Eksperymenty, akcesoria, farmakalogia

Powiedz szczerze: czemu zgrywasz wielką faję, skoro nawet ci nie staje? No już, już. Spokojnie. Oczywiście będziemy udawali, że wierzymy w twoje wyczyny łózkowe i wcale, ale to wcale nie będziemy ci mówili, że jesteś żałosny, jeśli zaczniesz opowiadać o swoich zawodach miłosnych.

Moderator: XmichassX

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 19-11-2012, 16:20

nawet jako pies bałbym się za tobą wejsc do kuchni w obawie, ze opowiesz mi tam jeden ze swoich dowcipów.
Mam nadzieje, ze w ten weekend nie upijałes ludzi w czerwonej pelerynie jak superbohater z komiksu tylko przygotowywałes się do szumnie zapowiadanego pokazu mody, bo moja laska nie wie czy ma już rozbijać swinke skarbonke.
A jesli chodzi o moich dziadków, do babcia twierdzi ze mieli bujne zycie seksualne, niestety na samym poczatku przewineła sie w nim włoska pielegniarka, ale dziadek zawsze twierdził, że byla to miłosc platoniczna
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 23-11-2012, 05:20

dowcip moze byc zabojczy.heh.przypomniala mi sie historia monty pythona o dowcipie ktory zabijal.trup sie scielil gesto.sam bym sie bal za soba chodzic.
coz firma z ktora mielismy wspolpracowac nie skorzystala z naszej oferty.biznesmeni kurwa.chuj tam.nie ta to inna ale pokaz zawisl narazie w powietrzu wiec spokojnie moze swinie tuczyc dalej.
wloska pielegniarka.w czasie wojny to chyba rarytas musial byc?
Gdy na swietego hieronima jest deszcz albo go nima to pod koniec listopada pada albo nie pada

Return to “Sex & Violence”