Prostytutki czy utrzymanka?

Powiedz szczerze: czemu zgrywasz wielką faję, skoro nawet ci nie staje? No już, już. Spokojnie. Oczywiście będziemy udawali, że wierzymy w twoje wyczyny łózkowe i wcale, ale to wcale nie będziemy ci mówili, że jesteś żałosny, jeśli zaczniesz opowiadać o swoich zawodach miłosnych.

Moderator: XmichassX

Bonzdriver
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Bonzdriver » 27-09-2012, 08:27

ale on może naprawde chciał tylko poprawić tatuaże :>

ostatnio kolezanka zwierzała mi się, że na trzech ostatnich gości dwóm nie stanal kiedy trzeba, a trzeci przyjechał jakims mikroskopijnym peżotem w ktorym nie bylo miejsca nawet na dobra palcówke. jesli tez macie takie wspomnienia to nie dziwia mnie teksty o nie byciu zwierzeciem i tego typu bzdury ;)
Nie rzecz w tym by zabić, żydów gazem truć,
lecz wygnać ich stąd wszystkich.
Oto nasz cel i trud.

pani olga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby pani olga » 27-09-2012, 09:47

ej, ja nie mówię, że każda powinna dawać dupy dla kasy i nikogo do tego nie namawiam, tylko mnie wkurwia, jak dupeczki się uważają za lepsze od dziwek, ktore często są normalnymi dziewczynami
większość bab to idiotki, niezależnie od tego jaki zawód wykonują

[prezes]
Gumowiec

Postby [prezes] » 27-09-2012, 10:08

Bonzdriver wrote:dwóm nie stanal kiedy trzeba, a trzeci przyjechał jakims mikroskopijnym peżotem

Przez chwile myślałem, że mikroskopijny peżot to określenie na małego, miękkiego chuja. :D
"kultywowanie Jarocina, tężyzna fizyczna, zdrowie psychiczne" PauluSS

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 27-09-2012, 10:21

Bonzdriver wrote:ostatnio kolezanka zwierzała mi się, że na trzech ostatnich gości dwóm nie stanal kiedy trzeba,

widocznie jest kiepska :-D
peace brother...

Bonzdriver
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Bonzdriver » 27-09-2012, 10:25

no własnie nie jest, ale ma nawalone w głowie głupot o miłości itp :)

Oto nasz cel i trud.

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 27-09-2012, 10:29

nie za bardzo wiem o co ci chodzi ale fakt jest taki ze czesto urok najzajebistrzej laski pryska w chwili wypowiedzenia przez nia pierwszego zdania.
peace brother...

Bonzdriver
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Bonzdriver » 27-09-2012, 10:39

z dziewczyną jest wszystko ok, ale ma jeden defekt który najlepiej okreslila pani olga:

(zwłaszcza, że często miłośc okazuje się błahym zauroczeniem, laski mają takie tendencje i chyba rzeczywiście wynika to z tego, by dać dupy bez wyrzutów sumienia )

co mnie tyle samo śmieszy co zaczyna irytować kiedy muszę wysłuchiwać tych samych tekstów :D

najlepiej kolega kiedyś spuentował: kiedy laska mówi, że jest porządnia i nie idzie do łóżka z każdym to znaczy, że już ją swędzi cipa :-D

Oto nasz cel i trud.

Klutka

Postby Klutka » 27-09-2012, 10:44

pani olga wrote:jak dupeczki się uważają za lepsze od dziwek, ktore często są normalnymi dziewczynami

No dla mnie dziwka nie jest normalną dziewczyną <o| oddawać swoją intymność za kasę czy nową komórkę albo bóg wie jeszcze co to nie jest normalne.

Bonzdriver wrote:kiedy laska mówi, że jest porządnia i nie idzie do łóżka z każdym to znaczy, że już ją swędzi cipa

No czyli wychodzi na to, że trzeba chodzić z każdym do łóżka, ach no i trzeba opowiadać, że się jest wyzwoloną kobietą, to takie modne teraz słowo :roll:

świadek koronny
Ksenofob
Ksenofob

Postby świadek koronny » 27-09-2012, 10:52

Klutka wrote:nie ma seksu bez miłości. W życiu nie przespałabym się z kolesiem do którego nic nie czuję <:)

masz po prostu niskie libido i dorabiasz do tego teorię, jak trafisz na faceta o większych potrzebach to dołączysz do grona zdradzanych żon, nie rozumiejących "dlaczego on mi to robi?"

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-09-2012, 10:54

świadek koronny wrote:
Klutka wrote:nie ma seksu bez miłości. W życiu nie przespałabym się z kolesiem do którego nic nie czuję <:)

masz po prostu niskie libido i dorabiasz do tego teorię, jak trafisz na faceta o większych potrzebach to dołączysz do grona zdradzanych żon, nie rozumiejących "dlaczego on mi to robi?"

po to czlowiek ma mózg, zeby zapanowac nad libido
I admire the effort but i found it remarkably elementary to defeat you by cause of your extremely underdeveloped skills

Rob26
Man Bear Pig

Postby Rob26 » 27-09-2012, 11:00

na kacu nie da rady <8) <8)
Well I feel so good cos I feel so good
And I feel so good cos it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night

Conservative Punk Division Poland
...czyli Szwecja nie moze byc i nie jest Arabia Saudyjska feminizmu
Image

świadek koronny
Ksenofob
Ksenofob

Postby świadek koronny » 27-09-2012, 11:00

ale to to jest wątek o takich, którzy nie mają specjalnie zamiaru nad tym panować

Klutka

Postby Klutka » 27-09-2012, 11:02

świadek koronny wrote:masz po prostu niskie libido i dorabiasz do tego teori

Pozwól, że mój chłopak będzie oceniał moje libido i nie pisz takich bzdur bo się tylko kompromitujesz. Nie rozumiem jak można tak płytko myśleć.

Mecenas
Szczymryj!
Szczymryj!

Postby Mecenas » 27-09-2012, 11:08

plejbojem nie jestem, ale kilka panienek zdarzyło mi się zaliczyć dla samego zaliczenia i kilka minut było fajnie, a potem nie bardzo wiadomo co robić, ergo niekoniecznie miłość, ale chociaż taka panna coby z nią po mozna było pogadać, te co się sprzedają raczej nie są dla mnie partnerem do rozmowy
Filar CPDP

świadek koronny
Ksenofob
Ksenofob

Postby świadek koronny » 27-09-2012, 11:16

Klutka wrote:Nie rozumiem jak można tak płytko myśleć.

sex to dość prosta sprawa i naturalna potrzeba, nie ma co nad tym specjalnie filozofować

[prezes]
Gumowiec

Postby [prezes] » 27-09-2012, 12:03

Mecu, z panną gada się przed; po to najlepiej iść do domu. ;)

Panda
Podwójny agent

Postby Panda » 27-09-2012, 12:17

5 lat temu przez trzy dni zabawiałem się z bardzo ładną o 11 lat młodszą dziewczyną
stawiałem jej alko, fajki i żarcie, przez 3 dni nocowała u mnie i było zajebiście tylko szkoda, że tak krótko
ostatnio ją widziałem jak pcha wózek więc chyba znalazła już stałego partnera :lol:
No Hope = No Fear

Martucha
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Martucha » 27-09-2012, 12:37

świadek koronny wrote:
Klutka wrote:Nie rozumiem jak można tak płytko myśleć.

sex to dość prosta sprawa i naturalna potrzeba, nie ma co nad tym specjalnie filozofować

Jedni wolą fast foody, inni restauracje ;)
"Nie strzelajcie do orkiestry,
Jeśli oni zginą przyjdą lepsi"

[prezes]
Gumowiec

Postby [prezes] » 27-09-2012, 12:40

A w jednym i drugim lokalu obsługa może pluć do jedzenia. :)

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 27-09-2012, 12:41

Ekhmmm . ponoć mówią : nie ruszaj gówna bo zacznie śmierdzieć ! Różnica taka, że ten szit sam siebie wyruchał .

Żal, wielki żal . Z jednej strony samcza przedmiotowość względem kobiety i swoich narządów . Z drugiej żeńska otwartość na szerokości poniżej pasa . Hmmm, ani to, ani to warte pierdnięcia jeżozwierza . Wszak ten zacny zwierz nabił jabłka i se leży ...

Zezwierzęcenie totalne, syfilis, klony i huj wie jakie herezje . Zazwyczaj omijam takie kloaki no, ale obojętność szkodliwą bywa, także proszę o nie ruszanie gówna a samo zastygnie, sklęśnie i skrzepnie porzucone gdzieś na śmietniku obok psich wymiocin po ciężkostrawnym kocim wymionie ...
Kocham patrzeć jak patrzysz czy patrzę.
Image

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 27-09-2012, 14:54

Klutka wrote:No dla mnie dziwka nie jest normalną dziewczyną oddawać swoją intymność za kasę czy nową komórkę albo bóg wie jeszcze co to nie jest normalne.

Dziwki nie są nienormalne, tylko mają nieco inny system wartości. I ani wygląd, ani intelekt, ani moralność nie mają przełożenia na powyższe.
Image

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 27-09-2012, 14:59

Emilka wrote:
Zresztą znalezienie sobie sponsora, to nie taka kosmicznie trudna sprawa, a skoro do tej pory ktoś tego nie zrozil, to tlumaczysz to lenistwem? jak by taki spadl z nieba, jak wygrana z lotto, to oczywiscie kazda kobieta swiata wzielaby to za szczesliwy traf;]

szłam niedawno do pracy ( w galerii), zatrzymała sie zajebista fura, koleś ze złotym łancuchem na szyi i o dziwo poprosil o papierosa..No dobra,poczestowalam. A ten gadka, czy jestem stad, to ja ze tak. Dalej, czy tatuuje, bo mam sporo tatuazy, to ja ze w zasadzie dopiero kilka razy mi sie zdarzylo, a ten podciaga bluzke i mi pokazuje jakies dziary i czy chcialabym mu to poprawic, ze dobrze zaplaci itp...Powiedzialam, ze speisze sie do pracy i ze nie mam na tyle doswiaczenia i poszlam. Moze nie wyciagnal miliona zlotych, ale profity pewnie by byly. Widocznie niektore dziewczyny z tego forum od razu wskoczyly by do tej fury i pojechaly z nim w strone zachodzacego slońca :lol:

obawiam się, ze nie chcial cie sponsorowac tylko jednorazowo dusic :lol:
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 27-09-2012, 15:01

Mecenas wrote:plejbojem nie jestem, ale kilka panienek zdarzyło mi się zaliczyć dla samego zaliczenia i kilka minut było fajnie, a potem nie bardzo wiadomo co robić,

jak to co? srac na klate :-D
peace brother...

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-09-2012, 15:04

PPC wrote:
Emilka wrote:
Zresztą znalezienie sobie sponsora, to nie taka kosmicznie trudna sprawa, a skoro do tej pory ktoś tego nie zrozil, to tlumaczysz to lenistwem? jak by taki spadl z nieba, jak wygrana z lotto, to oczywiscie kazda kobieta swiata wzielaby to za szczesliwy traf;]

szłam niedawno do pracy ( w galerii), zatrzymała sie zajebista fura, koleś ze złotym łancuchem na szyi i o dziwo poprosil o papierosa..No dobra,poczestowalam. A ten gadka, czy jestem stad, to ja ze tak. Dalej, czy tatuuje, bo mam sporo tatuazy, to ja ze w zasadzie dopiero kilka razy mi sie zdarzylo, a ten podciaga bluzke i mi pokazuje jakies dziary i czy chcialabym mu to poprawic, ze dobrze zaplaci itp...Powiedzialam, ze speisze sie do pracy i ze nie mam na tyle doswiaczenia i poszlam. Moze nie wyciagnal miliona zlotych, ale profity pewnie by byly. Widocznie niektore dziewczyny z tego forum od razu wskoczyly by do tej fury i pojechaly z nim w strone zachodzacego slońca :lol:

obawiam się, ze nie chcial cie sponsorowac tylko jednorazowo dusic :lol:

nie mówilam, ze chcial sponsorować, ale gwarantował profit
I admire the effort but i found it remarkably elementary to defeat you by cause of your extremely underdeveloped skills

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 27-09-2012, 15:08

no i co z tego ?
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

Rob26
Man Bear Pig

Postby Rob26 » 27-09-2012, 15:14

niezly wiesniak swoja droga :lol: :lol:

ja mam opory zeby zagaic do laski, ktora codziennie obok mnie siada na stacji kolejowej i robi sobie masaz stop jeczac, miauczac i wymownie sie patrzac. swietna twarz (blondyna, panie ja z blondynkami nigdy do czynienia nie mialem!), niesamowite nogi no i te stopy (chociaz akurat nie mam odpalu na punkcie tej partii ciala wink wink nudge nudge). kiedys bede musial do niej zagadac bo coraz bardziej czuje sie jak idiota i eunuch, oczywiscie jedynie w celach zapoznawczych i w ramach przyjazni <:.
Well I feel so good cos I feel so good
And I feel so good cos it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night

Conservative Punk Division Poland

...czyli Szwecja nie moze byc i nie jest Arabia Saudyjska feminizmu

Image

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-09-2012, 16:00

PPC wrote:no i co z tego ?

jajco w zasadzie

Pak88
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Pak88 » 27-09-2012, 16:09

Bonzdriver wrote: przyjechał jakims mikroskopijnym peżotem w ktorym nie bylo miejsca nawet na dobra palcówke.

To jest tak że małymi samochodami to jeżdżą pedały a dużymi właściciele małych fujarek.

pani olga wrote: jak dupeczki się uważają za lepsze od dziwek

Ale one sobie mogą uważać, ważniejsze jest jak ogół uważa.
Last edited by Pak88 on 01-01-1970, 01:00, edited 1 time in total.
Złe są Rządy i złe drogi w Polszcze, złe i mosty.
Złych ludzi jest bez liczby, że nie mają chłosty
Image
Image

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 27-09-2012, 16:09

Emilka wrote:
PPC wrote:no i co z tego ?

jajco w zasadzie

otoz to.

to sie ma nijak do tematu. laska szukajaca sponsora szuka takiego, ktory jej odpowiada, laska na mieszkaniu nie kazdemu obciagnie, bo nie kazdego tez do niego wpusci.

poza tym jak ci koles powiedzial przy aucie, ze zaplacilby ci za poprawe tatuazu, to skad wiesz czy faktycznie by tak zrobil, widac na pierwszy rzut oka ze to jakis skonczony wiesniak, troche by cie poszarpal na kwadracie i mialabys szczescie jesliby cie odwiozl w to samo miejsce.

ja bylem z jedną farmaceutka miesiac temu na plazy i przez 2 godziny nie wiem czy powiedzialem jej 5 zdan prawdziwych, poza podaniem imienia oczywiscie jak zapytala, a wcale nie byla glupia

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-09-2012, 16:28

widocznie jestem zbyt staroświecka

Return to “Sex & Violence”