Larwy Polarne / Lost Control

Moderator: XmichassX

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Larwy Polarne / Lost Control

Postby koval » 05-06-2014, 13:47

split -"never walk alone" cd digipack.
larwy polarne, nowa kapela grabarza napierdala calkiem zajebistego punk rocka, chlopaki graja dosc surowo a przy tym calkowicie profesjonalnie, to jak dostac wpierdol od boksera :szczerbul: nigdy nie ukrywalem ze taka chamowa jest bliska memu sercu. jedynie kower maanamu wyszedl dosc srednio bo juz w orginale jebal na kilometr obszczanymi nachami hipisa, a tu mimo ze chlopaki mluca po punkowemu to te smrody i tak sie unosza. ale to nic, jest dobrze i tylko martwi mnie ze tak dobry zespol pozostaje praktycznie nie zauwazony, szkoda zeby przepadl. no i tylko cztery kawalki, czekam na wiecej, do roboty chlopaki.
lost control zaczynaja swoja czesc plyty intrem ktory w zasadzie intrem nie jest , tylko kawalkiem bez tekstu <:) tez graja surowo choc nie z takim pierdolnieciem jak larwy, bardziej to przypomina mi garazowy street punk niz punk 82, nie jest zle, ale brak tu jakiegos zdecydowania, nie jest ani wystarczajaco chamsko ani wystarczajaco przebojowo.
punki to chuje

Panda
Podwójny agent

Postby Panda » 05-06-2014, 14:15

Larwy Polarne na koncercie to petarda a Grabaż niezły wariat, Lost Control podobno też na żywca super ale osobiście nie sprawdzałem. Myślę, ze wkrótce się to zmieni <:)
No Hope = No Fear

bolek1970
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby bolek1970 » 05-06-2014, 16:39

larwy polarne, nowa kapela grabarza napierdala calkiem zajebistego punk rocka, chlopaki graja dosc surowo a przy tym calkowicie profesjonalnie, to jak dostac wpierdol od boksera nigdy nie ukrywalem ze taka chamowa jest bliska memu sercu

Cos, w tym jest... <;)

Lost Control podobno też na żywca super ale osobiście nie sprawdzałem. Myślę, ze wkrótce się to zmieni

Mysle,. ze moze byc tylko, coraz lepiej.... 8-) Te kilka kawalkow, niestety nie oddaly do konca "sprawiedliwosci", co jet w stanie ta kapela zagrac, a teraz tez, pojawil sie nowy bebniarz, w skaldzie... :-P

pzdr,
Uposledzony, zawodowo...

Lord of the Swastika
Lord of the Swastika

Postby ****** » 08-08-2014, 19:15

jedynie kower maanamu wyszedl dosc srednio

ten kower Manaamu to taka porażka że reszty to aż się boję przesłuchać :>
Long before the Cross was ever heard of, the Swastika was the Aryan symbol for Light

Return to “Punk”