Korwin-Mikke V kolumną ruchu konserwatywnego w Polsce?

Skakanie sobie do oczu, ciosy poniżej pasa, łapanie na wykroku + poszukiwanie światełka logiki w tunelu absurdu = coś, co konserwy lubią najbardziej. Zero lekkiego tańca, więc jeśliś cienka parówka, to lepiej trzymaj się z dala.

Moderator: XmichassX

konfederat
Polish Redneck

Korwin-Mikke V kolumną ruchu konserwatywnego w Polsce?

Postby konfederat » 14-12-2010, 23:08

Jaki JKM jest każdy widzi. Przez młodych, wykształconych nazywany oszołomem, przez różowych faszystą, przez ludzi ludzie w "klimacie" uznany za ikonę walki z socjalizmem w Polsce. W każdych wyborach, jeśli mam taką możliwość oddaję na niego głos lub na UPR/PJKM. Do pewnej refleksji nad postacią Korwina skłonił mnie ten tekst:
http://prawica.net/opinie/23963
Tak, wiem... Wiele zdań jest wyjętych z kontekstu, inne są skrótami myślowymi, niektóre przeinaczone itp, itd. Ale brutalna prawda jest niestety taka, że przeciętny wyborca PO będzie wyłapywał tylko co bardziej kontrowersyjne poglądy Pana Janusza i przy ewentualnej rozmowie z UPRowcem będzie miał +10 punktów to zajebistości bo Korwin temu drugiemu robi "oszołomski" pijar. Pewne poglądy Korwina są nawet jawnie sprzeczne z głównym nurtem ko-liberalizmu, weźmy na przykład kwestię intelektu kobiet - http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg , ja już pomijam czy teoria Janusza o wyższym IQ u facetów jest prawdziwa (bo wiadomo, że jest :> ) tylko przecież każdy wolnościowiec wie, że na zbiór jakiejś grupy ludzi patrzą socjaliści a nie liberałowie, którzy szanują jednostkę więc kogo to obchodzi? Ktoś powie, że to jego prywatny pogląd, do którego ma pełne prawo - zgoda. Tylko po jaki chuj o tym w kółko o tym pierdoli, gdy tylko ma okazjię podczas gdy on jako polityk ma reprezentować pewną linię ideoową?! Innym, dość kuriozalny pogląd Janusza, który mi przychodzi na myśl, nie przytoczę teraz źródła ale w jakimś wywiadzie a pro'po wejścia do strefy euro stwierdził, że jest zwolennikiem kilku walut w jednym kraju <o|

Ad rem: Czy nie macie czasem wrażenia, że jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci prawicy robi nam pod górę? Jeśli tak, to czy może robi to świadomie, na czyjeś zlecenie?

PS: Wiem, że jest już temat o JKM ale w tym wątku stawiam tezę: Korwin robi gnój na prawicy i chciałbym poczytać Wasze opinię na ten temat.
Image

herr bert
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Re: Korwin-Mikke V kolumną ruchu konserwatywnego w Polsce?

Postby herr bert » 14-12-2010, 23:17

konfederat wrote:Korwin robi gnój na prawicy i chciałbym poczytać Wasze opinię na ten temat.

Korwin ma w dupie różową prawicę i jest niezmienny w swoich poglądach od kilkudziesięciu lat, może sobie na to pozwolić bo wie doskonale ze i tak w tym zlewaczałym kraju wyborów nie wygra a przynajmniej jako jeden z niewielu w tym kraju może sobie pozwolić na ciągłe i nieprzerwane mówienie prawdy :-P

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 14-12-2010, 23:18

korwin to szolmen, dlatego zawsze bedzie chetnie ogladany, czytany. gdyby nie gadal bzdur, to ludzie mieli by go w dupie, a tak przy okazji pierdzielenia bzdur zawsze powie tez troche rzeczy madrych i waznych. krotko mowiac irytujacy pajac ale mimo wszystko pozyteczny.
punki to chuje

konfederat
Polish Redneck

Re: Korwin-Mikke V kolumną ruchu konserwatywnego w Polsce?

Postby konfederat » 14-12-2010, 23:24

herr bert wrote:
konfederat wrote:Korwin robi gnój na prawicy i chciałbym poczytać Wasze opinię na ten temat.

Korwin ma w dupie różową prawicę i jest niezmienny w swoich poglądach od kilkudziesięciu lat, może sobie na to pozwolić bo wie doskonale ze i tak w tym zlewaczałym kraju wyborów nie wygra a przynajmniej jako jeden z niewielu w tym kraju może sobie pozwolić na ciągłe i nieprzerwane mówienie prawdy :-P

Zgoda tylko sposób w jaki mówi prawdę powoduje, że np. u mnie w pracy Korwina każdy zna i każdy uważa go za oszołoma i dlatego na niego nie zagłosuje. A to pewnie jest jeden z powodów, dla których ko-liberalizm może w Polsce nie wyjść poza akademickie dyskusje.
Image

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy

Rotten82
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Rotten82 » 14-12-2010, 23:29

Korwin stracił w moich oczach jak nie wybrał mojego hasła na wybory prezydenta warszawy, pomimo, że miałem najwięcej głosów, a nagrodą była jego książka :evil:
poza tym jak go zawsze lubiłem, to jak obejrzałem niedawno jakiś program z jego udziałem, gdzie wyzywał cały świat od faszystów, to zacząłem się zastanawiać, czy mu coś nie odbiło ostatnio, bo nie gadał tak jak JKM którego lubię, który miał ripostę na każdy zarzut, tylko jak nawiedzony 15-latek z onr <8|

Kasza
silny człowiek na trudne czasy

Postby Kasza » 14-12-2010, 23:37

Ja rozumiem że bardzo wygodnie zwalić winę za chujowatość środowiska ko-lib na służby, ale nic z tego nie wynika. JKM często mówi co mu ślina na język przyniesie i na wiele spraw cytowanych w artykule zmieniał poglądy 10 razy, dlatego takie zestawienie nie ma sensu.
Na pewno w stwierdzeniu, że JKM szkodzi jest wiele racji, ale co zrobić? Bodakowski nawet nie próbuje odpowiedzieć na to pytanie.

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 14-12-2010, 23:38

On nie musi nic mowic <8) bo teraz i tak wszystkie partie sa liberalne/socjalistyczne/socjaldemokratyczne/wolno rynkowo wolnosciowe etc. Wiec ludzie mysla ze jedyna partia lewicowa jest SLD a reszta to kapitalisci i wolnosciowcy

Ludzie nie maja pojecia ze JKM to prawicowiec. Przeciez w wikipedi w hasle Platforma Obywatelska widnieje, ze to partia konserwatywno liberalna <o|. Wiec wyskoki JKM sa niegrozne bo i tak "prawicowa" partia jest PO dla 50% obywateli :mrgreen:

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 14-12-2010, 23:50

Kasza wrote:Na pewno w stwierdzeniu, że JKM szkodzi jest wiele racji, ale co zrobić?

Gdyby nie takie pierdolenie to może przez przypadek UPR dostałaby się do parlamentu? Chuj tam, że z 3 posłami na krzyż ale mieć reprezentację w Sejmie - to już by było grubo. Teraz wyobraźcie sobie, że na mównicę wchodzi JKM i zupełnie serio mówi, że "gdyby amfetamina byłaby możliwa do kupienia na stacjach benzynowych to byłoby mniej wypadków na drogach" jak powiedział w jakimś wywiadzie a pro'po legalności narkotyków <o| Jak przeciętny, omamiony tvnowsko-wyborczym bełkotem potencjalny wyborca ma traktować poważnie takie wyskoki?
Image

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy

Forest
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Forest » 14-12-2010, 23:51

koval wrote:korwin to szolmen, dlatego zawsze bedzie chetnie ogladany, czytany. gdyby nie gadal bzdur, to ludzie mieli by go w dupie, a tak przy okazji pierdzielenia bzdur zawsze powie tez troche rzeczy madrych i waznych. krotko mowiac irytujacy pajac ale mimo wszystko pozyteczny.

Niestety nie mogę się zgodzić. Co to za showmen, którego nie pokazują w TVP, TVP2, TVN, Polsacie, którego nie zapraszają na debatę wyborczą na prezydenta Warszawy?

Jaki JKM jest każdy widzi. Przez młodych, wykształconych nazywany oszołomem, przez różowych faszystą, przez ludzi ludzie w "klimacie" uznany za ikonę walki z socjalizmem w Polsce

Otóż właśnie nie każdy widzi. Jest to spowodowane dwoma rzeczami:
Po 1. brakiem czasu antenowego w telewizji publicznej (jest niechętnie [o ile w ogóle] zapraszany do debat, wywiadów, opiniowania wydarzeń jako ekspert). Nie jest tajemnicą, że istnieje on bardziej w internecie (najpopularniejszy blog, dużo filmików video, 2 (3?) miejsce w walce o fotel prezydencki wg sondy facebooka).

Po 2. Obraz JKM zakrzywia jego straszna mowa ciała, wadliwa dykcja, lekceważenie przeciwników w debatach (spotkaniach). Jest niewybaczane aby tak ważna osoba jak JKM bujała się na krześle podczas rozmowy, aby podczas rozmowy z takim Biedroniem mówił, że "Nie będzie mówił słowa na 'G' (chodziło o gejów) bo mu się z gównem kojarzy". Człowiek dysponujący tak ogromnym potencjałem i tak poskładał by w debacie takiego Biedronia jak paczkę.

Generalnie widać brak ze strony Janusza inwestycji w PR, w mowę ciała. Pewne nawyki, zachowania, dykcję(!) da się wyrobić i wyuczyć, najlepszymi tego przykładami są Lepper czy Pudzianowski.

Minusem Janusza też jest to, że on chyba nie kuma, że na jego wizerunek negatywnie wpływa gadanie, ze kobiety nie powinny mieć prawa głosu czy zdobycie tytułu szowinisty roku. Pomimo, że powiedzmy zgadzam się z Januszem w jakiś 80% jego pomysłów, jego przeciwnicy wyciągają takie kwiatki jak jego zdanie o płci pięknej i kwitują, że to oszołom nie patrząc na pozostałą część programu WIP/UPR.
Miłość to choroba, tatuaże nie są na całe życie a HIV jest uleczalny

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 14-12-2010, 23:58

W pełni się z Tobą zgadzam ale ja właśnie koncentruję się na podpunkcie 2, z którego wynika, że Korwin robi wiochę. Dlaczego nie może wypowiadać się w kwestiach ekonomicznych np. w podobnym tonie jak Gwiazdowski albo w kwestiach społecznych jak Michałkiewicz tylko w wywiadzie z takim tępym Biedroniem powiedzieć, że nie lubi się słowa gej bo to się z gównem kojarzy?
Image

herr bert
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby herr bert » 15-12-2010, 00:01

konfederat wrote:W pełni się z Tobą zgadzam ale ja właśnie koncentruję się na podpunkcie 2, z którego wynika, że Korwin robi wiochę. Dlaczego nie może wypowiadać się w kwestiach ekonomicznych np. w podobnym tonie jak Gwiazdowski albo w kwestiach społecznych jak Michałkiewicz?

skoro uważasz ze to takie proste i oczywiste to zastąp go w tej roli i prowadź wodzu :-P

konfederat
Polish Redneck

Postby konfederat » 15-12-2010, 00:11

herr bert wrote:
konfederat wrote:W pełni się z Tobą zgadzam ale ja właśnie koncentruję się na podpunkcie 2, z którego wynika, że Korwin robi wiochę. Dlaczego nie może wypowiadać się w kwestiach ekonomicznych np. w podobnym tonie jak Gwiazdowski albo w kwestiach społecznych jak Michałkiewicz?

skoro uważasz ze to takie proste i oczywiste to zastąp go w tej roli i prowadź wodzu :-P

herr bert, to niczego nie wnosi do dyskusji. Ja się nie pcham na miejsce Korwina ;) tylko jako zwolennik jego poglądów wytykam mu błędy, które mnie rażą. Zresztą, to że mnie rażą to chuj z tym, wkurwia mnie, że przez takie akcje, jakie przytoczył Reig wręczamy oręż gazwyborczym gadzinówkom.
Image

herr bert
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby herr bert » 15-12-2010, 00:23

konfederat to tak dla otrzeźwienia :lol:

renesaga wrote:Ludzie nie maja pojecia ze JKM to prawicowiec. Przeciez w wikipedi w hasle Platforma Obywatelska widnieje, ze to partia konserwatywno liberalna <o|. Wiec wyskoki JKM sa niegrozne bo i tak "prawicowa" partia jest PO dla 50% obywateli :mrgreen:

nieważne czy mówisz prawdę, ważne jest żeby menel spod budki z piwem, kucharka, debil, idiota i ćwok któremu się wydaje że jest już z dużego miasta :lol: , i każda inna tłuszcza łyknęła kit. Niestety w demokracji wybierają idioci, którzy są w większości :lol:
Przeciętny debil w tym kraju nie potrafi zrozumieć że państwo go okrada w formie podatków i że akcyza na paliwo jest podatkiem a ty wymagasz zeby ci ludzie potrafili racjonalnie rozumować. Dzisiejsze społeczeństwo wyhodowane na brazylijskich serialach to bezmózga szara masa nie potrafiąca skojarzyć najprostrzych faktów a co dopiero dokonać sensownego politycznego wyboru <8)

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 15-12-2010, 00:42

herr bert wrote:konfederat to tak dla otrzeźwienia :lol:

renesaga wrote:Ludzie nie maja pojecia ze JKM to prawicowiec. Przeciez w wikipedi w hasle Platforma Obywatelska widnieje, ze to partia konserwatywno liberalna <o|. Wiec wyskoki JKM sa niegrozne bo i tak "prawicowa" partia jest PO dla 50% obywateli :mrgreen:

nieważne czy mówisz prawdę, ważne jest żeby menel spod budki z piwem, kucharka, debil, idiota i ćwok któremu się wydaje że jest już z dużego miasta :lol: , i każda inna tłuszcza łyknęła kit. Niestety w demokracji wybierają idioci, którzy są w większości :lol:
Przeciętny debil w tym kraju nie potrafi zrozumieć że państwo go okrada w formie podatków i że akcyza na paliwo jest podatkiem a ty wymagasz zeby ci ludzie potrafili racjonalnie rozumować. Dzisiejsze społeczeństwo wyhodowane na brazylijskich serialach to bezmózga szara masa nie potrafiąca skojarzyć najprostrzych faktów a co dopiero dokonać sensownego politycznego wyboru <8)

Wiesz ja mam wrazenie, ze nie jest to wina tylko propagandy z pod znaku :gd: ale tak jest latwiej. Latwiej nie myslec bo pa chuj. Przeciez za lud mysleli juz 50 lat dobrzy towarzysze <:< a teraz jest cudotworca z Danzig. Jak to mawiaja ignorancja jest blogostanem <:8

Gilo
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby Gilo » 15-12-2010, 00:47

Powiedzmy sobie szczerze, Korwin często pierdolnie coś głupiego i ma poparcie w okolicach 3% DZIĘKI TEMU. Ci którzy mają podobne poglądy ale nie pierdolą głupot od czasu do czasu, mają poparcie w okolicach 0,03%. Przez Korwina wiele ludzi ma uraz do ko-liberalnej ideologi ale też wielu (jak i ja) dzięki niemu ją popiera, jak by nie on to i jedni i drudzy by nawet nie wiedzieli co to jest.

Innym, dość kuriozalny pogląd Janusza, który mi przychodzi na myśl, nie przytoczę teraz źródła ale w jakimś wywiadzie a pro'po wejścia do strefy euro stwierdził, że jest zwolennikiem kilku walut w jednym kraju

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, oczywiście trzeba zaznaczyć że chodzi o waluty emitowane przez prywatne banki.

Kefir87
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Kefir87 » 15-12-2010, 00:53

Próby działania ruchu ko-lib bez Korwina były. W wyborach do europarlamentu dzięki tej znakomitej strategii UPR zdobył 1,1% głosów. Jeśli kiedyś się wśród ko-librów pojawi jednostka z taką charyzmą jak Korwin, a jednocześnie pozbawiona jego wad, to będzie można się zastanawiać nad takimi rzeczami. Ale teraz kto niby miałby JKM-a zastąpić? Witczak? Kocik? Chojecki? Bądźmy poważni.

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 15-12-2010, 00:56

Gilo wrote:Powiedzmy sobie szczerze, Korwin często pierdolnie coś głupiego i ma poparcie w okolicach 3% DZIĘKI TEMU. Ci którzy mają podobne poglądy ale nie pierdolą głupot od czasu do czasu, mają poparcie w okolicach 0,03%. Przez Korwina wiele ludzi ma uraz do ko-liberalnej ideologi ale też wielu (jak i ja) dzięki niemu ją popiera, jak by nie on to i jedni i drudzy by nawet nie wiedzieli co to jest.

I takze ma 3% bo gosc nie jest choragiewka jak inne kurwy i nie zmienia pogladow co 5 minut. I za to jest wporzo <:)

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 15-12-2010, 01:45

w polityce nie ma "zwycięzców moralnych", co z tego że masz rację jak nie umiesz jej sprzedać i nic z tej racji nie wynika.

oczywiście że są pewne naturalne limity, dla realizacji takiej wizji świata jaką podziela Korwin

"zwykli ludzie" przekładają bezpieczeństwo ponad wolność itd.

tyle że to powinno dopingować do tym większej zręczności w nierównej walce, a Korwin regularnie sam sobie podstawia nogę.

renesaga wrote:I takze ma 3% bo gosc nie jest choragiewka jak inne kurwy i nie zmienia pogladow co 5 minut.
poglądów nie zmienia, ale że jest taki niezłomny i blady to znowu nie przesadzajmy, bo starał się wpakować UPR do parlamentu bardzo praktycznymi środkami (a to z list Platformy, a to z list wspólnych z LPR itd., od Sasa do Lasa), które i tak zawiodły; tzw. "cnotę stracić a rubla nie zarobić". to zresztą wygodne być żelaznym ideowcem, pozostając zawsze poza wszelkimi strukturami władzy... niesprzedanie się jest »powodem do dumy tylko wtedy, gdy nie brakuje chętnych kupców ;)

Gilo wrote:Powiedzmy sobie szczerze, Korwin często pierdolnie coś głupiego i ma poparcie w okolicach 3% DZIĘKI TEMU. Ci którzy mają podobne poglądy ale nie pierdolą głupot od czasu do czasu, mają poparcie w okolicach 0,03%. Przez Korwina wiele ludzi ma uraz do ko-liberalnej ideologi ale też wielu (jak i ja) dzięki niemu ją popiera, jak by nie on to i jedni i drudzy by nawet nie wiedzieli co to jest.
no wielu, tylko że tych "wielu" to niezmiennie licealiści, góra studenci - niby wciąż przychodzą nowi i nowi, tylko od kilkunastu lat grono "wielu" się jakoś nie powiększa, jak wyjaśnić tę zagadkę

to prawda, że UPR nigdy nie wydała z siebie żadnej rozpoznawalnej twarzy poza JKM - tylko stwierdzenie tego nie załatwia jeszcze sprawy, bo powstaje pytanie: A DLACZEGO?

może dlatego, że każda zdolna politycznie i medialnie osoba szybko stamtąd ucieka

że nikt nie lubi widzieć, jak Korwin tuż przed wyborami, potrafi w pół minuty spalić cały jego ochotniczy trud (jakimś kolejnym wyskokiem w rodzaju "dyskusji" z niepełnosprawną dziewczynką). że tylko małolat może uwierzyć, że tak trzeba, git koleś

Gilo
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby Gilo » 15-12-2010, 11:54

Vibovit wrote:
to prawda, że UPR nigdy nie wydała z siebie żadnej rozpoznawalnej twarzy poza JKM - tylko stwierdzenie tego nie załatwia jeszcze sprawy, bo powstaje pytanie: A DLACZEGO?

może dlatego, że każda zdolna politycznie i medialnie osoba szybko stamtąd ucieka

no uciekli i co z nimi się stało? Nagle po odejściu z partii im się poglądy zmieniły czy co? gdzie oni teraz są? bo ja nie widzę. Z czego wniosek, że albo takich ludzi nie ma, albo odejście z UPR wyszło im tylko na gorsze. Z deszczu pod rynne..

Kasza

Postby Kasza » 15-12-2010, 12:03

Gilo wrote:o uciekli i co z nimi się stało?

http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?14,96 jest tego dużo więcej

Gilo
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby Gilo » 15-12-2010, 12:41

no dobra, ale to zwykli karierowicze, a my chyba mówimy o tych którzy się trzymają naszych poglądów? Jak dla mnie to bardzo dobrze że taka pitera czy inny czarnecki odeszli z upr, bo jak pokazują ostatnio, wcale tam nie pasowali.

Kefir87
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Kefir87 » 15-12-2010, 13:09

Kasza wrote:

Chociażby:
Jacek Dębski - zastrzelony minister sportu
Tomczykiewicz - szef klubu PO
Paweł Graś - rzecznik rządu Tuska

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 15-12-2010, 13:39

Kefir87 wrote:
Kasza wrote:

Chociażby:
Jacek Dębski - zastrzelony minister sportu
Tomczykiewicz - szef klubu PO
Paweł Graś - rzecznik rządu Tuska

Sławomir Nitras - posel peło <8)
Jeśli chcecie prawdziwego RPG z długimi dialogami, nieliniową fabułą, wieloma questami, trudnymi misjami i znaczącym wpływem losowości na grę, to idźcie coś załatwić w urzędzie.
Image

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby zdzichu torba » 15-12-2010, 14:24

Vibovit wrote:tylko że tych "wielu" to niezmiennie licealiści, góra studenci - niby wciąż przychodzą nowi i nowi

Gdyby wprowadzić czynne prawo wyborcze od powiedzmy 15 roku życia to UPR wchodziłoby do parlamentu z palcem w dupie

Sam Korwin zdobył teraz chyba ok 5%,a więc więcej niż UPR czyli pewnie problemem nie jest to że JKM czasem coś pierdolnie tylko że brak zapotrzebowania na taką partie.Dlatego właśnie Michalkiewicz czy Wolniewicz wolą środowiska radio maryjne niż ko liberałów

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego

Postby r27 » 15-12-2010, 14:33

Gdyby wprowadzić czynne prawo wyborcze od powiedzmy 15 roku życia to UPR wchodziłoby do parlamentu z palcem w dupie

młodzież w tym wieku jest bardziej lewacka i raczej rosłyby słupki lewicy, nie bez powodu postulaty obniżania wieku wyborczego pochodzą z tych środowisk, środowiska kon-lib są za ograniczaniem "dostępu do urny"

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby zdzichu torba » 15-12-2010, 14:47

r27 wrote:młodzież w tym wieku jest bardziej lewacka i raczej rosłyby słupki lewicy

U mnie w ogólniaku było sporo korwinistów,napewno ponad 5% populacji,choć faktycznie anarchiści i lewacy też byli

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 15-12-2010, 23:23

do listy eks-UPRowców można dopisać Ziemkiewicza, który zresztą też dawał wyraz swojemu rozczarowaniu - i zauważał, że Korwin w gruncie rzeczy nie chce niczego wygrywać, a partia jest mu potrzebna tylko jaka zabawka

zdzichu torba wrote:Sam Korwin zdobył teraz chyba ok 5%,a więc więcej niż UPR
takie zestawienie jest bez sensu, bo porównujesz z sobą różne i niewspółmierne wybory

zdzichu torba wrote:brak zapotrzebowania na taką partie [jak UPR]

hehe, no to na tym polega właśnie sztuka, żeby tworzyć na samego siebie zapotrzebowanie ;) a nie na tym, że obywatele z własnej inicjatywy zaproszą cię na trybunę, rozwijając czerwony dywan

dlaczego nie ma być zapotrzebowania na partię chcącą obniżać podatki, w niebogatym kraju w którym ludzie są bezpardonowo łupieni przez wciąż powiększającą się biurokrację?
dlaczego nie ma być zapotrzebowania na partię popierającą karę śmierci, w kraju w którym opowiada się za nią 2/3-3/4 społeczeństwa (a wszystkie inne ugrupowania nie ruszają tematu)?
itd.

UPR po prostu nie umie się reklamować, nie ma ludzi potrafiących z sensem wypowiadać się w mediach, gros jej politycznego marketingu stanowi pospolite ruszenie i tzw. "word of mouth" (jej fani wytrwale spamują wszelkie onety itd.)

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 15-12-2010, 23:55

Vibovit wrote:
UPR po prostu nie umie się reklamować, nie ma ludzi potrafiących z sensem wypowiadać się w mediach, gros jej politycznego marketingu stanowi pospolite ruszenie i tzw. "word of mouth" (jej fani wytrwale spamują wszelkie onety itd.)

Wojciech Popiela byl bardzo git <8) . Dobrze gadal, jakas prezence mial i ogolnie ogarniety byl. I co wazne nie zachowywal sie jak JKM <:)
Jeśli chcecie prawdziwego RPG z długimi dialogami, nieliniową fabułą, wieloma questami, trudnymi misjami i znaczącym wpływem losowości na grę, to idźcie coś załatwić w urzędzie.

Image

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 16-12-2010, 10:56

Vibovit wrote:partię popierającą karę śmierci

Na wikipedii jest napisane, że PiS postuluje za przywróceniem kary śmierci. To dość dziwne, bo w programie partii nie ma nic na ten temat.
Image

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby zdzichu torba » 16-12-2010, 10:58

Vibovit wrote:takie zestawienie jest bez sensu, bo porównujesz z sobą różne i niewspółmierne wybory

To prawda,ale to że Korwin ma 5% poparcia w największym mieście w Polsce znaczy że to nie on ściąga partie w dół

Vibovit wrote:dlaczego nie ma być zapotrzebowania na partię popierającą karę śmierci, w kraju w którym opowiada się za nią 2/3-3/4 społeczeństwa (a wszystkie inne ugrupowania nie ruszają tematu)?
itd.

PIS też jest za karą śmierci.

Natomiast takie rzeczy jak legalizacja narkotyków,zniesienie pozwoleń na broń czy prywatyzacja przemysłu ciężkiego jest dla ZDECYDOWANEJ większości społeczeństwa nie do zaakceptowwania

Return to “POLITYKA”