ten zlepek komórek to taka poważna sprawa? Bo nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy ten zlepek żyje i staje się osobnym bytem. Bo "życie" trzeba jakoś zdefiniować i jakkolwiek byśmy go nie zdefiniowali to zawsze jest to definicja przyjęta w/g subiektywnych kryteriów. Bo kiedy "życie" się zaczyna? Jak dziecko w łonie matki ma już wykształcone kończyny? Bo jego mózg ma świadomość i wysyła fale mózgowe? A dlaczego właśnie wtedy? Przecież jak każdy z nas śpi to też na parę godzin ma wyłączoną świadomość ale nikt go nie chce wyskrobać? Kadłubków bez rąk i nóg też nikt nie zarzyna. Dlatego "bezpiecznym" założeniem jest moment poczęcia. "Ale dlaczego nie wcześniej?? Dlaczego nie zabronić walenia konia albo okresu i chronić plemniki i jajeczka???" Otóż dlatego, że z samego plemnika czy z samej komórki jajowej nie powstanie nowy byt, niezależnie od warunków jakie byśmy stworzyli. Tylko z połączenia tych dwóch może powstać istota ludzka.

Tak więc jeżeli Twoja kuzynka miała na uwadze swoje życie - w/g mnie wszystko jest ok.
Image

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 27-08-2012, 19:22

Emilka wrote:co do walki z aborcja bardziej bylabym za zwalczaniem przyczyny, czyli edukacja, tanszymi srodkami antykoncepcyjnymi, staraniem sie zapewnic jakie slepsze warunki dla rodzicow, czy plakatami w tym stylu

Nie wiem co dokładnie masz na myśli mówiąc "edukacja". Jeżeli ma to mieć zinstytucjonalizowaną formę typu "edukacja seksualna w szkole" to Brytole trenowali to już dawno temu i właśnie na Wyspach matki najwcześniej zachodzą w ciążę tak więc to nie zdało egzaminu.

Jeżeli antykoncepcja jest w/g Ciebie droga to niniejszym Cię informuję, że paczka durexów (3 szt.) kosztuje ok. 10 zł a to już jest "lepsza półka" kondomów. Jeżeli dla potencjalnych kochanków to jest majątek to niech się za ruchanie w ogóle nie biorą. Jak ktoś jest dorosły, żeby się ruchać to niech będzie na tyle dorosły żeby sobie na kondony zarobić. Nie widzę też absolutnie żadnego powodu, żeby refundować antykoncepcje bo dochodzi do kuriozalnej sytuacji, że bezpieczne ruchanko Kowalskiego sponsoruje Wiśniewski. Oczywiście koncerny produkujące tabletki i gumy przyklaskiwałyby temu pomysłowi mówiąc o świadomym macierzyństwie i innych bzdetach. Jeden z tutejszych forumowiczów (którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam, PDK i KMWTW) powiedział kiedyś fajny tekst, który pozwolę sobie z głowy zacytować: "seks uprawia się z dwóch powodów: prokreacja i przyjemność. Ja (w domyśle: podatknik) nie mam zamiaru sponsorować komukolwiek przyjemności".

A tu toczyła się dyskusja co zrobić aby poprawić rodzicom warunki: http://www.conservativepunk.net/forum/v ... hp?t=10588 Pomysłów było aż nadto ;)

PS.: Ten plakat się nie wkleił.
Image

Klutka

Postby Klutka » 27-08-2012, 19:37

Emilkat wrote:Ogląda w tv coś o znęcaniu się nad zwierzętami i mówi: o Boże, jakie to okropne, jak oni traktują te stworzenia, nie chcę na to patrzeć. Po czym idzie do kuchni po kolejną wielką porcję kiełbasy...

Dokładnie tak robię (no może prawie, bo jednak staram się nie oglądać w tv o znęcaniu się nad zwierzętami) a mięso, które kupuję jestz gospodarstwa naszego znajomego, gdzie zwierzęta są dobrze traktowane.

cybuch1753
Hasta la riposta siempre!
Hasta la riposta siempre!

Postby cybuch1753 » 27-08-2012, 19:39

konfederat wrote:bez względu na to w jakich okolicznościach człowiek został poczęty (gwałt

Baba może zablokować ciąże z prawdziwego gwałtu. <8)

Temat walkowalismy milion razy, u mnie stanelo na tym, ze społecznie wieksze przyzwolenie na aborcje jest złe, bo brakuje obywateli pracujach, a cyganie i tak sie mnożą. A z szacunkiem ogólnie do życia ludzkiego sie nie zapędzam, bo zaczyna mi go brakować.
Zmutowany Cyc Ewy S. wrote:Powiedzcie mi - co to za lewicowiec co walczy o prawa seksistowskiego burżuja, ubierającego się w ciuszki za 500 zł, tylko dlatego, że w dupie gmera mu kolega a nie koleżanka ?????

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 27-08-2012, 19:42

Klutka wrote:gdzie zwierzęta są dobrze traktowane.

Dobrze traktowane czyli jak? Dostaja w leb nie 5kg mlotkiem tylko 3.5kg :-P ?
Jeśli chcecie prawdziwego RPG z długimi dialogami, nieliniową fabułą, wieloma questami, trudnymi misjami i znaczącym wpływem losowości na grę, to idźcie coś załatwić w urzędzie.
Image

Martucha
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Martucha » 27-08-2012, 19:42

konfederat wrote:
Emilka wrote:kuzynka, zagorzała katoliczka, wzięła ślub. Wszystko pięknie, chcieli mieć dziecko. Zaszła w ciążę. Dziecko zaczęło chorować i źle się rozwijać. W 5 msc lekarze jej powiedzieli, że albo usunie teraz dziecko, albo urodzi je i tak martwe, bo dziecko długo nie pożyje i wtedy sama może mieć poważne komplikacje. Usunęła.

Nie wiem czy kiedyś pisałem ale ja to widzę tak: dla mnie dziecko w łonie matki czy poza nim jest człowiekiem. Takie rozumowanie niesie za sobą pewne konsekwencje, mianowicie:
- żadnego człowieka nie można pozbawić życia, prawo do życia jest prawem naturalnym i niezbywalnym, bez względu na to w jakich okolicznościach człowiek został poczęty (gwałt, pęknięta guma - to są błędy tych, którzy to dziecko poczęli);
- żadnym usprawiedliwieniem nie jest też ewentualna choroba dziecka (down czy porażenie mózgowe) bo w świetle tego co napisałem powyżej - żadnego człowieka nie możemy pozbawić życia. Downy, które się zdążyły urodzić usypiali tylko Niemcy w latach '30 ubiegłego wieku a tych co nie zdążyli chcą skrobać feministki;
- dziecko w łonie matki nie jest "częścią" tej matki tak jak ząb czy wątroba co próbują wmówić feministki retoryką w stylu: mój brzuch - moja sprawa. Taka istota ma ZAWSZE inny kod genetyczny niż matka i bardzo często nawet inną grupę krwi;
- jedyna sytuacja w której widzę uzasadnienie aborcji to sytuacja zagrożenia życia matki. To przypomina dylemat strażaka, który z płonącego budynku ma czas uratować tylko jedną osobę a drugą a druga pewnie spłonie żywcem. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie miał pretensji do tegoż strażaka, że druga ooba zginęła (przy założeniu oczywiście, że zrobił wszystko co mógł).

Dlaczego ten zlepek komórek to taka poważna sprawa? Bo nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy ten zlepek żyje i staje się osobnym bytem. Bo "życie" trzeba jakoś zdefiniować i jakkolwiek byśmy go nie zdefiniowali to zawsze jest to definicja przyjęta w/g subiektywnych kryteriów. Bo kiedy "życie" się zaczyna? Jak dziecko w łonie matki ma już wykształcone kończyny? Bo jego mózg ma świadomość i wysyła fale mózgowe? A dlaczego właśnie wtedy? Przecież jak każdy z nas śpi to też na parę godzin ma wyłączoną świadomość ale nikt go nie chce wyskrobać? Kadłubków bez rąk i nóg też nikt nie zarzyna. Dlatego "bezpiecznym" założeniem jest moment poczęcia. "Ale dlaczego nie wcześniej?? Dlaczego nie zabronić walenia konia albo okresu i chronić plemniki i jajeczka???" Otóż dlatego, że z samego plemnika czy z samej komórki jajowej nie powstanie nowy byt, niezależnie od warunków jakie byśmy stworzyli. Tylko z połączenia tych dwóch może powstać istota ludzka.

Tak więc jeżeli Twoja kuzynka miała na uwadze swoje życie - w/g mnie wszystko jest ok.

Amen.

I właśnie taką postawę trzeba propagować, a nie "przerażać" masakrycznymi obrazkami. Tym bardziej, że większość aborcji jest wykonywanych kiedy jeszcze rączek czy nóżek tak identyfikowanych z człowiekiem nie ma.
"Nie strzelajcie do orkiestry,

Jeśli oni zginą przyjdą lepsi"

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 27-08-2012, 19:46

A co z pigulkami po? To tez aborcja :idea: :?: Pytam bez spiny bo nigdy nie znalazlem sensownej odpowiedzi
Jeśli chcecie prawdziwego RPG z długimi dialogami, nieliniową fabułą, wieloma questami, trudnymi misjami i znaczącym wpływem losowości na grę, to idźcie coś załatwić w urzędzie.

Image

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 27-08-2012, 19:48

A podanie pigułek dorosłemu człowiekowi to zabójstwo czy nie? ;)
Image

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 27-08-2012, 19:51

konfederat wrote:A podanie pigułek dorosłemu człowiekowi to zabójstwo czy nie? ;)

Kiedy dochodzi do zaplodnienia? 12 godzin po? 24?

Image

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 27-08-2012, 19:53

Nie wiem a co to ma do rzeczy Rene, bo przyznam szczerze, że nie łapię <:)
Image

Return to “ZGŁOSZONE TEKSTY”