Eksperymenty, akcesoria, farmakalogia

Powiedz szczerze: czemu zgrywasz wielką faję, skoro nawet ci nie staje? No już, już. Spokojnie. Oczywiście będziemy udawali, że wierzymy w twoje wyczyny łózkowe i wcale, ale to wcale nie będziemy ci mówili, że jesteś żałosny, jeśli zaczniesz opowiadać o swoich zawodach miłosnych.

Moderator: XmichassX

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Eksperymenty, akcesoria, farmakalogia

Postby PPC » 03-11-2012, 22:09

Nie ma tematu o rozmaitych dodatkach urozmaicających konsumpcje, ze tak powiem.
nie jestem w tej kwestii zbyt doswiadcząnym osobnikiem, bo specyfikow jest mnóstwo, ale moge polecic kamagre, sa dwa rodzaje żelowa i zwykle tabsy.
Ja probowalem tylko tabsow i z mojej perspektywy jest to zajebista rzecz, chociaz nie na wszystkich tablety działają.
Ja na szczecie mialem tylko lekka zgage, ale dobrze tez byc nieco wypitym przed zazyciem, zeby uniknac bólów głowy i innych przykrych atrakcji.
Kumpel łyknął żelowa na trzezwo i myslal, ze przenisie sie na tamten swiat jak mu podniosło cisnienie, a pacjent wypity tylko lekko trzezwieje.
Taki specyfik szybko wchodzi i po mniej wiecej 20-30 minutach czlowiek lekko trzezwieje jak wspomnialem linijke wyzej i przy okazji ma niesamowitą ochote, zeby kogos wyłonacyć jak mawiała moja chyba 3 dziewczyna.
Spokojnie mozna to łyknąć na imprezie bez obawy, ze nie bedzie mozna sie poruszac z powodu nabrzmiałego flejtucha, ale lekki bodziec oczywiscie postawi małego do pionu i wtedy warto miec kogos zaufanego przy boku, który się nim odpowiednio zajmie.
działa to mniej wiecej pol nocy i mozna wtedy zrobic wszystko, spuscic sie jest ciezej, ale ma to tez swoje plusy bo mozna bzykac 1,5 godziny, a jak mocniej sie przydusi to mozna sprawe doprowadzic do finału bez dramatu , a po krotkiej chwili mozna zabawe powtórzyc. Idealny specyfik na stresujaca randke z kurwą, chociaz watpie czy takowa bedzie zadowolona jak ją ktos od 1 do ostatniej minuty wizyty bedzie napierdalał w łozku bez opamietania. chociaz znany jest przypadek, ze jedna 19 letnia panna nie chciała opuscic lokum kiedy już w przedpokoju zaczęto nią rzucac po scianach, a gospodarz imprezy wyznając jej milosc poruszył jej serduszko i dziewczyna dokumetnie zerznieta po prostu uwierzyla mu kiedy jej powiedzial, że ją kocha i moze sie od poniedziałku zwalniac z roboty. Historia byla zabawna i ewidentnie pasuje do niej powiedzonko, obiecywac coś komuś jak kurwie randke, chociaz tak naprawde darmowa randka z zawodowa kurwą to jest cos o czym marzy wiekszosc chrzescijan od bierzmowania po srebrne wesele, pozniej prawdopodobnie męzczyzna zaczyna tracic nadzieje, ze spotka go w zyciu jeszce cos miłego
Tak czy siak gorąco polecam i nie są to pieniądze wyrzucone w błoto
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 14-11-2012, 15:03

nigdy nie wspomagalem ruchania apteka.jakos tak sie dziwnie sklada ze do tej pory nie musialem.ale w tajemnicy moge zdradzic ze mam jedna pigule ktora nosze w portfelu tak na wszelki wypadek bo istnieja na swiecie rzeczy ktore sie nawet fizjologom nie snily.
Gdy na swietego hieronima jest deszcz albo go nima to pod koniec listopada pada albo nie pada

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 14-11-2012, 16:11

w takim razie gdy poczujesz ze cos nie tak, to wywal ją na plecy i 20 minut liz patelnie, albo docisnij do sciany i zajmij się dupalem, chyba ze ta tableta to jakas istna bomba i działa błyskawicznie jak brygada RR
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 14-11-2012, 17:46

eee tam.ja tam sie na baby nie rzucam.podchodze bardziej profesjonalnie.w sensie technicznie i nie chodzi tu o technike zwalenia sobie konia w kiblu tylko o technike polaczona ze strategia i psychologia.prowadze gierke polegajaca na tym ze kobieta mysli ze to ona mnie zdobyla co ma wbrew pozorom duze znaczenie podczas pierdolenia bo zalezy jej bardziej by tobie dobrze dac dupska.co do piguly to trzymam ja na wypadek gdybym musial dwie kobity obrocic jednoczesnie bo na dwie to moglo by mi po prostu mocy braknac.
Gdy na swietego hieronima jest deszcz albo go nima to pod koniec listopada pada albo nie pada

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 14-11-2012, 19:47

wide, ze mam do czynienia z samym szatanem w takim razie życzę powodzenia, chociaz skoro masz profesjonalna strategie chyba odpowiedniejsza bedzie zwykła cierpliwość, której życze rowniez ;)

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Re: Eksperymenty, akcesoria, farmakalogia

Postby koval » 15-11-2012, 20:55

PPC wrote:gospodarz imprezy wyznając jej milosc poruszył jej serduszko i dziewczyna dokumetnie zerznieta po prostu uwierzyla mu kiedy jej powiedzial, że ją kocha i moze sie od poniedziałku zwalniac z roboty.

to nie byla profesjonalistka. <8)

na mnie nawet szklanka wodki dziala podniecjajaco wiec boje sie nawet pomyslec co bym wyrabial po jakis zawodowych specyfikach <:)
punki to chuje

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 15-11-2012, 21:13

ja jak zaczne pic to pierdole nic innego mnie nie interesuje i nie bawi, musze byc straszni enajebany i kobita siedziec obok mnie, zebym się nią zainteresował

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 16-11-2012, 11:56

na mnie nawet szklanka wodki dziala podniecjajaco

oj chyba bal bym sie z toba wodki napic

ja jak zaczne pic to pierdole nic innego mnie nie interesuje i nie bawi,

mam troche inaczej.kurewsko mnie bawi upijanie ludzi.odziedziczylem geny po dziadku ktory potrafil chlapnac.a ze jestem chujem wiec to z premedytacja wykorzystuje.osoby ktorych nie znam sa moimi potencjalnymi ofiarami.najbardziej lubie tych co pija drinki na impezie.przysiadam sie do takiego i po paru minutach gosc wali ze mna wode nieraz centralnie z gwinta.narzucam kosmiczne tempo a ze wygladam tak ze nietaktem by mi bylo odmowic.po godzinie klient traci poczucie rzeczywistosci a ja zazwyczaj rozbawiony tym faktem szukam nastepnej ofiary.

pani olga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby pani olga » 16-11-2012, 12:17

ten użytkownik nie może być prawdziwy <:'(

112
Łysa kurwa, ale mądra

Postby 112 » 16-11-2012, 12:40

No to faktycznie niezłe gimbo-gierki.

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 16-11-2012, 12:55

quote]wide, ze mam do czynienia z samym szatanem[/quote]
i tu sie mylisz.mam taka zasade ze nigdy nie zdradzam.nie interesuja mnie jednorazowe strzaly poza tym w kondonie to nie ruchanie.jak juz jestem z baba to jestem jej wierny jak pies.w ten sposob okazuje jej szacunek.jak juz to sie z nia rozstaje a ze pozniej znow jestesmy razem to tego nie uwazam za zdrade.niestety ostatnio kobita zalozyla mi kajdany w urzedzie stanu cywilnego a ze jest zazdrosna i ma szybkie rece wiec moje harce z babami niejako znacznie sie ukrucily.natomiast gdyby mnie spotkalo cos takiego
Image [/quote]

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 16-11-2012, 13:00

bombel wrote:wygladam tak ze nietaktem by mi bylo odmowic

Kopsnij fotę, bo zawsze chciałam zobaczyć, jak wyglądają ludzie, którym odmawiać jest nietaktem. :lol:

bombel wrote:przysiadam sie do takiego i po paru minutach gosc wali ze mna wode nieraz centralnie z gwinta

Jak ktoś próbuje namówić mnie na picie wódy, kiedy mi się nie chcę, to mówię chamskim głosem "sorsik, po wódzie mi odpierdala" i mam spokój. A jak ktoś się uprze i mi poleje, to po prostu nie piję i już.
Image

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 16-11-2012, 14:04

ten użytkownik nie może być prawdziwy <:'(

akurat w tym temacie ciezko bedzie mi debatowac z szanowna pania prosze pani.skoro pani tak sadzi to ja nie widze przeciwskazan by sadzila pani tak dalej prosze szanownej pani.

Kopsnij fotę, bo zawsze chciałam zobaczyć, jak wyglądają ludzie, którym odmawiać jest nietaktem

alez prosze bardzo

http://imageshack.us/photo/my-images/68 ... 001248.jpg

niestety zeby zobaczyc bedziesz sobie musiala obrocic monitor no ale nikt nie mowil ze bedzie lekko

Panda
Podwójny agent

Postby Panda » 16-11-2012, 14:14

stylówa bardziej na koncert a nie na ryby ;)
No Hope = No Fear

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 16-11-2012, 15:04

bombel wrote:nikt nie mowil ze bedzie lekko

Odwróciłam głowę, jakoś dałam radę.
Image

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 16-11-2012, 15:50

stylówa bardziej na koncert a nie na ryby ;)

to 2 dniowy wypad z przyjacielem na staw hodowlany.on grunt ja spiner.wzielismy namiot spiwory a i tak spalismy na dechach na pomoscie.na poczatek raczylismy sie kasztelanem tak delikatnie jedno piwko i wyskok na spinera.po 10 wyskokach odechcialo mi sie skakac bo nawet jednego pukniecia nie mialem.poza tym ostatni wyskok zakonczyl sie tym ze jebnalem rzut w ktorym sciagnalem gosciowi co byl obok jego zarzut na grunt.kurwa nie widzialem go.pojawil sie nagle tak wtedy to sobie tlumaczylem bo jak ktos troche na ryby chodzil to wie ze sciagnac zarzut wedkarzowi co jest obok to niezla kiszka.wiec dobilismy sie piwami i tak jak rzesmy siedzieli to tak i padlismy.obiecalem sobie ze rano zawalcze.ocknelismy sie w poludnie.leb napierdala wiec do sklepu.pare piwek i jest wieczor.pobiegalem troche ze spinerem i dalej nic.ogarnela mnie apatia wiec zdecydowalem ze ide po gorzale.jak wrocilem to kolezka juz spal na pomoscie.wolal sen niz ze mna wode walic.nie wiele myslac zaczalem sam pic.w polowie butelki wpadlem na pomysl by sobie grunt zrobic.troche mi sie zeszlo bo pod wplywem juz bylem i w koncu zarzucilem.pije dalej.kolezka obok.spi jak zabity.skurwysyn chrapie.a ze chlop nie maly i wdech i wydech pewnie tez to mi koncert zrobil.jak ta baba z nim wytrzymuje to ja nie mam pojecia.chrapal do tego stopnia ze ledwo uslyszalem dzwonek.podrywam sie najszybciej jak to mozliwe i zacinam.siedzi.bez podbieraka nie wytargam.a ten chrapie.wiec zaczalem go kopac.usiadl w szoku i robil wrazenie czlowieka ktory nie za bardzo wie gdzie jest i po co wiec zwrocilem sie grzecznie do niego "dawaj kurwa podbierak".zanim do niego dotarlo minelo kilka sekund a mi ryba pod pomost spierdala.w koncu zajarzyl.jak by byly mistrzostwa w podrywaniu sie po podbierak to on zajalby z pewnoscia 1 miejsce.mimo swej tuszy zrobil to blyskawicznie.zaskoczyl mnie do tego stopnia ze sie zaczalem glosno smiac.zreszta on tez.i tak wyjac ze smiechu wytargalismy tego potwora.rano jak wracalismy juz nie pamietam.swiadomosc mi wrocila jak przeskakiwalem brame bo jak zwykle kluczy nie wzialem.podczas skoku oczywiscie sie wyjebalem.posmialismy sie jeszcze troche i polazlem do domu.tam znalazlem pol litra juz zaczete wiec dokonczylem i dalej nie pamietam.ogolnie to pojechalismy wypoczac a po tym wyjezdzie czulem sie jakbym 2 dni na tasmie w fabryce tyral.

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 16-11-2012, 16:21

przeczytalem do polowy, ta tabletka moze Ci sie jednak nie przydac

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 16-11-2012, 16:43

nie przejmuj sie tak tym.to doczytasz jutro.jakos to bedzie.glowa do gory.

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 16-11-2012, 19:11

powiem krotko.lubisz z siebie robic wszystkowiedzacego lowelasa ktory rucha laski na prawo i na lewo.to ze to robisz ogolnie to ani mnie grzeje ani ziebi ale to ze opowiadasz o tym na forum wszem i wobec to juz mnie troche u ciebie niepokoi bo jaki masz w tym cel i co chcesz tym osiagnac to tylko ty wiesz.te kobiety ktore na fociach pokazujesz sa tylko niestety przecietne.tragedii nie ma ale ty taki lowelas myslalem ze cie na wiecej stac.biorac pod uwage fakt ze te twoje niewiasty moglyby dywan scielic przed moja zona i to ze potrafie przyjebac i poskakac po glowie a pozniej sie usmiechnac czule z zapytaniem o jejku chlopaku a kto ci to zrobil? stawia cie przede mna w dosc niezrecznej sytuacji.absolutnie nie mam zamiaru cie detronizowac.o to mozesz byc spokojny.badz sobie bogiem na tym forum ale do mnie nie pij bo wbrew pozorom mimo iz za mega inteligenta sie nie uwazam to potrafie zepsuc twoje samopoczucie.daleki jestem od tego i niech tak zostanie.pojol?

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 16-11-2012, 19:24

wolalem cie jak wklejałes całe fragmenty z garso. musisz być faktycznie przechujem, bo wygladasz na obwiesia, a jednak rozbudziłes w tej kobiecie uczucie, chyba ze to jest zona/dziewczyna z gatunku tych ktorej nikt jeszcze nigdy nie widział, bo akurat nagle cos jej wyskoczyło w pracy

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 17-11-2012, 02:23

wybacz ale zupelnie nie wiem co to fragmenty z garso.wiem ze pewnie sie teraz zblaznilem w twych oczach ale nie bede ukrywal tego ze nie mam gg nie mam fejsbuka ogolnie zadnych komunikatorow.nie potrafie jak sam widzisz cytowac ze wskazaniem osoby.by wkleic fotke ktora znalazlem w komputerze musialem wczesniej przeczytac jak gimnazjalista gimnazjaliscie tlumaczyl jak to zrobic.smieszne nie?ale uspokoje cie.mam telefon z ktorego potrafie zadzwonic napisac smsa nastawic budzik a nawet ustawic w nim date i godzine bez niczyjej pomocy.kobity swej nie wkleje bo nie jestem idiota ale mam zamiar wbic sie w eksluzywne ciuszki i bedzie trzeba je zaprezentowac i rozreklamowac wiec chcac nie chcac jej zdjecia pojawia sie na necie.mozesz byc pewien ze powiadomie cie o tym fakcie bo nie dosc ze bedzie ci glupio to moze kupisz cos dla ktorejs z twoich niewiast oczywiscie pod warunkiem ze cie bedzie na to stac.

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 17-11-2012, 02:30

chodzisz w damskich ciuszkach? moze dlatego dziadek tyle pił

to sie nadaje na okładki gazet, skaczący po głowach swietnie sytuowany wierny mąż w damskich fatałaszkach? kto nastepny padnie ofiarą bezwzglednego bombla

jestem robotnikiem mnie na nic nie stać, ale pokaze je mojje babie, moze mi cos kupi

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 18-11-2012, 00:16

Czuj się zaszczycony, obwiesiu. Taki kmiot jak ty nieczęsto zwraca na siebie uwagę Mesjasza.
Przesłanie, żebyś stulił japę. A do reszty ziomków - panujcie nad sobą. To ja jestem Tym Który Jest I Jest Bardzo Litościwy.
PPC wziął tego karypla za mnie. Nie wiem, skąd mu to przyszło do głowy.

Nastały ciężkie czasy. Zmuszony byłem wrócić.
Mroczny Rycerz powstaje. Przygotujcie się

Bądźcie czujni.
Kocham patrzeć jak patrzysz czy patrzę.
Image

JaranekUchlanek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby JaranekUchlanek » 18-11-2012, 00:32

Kurwa PPC przestań bo ci tak zostanie. Skończysz z rozdwojeniem osobowości kłócąc się na głos sam ze sobą :mrgreen:
Made in Heaven inspired in Hell

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 18-11-2012, 02:34

sam ze soba kloce sie od 7 klasy, ci dwaj to kumple z seminarium, a moze poznali sie na rybach...chociaz bylbym mocno zdzwiony gdyby nie okazalo sie, iz to ten sam przechuj w koncu mesjasz jest tylko jeden

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 18-11-2012, 16:19

chodzisz w damskich ciuszkach? moze dlatego dziadek tyle pił

no coz pelna kompromitacja.dziadek moj faktycznie potrafil wypic wiecej niz przecietny czlowiek co nie znaczy ze czesto pil.jeden moze mniej drugi wiecej.poza tym lepiej chyba dla ciebie bym chodzil w meskich bo jak bym ci tak poskakal w damskich to bym ci obcasem durszlak ze lba zrobil baranie.nie myslisz logicznie.zaczynasz sie gubic i jednoczesnie mnie tym nudzic.myslalem ze bedzie ciekawiej.a gdy wtraciles dziadka to juz zupelnie przestalo byc interesujace i zabawne.wiec pozwolisz ze skoncze z toba te bezsensowna debatke ktora jak widze do niczego nie prowadzi.

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 18-11-2012, 16:34

obawiam się iż moje zaplecze logiczne jest zdecydowanie obszerniejsze niż twoje w zadnym wypadku nie zaczynam się gubić, po prostu jestes kolejnym nudziarzem z pretensjami, ktorego na lekcjach wuefu zawsze do druzyny wybierano jako jednego z ostatnich. musisz przestac skakać ludziom po glowach, bo w koncu zrobisz komuś krzywdę bombel

1920
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby 1920 » 18-11-2012, 22:52

kurwa PPC nie odniosłeś sie do dziadka a na to mocno liczyłem ;)
-Pacyfistka! - prychnął stryj, gdy się dowiedział o tym. - To brzmi jak feministka! Jedna cholera!
-Dlaczego? - obruszył się Grant
-Bo i to, i to, brzmi jak kretynka!

PPC wrote:Śląsk przeprasza za swą zajebistość

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 18-11-2012, 23:00

nie miałem sumienia, chlop ma pewno dosc zmartwien ;)

bombel
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby bombel » 19-11-2012, 15:52

czy sie gubisz czy nie gubisz.jeden chuj tak naprawde. ale musisz sam przyznac ze zachowujesz sie jak pies ktory idac za mna do kuchni mysli ze cos dostanie.
kurwa PPC nie odniosłeś sie do dziadka a na to mocno liczyłem ;)

ja to liczylem na to ze beda jakies opisy o podlozu erotycznym jak to dziadek z babka w mundurach ss klepali sie wzajemnie po posladkach recytujac rote.

Return to “Sex & Violence”