14.09 Krk NEGATIVE APPROACH + Castet, support !!!

Lubisz przejeżdżać setki kilometrów po to by spotkać fumfli, skuć się jak zwierz i przespać koncert... a potem zastanawiać się gdzie się podziała twoja kasa? Ten dział jest stworzony dla ciebie.

Moderator: XmichassX

szkapa
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej
Posts: 13
Joined: 10-10-2010, 10:27

14.09 Krk NEGATIVE APPROACH + Castet, support !!!

Postby szkapa » 26-08-2014, 18:41

Knock Out Productions z dumą prezentuje jedyny w Polsce koncert legendarnej załogi Negative Approach. Amerykanie wystąpią w klubie "Fabryka" 14stego września. Polskę repreznetować będzie min. Castet !! Więcej wiadomości o kolejnych zespołach niebawem. Zapraszamy !

Image
NEGATIVE APPROACH (USA) hard core, hardcore punk:
"Detroit Rock City", śpiewali kiedyś nowojorczycy z Kiss, składając tym samym hołd miastu, które dało światu chociażby koncern General Motors, Eminema, MC5, w którym podróż ku nieśmiertelnej sławie rozpoczynali Iggy Pop i The Stooges. Detroit to także siedziba główna jednej z największych legend hard core'a – Negative Approach, powstałej 33 lata temu, która reaktywowała się w roku 2006 i działa po dziś dzień. Ich wydany w 1983 roku album "Tied Down" to klasyka klasyk muzyki hardcore'owej (i jedyne pełnowymiarowe wydawnictwo NA). Wstyd nie znać! W kapeli wciąż są dwaj spośród tych, którzy ją zakładali – wokalista John Brannon, który bezlitośnie chłosta słowami chciwych i dwulicowych polityków, bezduszną, skorumpowaną administrację, uwypukla społeczne problemy, a także napędzający muzę Negative Approach pałker Chris "Opie" Moore. Nie koncertują w Europie zbyt często i choćby z tego powodu zobaczyć tę legendarną ekipę bezwzględnie trzeba!

CASTET (Polska) hardcore punk:
Jest parę rzeczy pewnych na świecie. Jedną z nich jest to, że choćbyś nie wiadomo jak skonany i/lub zdołowany przyszedł na ich koncert, wyjdziesz z niego nabuzowany i z "bananem" na twarzy. Śląski Castet jest bowiem niczym zasilacz, który naładuje Cię energią, a swoją bezkompromisowością i bezpośrednim poczuciem humoru, wprawi w dobry nastrój. Grali jako support swoich idoli z Poison Idea, The Accused i Slapshot. Wyeksportowali swoją ultraenergetyczną muzę do Niemiec, Czech, Holandii, Austrii. Choć konsumpcjonizm ma coraz szersze macki, oni olewają go serdecznie i niezmiennie są wierni ideałom podziemia. Warto być na ich gigu, aby oddać im za takie podejście szacunek, na który bezwzględnie zasługują. Castet ironicznie śpiewa między innymi "Pojebało się już wszystko, dzisiaj punki tańczą disco". Pokażcie im, że wciąż są w Polsce tacy, którzy umieją tańczyć pogo.
https://www.facebook.com/TheCastet
https://www.youtube.com/watch?v=cydlrTnSBNc

NEGATIVE APPROACH (USA) hard core, hardcore punk
+
CASTET (Polska) hardcore punk
+support
Kiedy:
niedziela, 14 wrzesień, 2014
Gdzie:
Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Ceny biletów:

40 zł przedsprzedaż, 50 zł na bramce

KUP BILET NIE WYCHODZĄC Z DOMU!!!
Bilety kolekcjonerskie dostępne wysyłkowo w linku poniżej.
Link do biletu:
http://knockoutprod.net/sklep/bilety/ne ... ak%C3%B3...
Bilety dostępne:

Kraków:
Sklep Metal Shop, Długa 17a
Stoisko firmy TAKT w GALERII KAZIMIERZ, Podgórska 34
Stoisko firmy TAKT w GALERII KRAKOWSKIEJ, Pawia 5

Katowice:
Sklep Muzyczny All, ul. Adama Mickiewicza 14

Oraz bilety systemowe:
TicketPro
E-Bilet
Biletin
Eventim

Return to “KONCERTY I IMPREZY”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest