Cobra

Moderator: XmichassX

Gay Aryan 5. 4.
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Gay Aryan 5. 4. » 29-03-2010, 18:08

bro wrote:lepszy zielony niż czerwony :lol:

Pewnie, choć jeszcze lepiej zielono brunatny, czy jak w Niemczech ich zwali, zgniłozieloni (Eko faszyzm itp). 8-)

Może jednak w Wielkiej Polsce scena punk / skins będzie miała wsparcie państwa, dzięki czemu będzie więcej dobrych kapel, i zaczniemy rywalizować z USA, czy pięknym Nipponem,

old crewman
Honorowy Czytelnik Wyborczej

Postby old crewman » 29-03-2010, 18:15

Gay Aryan 5. 4. wrote:Może jednak w Wielkiej Polsce scena punk / skins będzie miała wsparcie państwa

A kto tego by chciał? Może ortodoksyjni nazi-geje, ale uwierz - jesteście mniejszością na scenie.

Gay Aryan 5. 4.
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Gay Aryan 5. 4. » 29-03-2010, 18:33

old crewman wrote:
A kto tego by chciał? Może ortodoksyjni nazi-geje, ale uwierz - jesteście mniejszością na scenie.

Czy ja wiem, czy tylko tacy ludzie by tego chcieli ? Nie chodzi mi o to aby kazać kapelom śpiewać "jedynie poprawne" treści, ale o to, żeby płyty zespołów na przykłąd ze sceny RAC, albo przynajmniej NR, mogły być wydawane profesjonalnie. Chodzi tu o taką sytuację, w której tego typu kapele będą mogły więcej czasu poświęcić na granie, dzięki czemu wzrosły by ich umiejętności w tworzeniu własnego stylu muzycznego. Państwo mogłoby dotować na przykład najlepsze z nich, dzięki czemu przekaz kapel patriotycznych, narodowo rasowych albo choćby konserwatywnych trafiłby pod strzechy nie tylko zainteresowanych "punks and skins".
Oczywiście wspierane mogłyby być także kapele nie polityczne, byleby tylko miały uznanie wśród takich ludzi jak obecni na tym forum.
Mam nadzieję, że Ciebie nie obraziłem, ale zauważ że pięknie by było, gdyby zwykły zjadacz chleba nuciłby sobie "Europejską pieśń o chwale" przy goleniu.

Oczywiście na dzień dzisiejszy to jest problem dalszego rzędu, gdybym np został politykiem, to najpierw dążyłbym do reformy służby zdrowia, i szkolnictwa, modernizacji armii, wyjścia z Unii Europejskiej, itp, a scena punk / Oi / Skins / RAC w Polsce nie jest w sumie zła, więc na wsparcie państwa może jeszcze poczekać. Nie mniej promocja polskiego patriotyzmu na niwie muzycznej jest też ważna, i jeśli poprzednie rzeczy zakończyłyby się sukcesem, to warto aby zająć się także promocją muzyki.

old crewman

Postby old crewman » 29-03-2010, 18:37

Gay Aryan 5. 4. wrote:Mam nadzieję, że Ciebie nie obraziłem, ale zauważ że pięknie by było, gdyby zwykły zjadacz chleba nuciłby sobie "Europejską pieśń o chwale" przy goleniu.

Absolutnie mnie nie obraziłeś, mam nadzieję, że ja Ciebie też nie. Ale wybacz z tym nuceniem do golenia :lol:

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 29-03-2010, 18:43

Gay Aryan 5. 4. wrote:
old crewman wrote:

Czy ja wiem, czy tylko tacy ludzie by tego chcieli ? Nie chodzi mi o to aby kazać kapelom śpiewać "jedynie poprawne" treści, ale o to, żeby płyty zespołów na przykłąd ze sceny RAC, albo przynajmniej NR, mogły być wydawane profesjonalnie. Chodzi tu o taką sytuację, w której tego typu kapele będą mogły więcej czasu poświęcić na granie, dzięki czemu wzrosły by ich umiejętności w tworzeniu własnego stylu muzycznego. Państwo mogłoby dotować na przykład najlepsze z nich, dzięki czemu przekaz kapel patriotycznych, narodowo rasowych albo choćby konserwatywnych trafiłby pod strzechy nie tylko zainteresowanych "punks and skins".
Oczywiście wspierane mogłyby być także kapele nie polityczne, byleby tylko miały uznanie wśród takich ludzi jak obecni na tym forum.
Mam nadzieję, że Ciebie nie obraziłem, ale zauważ że pięknie by było, gdyby zwykły zjadacz chleba nuciłby sobie "Europejską pieśń o chwale" przy goleniu.

.

zart to czy nie zart, ustosunkuje sie do tej wypowiedzi. boze chron punk rocka od dotacji :lol: to byla by natychmiastowa smierc tego gatunku i wszystkich z nim mniej lub bardziej powiazanych styli, takie dotacje oznaczaly by granie na zamowienie, z oczekiwanym przekazem, czyli ta slynna kurwa komercja ;) im wiekszy underground, im bardziej trzeba isc pod prad, tym lepiej.
punki to chuje

old crewman

Postby old crewman » 29-03-2010, 18:44

koval wrote:boze chron punk rocka od dotacji

Się rozumiemy :)

Sunday Punk
Ksenofob
Ksenofob

Postby Sunday Punk » 30-03-2010, 12:25

Gay Aryan 5. 4. wrote:
old crewman wrote:

... ja pierdole :shock:
za prawy dla lewych, za lewy dla prawych, na na na

PPC
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby PPC » 30-03-2010, 12:58

cobra to te wieśniaki z finglami na palcach ?
-Pewna znana krytyk, dyrektorka poważnego muzeum w Pradze, napisała "Przeszkadza mi skłonność Saudka do kiczu. Co by jej Pan odpowiedział, gdyby nadarzyła się okazja"

-Ona wie, co bym jej odpowiedział, bo to była moja kochanka. I jej córka także.

szamel77
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby szamel77 » 16-01-2013, 18:24

Nowa plytka japonskich weteranow z Cobry zwie sie TOKYO BOYCOTT i w/g mnie rozpierdala na maxa!!
Trudno raczej kupic ten album w Europie /jak dotad/,a jesli jest,to cena jak na nowy cd jest bardzo wysoka,no ale kto ma Soulseeka,to szukac,sciagac i sluchac bo warto :-D

Return to “Punk”