Nastolatki

Powiedz szczerze: czemu zgrywasz wielką faję, skoro nawet ci nie staje? No już, już. Spokojnie. Oczywiście będziemy udawali, że wierzymy w twoje wyczyny łózkowe i wcale, ale to wcale nie będziemy ci mówili, że jesteś żałosny, jeśli zaczniesz opowiadać o swoich zawodach miłosnych.

Moderator: XmichassX

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 20-09-2013, 17:27

Co z tego ze mowia na Pan? moja eks mi ciągle mówiła na Pan, nawet jak dzwoniła zeby zapytac na jaki kolor ma sobie pomalowac paznokcie.
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 20-09-2013, 17:28

one mowia panda, tylko ty juz niedoslyszysz. <:D
peace brother...

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 20-09-2013, 17:49

jak pan da to one tez dadza <8)
punki to chuje

Szombierek
100% Patologia
100% Patologia

Postby Szombierek » 20-09-2013, 19:15

koval wrote:jak pan da to one tez dadza <8)

albo przyjmą <8)
Image

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 28-09-2013, 20:02

dzisiaj gadalem z 17 latką nie wiem to chyba nawet dla mnie za duza miazga pomimo iż jest wysoka jak skurwysyn z wygladu wydaje sie bardzo wyrosnieta, a nie zrozumiala zartu o wywieziniu do Hamburga
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

Rob26
Man Bear Pig

Postby Rob26 » 28-09-2013, 20:55

Bogna od Tyrmanda tez miala 17 lat a on wtedy 33 takze twoje nawiasy nie sa jeszcze takie straszne, then again ja tez czulem pewne dyskomforta gdy bezlistosne liczby wskazywaly 27 kontra 18; choc mowiac szczerze wynikaly one (dyskomforta) z faktu jak latwo takie mlode panny jest zrobic w bambuko i jak ciezko im wytlumaczyc kiedy pewna droga dobiega juz konca :piano:
Well I feel so good cos I feel so good
And I feel so good cos it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night

Conservative Punk Division Poland
...czyli Szwecja nie moze byc i nie jest Arabia Saudyjska feminizmu
Image

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 29-09-2013, 11:28

ja juz raz wchodzilem z dwoma kumplami na domową 18stke. Wyglodniali jak wilcy, bo kumplowi zaczal dobrze isc biznes i chcial rozwinąc rolke, a za bardzo nie było gdzie. Jak się trafiła ta 18 to wszyscy odetchneli z ulgą, bo napięcie zdawało się byc nieznosne, tyle ze jak na nią pojechalismy to na wejsciu podszedlem do laski powiedzialem czesc i jesli dobrze pamietam zapytalem gdzie mam schowac butelkę, a ona stanela w drzwiach jak ochroniarz rihanny i zapytala co Panowie robią na urodzinach mojego syna :lol:

ale to tak naprawde jest małe piwo. bo w tamtym okresie pojawiła się dziewczyna która miała chyba lat 16 i wyglądała po prostu zjawiskowo. wszystko miała ładne w dodatku była bardzo miła, bystra i mowiła z akcentem bo mieszkała w belgii. Jak przyszla do nas na impreze to kazdy probowal tylko obok niej siedziec i z nią gadac o glupotach, zeby ją przeciagnąc na swoją strone. problem był taki, ze ona była za mała i nie kumała o co chodzi, a przy okazji byla podejrzanie lojalna wobec swojego chłopaka, który mial lat 18 o był srednio rozgarnietym wyrostkiem, który wlaził nam w dupala bez wazeliny na kazdym kroku. I tu musze powiedzieć, ze moj kumpel miał przeblysk geniuszu, bo tego osła zatrudnił, zeby miec kontakt z tą małolata :mrgreen: Nie była to praca na pełen etat, ale robił u niego za kierowce co w gruncie rzeczy polegało na tym, ze go woził kiedy ten pił. Laska w koncu rzucila tego chlopca, ale caly czas miala kontakt z kumplem w koncu przyszedł czas na jej 18 urodziny na które zaprosiła kumpla, akurat tam wtedy byłem, zdaje sie ze to był ubiegly rok, ale mniejsza z tym. No to wiadomo przed urodzinami silka, zeby wejsc na impreze na dobrej pompie i zawrócić małolacie w głowie dokumentnie szczegolnie ze rok go nie widziała, koszula tommy hillfiger i podwiniete rękawy, zeby było widac ze całe dwie rece pomalowane. Ostatnie ustalenia przed impreza i jazda. Nikt nawet nie pomyslał, ze podejrzana sprawa iż ta impreza jest w domu, bo rodzice katherin są kurewsko nadziani i mają wielka wille wiec czemu nie mozna zrobic 18 w domu z wielkim ogrodem. mija 40 minut i dostaje sms. "siedze przy stole z babcią, mamą i tatą, koncze jesc rosół, a za chwile podadzą drugie danie. Mama nawet się usmiechnęła, ale tata nie podał mi ręki i patrzy ciągle w talerz" :lol:

Return to “Sex & Violence”