Jarhoroukrotuho's Lair

Powiedz szczerze: czemu zgrywasz wielką faję, skoro nawet ci nie staje? No już, już. Spokojnie. Oczywiście będziemy udawali, że wierzymy w twoje wyczyny łózkowe i wcale, ale to wcale nie będziemy ci mówili, że jesteś żałosny, jeśli zaczniesz opowiadać o swoich zawodach miłosnych.

Moderator: XmichassX

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Jarhoroukrotuho's Lair

Postby Jarhoroukrotuho » 06-01-2013, 00:33

Witajcie
pozwolilem zalozyc sobie taki temat, moze czesci osob znany. PUAs. Artysci Podrywu. Czarnoksieznicy Parkietu, Demony Kobiecych Serc.
Szerzej znani jako podrywacze, amanci, uwodziciele.
Tak, jestem jednym z nich.
Ruch PUA, jego popularnosc, zapoczatkowal Neil Strauss swoja glosna ksiazka pt. "Gra", w ktorej opisal amerykanska(a nawet swiatowa) spolecznosc uwodzicieli. Ludzi, ktorzy opracowlai techniki, schematy, gotowe teksty sluzace im do jednego - zdobycia kobiecych serc. A najczesciej ich krocza.
Najslynniejsi PUAsi, czesto dzialajacy jeszcze przed era Straussa, to miedzy innymi Ross Jeffries, Mystery(guru Straussa), BadBoy czy Tyler Durden, a z polskich Merlin. Wszyscy do wygooglowania, polecam zapoznac sie z ich biografiami.
Metody PUA sa rewolucyjne i z ciamajd(w slangu PUA WSNów - Wiecznie Sfrustrowanych Nieudaczników) czynią uwodzicieli doskonałych, tak zwanych Sztukmistrzów. Praktycznie kazdy z nich zaczynal od zera do bohatera. Ja tez bylem
WSNem, lecz moje zycie zmienilo sie diametralnie. Wystarczy tylko chciec.
Szkolenia PUA u najlepszych to koszt 1500-2000zl za 3 dni szkolenia od osoby. Niesamowity biznes. Ale popyt jest, bo ludzie sa 100% usatysfakcjonowani. Oczywiscie mozna to osiagnac swoja wlasna praca, jak ja, ale wymaga to duzo poswiecen i upokorzen. Ale efekt powala. I do indywidualnej pracy nad soba zachecam.

Temat zalozylem nie tylko do dyskusji. Szukam skrzydlowych, ktorzy nie tylko mogliby pojsc ze mna na koncert Konkwisty, ale tez do klubu wyrywac towary. Jesli ktos ma jakies pytania co do wypasu(czyli podrywu), to zapraszam
Zapraszam tez do dyskusji, bo temat jest ciekawy. ;)
Kocham patrzeć jak patrzysz czy patrzę.
Image

konradzik
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby konradzik » 06-01-2013, 00:57

:ohmygod:
To nie żadna moda na ogolone głowy ...

Lodzermensch
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Lodzermensch » 06-01-2013, 07:29

Rozmawiałem ostatnio z Obim, że dużo botów atakuje forum. Chłopak robi co może aby je zablokować ale jak widać nie zawsze mu się udaje
Image

Jełop
Oszołom
Oszołom

Postby Jełop » 06-01-2013, 12:43

Lodzermensch wrote:Rozmawiałem ostatnio z Obim, że dużo żydów atakuje forum. Chłopak robi co może aby je zablokować ale jak widać nie zawsze mu się udaje

<:8

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Re: Jarhoroukrotuho's Lair

Postby Vibovit » 06-01-2013, 12:54

Jarhoroukrotuho wrote:PUAs. Artysci Podrywu. Czarnoksieznicy Parkietu, Demony Kobiecych Serc.

Jarhoroukrotuho wrote:Szkolenia PUA u najlepszych to koszt 1500-2000zl za 3 dni szkolenia od osoby.
no niestety drogo. inna gwiazda biznesu, 23-letni ekspert Tomek Marzec, też ceni się wysoko.
wiem, że ciężko na to liczyć w epoce skrajnej komercjalizacji, ale może podrzucisz nam tu kilka porad i wskazówek gratis?

lotnik
Już TomaSSo
Już TomaSSo

Postby lotnik » 06-01-2013, 12:55

Jarhoroukrotuho wrote:Temat zalozylem nie tylko do dyskusji. Szukam skrzydlowych, ktorzy nie tylko mogliby pojsc ze mna na koncert Konkwisty, ale tez do klubu wyrywac towary. Jesli ktos ma jakies pytania co do wypasu(czyli podrywu), to zapraszam

Mam wrażenie że wypady z tobą na podryw kończyłyby się tak...
http://www.youtube.com/watch?v=N-srIkLfXls
You were born but when you gonna live?

general_punkov
Ksenofob
Ksenofob

Postby general_punkov » 06-01-2013, 13:04

Jarhoroukrotuho wrote:Witajcie
pozwolilem zalozyc sobie taki temat, moze czesci osob znany. PUAs. Artysci Podrywu. Czarnoksieznicy Parkietu, Demony Kobiecych Serc.

A pare dni temu plakales ze zona komus innemu dupy dala.....

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 06-01-2013, 13:51

widze, ze wiekszosc z was dostrzega w moim oku drzazge, w swoim belki nie widzac. zasmiecacie mi temat, a sami zarzucacie mi ze to robie. i niewazne jest dla was, ze ja nie zasmiecam, tylko prezentuje swoj punkt widzenia, z ktorego moglibyscie sie duzo nauczyc, a jesli nawet przyjac ze rozmywam temat, to robie to w sposob wysublimowany, i to nie w rozumieniu tego slowa reprezentowanego przez evila.

jedynie vibovit prezentuje poziom adekwatny do prowadzonej dyskusji. totez odpowiem. nie ma to jak cwiczenia w terenie. teoria nic nie nadrobisz, choc oczywiscie nalezy ja opanowac.
przeczytaj gre i venusian handbook mysteryego. wystarczy na poczatek. potem praktyka. nie wiem z czym masz najwiekszy problem. z niesmialoscia do kobiet? brakiem pewnosci siebie? otwieraniem setow? z domknieciami? z wata nudowa? a moze z tancem erotycznym, no ale w tym to cie juz nie podszkole, zglos sie do twojstary77, on lubi wygibasy z facetami.
po po chuj tyle czytac? ja zamiast czytac o ludziach bawiacych sie na imprezach, wole bawic sie na imprezach, zamiast czytac o ludziach uprawiajacych seks, wole uprawiac go. ty chyba tez, co nie? no, chyba ze nazywasz sie PPC.

tak wiec vibovit wez sie w garsc i dzialaj, na poczatek zaczep 30 kobiet w ciagu godziny na miescie, pytajac je o najblizszy sklad zlomu. nastepna godzina i znowu 30 podejsc, tym razem z tekstem "czesc jestem bolek, jestem z marsa. jaki jest twoj ulubiony plyn po goleniu?". zobaczysz, ze od razu inaczej spojrzysz na swiat.

co do innych wypowiadajacych sie w temacie, to nie bede tracil na nich czasu. my dzialamy i pukamy najlepsze panny, im zostaje walenie w przescieradlo. niech reszta zadecyduje, ktora pigulke woli. niebieska czy czerwona? sen czy rzeczywistosc?

a czas plynie... tik-tok tik-tok....

Image

Rzubrzy
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Rzubrzy » 06-01-2013, 13:53

Zawsze mnie zastanawialo na ile te wszystkie teorie podrywu sa prawdziwe i skuteczne a na ile jest to pierdolenie w stylu poradnikow "jak wychowac szczesliwe dzieci", "sam buduje reaktor" itd. Moze to strzal w stope ale za nastolatka troche o tym czytalem i wydawalo mi sie ze to sie raczej wszystko opiera na tym zeby po prostu probowac i jak sie nie jest krzywusem to predzej czy pozniej sie uda.

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 06-01-2013, 14:07

Te wszystkie poradniki wyrywania dup opierają się na tzw. programowaniu neurolingwistycznym (NPL). Wiedza niemal obowiązkowa dla każdego akwizytora, przedstawiciela handlowego czy agenta ubezpieczeniowego. Z NLP wyrosło NLS czyli "techniki podrwywu".
Image

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 06-01-2013, 14:16

Jarhoroukrotuho wrote:tak wiec vibovit wez sie w garsc i dzialaj, na poczatek zaczep 30 kobiet w ciagu godziny na miescie, pytajac je o najblizszy sklad zlomu. nastepna godzina i znowu 30 podejsc, tym razem z tekstem "czesc jestem bolek, jestem z marsa. jaki jest twoj ulubiony plyn po goleniu?". zobaczysz, ze od razu inaczej spojrzysz na swiat.
spróbuję. dzięki za cenne sugestie

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 06-01-2013, 14:19

Rzubrzy wrote:Zawsze mnie zastanawialo na ile te wszystkie teorie podrywu sa prawdziwe i skuteczne a na ile jest to pierdolenie w stylu poradnikow "jak wychowac szczesliwe dzieci", "sam buduje reaktor" itd. Moze to strzal w stope ale za nastolatka troche o tym czytalem i wydawalo mi sie ze to sie raczej wszystko opiera na tym zeby po prostu probowac i jak sie nie jest krzywusem to predzej czy pozniej sie uda.

no wlasnie, CZYTALES. jak juz wspomnialem, czytanie nic nie daje. najwyzej wiecej scenariuszow przy pamieciowach. liczy sie praktyka. do ilu kobiet podszedles wykorzystujac techniki ktore poznales po lekturze materialow z PUA? zaloze sie, ze do zadnej.
konfederat wrote:Te wszystkie poradniki wyrywania dup opierają się na tzw. programowaniu neurolingwistycznym (NPL). Wiedza niemal obowiązkowa dla każdego akwizytora, przedstawiciela handlowego czy agenta ubezpieczeniowego. Z NLP wyrosło NLS czyli "techniki podrwywu".

widac ze cos ci swita, ale nie wiadomo w jakim kosciele. nls jest jedna z metod uwodzenia, ale najlepsi uwodziciele korzystaja z syntezy wielu metod. guru nls jest ross jeffries, stary brzydki ramol, ktory odpowiednimi kotwicami potrafi w 5 minut doprowadzic dziewczyne do stanu get wet. wtedy moze ci jesc z reki.
daleko mi do takich umiejetnosci, ale wciaz sie szkole. inna sprawa, ze w Polsce niewiele jest sztukmistrzow operujacych nls chocby w polowie tak dobrze jak ross.

Image

TwojStary77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby TwojStary77 » 06-01-2013, 14:28

Jarhoroukrotuho wrote:no ale w tym to cie juz nie podszkole, zglos sie do twojstary77, on lubi wygibasy z facetami

nie chciało mi się tu nic wypisywać, bo temat tak samo pojebany jak ty. no ale poczułem się wyzwany do tablicy, więc pierdol się bura suko. Mogę się załozyć że te 99% dup jakie miałeś, ich imiona kończyły się na .jpg, i w necie chcesz zgrywać ruchacza, szkoda że twoja żona ma inne zdanie,
zdrówka, eot
Image

Rzubrzy
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Rzubrzy » 06-01-2013, 14:35

no pewnie ze do zadnej mialem wtedy 15 lat i "zdobywalem kobiety" po wypiciu 2 nalewek a potem bylo milczenie w szkole i ciezkie spojrzenia :mrgreen:

Zreszta nie gadam z botami :>

Lodzermensch
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Lodzermensch » 06-01-2013, 14:43

TwojStary77 wrote:
Jarhoroukrotuho wrote:no ale w tym to cie juz nie podszkole, zglos sie do twojstary77, on lubi wygibasy z facetami

nie chciało mi się tu nic wypisywać, bo temat tak samo pojebany jak ty. no ale poczułem się wyzwany do tablicy, więc pierdol się bura suko. Mogę się załozyć że te 99% dup jakie miałeś, ich imiona kończyły się na .jpg, i w necie chcesz zgrywać ruchacza, szkoda że twoja żona ma inne zdanie,
zdrówka, eot

Ty naprawdę wierzysz, że ten świr ma żonę? I ta historyjka była prawdziwa?
No proszę cię stary.
Image

parmezan
Ksenofob
Ksenofob

Postby parmezan » 06-01-2013, 15:31

Ja pierdole, jak dzieci. Tego gościa nie ma, on nie istnieje. To wytwór wyobraźni któregoś z forumowiczow, który polewa potem czytając wasze rozmowy z wymyślonym typem.
Yul Brynner was a skinhead.

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 06-01-2013, 15:41

Rzubrzy wrote:no pewnie ze do zadnej mialem wtedy 15 lat i "zdobywalem kobiety" po wypiciu 2 nalewek a potem bylo milczenie w szkole i ciezkie spojrzenia :mrgreen:

Zreszta nie gadam z botami :>

miotasz sie w swoich zeznaniach, usprawiedliwiasz. chcesz wpasowac sie w swoja role w teatrze zycia codziennego. za twoimi kulisami kotluje sie, probujesz znalezc wytlumaczenia swoich czynow, nie do konca zgodnych z twoim obrazem siebie, jaki sobie wykreowales.. bo do konca sie z tymi czynami nie pogodziles. polecam poczytac e. goffmana. no i zapoznac sie z definicja dysonansu poznawczego, bo wspaniale sie w to wpasowujesz.
parmezan wrote:Ja pierdole, jak dzieci. Tego gościa nie ma, on nie istnieje. To wytwór wyobraźni któregoś z forumowiczow, który polewa potem czytając wasze rozmowy z wymyślonym typem.

jakos zyje, jem, kopuluje, spiewam, placze, tancze, czy ejakuluje. dlaczego odbierasz mi prawo do istnienia? do zycia? wielu z tych ktorzy nie powinni zyc, zyje. a z tych, ktorzy powinni zyc, nie zyje. bardzo latwo jest odbierac komus prawo do zycia. czy umialbys je przywrocic? nie sadze.

niebawem wrzuce wam relacje z moje ostatniego wypasu. moze ktos znajdzie w niej inspiracje?

Image

Michał
Leibstandarte SS Tadeusz Rydzyk

Postby Michał » 06-01-2013, 17:00

Wypierdolcie tego pazia, irytujacy jest
Wiele razy widział jak toną, nigdy jednak nie ulegały łatwo, nie rozlatywały się w efektowny sposób. Nie można ich znokautować jednym ciosem. Nie można im zadać ciosu łaski. Zawsze musiały być dobijane okrutnie... jak "Stirling"

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 06-01-2013, 17:51

zawsze kiedy czytam krytyke pod swoim adresem to ogarnia mnie smutek. to naturalne. kazdy czlowiek odczuwa potrzebe akceptacji. nawet taki twardziel jak ja. bo choc twardziel, to jednak wrazliwy.

ale calkowicie rozumiem twoja frustracje. zwlaszcza w takim temacie.

jestem prawdziwy hatecore. kazdy bez wyjatku mnie nienawidzi. ci noonelikeus to pozerzy. cos jak chlopaczki z jp ambigramem na piersi. cos jak falon z psow wojny.

Image

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 06-01-2013, 21:46

dobra dwarf złaź z tego drzewa i oddaj majtki jego zony moze chlop chociaż reszcie odpusci
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

swen_hanawald
Ksenofob
Ksenofob

Postby swen_hanawald » 08-01-2013, 07:40

Jarhoroukrotuho powiedz mi jakas podstawowa porade, czy jak podejde do malolaty z naszywka guns n roses dam jej w ryj i krzykne WELCOME TO THE JUNGLE to mnie pokocha? doradz mistrzu.

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 08-01-2013, 11:48

Jarhoroukrotuho wrote:kazdy bez wyjatku mnie nienawidzi.

Zapewniam Cię, że niektórzy mają Cię w nosie.
Image

Brew77
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Brew77 » 08-01-2013, 15:32

Michał wrote:Wypierdolcie tego pazia, irytujacy jest

spierdalaj, poprawia nastrój :mrgreen:

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 08-01-2013, 15:45

swen_hanawald wrote:Jarhoroukrotuho powiedz mi jakas podstawowa porade, czy jak podejde do malolaty z naszywka guns n roses dam jej w ryj i krzykne WELCOME TO THE JUNGLE to mnie pokocha? doradz mistrzu.

jak fanka gunsow, to uwazaj, zeby nie zaprosila cie do swojej dzungli. jesli wiesz oczywiscie co mam na mysli, bo wydajesz mi sie byc kiepsciocha w temacie milosci.
Sowisko wrote:
Jarhoroukrotuho wrote:kazdy bez wyjatku mnie nienawidzi.

Zapewniam Cię, że niektórzy mają Cię w nosie.

dobre sobie, kazdy na tym forum wie, ze lecialas na mnie jak riczardson na konja. teraz zachowujesz sie jak mlody z sedesu.
odstawialas do mnie zaloty sowko, ale zafundowalem ci chlodnik(zainteresowanych odsylam do glosariusza PUA. teraz wciaz do mnie podbijasz, lecz zgrywasz niedostepna, po tym jak chcialas mnie poderwac na mila osobke. tak to nie dziala. to ja jestem nagroda, o ktora trzeba walczyc. kazda kobieta powinna o tym pamietac.

PS. zwracajcie sie do mnie per Proroku

Image

Pak88
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Pak88 » 08-01-2013, 23:41

Jarhoroukrotuho wrote: Szukam skrzydlowych, ktorzy nie tylko mogliby pojsc ze mna na koncert Konkwisty,

Spoko jestem chętny, potem idziemy na koncert Amy Winehouse, Michaela Jacksona, a na koniec wiecznie żywy Honor.

ale tez do klubu wyrywac towary.

Towar to możesz wykładać na regały i nie wiem czemu biedronkę nazywasz klubem.
Złe są Rządy i złe drogi w Polszcze, złe i mosty.
Złych ludzi jest bez liczby, że nie mają chłosty
Image
Image

HatePunx
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby HatePunx » 09-01-2013, 09:36

W akademiku mieszkało dwóch kumpli. Jeden z nich był typem imprezowicza, drugi - Jarhoroukrotuho, nie wychodził ze swojego pokoju. Pewnego razu imprezowicz mówi do kolegi:
-Słuchaj, Ty tylko siedzisz w tym pokoju i grasz, zaruchałbyś w końcu coś.
- No ok, odpowiedział Jarhoroukrotuho.
-Znam taką fajną lalę, puszcza się cały czas z byle kim, umówię was na jutro. Przyjdzie na 18. Jak będziecie już coś działali to przed drzwiami zostaw zapalone światło, żebym nie przerywał a ja w międzyczasie pójdę na jakąś imprezę.
Poszedł koleś na imprezę, minęła 22, pomyślał ze pójdzie sprawdzi czy światło świeci się, czy Jarhoroukrotuho coś działa. Światło zapalone, ok, wraca na imprezę. Wybiła godzina 4 nad ranem, typ bardzo zmęczony wraca do akademika, patrzy światło nadal się pali.
- a chuj tam, pomyślał, -wchodzę.
Otwiera drzwi a tam widzi niesamowity bałagan, ściany całe w spermie, pościel również. W kącie przed komputerem siedzi Jarhoroukrotuho, zadowolony, zrelaksowany i pali papierosa.
- No i jak było? Pyta imprezowicz
- Nie przyszła.

<8)

TwojStary77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby TwojStary77 » 09-01-2013, 10:03

:lol:
Image

Onufry 314
Riposter supporter
Riposter supporter

Postby Onufry 314 » 09-01-2013, 10:06

TwojStary77 wrote::lol:
Pius XII nałożył ekskomunikę na komunistów która nie jest do dziś wycofana. Kto jest komunistą nie może być katolikiem.

TwojStary77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby TwojStary77 » 09-01-2013, 10:35

Jarhoroukrotuhobierki?

btw
http://www.rapgraforum.com/jarhoroukrotuho-m30767.html
Jarhoroukrotuho - profil
Tytuł użytkownika
GEJOWO SPECIAL FORCES
Image

general_punkov
Ksenofob
Ksenofob

Postby general_punkov » 09-01-2013, 13:49

TwojStary77 wrote:Jarhoroukrotuhobierki?

btw
http://www.rapgraforum.com/jarhoroukrotuho-m30767.html

Jarhoroukrotuho nie posiada znajomych

hm... i wszystko jasne.....

Return to “Sex & Violence”