To be dżentelmenem, or not to be?

Powiedz szczerze: czemu zgrywasz wielką faję, skoro nawet ci nie staje? No już, już. Spokojnie. Oczywiście będziemy udawali, że wierzymy w twoje wyczyny łózkowe i wcale, ale to wcale nie będziemy ci mówili, że jesteś żałosny, jeśli zaczniesz opowiadać o swoich zawodach miłosnych.

Moderator: XmichassX

Bonzdriver
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Bonzdriver » 28-06-2012, 23:32

ja kiedy jeszcze miałem okazje jeździć komunikacją miejską to ustępowałem miejsca kobietom w ciąży, starym babsztylom rzadziej.
co do wózków, siedziałem sobie kiedyś z laską w starym tramwaju z wysokimi schodami, podjechała baba z dzieciorem w wózku, ja wyszedłem, pomogłem wnieść, a gówniarz wylazł z wózka i usiadł na siedzeniu :lol:
Nie rzecz w tym by zabić, żydów gazem truć,
lecz wygnać ich stąd wszystkich.
Oto nasz cel i trud.

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 28-06-2012, 23:34

nurtuje mnie taki problem, czy dzentelmen moze sie kobiecie swobodnie spuscic w ustach czy powinien ja uprzedzic o swoich zamiarach? <:'
punki to chuje

Bonzdriver
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Bonzdriver » 28-06-2012, 23:35

to laska powinna powiedzieć "teraz na cycuszki" ew. "na brzuszek" lub po prostu wziąć do dzioba

Oto nasz cel i trud.

madafaka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby madafaka » 28-06-2012, 23:37

jesli to jej pierwszy raz czemu nie zrobic niespodzianki, swinki to lubia, natomiast sztuka obcykana w temacie sama sie w pore zorietuje i zrobi jak chce

pytanie z dupy
bo w madaface siedzi policjant i dobrze spełnia swoje zadanie

pani olga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby pani olga » 28-06-2012, 23:39

Bonzdriver wrote:ja kiedy jeszcze miałem okazje jeździć komunikacją miejską to ustępowałem miejsca kobietom w ciąży, starym babsztylom rzadziej.

dodaj, że w zaawansowanej ciąży, bo kobiety w ciązy nie mają napisane na czole, że są w ciąży ;) ja np. ustępuję starszym ludziom miejsca, ale jak wejdzie takie babsko, co to uważa, że jej się należy i chuj, albo są wolne miejsca, a ona chce akurat twoje to niech idzie w pizdu

no i dobry motyw jak jest sie kobieta, czeka cie dluga jazda tramwajem/autobusem, wszystko pozajmowane, siedziec sie chce, to poglaskac sie po brzuchu, trochę go wydąć albo czymś wypchać :lol: (właśnie sobie uświadomiłam, że ze mną coś nie tak, bo lubie udawać, żem w ciąży <:' to plus te męskie kosmetyki daje dziwne kombo :P)

Bonzdriver
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Bonzdriver » 28-06-2012, 23:41

pani olga wrote:
Bonzdriver wrote:ja kiedy jeszcze miałem okazje jeździć komunikacją miejską to ustępowałem miejsca kobietom w ciąży, starym babsztylom rzadziej.

dodaj, że w zaawansowanej ciąży, bo kobiety w ciązy nie mają napisane na czole, że są w ciąży ;) ja np. ustępuję starszym ludziom miejsca, ale jak wejdzie takie babsko, co to uważa, że jej się należy i chuj, albo są wolne miejsca, a ona chce akurat twoje to niech idzie w pizdu

no i dobry motyw jak jest sie kobieta, czeka cie dluga jazda tramwajem/autobusem, wszystko pozajmowane, siedziec sie chce, to poglaskac sie po brzuchu, trochę go wydąć albo czymś wypchać :lol:

No proste, że nie chodzi o laski ze wzdęciami tylko takie poważnie w ciąży :-D

Oto nasz cel i trud.

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 28-06-2012, 23:41

wcale nie z dupy, dzentelmen kieruje sie kodeksem <:< a ten nie wiem co przewiduje w takich sytuacjach <:8
do tego dochodza pytania, czy dzentelmen moze sie zchlastac na buzie? z jednej strony wydaje mi sie ze nie, bo to moze rozmazac makijaz, z drugiej strony kobiety cenia sobie sperme jako naturalny kosmetyk <:.
czy mozna zlapac kobiete za wlosy? <:.
punki to chuje

Martucha
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Martucha » 28-06-2012, 23:42

Bonzdriver- to tez mnie wkurwia, nierozgarnięci faceci którzy nie odróżniają lekkiej parasolki/ spacerówki od wielkiej i ciężkiej gondoli.

Tak więc żeby było jasne:

To jest lekka spacerówka, dla starszych dzieci, zwykle łatwiej ją złapać samej/samemu:

http://www.amko.com.pl/dane/full/1d4e10 ... a11a9e.jpg

To jest ciężka gondola i wątła kobietka sobie sama z czymś takim nie poradzi:

http://www.wozki.pro/product/image/86/Young_Java.jpg

Wiadomo, ze nie zawsze widać ludzkie choroby czy ciążę, dlatego od tego też są gęby żeby poprosić o ustąpienie miejsca, bo... .
Jak są inne wolne miejsca to się ze swojego nie ruszę ni uja, nie obchodzi mnie, ze to ich ulubione, to nie kawiarnia, a środek komunikacji miejskiej!
Last edited by Martucha on 28-06-2012, 23:57, edited 2 times in total.

madafaka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby madafaka » 28-06-2012, 23:44

koval wrote:czy mozna zlapac kobiete za wlosy?

tylko wtedy jesli uroni kropelke, mozna nawet trzymajac za wlosy zajebac jej czolem o kant stolu <8)

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 28-06-2012, 23:44

jak ktos jest chory to niech siedzi w domu <8)
punki to chuje

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 28-06-2012, 23:46

madafaka wrote:

tylko wtedy jesli uroni kropelke, mozna nawet trzymajac za wlosy zajebac jej czolem o kant stolu <8)

bedac dzentelmenem? mysle ze solidne uderzenie wierzchem dloni w twarz jest bardziej na miejscu.
punki to chuje

pani olga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby pani olga » 28-06-2012, 23:47

koval wrote:jak ktos jest chory to niech siedzi w domu <8)

:kochas:

Bonzdriver
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Bonzdriver » 28-06-2012, 23:47

Martucha wrote:Bonzdriver- to tez mnie wkurwia, nierozgarnięci faceci którzy nie odróżniają lekkiej parasolki/ spacerówki od wielkiej i ciężkiej gondoli.

Tak więc żeby było jasne:

To jest lekka spacerówka, dla starszych dzieci, zwykle łatwiej ją złapać samej/samemu:

Obrazek

To jest ciężka gondola i wątła kobietka sobie sama z czymś takim nie poradzi:

Obrazek

Co lepsze jak paradowałam z tą drugą, to mało kto się kwapił, żeby mi pomóc, natomiast jak łaziłam z pierwszą i spokojnie mogłam ją sobie pod pachę władować to miałam po kilka propozycji pomocy podczas jednej podróży, hehe.

Wiadomo, ze nie zawsze widać ludzkie choroby czy ciążę, dlatego od tego też są gęby żeby poprosić o ustąpienie miejsca, bo... .
Jak są inne wolne miejsca to się ze swojego nie ruszę ni uja, nie obchodzi mnie, ze to ich ulubione, to nie kawiarnia, a środek komunikacji miejskiej!

Dziewczyno, co Ty nawijasz? :lol:

Oto nasz cel i trud.

madafaka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby madafaka » 28-06-2012, 23:48

koval wrote:wierzchem dloni

wierzch dloni jest zarezewowany dla krabrnych matek i luksusowych dziwek <8)

Martucha
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Martucha » 28-06-2012, 23:50

pani olga wrote:
koval wrote:
madafaka wrote:

bedac dzentelmenem? mysle ze solidne uderzenie wierzchem dloni w twarz jest bardziej na miejscu.

:kochas:

;)

Bonz- a nic wkurzyłam się na te babcie, chamów i wózki, miałam iść spać z 2 godziny temu i teraz zasnać nie mogę to se chociaż popiedziele na forum, a co
Last edited by Martucha on 01-01-1970, 01:00, edited 1 time in total.

Bonzdriver
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Bonzdriver » 28-06-2012, 23:51

:*

Oto nasz cel i trud.

Klutka

Postby Klutka » 29-06-2012, 07:38

jak jestem u chłopaka to specjalnie czasem nie biore swoich kosmetyków typu dezodorant/szampon/żel pod prysznic, bo lubię używać męskich

Mam to samo, zapachy lepsze i intensywniejsze :-P

jak się nie randkuje to po prostu podać rękę, tylko bez gruchotania kostek

tylko kobieta pierwsza powinna podać rękę na powitanie, szlag mnie trafia jak koleś wyciąga do mnie łapę

Kobieta idzie po prawej stronie, chyba, ze ta prawa strona jest od strony jezdni- wtedy facet powinien wdychać samochodowe smrody.

to akurat jest dla mnie bez znaczenia szczerze mówiąc

Panda
Podwójny agent

Postby Panda » 29-06-2012, 07:44

another day, another coming out

tydzień temu na baletach całowałem po każdym tańcu dłonie maturzystek :oops:
No Hope = No Fear

pan H.
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby pan H. » 29-06-2012, 07:57

a one spoglądały z litością jak stary chłop się wydurnia ;)

pamiętam jak dawno temu z jedną dziewczyną poszedłem na piwo, pech chciał że nie sprawdziłem w domu zawartości portfela, podchodzę do lady i wysypuje hajs a baba do mnie że brakuje 1,20zł, czułem się jak żul któremu zabrakło na jabola, musiałem brać od niej i czułem się z tym fatalnie :-/

TwojStary77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby TwojStary77 » 29-06-2012, 08:11

Klutka wrote:
jak się nie randkuje to po prostu podać rękę, tylko bez gruchotania kostek

tylko kobieta pierwsza powinna podać rękę na powitanie, szlag mnie trafia jak koleś wyciąga do mnie łapę

z koleżankami sklejam bułę, rzadko podawanie rączek
Image

pani olga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby pani olga » 29-06-2012, 08:50

TwojStary77 wrote: sklejam bułę,
<:. że buzi czy co?

TwojStary77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby TwojStary77 » 29-06-2012, 08:59

pani olga wrote:
TwojStary77 wrote: sklejam bułę,
<:. że buzi czy co?

Image
Image

Kuczi
Chuj Wcielony

Postby Kuczi » 29-06-2012, 09:54

zazwyczaj jestem mily, ale jak mnie jakas poddenerwuje to robie sie nie mily i opryskliwy. napierdalalm glupie gadki o braniu do papy, kaze spierdalac. o dziwo, dziewczeta wtedy parskaja smiechem, udaja zazenowanie i obrzydzenie, a konczy sie w ustach. jesli nie wystarczy dzien pozniej wyslac przeprosinowego smsa i wtedy na sete jest twoja. odpowiednia mieszanka dzentelmenstwa i chamowy to tzw. "kat na swinie".
zazwyczaj ja place, ale czasmi baba mi sie uprze i sama chce placic, to nie naciskam, swoje juz wydalem na nia. takie kwestie sie zazwyczaj wyczuwa, czy chce placic za siebie, czy nie chce itd. moze nawet udawac, ze chce zaplacic, przynajmniej wiem, ze przeszlo jej to przez mysl, a nie "niech frajer placi, nalezy mi sie". jeden kumpel ma taka babe, ze ja bym jej juz dawno napierdolil. ale ze nie musze sie z nia uzerac to dalem sobie spokoj, chlop troche stracil kolegow przez to, ale skoro mu sie podoba to jego sprawa. jej sie zawsze wszytsko nalezy i chuj! do tego juz zaczyna siedziec w domu, marudzic i tyje, a im jest grubsza tym bardziej mnie wkurwia.
troche sawuar wiwru by sie babom tez przydalo, pewnych rzeczy sie nie robi i juz.

w american pie byl poruszany ten temat i tam wyszlo na to, ze im bardziej jestes prostacki i chamowaty tym szybciej zaruchasz. proste? mysle, ze dosyc czesto sie sprawdza. a i tak wszystko zalezy od tego czego kto szuka. taki piekny huligan.

lubie byc dzentelmenem i czasami bywam, ladnie sie ubiore, jestem mily i dobrze sie wyslawiam. dziewczyny tez to lubia, ale to sie sprawdza tylko w dluzszych zwiazkach i od czasu do czasu. mysle, ze wystarczy byc soba i nic nie kombinowac, wtedy pipki sie tak mocno nie spinaja.
Walking on sunshine.

Emilka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Emilka » 29-06-2012, 11:02

hmm. w sumie wszystko, co wymieniliscie jest w porzadku, ale nie całowanie w rękę czasem mnei wkurza, jak ide z kilkoma kolegami, oni szli przodem i przy wejsciu kazdy próbuje mnie przepuścic, przez co robi sie spory korek i zamęt, a ja sie irytuje.

co do odpalania fajek, to zawsze mam zapalniczke i wole sama sobie odpalic. moja kumpela np nienawidzi, jak facet jej odpala i trzyma w ustach nieodpalonego papierosa i zawsze zwrac na to uwage.

milo bardzo, jak mi ktos odda bluze, bo jestem zmarźluch.

fajnie, jak facet postawi piwo, ale nie caly czas, bo wiadomo, ze ze swoim facetem czesto sie gdzies wychodzi i stracilby duzo procent wyplaty, gdyby mial ciagle za wszytsko placic.

wole, kiedy facet wyciaga reke na powitanie

z ustepowaniem miejsca,to i ile nie mam mega kaca, to nie potrzebuje

odprowadzanie jest mile, o ile nie chodzi o jakiegos natręta, ktorego chcialo sie pozbyc, a jemu jeszcze odprowadzac sie zachciewa..

milo,jak facet nosi toboły, nawet nie chodzi o moj wysilek, tylko lubie mieć wolne ręce

nigdy nei uzylabym meskich kosmetykow, zbyt intensywne
I admire the effort but i found it remarkably elementary to defeat you by cause of your extremely underdeveloped skills

Barbie Got Killed
Ksenofob
Ksenofob

Postby Barbie Got Killed » 29-06-2012, 11:17

Jak mężczyzna jest dżentelmenem na co dzień, w związku, to kobieta również jest dla niego miła, a nawet bardzo. Na swój sposób. Oczywiście jeżeli jest niewychowaną krową, to tego nie doceni ( te kobiety są ewenementami ) . Lubie dżentelmenów

Grzybica Mózgu
Oszołom
Oszołom

Postby Grzybica Mózgu » 29-06-2012, 11:22

Samiczkom należą się szczególne względy - nie dlatego, że są np. słabsze (a są?) od mężczyzn, tylko dlatego, że są samiczkami właśnie. No i patrząc na zagadnienie w sposób wyrachowany, okazywanie im tych szczególnych względów po prostu najczęściej się opłaca (tata ucząc mnie szacunku do kobiet i całowania ich po rękach nie mówił o tych korzyściach wprost, ale je tak delikatnie sugerował, dopiero po pewnym czasie zrozumiałem, o co mu chodziło).

Mam pewien problem z traktowaniem kobiet jako trochę odmiennych istot - zdaję sobie sprawę, że gdybym został zaatakowany fizycznie, albo słownie, ale w sposób jednoznacznie wskazujący, że jest to tylko wstęp do przemocy, przez dziewczynę albo kobietę, i nawet gdyby była to sytuacja niewątpliwie dla mnie niebezpieczna, to zawahałbym się przed zapierdoleniem jej w zęby - i to wahanie mogłoby trwać na tyle długo, żeby napastniczka to wykorzystała i zrobiła mi kuku.

Z masowym całowaniem pań w rękę, czego nauczył mnie ojciec, dałem sobie spokój chyba w 6 klasie podstawówki, kiedy to na jakichś imieninach przy obcałowywaniu dłoni cioć, babć i wszystkich innych kobiet na zakończenie przyjęcia cmoknąłem w prawicę także wujka Lutka, który wyraźnie poruszony wyszeptał "Nie trzeba, nie trzeba".
najpierw in vitro, później sztuczna macica a na koniec aborcja

TwojStary77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby TwojStary77 » 29-06-2012, 12:05

Image
Image

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby franek » 29-06-2012, 12:18

w moim przypadku jest tak ze kolacje czy obiad placi to ktore z nas wyszlo z pomyslem pojscia do knajpy. czasem robimy zrzutke. za piwo przewaznie placi ten, ktory zaproponowal kolejke. generalnie nie przywiazuje do tego wiekszej wagi. wystarczajaco wkurwiony jestem samym faktem ze kasa zostala wydana bo zazwyczaj jest to rownowartosc kilku plyt. :-D

co do puszczania w drzwiach, pomagania z wozkiem itp., to norma i nie wymaga chyba tlumaczenia.

w reke nie caluje. a ten cyrk z nie dotykaniem dloni ustami to jakis totalny odjazd w kierunku psychiatryka. :-D
peace brother...

franek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Re: To be dżentelmenem, or not to be?

Postby franek » 29-06-2012, 12:21

TwojStary77 wrote:Dzisiaj o tym gadaliśmy i ona do mnie, że trzeba "pierdolić konwenanse".

to juz duzy plus na starcie. ze tak powiem, jedziesz z tym koksem malolat. mysle ze niezle sie dyma, niekonwencjonalnie :-D
peace brother...

TwojStary77
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Re: To be dżentelmenem, or not to be?

Postby TwojStary77 » 29-06-2012, 12:51

franek wrote:mysle ze niezle sie dyma

dobrze myślisz ;)
Image

Return to “Sex & Violence”