Dlaczego Fajne Dupy Łażą Z Łajzami?

Powiedz szczerze: czemu zgrywasz wielką faję, skoro nawet ci nie staje? No już, już. Spokojnie. Oczywiście będziemy udawali, że wierzymy w twoje wyczyny łózkowe i wcale, ale to wcale nie będziemy ci mówili, że jesteś żałosny, jeśli zaczniesz opowiadać o swoich zawodach miłosnych.

Moderator: XmichassX

Crucifixio
Ksenofob
Ksenofob

Postby Crucifixio » 14-09-2012, 10:36

chudy77 wrote:
Lińc wrote:ale kurwa głupoty , a ruchać nie ma komu , to lamusy muszą , zresztą leszcz z wygladu a kopyto w schowku , chcecie czy nie , era steryda gangstera odchodzi , jeszcze może na wsiach dziewczyny lubią spasione karki i stuningowane 20 letnie bety , ale dużo dobrych studentek kopsa hipisom i pierdoli w czapke spompowanych twardzieli. Siano trza przerabiać a nie prężyć bice , to i ruchać się będzie księżniczki

myśle że przedmówca ma duzo racji, moze nawet 88%

Niby racja , acz ogarnąć i tak się tego nie da bo kto normalny zrozumie jakimi dziwacznymi meandrami płyną mysli kobiet. ;)

Dodałbym tylko że przy tej samej grubosci portfela wysportowany koks zwykle wygrywa z chudoszczawym hippisem. :mrgreen:

cybuch1753
Hasta la riposta siempre!

Postby cybuch1753 » 14-09-2012, 10:40

O KURWA :shock:

Serio temat o rzucaniu groznych spojrzen? :-D
Zmutowany Cyc Ewy S. wrote:Powiedzcie mi - co to za lewicowiec co walczy o prawa seksistowskiego burżuja, ubierającego się w ciuszki za 500 zł, tylko dlatego, że w dupie gmera mu kolega a nie koleżanka ?????

JaranekUchlanek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby JaranekUchlanek » 14-09-2012, 11:06

Chyba twoje problemy biorą się stąd, że po prostu w huj męczący i zmanierowany z ciebie typek. Trzymaj ryj na kłódkę to w końcu zaruchasz.

p.s. - chyba też przeceniasz znaczenie podbudowy teoretycznej

Jarhoroukrotuho wrote:Studiowalem psychologie i wiem co nieco na ten temat

Jarhoroukrotuho wrote:Po pierwsze: Wybierz sztukę.
Po drugie: Podejdź i otwórz
Po trzecie: Zademonstruj wartość
Po czwarte: Pokonaj płotki
Po piąte: Wyizoluj sztukę
Po szóste: Stwórz więź emocjonalną
Po siódme: Wywiedź w pole uwodzenia
Po ósme: Podkręć temperaturę drżenia
Po dziewiąte: Zawiąż więź fizyczną
Po dziesiąte: Przełam ostatni ruch oporu
Po jedenaste: Zarządzaj portfelem oczekiwań

Następny któremu szkoła złamała życie <8)
Last edited by JaranekUchlanek on 14-09-2012, 11:45, edited 1 time in total.
Made in Heaven inspired in Hell

Panda
Podwójny agent

Postby Panda » 14-09-2012, 11:09

Crucifixio wrote:
chudy77 wrote:
Lińc wrote:ale kurwa głupoty , a ruchać nie ma komu , to lamusy muszą , zresztą leszcz z wygladu a kopyto w schowku , chcecie czy nie , era steryda gangstera odchodzi , jeszcze może na wsiach dziewczyny lubią spasione karki i stuningowane 20 letnie bety , ale dużo dobrych studentek kopsa hipisom i pierdoli w czapke spompowanych twardzieli. Siano trza przerabiać a nie prężyć bice , to i ruchać się będzie księżniczki

myśle że przedmówca ma duzo racji, moze nawet 88%

Niby racja , acz ogarnąć i tak się tego nie da bo kto normalny zrozumie jakimi dziwacznymi meandrami płyną mysli kobiet. ;)

Dodałbym tylko że przy tej samej grubosci portfela wysportowany koks zwykle wygrywa z chudoszczawym hippisem. :mrgreen:

wszystko rajt tylko zamieniłbym hipisów na hipsterów ;)

przestańcie ćpać

Pruszków wyszedł, narkotyki staniały :lol:
No Hope = No Fear

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 14-09-2012, 11:27

Jarhoroukrotuho wrote:Odpowiedzcie na pytanie - kto jest tak naprawdę ciotą: typek, którego nazywacie "łajzą" ruchający zajebistą pannę czy ten, który nie może tego przeboleć i co noc wali konia w prześcieradło?

Jarhoroukrotuho wrote:No jak mnie to wkurwia. Co jakiś czas widzę fajną szmulę z jakimś szczurem w sweterku

mysle ze w ten sposob sam sobie odpowiedziales, tyle ze nie musiales sie tak uzewnetrzniac z tym waleniem konia :)
peace brother...

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 14-09-2012, 12:24

w psychiatryku miałem test wyszło mi że jestem ponadprzeciętny więc wszystko nadal ze mną w porządku
wiec wez odbij, franek-ruchaczu firanek
Kocham patrzeć jak patrzysz czy patrzę.
Image

JaranekUchlanek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby JaranekUchlanek » 14-09-2012, 12:32

kurwa - wiedziałem, że typ w końcu pochwali się psychiatrykiem <:8

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 14-09-2012, 12:32

Jarhoroukrotuho wrote:w psychiatryku miałem test wyszło mi że jestem ponadprzeciętny
a to wszystko tlumaczy. sorry, nie bylo tematu :-D
peace brother...

13
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby 13 » 14-09-2012, 12:39

Wyszło szydło z worka...

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 14-09-2012, 12:39

widzisz, ladnie to tak oceniac ludzi po pierwszych pozorach? jestem calkowicie normalny, choc wiele juz widzialem. jeden z moich wspoltowarzyszy, ktory trafil do bidula, a potem psychiatryka w tym samym czasie co ja, skonczyl niestety marnie. wykonczyli go, bo takie mieli zalozenie. albo sie rozwijasz, albo znikasz.
wsadzili mu taki wielki pret do glowy, dziwne, biorac pod uwage, ze mowili ze zabieraja go na deser. potem jeden z innych towarzyszy powiedzial mi ze to sie nazywa liposukcja, czy jakos tak.
niewazne, ci wspaniali ludzie nie powroca, nie powroca juz. wrocmy do tematu, bo mam maly zgrzyt.
Wczoraj napierdoliłem sie z przyjecielem i jego dupa, zaproponowali trojkat, ziom dymał suke a mi loda opierdalala i nie wiem jakim cudem moja dupa się o tym dowiedziała. Teraz muszę się kurwa pilnować i naprawiać relacje :( No i wkurwiło mnie to że musiałem zapierdalać od 14 do 22 w robocie na mega kacu
POmozecie?

Image

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 14-09-2012, 12:43

Jarhoroukrotuho wrote:wsadzili mu taki wielki pret do glowy, dziwne, biorac pod uwage, ze mowili ze zabieraja go na deser. potem jeden z innych towarzyszy powiedzial mi ze to sie nazywa liposukcja

liposukcja i pret w glowie? to oni mu mozg odessali. :shock:
peace brother...

cybuch1753

Postby cybuch1753 » 14-09-2012, 12:47

Jarhoroukrotuho wrote:wsadzili mu taki wielki pret do glowy, dziwne, biorac pod uwage, ze mowili ze zabieraja go na deser. potem jeden z innych towarzyszy powiedzial mi ze to sie nazywa liposukcja, czy jakos tak.

Dokladnie tak, na otłuszczony mózg zamiast lobotomii robia liposukcje. <8)
Zmutowany Cyc Ewy S. wrote:Powiedzcie mi - co to za lewicowiec co walczy o prawa seksistowskiego burżuja, ubierającego się w ciuszki za 500 zł, tylko dlatego, że w dupie gmera mu kolega a nie koleżanka ?????

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 14-09-2012, 12:47

Jarhoroukrotuho wrote:Wczoraj napierdoliłem sie z przyjecielem i jego dupa, zaproponowali trojkat, ziom dymał suke a mi loda opierdalala i nie wiem jakim cudem moja dupa się o tym dowiedziała. Teraz muszę się kurwa pilnować i naprawiać relacje
POmozecie?

oczywiscie! zaproponuj czworokat. :-D
peace brother...

JaranekUchlanek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby JaranekUchlanek » 14-09-2012, 12:55

przypierdol suce z liścia - to jej się spodoba

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 14-09-2012, 12:56

odpada. co prawda typ ma fajna suke, ale sam jest wyjatkowo niesmaczny. nie moglbym zniesc widoku jego pyty, szczegolnie w jamie mojej starej. no nic, jakos sie przeczeka.
albo pierdolne jej wykład w swoim stylu, że chce się zadawać tylko z kimś z klasy średniej/wyższej, a nie z plebsem z wiadomej części naszego kraju. Widzieliscie film "American Psycho"?
Go Patrick Bateman style!

Image

Klutka

Postby Klutka » 14-09-2012, 19:03

ja pierdole co za gościu, zwariowałam <o|

Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy

Postby Obywatel » 14-09-2012, 20:11

To PePeC sobie robi jaja na drugim koncie. :lol:
We the people, we'll surround you, we are rising up!
http://www.youtube.com/watch?v=NRE8Ve3Oit0
Liberty or death.

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 15-09-2012, 01:09

przykrosc mi sprawiacie takimi slowami. zbiera mi sie na refleksje, takim to jestem sentymentalnym gosciem.
patrze w przeszlosc. bylo trudno. nie postepowalem az tak zle. moj sposob zycia, moja mentalnosc byly czescia stawania sie czlowiekiem. ale wszyscy dorastamy, tak jestesmy stworzeni. albo sie rozwijasz, albo znikasz. nie chce byc zapomniany. bylem niewygodny dla niektorych ludzi, ale moja spolecznosc nadal mnie kocha. wszystko zawdzieczam ulicy. tam okazano mi milosc. dostalem ja od kumpli z ulicy. i tam dostrzeglem to, co powinienem robic, tam byl prawdziwy swiat. przeslanie - mlode punki moga wszystko jesli tylko dostana szanse. a do moich kumpli - musimy panowac nad soba. nie mowie ze ja zmienie swiat, ale na pewno rozpale umysl, ktory tego dokona. glowa do gory, rob co trzeba. a wtedy ja odrodze sie w tobie.

Image

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 15-09-2012, 07:05

Obywatel wrote:To PePeC sobie robi jaja na drugim koncie. :lol:

nie mam czasu teraz, musialbym sie sporo nagimnastykowac i miec dobry towar. tego chlopa mi sie nawet nie chce czytac. wolalbym sie rozlozyc na hamaku i przeczytac kolejny esej o lekarzach autorstwa forumowego ministra od spraw beznadziejnych i nawrocen.

moja tesciowa ma 44 lata i wyglada naprawde zajebiscie, tak ze pierwszy raz sie czuje skrepowany, ostatnio mialem okazje sie jej dobrze przyjrzec wiec poszedlem do kibla i pisze do kumpla sms, ze tesciowa miazdzy jaja i jak wyglada jego, bo teraz tez ma 9 lat mlodsza dziewczyne nieprzecietnej urody, a on mi odpisal. "matka mniej wiecej na poziomie mojej (jego wyglada naprawde kiepsko) za to ojciec bardzo przystojny) :lol:
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 16-09-2012, 01:52

Najlepszym sposobem na uwiedzenie teściowej jest codzienne (najlepiej wielokrotne) wykonywanie rytuału Rubinowej Gwiazdy. Ćwiczenie to pozwala na stworzenie naturalnej tarczy maga, która w stopniu zależnym od intensywności ćwiczeń chroni przed aktywnością wielu bytów(np. teścia).
Sól! Wyłączenie okręgu lub dowolnej innej figury z przestrzeni magicznej możliwe jest poprzez tworzenie zamkniętych kształtów z soli. Trzeba jednak pamiętać, że rozgraniczenie nie oczyszcza wnętrza kręgu, więc trzeba to zrobić ręcznie (w.w. Rubinowa Gwiazda będzie idealnym wyborem w tym momencie).
Serwitory - jeżeli istnienie tych bytów stoi w zgodzie z twoim paradygmatem, to możliwe jest stworzenie naprawdę skutecznego obrońcy. Do tego technika ich kreowania wcale nie jest skomplikowana.
Tarcze energetyczne - ich działanie sprowadza się bardziej do pasywnej kontroli cyrkulacji energii, ale pozwala także na skuteczne manipulowanie nią.
Pozdrawiam!

Image

skorpion
el machete
el machete

Postby skorpion » 16-09-2012, 11:39

weźcie wypierdolcie tę łajzę, siedzi troll i nadaje.
Kiedy nadejdzie moja godzina ułóżcie moje ciało twarzą do dołu, żeby wszyscy, którzy mnie nie lubią, mogli mnie pocałować w dupę.

Panda
Podwójny agent

Postby Panda » 17-09-2012, 20:47

Obywatel wrote:To PePeC sobie robi jaja na drugim koncie. :lol:

raczej cycek ;)
No Hope = No Fear

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 22-09-2012, 00:57

ostatnimi czasy miewam sny. mokre. zastanawiam sie co jest przyczyna.

niewazne.

jedna z moich ostatnich pacjentek, dla porzadku nazwijmy ja Genowefa Pigwa, skarzyla sie na bolesny i nietuzinkowy problem. mianowicie, narzekala na zbyt duzy rozmiar katoblefasa swojego oberkapo. bylo tak.

wchodzi. widze jej piekna sukienke, koronki jak z bajki o krolowie sniegu. pewny siebie krok, wzrok troche rozbiegany. postawa konfrontacyjna, lecz wyraznie rozedrgana emocjonalnie. z miejsca wyczulem ze ma problem. seksualny problem..
siada, mierzy mnie wzorkiem i go spuszcza. mowi co jej dolega. czerwieni sie. ja pecznieje. drza jej rece. wyobrazam sobie jej problem.

SUGESTYWNY PRZEKAZ.

troche ochlonalem. zadaje pytania, ona odpowiada, lecz da sie wyczuc nutke zakonspirowanej ekspresji.
wtracenie/didaskalia
wiecie jak pachnie stres? czlowiek poci sie, powietrze i atmosfera robia sie ciezkawe, ale kojaco metafizyczne.
kobiecy stres pachnie gruszkami.
koniec wtracenia/didaskalii

radzę.

zByT DoGłęBNa PeNeTRAcjA moŻe bYć pRzYcZyNĄ bÓLu

zmaga sie z nieodparta potrzeba wyrazenia swojej dezaprobaty. mierze ja wzrokiem nieznoszacym sprzeciwu.
spuszcza wzrok. zgadza sie ze mna. czuje to.
napecznial.

to czuje JESZCZE bardziej.

nie skonczylem radzic.
teraz to czynie

radzę vol.2

ofiaruj mu swe uda miedzy jego, jak pokorni kaplani bogini bastet i ozyrysa swiecili nienawodnione pola lnu, by obrodzily rozkosza miekosci tkaniny.

wyjscie z transu. widze ja ponownie.
odarta z pewnosci siebie, wstydliwa istotke, ktora poznala tajniki swej seksualnosci.
cogito ergo sum. pacta sunt servanda. dura lex, sed lex.

byl ostry, bedzie bezbarwny SEX.

pacjentka wyszla, ja zas zadowolony ze swojej trafnej diagnozy zbity z tropu zostalem uwaga mojego praktykanta.
oto ona:

Babkom się nigdy nie dogodzi, a to za mały a to za dlugi ?? co jest !!! czy facet narzeka jak bzyka babke że ma za małe cycki?? Nie po prostu bzyka i sie cieszy, potem idzie spać i ok.

OK.

koniec nagrania.

szum i trzaski.

Image

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 22-09-2012, 08:26

Jarhoroukrotuho wrote:zByT DoGłęBNa PeNeTRAcjA moŻe bYć pRzYcZyNĄ bÓLu

treba bylo byc aktywnym, by cie teraz nie bolalo. :lol:
peace brother...

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 22-09-2012, 14:10

mlody moze przygode z seksem zacznij od kompleksu portnoya, pozniej juz pojdzie z gorki
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 25-09-2012, 17:04

PPC, ty zwisie deląga, uprawiales kiedys namietny seks z pingwinem cesarskim?
kiedys, kiedys to mi mama malowala obrazki jak bylem dzieckiem i ja wszystkie zrywalem. ale sie jeden zachowal i byla na nim pokraczna zaba ;v ty nie wiesz jak to jest jak patrzysz sie na taka zabe codziennie przez cale swoje zycie:P.
btw. tez zwrociles uwage na to, ze odpowiedzi z jezykiem traca na stylu?
dbaj o kulture slowa.
ile kg ryb zjadasz tygodniowo?
o mam zadanie dla ciebie jak dla komandosa - jak znajdziesz zdjecie klasowe swojej ostatniej klasy, to stawiam kilo pieczarek.
grales w jacka orlando? nadal nie wiem co mieli na mysli przedstawiajac scene kradzierzy korby samochodowej, interwencji jej czarnego wlasciciela i znokautowania go po ostrej wymianie zdan podkowa ukryta w rekawicy bokserskiej.

madafaka, kloaczny pokrako, spotkamy sie na koncercie georga majkela?
napisz mi jak oceniasz swoja klate w skali od 1 do 10. no i pozycz na chwile konto na sexfotce, bo mi zablokowali za patriotyczne tresci.
spotkajmy sie, ale musisz mi hamak na poddaszu rozlozyc.
i kota mi przenocowac.
ale to w kotlowni.
do ktorej bedziesz miec czas, aby mnie zabawic?
kapka kindersztuby tez ci nie zaszkodzi! bo slyszalem, ze po imprezie u matola z antify, twojego przyjaciela, czesc uczestnikow musiala sie zapisac na terapie behawioralna.

ABORYGEN ABORYGEN. widze, ze przerwales audiencje, STRAZNIK!!!!

Image

pani olga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby pani olga » 25-09-2012, 17:08

Jarhoroukrotuho wrote:napisz mi jak oceniasz swoja klate w skali od 1 do 10. no i pozycz na chwile konto na sexfotce, bo mi zablokowali za patriotyczne tresci.

to profil 19rahowa19 na sympatii pewnie też twój

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 25-09-2012, 18:04

A to dla Ciebie Romantyczka.

Piękny ten dzięń, kiedy możesz zrobić wszystko
I kiedy tak wolny czuję się, swobodnie poruszam się
I czuję, że każdy gest, każdy ruch znaczenie ma
Żadnej restrospekcji, totalna amnestia
Zaprowadzę Ciebie do mego królestwa,
gdzie poznasz kolory wszelkiego szaleństwa