Prostytutki czy utrzymanka?

Powiedz szczerze: czemu zgrywasz wielką faję, skoro nawet ci nie staje? No już, już. Spokojnie. Oczywiście będziemy udawali, że wierzymy w twoje wyczyny łózkowe i wcale, ale to wcale nie będziemy ci mówili, że jesteś żałosny, jeśli zaczniesz opowiadać o swoich zawodach miłosnych.

Moderator: XmichassX

chudy77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby chudy77 » 26-09-2012, 17:22

PPC wrote:nie powinnas maly bezwstydniku siedziec teraz z nosem w ksiązkach zamiast o kurestwie rozmawiac?

na tym forum można sie wiecej dowiedziec o życiu niż z podręczników :)

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 26-09-2012, 17:31

oj olga to mocny zawodnik znam jednego ktoremu prawie zlamała serce, a w nim w maju zakochala sie regularna 22 letnia dziwka. kilka razy w tygodniu chodzila do niego na noc w poszukiwaniu milosci, az w koncu ją olal, a ona znikneła i zostala odnaleziona w Warszawie przez zyczliwa kolezanke i wtedy okazalo się, ze jednak nie pracuje jako pokojowka czy ktos w tym stylu :lol: . To sa dopiero jaja dmuchac za friko kurwe, nie wiedząc ze jest kurwą i puszczac jej do poduchy ulubione kawalki.

I tu rodzi sie prawdziwe pytanie, czy facet przestalby sie spotykac z kobieta jesli mialby z nia dobry seks i wiedzialby, ze ona jest kurwa? oczywiscie, ze nie. prawdopodobnie nawet momentalnie wiekszosc by sie w takiej zakochala.
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 26-09-2012, 17:38

pani olga wrote:dziewczyno, gdzie ja napsiałam, ze coś jest nie tak w robieniu gały swojemu facetowi, chodzi mi o GADANIU o tym na forum publicznym, na co ja osobiscie mam wyjebane, ale rozumiem, że ktoś inny tak by nie zrobil, bo dla niego byloby to oprzekroczenie jakies tam granicy godnosci

Emilka wrote:znów wyróżnię się naiwnością, ale w miłość wierzę. Trzeba na nią długo pracować, ale się zdarza. oczywiście nigdy nie jest tak, jak w harlekinach, ale poniekąd dobre i prawdziwe uczucie
a co ma piernik do wiatraka?

a tak z ciekawości. Skoro uważasz, że każda laska to dziwka, to osobiście dałabyś się bzyknąć staremu piernikowi za odpowiednią sumkę?
I admire the effort but i found it remarkably elementary to defeat you by cause of your extremely underdeveloped skills

Klutka

Postby Klutka » 26-09-2012, 18:38

nie ma seksu bez miłości. W życiu nie przespałabym się z kolesiem do którego nic nie czuję <:)

chudy77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby chudy77 » 26-09-2012, 18:39

Klutka wrote:nie ma seksu bez miłości. W życiu nie przespałabym się z kolesiem do którego nic nie czuję <:)

Napisz tak "wg mnie" albo "w moim wypadku nie ma..."

Bo życie pokazuje jednak, że dosć często seks i miłosc nie idą w parze...

Klutka

Postby Klutka » 26-09-2012, 18:42

No według mnie, wiadomo. Jeśli ktoś potrafi umawiać się z kobietą czy facetem tylko dla seksu jego sprawa, jednak nie wiem jaka w tym przyjemność dymać się z kimś bez żadnego uczucia.

Crucifixio
Ksenofob
Ksenofob

Postby Crucifixio » 26-09-2012, 19:05

Klutka wrote:No według mnie, wiadomo. Jeśli ktoś potrafi umawiać się z kobietą czy facetem tylko dla seksu jego sprawa, jednak nie wiem jaka w tym przyjemność dymać się z kimś bez żadnego uczucia.

Odwieczny problem pomiedzy tymi co dymają a tymi co są dymane :)

chudy77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby chudy77 » 26-09-2012, 19:16

rząd Tuska dyma nas wszystkich... dobrze ze na razie tylko w przenośni....

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego

Postby r27 » 26-09-2012, 20:12

No moglibyśmy sie spierac... np. prostytutka ogłasza sie tu i ówdzie, a taka uniwersytutka ma jednego chłopa, prostytutka placi miastowym, a taka niunia pozostaje tajna i nieopodatkowana itp.. itd... wg mnie pewne różnice jednak bedą...

oczywiscie że jest olbrzymia róznica pomiędzy dziewczyną z opiekunem w agencji a dziewczyną co ma miesięcznie stałych paru/parunastu typów
te z agencji zazwyczaj są niewyobrażalnie głupie, a te uniwersytutki to szczwane ale często sympatyczne dziewczyny które na swych wydziałach pilnie się przygotowują do sesji i nikt nigdy nie wpadnie że sobie dorabiają
te uniwersytutki mają znacznie więcej godności, nie są tak chamskie i wulgarne jak burdelówki..zazwyczaj też są z urody ciekawsze

zrównywanie wszystkich lasek do jednego poziomu to lekka przesada, no bo jak wogóle można porónywać taką tirówkę i uniwerystetówką z pedagogiki?

swego czasu np wszystkie tirówki (Polki) z okolic Giżycka waliły herę po batach i miały jak jeden mąż hiva ...akurat to jest pewne na 100% bo zarejestrowane były w placówce gdzie robiła kumpla mama i zawsze go ostrzegała

bardzo często młode dziewczyny w agencjach non stop imprezują by jakoś zagłuszyć sumienie i normą jest feta (substytut red bulla)

oczywiscie że najlepsza opcja to kochanka która nie będzie robiła problemów i jeszcze kasy nei będize chciałą..ale takie to tylko na filmach romatycznych

z obserwacji zachowań paru znajomych wynika że najlepsza opcja realna to te uniersytutki, najlepiej na wynajmowanym kwadracie ..albo na telefon (jak ktoś sam mieszka)

pani olga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby pani olga » 26-09-2012, 21:00

Emilka wrote:a tak z ciekawości. Skoro uważasz, że każda laska to dziwka, to osobiście dałabyś się bzyknąć staremu piernikowi za odpowiednią sumkę?
nie wiem, co rozumiesz pod pojęciem "stary piernik" <8)
hah

PPC wrote:oj olga to mocny zawodnik
nie wiem, czy byłabym dziś w stanie tyle wypić

Klutka wrote:No według mnie, wiadomo. Jeśli ktoś potrafi umawiać się z kobietą czy facetem tylko dla seksu jego sprawa, jednak nie wiem jaka w tym przyjemność dymać się z kimś bez żadnego uczucia.
wystarczy, że traktujesz seks jako przyjemność i pewną potrzebę do zaspokojenia, gotowanie obiadków z ukochanym i spożywanie romantycznych kolacji też jest fajne, a jednak nie głodujesz, gdy akurat nikogo nie kochasz (zwłaszcza, że często miłośc okazuje się błahym zauroczeniem, laski mają takie tendencje i chyba rzeczywiście wynika to z tego, by dać dupy bez wyrzutów sumienia :lol: )

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 26-09-2012, 21:12

Jakimi wy przekonaniami żyjecie, kurwa ? Ja całe życie wyrywałem te, które wydawały mi się atrakcyjne. W dupie miałem to, czy z grupy, z klasy, ze szkoły, z ulicy, ze sklepu albo z burdelu. Jest dobra, to ją otaczam swoją opieką - i tyle. Jak tak bardzo staracie się, by jakaś grupa kobiet była poza waszymi wpływami - to zróbcie tak, by to była grupa kobiet zajętych - jeśli jesteście etyczni. Ja nie jestem etyczny, tylko skuteczny, więc tak samo i zajęte kobiety plażuję.
Kocham patrzeć jak patrzysz czy patrzę.
Image

Miś Jogi THFC
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Miś Jogi THFC » 26-09-2012, 21:20

pani olga wrote: wystarczy, że traktujesz seks jako przyjemność i pewną potrzebę do zaspokojenia, gotowanie obiadków z ukochanym i spożywanie romantycznych kolacji też jest fajne, a jednak nie głodujesz, gdy akurat nikogo nie kochasz (zwłaszcza, że często miłośc okazuje się błahym zauroczeniem, laski mają takie tendencje i chyba rzeczywiście wynika to z tego, by dać dupy bez wyrzutów sumienia :lol: )

co za podejscie, przestan bo sie zakocham :-D
Scyzoryk z Galicji, nie znosze garniturów, kanarów, prohibicji.

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 26-09-2012, 21:22

nie za dobrze sie bawisz, jogi?
wiesz do ciebie bardziej by pasowal styl bling bling
chociaz styl rybki diulung diulung tez bylby cacy

Image

Miś Jogi THFC
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Miś Jogi THFC » 26-09-2012, 21:29

Jarhoroukrotuho wrote:nie za dobrze sie bawisz, jogi?
wiesz do ciebie bardziej by pasowal styl bling bling
chociaz styl rybki diulung diulung tez bylby cacy

[16.02] 22:23
midraszka midraszka@tlen.pl
Poszukuję BARDZO! książki Wandy Markowskiej "Baśnie z dalekich wysp i lądów"
Jak na razie znalazłam jedynie pojedyncze opowiadanie z tej książki "O dzielnym Gunnarze", a zależy mi na innym - " o biednej Sitti i złotej rybce Djulung-Diulung"
A jeszcze lepiej to całość
Błagam o pomoc
- Midraszka

zdemaskowany <:8
Scyzoryk z Galicji, nie znosze garniturów, kanarów, prohibicji.

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 26-09-2012, 21:34

chudy77 wrote:w sumie jesli zerwała wszelkie kontakty, bo tak jej kazał 27 letni informatyk, to była wyjatkowo głupią krową...

jasli byla wyjatkow ladna, to prawdopodobnie byla glupia. to czesto idzie w parze.
peace brother...

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 26-09-2012, 21:49

myślenie schematem "ładna, to pewnie głupia" charakterystyczne jest dla Wiecznie Sfrustrowanych Nieudaczników, i nie przystoi pewnym siebie, znającym swoja wartość mężczyznom. To tylko furtka pozwalająca zachować komfort psychiczny. Tłumaczysz sobie, że nie warto zarywać do laski, bo jest piękna, a skoro piękna to pewnie głupia, bo nie musi dbać o rozwój osobisty na innych płaszczyznach.
Takie myślenie to pułapka, zrzuca z ciebie odpowiedzialność i usprawiedliwia bierność.
Marnujesz swoją szansę, nie wykonujesz podejścia, i zamiast posuwać fajną pannę, oddajesz się bez pamięci nocnej, kompulsywnej masturbacji...

Image

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 26-09-2012, 22:00

wyjątkowo glupie ladne laski sa zajebiste
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

[prezes]
Gumowiec

Postby [prezes] » 26-09-2012, 22:06

r27 wrote:oczywiscie że najlepsza opcja to kochanka która nie będzie robiła problemów i jeszcze kasy nei będize chciałą..ale takie to tylko na filmach romatycznych

najlepsza opcja to milosc, albo baba, która Cie utrzymuje. :)
ale przechodzac do realiow, warto wspomniec o opcji znudzonych mezatek, ktore po paru latach odkrywaja, ze "maz to gamon" i chca sie jeszcze wyszalec zanim obslugiwanie pralki kompletnie ich nie zniszczy. w tym segmencie kroluja zony gosci robiacych za granica.
"kultywowanie Jarocina, tężyzna fizyczna, zdrowie psychiczne" PauluSS

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 26-09-2012, 22:07

bede powtarzal do znudzenia slowa geniusza. chlop moze byc szczesliwy z kobietą pod warunkiem, ze jej nie kocha

MissTake
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby MissTake » 26-09-2012, 22:23

pani olga wrote:wystarczy, że traktujesz seks jako przyjemność i pewną potrzebę do zaspokojenia, gotowanie obiadków z ukochanym i spożywanie romantycznych kolacji też jest fajne, a jednak nie głodujesz, gdy akurat nikogo nie kochasz (zwłaszcza, że często miłośc okazuje się błahym zauroczeniem, laski mają takie tendencje i chyba rzeczywiście wynika to z tego, by dać dupy bez wyrzutów sumienia :lol: )

Seks to przyjemność i nie mogłabym na to spojrzeć inaczej, do zajebistego seksu nie potrzeba związków, chodzenia i innych pierdół, tylko wzajemnego pożądania i szacunku, nic więcej. :)
A prawdziwi mężczyźni nie płacą za seks, bo swoją pewnością siebie i stylem bycia przyciągają tyle napalonych dziewczyn/kobiet, że nie muszą korzystać z usług idiotek, co zbierają na ajfonika i buciki od louboutina. <8)

[prezes] wrote:ale przechodzac do realiow, warto wspomniec o opcji znudzonych mezatek, ktore po paru latach odkrywaja, ze "maz to gamon" i chca sie jeszcze wyszalec zanim obslugiwanie pralki kompletnie ich nie zniszczy.

Przykład z mojego otoczenia - niunia która miała sponsora w okolicach 40stki, miała na tej samej uczelni typa, który miał romans z jego żoną. Z tego co typek mówił, to żonka była tak zajebista w łóżku, że zupełnie przestała go pociągać opcja seksu z rówieśniczkami. :lol: Oczywiście chłopak bzykał ją dla przyjemności, nie dla nowych butów.
I suggest we drink before we go out drinking.

pani olga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby pani olga » 26-09-2012, 23:46

MissTake wrote:A prawdziwi mężczyźni nie płacą za seks, bo swoją pewnością siebie i stylem bycia przyciągają tyle napalonych dziewczyn/kobiet, że nie muszą korzystać z usług idiotek, co zbierają na ajfonika i buciki od louboutina.

dobrze, że ten tłum napalonych lasek to nie idiotki :roll:

[prezes]
Gumowiec

Postby [prezes] » 26-09-2012, 23:54

MissTake wrote:A prawdziwi mężczyźni nie płacą za seks, bo swoją pewnością siebie i stylem bycia przyciągają tyle napalonych dziewczyn/kobiet, że nie muszą korzystać z usług idiotek, co zbierają na ajfonika i buciki od louboutina.

Będziesz bardzo zmartwiona jak powiem, że to nie chodzi o to, że nie można za darmo, tylko o to, że się płaci i ma się święty spokój?:)
"kultywowanie Jarocina, tężyzna fizyczna, zdrowie psychiczne" PauluSS

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-09-2012, 00:47

pani olga wrote:

dobrze, że ten tłum napalonych lasek to nie idiotki :roll:

w koncu to zwykłe dziwki, jak my wszyscy
I admire the effort but i found it remarkably elementary to defeat you by cause of your extremely underdeveloped skills

pani olga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby pani olga » 27-09-2012, 01:22

szkoda, że nie jestem przystojnym mega nadzianym facetem to bym takim niewiastom, które się uważają za takie cudownie porządne i gardzące tymi DZIWKAMI, świat rozwalała - być czarujący, miły i nagle wyskoczyć z propozycją miliony monet za seks :twisted: normalny facet, realne pieniądze - ile by odmówiło, "bo jak seks to tylko z miłości", "bo sprzedawanie ciała jest niegodne i tak robią tylko idiotki, co chcą mieć iphona"

growlin' Gorol
Ksenofob
Ksenofob

Postby growlin' Gorol » 27-09-2012, 01:57

Wszystko jest spoko dopóki się nie złapie jakiejś mało przyjemnej niespodziewanki. Oczywiście ryzyko nie jest duże ale istnieje.
GRAB ZAGRABIONE

r27

Postby r27 » 27-09-2012, 06:29

nagle wyskoczyć z propozycją miliony monet za seks

jakie miliony?
za 10 tys. większość by gałe dla Konona obrobiły

Klutka

Postby Klutka » 27-09-2012, 07:50

pani olga wrote:pewną potrzebę do zaspokojenia

Nie jestem zwierzęciem, żeby szukać samca tylko po to by zaspokoić potrzebę <:D

Panda
Podwójny agent

Postby Panda » 27-09-2012, 07:55

Klutka wrote:

Image
No Hope = No Fear

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-09-2012, 08:00

Klutka wrote:

w koncu moge sie z toba zgodzic. Tez nie mialam sytuacji, ze chcialo mi sie bzykac i tylko do tego byl mi potrzebny samiec. Seks to nie jedzenie,czy srane, ze trzeba...no chyba, ze jest sie nimfomanka;]

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 27-09-2012, 08:03

pani olga wrote:szkoda, że nie jestem przystojnym mega nadzianym facetem to bym takim niewiastom, które się uważają za takie cudownie porządne i gardzące tymi DZIWKAMI, świat rozwalała - być czarujący, miły i nagle wyskoczyć z propozycją miliony monet za seks :twisted: normalny facet, realne pieniądze - ile by odmówiło, "bo jak seks to tylko z miłości", "bo sprzedawanie ciała jest niegodne i tak robią tylko idiotki, co chcą mieć iphona"

szkoda, ze nie jestem Adolfem Hitlerem, bo odbierałabym godność laskom, które pozjadały wszystkie rozumy ;]

Zresztą znalezienie sobie sponsora, to nie taka kosmicznie trudna sprawa, a skoro do tej pory ktoś tego nie zrozil, to tlumaczysz to lenistwem? jak by taki spadl z nieba, jak wygrana z lotto, to oczywiscie kazda kobieta swiata wzielaby to za szczesliwy traf;]

szłam niedawno do pracy ( w galerii), zatrzymała sie zajebista fura, koleś ze złotym łancuchem na szyi i o dziwo poprosil o papierosa..No dobra,poczestowalam. A ten gadka, czy jestem stad, to ja ze tak. Dalej, czy tatuuje, bo mam sporo tatuazy, to ja ze w zasadzie dopiero kilka razy mi sie zdarzylo, a ten podciaga bluzke i mi pokazuje jakies dziary i czy chcialabym mu to poprawic, ze dobrze zaplaci itp...Powiedzialam, ze speisze sie do pracy i ze nie mam na tyle doswiaczenia i poszlam. Moze nie wyciagnal miliona zlotych, ale profity pewnie by byly. Widocznie niektore dziewczyny z tego forum od razu wskoczyly by do tej fury i pojechaly z nim w strone zachodzacego slońca :lol:

Return to “Sex & Violence”