Dlaczego Fajne Dupy Łażą Z Łajzami?

Powiedz szczerze: czemu zgrywasz wielką faję, skoro nawet ci nie staje? No już, już. Spokojnie. Oczywiście będziemy udawali, że wierzymy w twoje wyczyny łózkowe i wcale, ale to wcale nie będziemy ci mówili, że jesteś żałosny, jeśli zaczniesz opowiadać o swoich zawodach miłosnych.

Moderator: XmichassX

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Dlaczego Fajne Dupy Łażą Z Łajzami?

Postby Jarhoroukrotuho » 12-09-2012, 23:33

No jak mnie to wkurwia. Co jakiś czas widzę fajną szmulę z jakimś szczurem w sweterku albo cwelem w okularkach. Ledwo człapie taki, 0 testosteronu, pewności siebie, skuylony jak kundel, boi się wszystkiego a pod ręką nawet nawet bladź. Przecież to się w pale nie mieści. NIE OGARNIAM TEGO!
Zauważyłem to chore zjawisko już dawno temu. Jednak one nie traktują tych ciulików jako potencjalnych partnerów seksualnych, tylko jako męską koleżankę, z którą mogą porozmawiać czy iść na szoping.
Bez kitu. Wkurwia mnie to strasznie, typy nie potrafią być prawdziwymi mężczyznami, pewnie mają jakieś chujowe hobby i są "alternatywni". Chuj wie, może mają siano, albo dlatego, że są tacy stylowi.
Musze zapytać Forumka o zdanie, co o tym myślicie? Co te kurwy mają we łbach?!

growlin' Gorol
Ksenofob
Ksenofob

Postby growlin' Gorol » 13-09-2012, 00:26

Kup modny sweterek załóż stylowe okulary i laski twoje. Problem rozwiązany, można zamknąć temat.
GRAB ZAGRABIONE

LoupReg
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby LoupReg » 13-09-2012, 01:20

Proponuje Melise :mrgreen: .

A na serio , mógłbym napisać ,,ile ludu tyle gustów '' tylko że wspomnianych przebywa w nienaturalny sposób z roku na rok . Zachodzi zjawisko Entropi (,,odwrócenie biegunów '') prowokowane przez system i media. Promowany jest dla kobiety nice boy , dlaczego ? Dla tego że facet z jajami potrafi walczyć o swoje , powiedzieć nie i wyjść na ulice a system nie potrzebuje kłopotliwych jednostek , poza małym margines którym wyprą mózg i upchną w organach kontroli.

Ok ? Ale co to ma do rzeczy ?!

To że młoda krew patrzy na otaczający je świat , nie analizując zbytnio go . Młodziak sam będzie dążył do stania się męską pipką , po to by być,,na czasie'' , w obawie przed wykluczeniem bądź alienacja lub po prostu ze względu na upodobania samiczek.

Troszeczkę rozwinąłem myśl autora
Image

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 13-09-2012, 12:45

Wiele z nich ma kalkulator w bani :)
A wiele patrzy na malzenstwa swoich starych gdzie role ojca spelnia matka a stary tylko przynosi kapuche do domu siedzi pod pantoflem os czasu do czasu dostanie po ryju od zony pogrozi mu rozwodem i tak w kolko .
I zapierdala na te cale towarzystwo zeby coreczce i zonce ktora nawet nie da dobrze poruchac zylo sie dostanio ...
Lub wiele z nich chce miec kogos bardziej cipowatego niz one same taka ciepla kluche , chlopca do bicia ponizania i znecania sie psychicznego robic mu awanture o byle gowno i patrzec jak ten kupuje bukiet kwiatow ciuszki na przeprosiny i mysli sobie jebany blazen hehe .
Wiec nie powiedziane jest ze wszyscy oni ruchaja te szmule a raczej one ich ...

choć...
Nie wiem ziomki jak to jest z wami ale taka szmule latwo jest w chuj odbic. Jak tylko poczuje troche testosteronu, troche masy to szaleje. Trzeba byc skurwysynem z zasadami - kobiety to kochaja.

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 13-09-2012, 13:07

Jarhoroukrotuho wrote:wiele z nich chce miec kogos bardziej cipowatego niz one same taka ciepla kluche , chlopca do bicia ponizania i znecania sie psychicznego

Jak facet jest miękką fają, to sobie na takie rzeczy pozwala. Jak jakaś baba lubi takiego bezkręgowca, to jej sprawa i jej problem. Mnie osobiście to by drażniło. Drażni mnie też odwrotna sytuacja, coś takiego jak napisałeś w innym temacie o niejakim Wrażliwym. Ja nie pozwalałabym sobie powiedzieć, że pies jest ode mnie ważniejszy. Nie kumam, po chuj być z kimś, kto z miejsca uważa mnie za kogoś podrzędnego. Albo nie daj Boże próbuje zmienić/wychować.
Image

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 13-09-2012, 13:17

Myślę, że Wrażliwy Twardziel był z nią tylko po to żeby zamoczyć. Lecz to moje przypuszczenia, bo nigdy sie przed nikim nie uzewnętrzniał, bo to twardziel, choć wrażliwy.
Ale to Wrażliwy Twardziel. Jemu wszystko uchodziło na sucho, czy, jak w tym przypadku, na mokro.
Prawdziwe kobiety jarają się skurwielami, bo mają charakter i wiedzą jaki ma być prawdziwy mężczyzna.
A te co idą na łatwizne wybierają sobie jakąś z tych nędznych pip co się za nimi uganiają i po sprawie...
Kocham patrzeć jak patrzysz czy patrzę.
Image

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 13-09-2012, 13:31

Jarhoroukrotuho wrote:Prawdziwe kobiety jarają się skurwielami, bo mają charakter i wiedzą jaki ma być prawdziwy mężczyzna.

Dla mnie prawdziwy mężczyzna to taki, na którym mogę polegać, a nie opryskliwy i rozpuszczony gnój.
Image

luker
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby luker » 13-09-2012, 15:22

Jarhoroukrotuho wrote:No jak mnie to wkurwia.

jak zaczniesz ruchac to Ci przejdzie wkurwienie :)
na calym swiecie nie ma tylu bulgarow co w bulgarii

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 13-09-2012, 15:39

Jarhoroukrotuho wrote:Nie wiem ziomki jak to jest z wami ale taka szmule latwo jest w chuj odbic. Jak tylko poczuje troche testosteronu, troche masy to szaleje. Trzeba byc skurwysynem z zasadami - kobiety to kochaja.

to musza byc prawdziwe damy
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

Świerszcz
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby Świerszcz » 13-09-2012, 18:40

Jarhoroukrotuho wrote:Nie wiem ziomki jak to jest z wami ale taka szmule latwo jest w chuj odbic. Jak tylko poczuje troche testosteronu, troche masy to szaleje. Trzeba byc skurwysynem z zasadami - kobiety to kochaja.

No to po co ten cały szloch i lament, skoro twierdzisz że wystarczy trysnąć jej pod nos testosteronem i zaraz lala jest odbita? :lol:
Nice boys finish last!

growlin' Gorol
Ksenofob
Ksenofob

Postby growlin' Gorol » 13-09-2012, 20:09

:mrgreen:
GRAB ZAGRABIONE

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 13-09-2012, 20:29

Świerszcz wrote:

No to po co ten cały szloch i lament, skoro twierdzisz że wystarczy trysnąć jej pod nos testosteronem i zaraz lala jest odbita? :lol:

No kiedy to ja sie właśnie was pytam, przegladajac forum i wasze posty. Studiowalem psychologie i wiem co nieco na ten temat, wiec do takich doszlem wnioskow.
Wracajac do tematu:
Czemu was to tak boli? Odpowiedzcie na pytanie - kto jest tak naprawdę ciotą: typek, którego nazywacie "łajzą" ruchający zajebistą pannę czy ten, który nie może tego przeboleć i co noc wali konia w prześcieradło?
Na świecie jest tyle wolnych dupeczek, że dla każdego starczy. Czyżby wychodziła typowa polska zawiść i zazdrość?
Ewentualnie zachęcam do przeprowadzenia badań w tym temacie. Spróbujcie odbić dziewczynę takiej "łajzie", podam kilka możliwych rezultatów:
1. Panna was oleje = kocha go. // albo jesteście łajzami
2. Rzuci go = nie wiedziała co to prawdziwy ruchacz.
3. Będzie go zdradzała = jest z nim tylko dla kasy.

Czekam na sprawozdanie.

madafaka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby madafaka » 13-09-2012, 21:05

Jarhoroukrotuho wrote:Chuj wie, może mają siano, albo dlatego, że są tacy stylowi

no.... wlasnie, do XXI w. kobiety szalaly tylko za biedakami, w dodatku zle ubranymi (bo jak inaczej?) z zniszczonymi dloniami o obgryzionych paznokciach, skonczyl sie czas kiedy moc z po pach swiadczyla o poziomie testosteronu, tak sie wszystko zmienilo, ze nawet na szelki (takiiiie cieniuchne) nie leca.... suki! <8)
bo w madaface siedzi policjant i dobrze spełnia swoje zadanie

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 13-09-2012, 21:13

ten kolo wyjątkowo męczy bułe. na bank ma takie dziwne dlugie blade paluszki u dloni jakie czesto teraz maja nastoletni metalowcy
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 13-09-2012, 21:18

Mylisz się zuchwalcze. Masz mnie za jakiegoś leszcza? Ja tylko próbuję wam pomóc, wygłodniałe samce, oraz rozwiązać psychologiczno-socjologiczną zagadkę.
Widzisz, otóż...
Gdy idę przez miasto to lamusy schodzą mi z drogi. Żuję gumę srogo obserwując otoczenie, głowę zawsze podniesioną mam do góry. Gdy przypadkiem ktoś spojrzy mi prosto w oczy, to odwraca głowę w drugą stronę, garbi się i przyspiesza kroku. Ja nigdy się nie garbię - to dla frajerów, kroczę dumnie spokojnym krokiem niczym Panzerkampfwagen w '44 przez Normandię. Gdy czasami złapię się wzrokiem z jakimś dresiakiem, to po 15 sekundach spuszcza wzrok. Z 10 metrów bije ode mnie testosteronem. Gdy laski mijają mnie na ulicy zaczyna brakować im tchu. Poliki robią się im różowe z podniecenia i przełykają ślinę, w brzuchu lęgną im się motyle. Gdy idą same zaczynają bawić się włosami i wyzywającym spojrzeniem zapraszają do rozmowy. Gdy idą z jakimś lamusem puszczają oko, bynajmniej nie to od rajstop i sympatycznie uśmiechają się do mnie. Czujesz to? Dlaczego tak się dzieje? Bo tryskam wigorem.

madafaka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby madafaka » 13-09-2012, 21:22

Jarhoroukrotuho wrote:niczym Panzerkampfwagen w '44 przez Normandię.

wiesz jak sie skonczyla ta przejazdzka w 44tym?
bo w madaface siedzi policjant i dobrze spełnia swoje zadanie

Miś Jogi THFC
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Miś Jogi THFC » 13-09-2012, 21:36

:-D :-D :-D
Scyzoryk z Galicji, nie znosze garniturów, kanarów, prohibicji.

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 13-09-2012, 21:41

Jarhoroukrotuho wrote:Mylisz się zuchwalcze. Masz mnie za jakiegoś leszcza? Ja tylko próbuję wam pomóc, wygłodniałe samce, oraz rozwiązać psychologiczno-socjologiczną zagadkę.
Widzisz, otóż...
Gdy idę przez miasto to lamusy schodzą mi z drogi. Żuję gumę srogo obserwując otoczenie, głowę zawsze podniesioną mam do góry. Gdy przypadkiem ktoś spojrzy mi prosto w oczy, to odwraca głowę w drugą stronę, garbi się i przyspiesza kroku. Ja nigdy się nie garbię - to dla frajerów, kroczę dumnie spokojnym krokiem niczym Panzerkampfwagen w '44 przez Normandię. Gdy czasami złapię się wzrokiem z jakimś dresiakiem, to po 15 sekundach spuszcza wzrok. Z 10 metrów bije ode mnie testosteronem. Gdy laski mijają mnie na ulicy zaczyna brakować im tchu. Poliki robią się im różowe z podniecenia i przełykają ślinę, w brzuchu lęgną im się motyle. Gdy idą same zaczynają bawić się włosami i wyzywającym spojrzeniem zapraszają do rozmowy. Gdy idą z jakimś lamusem puszczają oko, bynajmniej nie to od rajstop i sympatycznie uśmiechają się do mnie. Czujesz to? Dlaczego tak się dzieje? Bo tryskam wigorem.

pierdolisz jak chory w kibel, jestes jednym z tych irytujacych gosci, ktorzy zawsze powiedza o kilka zdan za duzo, a w pociagach czytaja dziwne ksiazki i co chwila zamykaja badz otwieraja okno w zaleznosci od tego co w danej chwili jest najmniej potrzebne

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 13-09-2012, 21:45

przepraszam, ty buddyste pouczasz o co chodzi w medytacji?

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 13-09-2012, 21:48

jestem tylko zwyklym pasazerem i wiem kiedy nalezy otworzyc okno, a kiedy zamknac. to nic trudnego sam do tego kiedys dojdziesz

13
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby 13 » 13-09-2012, 22:00

Jarhoroukrotuho wrote:Gdy idę przez miasto to lamusy schodzą mi z drogi. Żuję gumę srogo obserwując otoczenie, głowę zawsze podniesioną mam do góry. Gdy przypadkiem ktoś spojrzy mi prosto w oczy, to odwraca głowę w drugą stronę, garbi się i przyspiesza kroku. Ja nigdy się nie garbię - to dla frajerów, kroczę dumnie spokojnym krokiem niczym Panzerkampfwagen w '44 przez Normandię.

O kurwa, dobre...naprawdę dobre!

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 13-09-2012, 22:13

PPC wrote:jestem tylko zwyklym pasazerem i wiem kiedy nalezy otworzyc okno, a kiedy zamknac. to nic trudnego sam do tego kiedys dojdziesz

To otwórz je i wyskocz, bo do niczego mi się nie przydasz.
KTEO LA KI!
Ale dam ci kilka rad. Słuchaj uważnie i notuj do kajecika.

Po pierwsze: Wybierz sztukę.
Po drugie: Podejdź i otwórz
Po trzecie: Zademonstruj wartość
Po czwarte: Pokonaj płotki
Po piąte: Wyizoluj sztukę
Po szóste: Stwórz więź emocjonalną
Po siódme: Wywiedź w pole uwodzenia
Po ósme: Podkręć temperaturę drżenia
Po dziewiąte: Zawiąż więź fizyczną
Po dziesiąte: Przełam ostatni ruch oporu
Po jedenaste: Zarządzaj portfelem oczekiwań
Kuniec

Nie musisz mi dziękować. Numer konta wraz z rachunkiem prześlę ci privem. Zacznij stosować się do moich rad, a twoje życie zmieni się diametralnie, Wiecznie Sfrustrowany Nieudaczniku.
Pozdrawiam wszystkich Polaków!

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 13-09-2012, 22:19

ty jestes sfrustrowany ja tylko sugeruje, ze nie masz kiepskie poczucie humoru, szpicata gadke i zła diete :*

ciezko sluchac rad, ktore napisales, chyba ze to buddyjska wyzsza szkola jazdy. kiedys sypialem z laska zafascynowana tybetem, beastie boys i jednym koncertem gunses roses. moge was spiknac za darmo potrafi 2 godziny opowiadac o gulaszu jaki jadla na wegrzech w jej towarzystwie czulbys sie swietnie

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 13-09-2012, 22:23

Pewnie była z odlotów?

Image

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 13-09-2012, 22:34

nie z lubrzy, ale wszystkim mowila ze z opola, a pozniej ze z prudnika. z odlotow znasz na pewn wszystkie zdjecia. w kolobrzegu podobno pojawily sie dwie czarne laski, ale spora kolejka i zona znajomego mowila ze maja wielkie nosy wiec szybko by wyniuchaly, ze nie ma co pakowac sie z toba do przedzialu jesli nie chcesz sie wkurwic

Jarhoroukrotuho
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Jarhoroukrotuho » 13-09-2012, 22:36

A grube czy chude?
Najbardziej nienawidzę niechcianych pochlebstw i komplementów od grubych kurw.
Robi mi się niedobrze i dostaję maligny. Co mam powiedzieć takiej spoconej kurwie? Wypierdalaj? Nie chcę z tobą rozmawiać zapocona świnio i koniec. Pomyślisz przez chwilę, że możesz ją urazić? Kurwa czym? Słowem? To ona uwłacza mojej godności, że próbuje do mnie coś bełkotać. Aktualnie badam ten stan, ale zawsze gdy w moim otoczeniu zbiera się jakiemuś wielorybowi na amory to mam ochotę zwymiotować. Jestem pierdolonym samcem alfa kurwo, należy mi się szacunek. Myślisz prosiaku, że jak zapodasz mi zaleplon to będziesz w stanie oblizać mnie swoim ohydnym śluzem? Jak bardzo człowiek musi być oziębły żeby wiązać się z taką maszkarą? Nie jestem jebanym materialistą Wiktorio! Nie jestem abasiofilem więc nawet nie waż się wsiadać na mnie kurwo. Grycan, coś ty kurwa uchował? Ten dzień zapamiętam do końca życia. Spotkałem tego spasionego cudaka przed tygodniem w Spejsie. Dotknęła mnie ręką, niby niechcący. Nigdy już nie pokocham żadnej kobiety, ale teraz wiedz, że czas zemsty nastąpi. Dotknę cię, ale kurwa grubym kablem od prodiża.

Image

Lińc
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby Lińc » 13-09-2012, 22:38

ale kurwa głupoty , a ruchać nie ma komu , to lamusy muszą , zresztą leszcz z wygladu a kopyto w schowku , chcecie czy nie , era steryda gangstera odchodzi , jeszcze może na wsiach dziewczyny lubią spasione karki i stuningowane 20 letnie bety , ale dużo dobrych studentek kopsa hipisom i pierdoli w czapke spompowanych twardzieli. Siano trza przerabiać a nie prężyć bice , to i ruchać się będzie księżniczki

chudy77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby chudy77 » 14-09-2012, 07:56

Jarhoroukrotuho wrote:Nie musisz mi dziękować. Numer konta wraz z rachunkiem prześlę ci privem. Zacznij stosować się do moich rad, a twoje życie zmieni się diametralnie, Wiecznie Sfrustrowany Nieudaczniku.
Pozdrawiam wszystkich Polaków!

ty świeżak chcesz uczyć PPC czegos w temacie kobiet? chyba pomyliłes adresy...

Barbie Got Killed
Ksenofob
Ksenofob

Postby Barbie Got Killed » 14-09-2012, 07:57

przestańcie ćpać

chudy77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby chudy77 » 14-09-2012, 07:58

Lińc wrote:ale kurwa głupoty , a ruchać nie ma komu , to lamusy muszą , zresztą leszcz z wygladu a kopyto w schowku , chcecie czy nie , era steryda gangstera odchodzi , jeszcze może na wsiach dziewczyny lubią spasione karki i stuningowane 20 letnie bety , ale dużo dobrych studentek kopsa hipisom i pierdoli w czapke spompowanych twardzieli. Siano trza przerabiać a nie prężyć bice , to i ruchać się będzie księżniczki

myśle że przedmówca ma duzo racji, moze nawet 88%

Return to “Sex & Violence”