Combat 84

Moderator: XmichassX

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Combat 84

Postby koval » 25-10-2008, 17:16

Image
"send in the marines"
to jedna z sztandarowych kapel skinowskich, klasyka na ktorej wzorowalo sie mnustwo kapel, nie ma takiej mozliwosci zeby jakis skinhead nie znal tago zespolu. z klasyka jest ten problem ze nie zawsze sie broni po latach, i tak jest wlasnie w przypadku tej plyty, niby jest calkiem ok, jest prymitywnie i ascetycznie, slychac ze chlopaki sie dobrze bawia swoja muzyka (publika chyba tez zadowolona co slychac w kilku kawalkach niby koncertowych). a jednak z perspektywy dzisiejszych czasow gdy kapele graja duzo sprawniej i duzo brutalniej muzyka combatow traci troche myszka, poprzeczka zostala wysoko podniesiona i takie krazki wydaja sie troche archaiczne. ja lubie bo jestem fanem gatunku ale jesli ktos slucha takiej muzyki sporadycznie to moze mu sie nie podobac. plyta jest klasykiem wiec z racji tego zawsze znajdzie swoich sluchaczy, ale jesli nie masz lysej glowy, jesli nie kochasz oi! to rozejrzyj sie za nowszymi zespolami.
punki to chuje

Miś Puszysty
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Miś Puszysty » 27-10-2008, 00:24

Czy na tej płycie jest dokładnie ten sam materiał co na "Orders of the day" ? Od pewnego czasu męczy mnie ta niewiedza. Ja mam właśnie Orders i jak dla mnie luta. Aż se przypomniałem jak w jakimś starym zinie w wywiadzie z jakimiś żółtkami, jeden kitajec odgrażał sie Chubbemu :lol: .

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 23-11-2013, 16:21

muza nie musi być ciężka, zeby było czuć zło. dzisiaj duzo combata słucham. condemned moze im pastowac buty. szkoda chlopa, bo na bank ruchal tam tajskie świnie, aż furczało
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

Return to “Punk”