A ciemnogrodzianie dziś powiedzieli/napisali

Skakanie sobie do oczu, ciosy poniżej pasa, łapanie na wykroku + poszukiwanie światełka logiki w tunelu absurdu = coś, co konserwy lubią najbardziej. Zero lekkiego tańca, więc jeśliś cienka parówka, to lepiej trzymaj się z dala.

Moderator: XmichassX

el_fanatico
hipis

Postby el_fanatico » 22-05-2013, 21:27

Treść testamentu, który zostawił Venner:

„Jestem zdrowy na ciele i umyśle, kochany przez żonę i dzieci. Kocham życie i nie oczekuję niczego od zaświatów. Kocham życie i nie oczekuję od zaświatów niczego, poza uwiecznieniem mej rasy i mego ducha. Jednak u zmierzchu życia, w obliczu ogromnych zagrożeń mej francuskiej i europejskiej ojczyzny, czuję się w obowiązku działać dopóki starcza mi sił. Uważam za konieczne poświęcić się, by wyrwać nas z przytłaczającego letargu. Oferuję to, co mi zostało z życia jako protest i akt założycielski. Wybrałem bardzo symboliczne miejsce, paryską katedrę Notre Dame, którą szanuję i podziwiam, a która została wzniesiona przez geniusz moich przodków w miejscu wcześniejszego kultu, co przypomina o naszych odwiecznych początkach.

Podczas gdy tylu ludzi jest niewolnikami swojego życia, mój gest uosabia etykę woli. Zadaję sobie śmierć, by obudzić drzemiące sumienia. Buntuje się przeciwko fatalizmowi. Protestuję przeciwko truciznom duszy i przeciw inwazji indywidualnych żądz, które niszczą punkty zakorzenienia naszej tożsamości, a zwłaszcza rodzinę, głęboki postument naszej wielowiekowej cywilizacji. Broniąc tożsamości wszystkich narodów i ludów u siebie, ja buntuję się jednocześnie przeciwko zbrodni polegającej na zastąpieniu naszej populacji inną.

Ponieważ dominujący dyskurs nie jest w stanie wznieść się ponad toksyczne niejasności, Europejczycy muszą wyciągnąć z tego wnioski. Pomimo, że nie mamy religii tożsamościowej, do której moglibyśmy solidnie przycumować, to posiadamy jednakże od czasów Homera naszą własną partykularną pamięć, repozytorium wszystkich wartości, na których powinniśmy oprzeć nasze przyszłe odrodzenie, zrywając z metafizyką nieograniczoności, tym zatrutym źródłem wszelkiego współczesnego dryfu.

Z góry proszę o wybaczenie tych wszystkich, u których moja śmierć wywoła cierpienie, a w pierwszym rzędzie moją żonę, dzieci i wnuki, a także moich przyjaciół i wiernych druhów. Nie wątpię jednak, że gdy ból i szok przeminą, to niektórzy zrozumieją sens mojego gestu, a ich cierpienie zamieni się w dumę. Pragnę, by ci właśnie wspólnie trwali razem. Znajdą oni w moich ostatnich pismach zapowiedź i wytłumaczenie mojego gestu.”
Kiedyś kupię nóż i powyrzynam wszystkich wkoło.

JaranekUchlanek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby JaranekUchlanek » 22-05-2013, 22:10

Ci których to wogóle zainteresowało to chyba akurat ci których i tak nie trzeba przekonywać. Reszta pewnie zwróciła raczej uwage tylko na to, że "jakiś dziadek zastrzelił się w kościele" a powody ma w dupie i jutro nawet o samym samobójstwie nie będzie pamiętać. Zupełnie bezzensowny ( chociaż piękny ) gest.
Made in Heaven inspired in Hell

el_fanatico
hipis

Postby el_fanatico » 22-05-2013, 22:12

Teraz czeka go niestety wieczność razem z sodomitami <8)
Kiedyś kupię nóż i powyrzynam wszystkich wkoło.

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 03-06-2013, 08:12

:shock: jakiś kurwa naleśnik, pod naszą flagą... http://konserwatywnypunk.natemat.pl/
jak dla mnie wyjątkowo wpieniający styl, jakby "the worst of" wszystkich dziennikarskich manieryzmów

lotnik
Już TomaSSo
Już TomaSSo

Postby lotnik » 03-06-2013, 08:54

Vibovit wrote::shock: jakiś kurwa naleśnik, pod naszą flagą... http://konserwatywnypunk.natemat.pl/
jak dla mnie wyjątkowo wpieniający styl, jakby "the worst of" wszystkich dziennikarskich manieryzmów

tu masz poprzedni blog tego placka ;-) http://www.tokfm.pl/blogi/konserwatywny ... m_punkiem_
You were born but when you gonna live?

geerwazy
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby geerwazy » 03-06-2013, 11:19

trzeba być niezłą cipą, żeby zakładać bloga na parówach czy tokfm :lol:
szkoda czasu na czytanie pierdoł tego gościa pewnie
Not enough war!
Not enough famine!
Not enough suffering!
NOT ENOUGH NATURAL SELECTION!
Image

Rob26
Man Bear Pig

Postby Rob26 » 03-06-2013, 12:06

trzeba mu zabrac licjencje :lol:

kto mu wydal legitymacje? :-?
Well I feel so good cos I feel so good
And I feel so good cos it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night

Conservative Punk Division Poland
...czyli Szwecja nie moze byc i nie jest Arabia Saudyjska feminizmu
Image

Małpa z Lasu
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby Małpa z Lasu » 04-06-2013, 08:45

Vibovit wrote::shock: jakiś kurwa naleśnik, pod naszą flagą... http://konserwatywnypunk.natemat.pl/

założę się, że redagował gazetkę szkolną i w pierwszym numerze zrobił wywiad ze swoją wychowawczynią i nauczycielką polskiego (potem ukradkiem zwalił sobie na stronę z wywiadem krzycząc "o, Krystyna!")

jude88
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby jude88 » 04-06-2013, 10:33

Wódka. Albo nie, nie pijcie. Polak musi pić wódkę. Polska wódka jest najlepsza. To kolejne przykazania Religii Polskiej. Polak musi mieć mocny łeb. Jest genetycznie do chlania wódy przystosowany. Co za bzdura... Nie lubię pić wódki, w ogóle nie lubię pić.

Maciej Borowicz bloger
Melancholia i anarchia

Toż to jakaś 5 kolumna! :shock:
..:: Litzmannstadt ::..

Image

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 04-06-2013, 14:38

zaraz tam piąta kolumna - na pewno jednak nie ortodoks :-P

Konserwatysta powinien wspierać homoseksualistów dlatego, że konserwatysta powinien chcieć silnego społeczeństwa, silnego państwa.

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 04-06-2013, 17:44

ciekawe jaki procent pedalow w spoleczenstwie jest potrzebny do dogonienia gospodarki usa <8|
punki to chuje

birkut
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby birkut » 15-06-2013, 02:34

nie będą komunisty robić ze mnie faszysty!!!

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 15-06-2013, 23:15

http://www.fronda.pl/a/parada-sodomitow ... 28883.html

Parada Sodomitów. Najwięcej braw dostał Andrzej... obrońca krzyża. Spisywanie kibiców Legii, protest NOP. Zobacz fotoreportaż

Image

Ostatni plomien zgasl
:violin:
Jeśli chcecie prawdziwego RPG z długimi dialogami, nieliniową fabułą, wieloma questami, trudnymi misjami i znaczącym wpływem losowości na grę, to idźcie coś załatwić w urzędzie.
Image

Nieviadomsky
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Nieviadomsky » 16-06-2013, 14:05

Najpierw doktor nauk domagający się delegalizacji ONR, hipster prawiczka, a dziś niespodziewany cios od Andrzeja "Jointsy" Hadacza :gowno:. Ciekawy jest również fakt, że Gazeta Polska i redaktor PiSakiewicz, którzy niejako wylansowali tego osobnika, wczoraj ani słowem nie zająknęli się w swoich mediach na temat tego zdarzenia, a to przecież oni "informują, a reszta kłamie" :oops:
"Związek Radziecki jest nie tylko naszym sojusznikiem - to jest powiedzenie dla narodu. Dla nas, partyjniaków, ZSRR jest naszą Ojczyzną, a granice nasze nie jestem w stanie dziś określić, dziś są za Berlinem, a jutro będą na Gibraltarze"

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 16-06-2013, 14:22

Nieviadomsky wrote:Ciekawy jest również fakt, że Gazeta Polska i redaktor PiSakiewicz, którzy niejako wylansowali tego osobnika, wczoraj ani słowem nie zająknęli się w swoich mediach na temat tego zdarzenia, a to przecież oni "informują, a reszta kłamie" :oops:

A Gienek Sendecki poinformowal na JewTubie o tym zajsciu <:'( . Kto klamie? Gienek czy Niezalezna.pl

Aaaaa P.S ponoc Radio Wnet bralo kase od PiSu. Wszyscy w chuj niezalezni :roll:
Jeśli chcecie prawdziwego RPG z długimi dialogami, nieliniową fabułą, wieloma questami, trudnymi misjami i znaczącym wpływem losowości na grę, to idźcie coś załatwić w urzędzie.

Image

1410
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby 1410 » 16-06-2013, 15:07

Andrzej Hadacz, jeden z obrońców krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego stanął dziś u boku komitetu honorowego Parady Równości w Warszawie. - Ja widzę, że tych ludzi jest coraz więcej. Nie możemy tego izolować. Mamy ich wziąć do wagonów wsadzić, do Oświęcimia ich wywieźć? Musimy coś z tym zrobić. (...) To że oni mają inną orientację seksualną, to mnie nie obchodzi - takimi słowami słynny prawicowy działacz tłumaczył Polskiemu Radiu swoją obecność na Paradzie.

Tłum śmiechem i owacjami nagrodził przemówienie Hadacza. - Koniec z dyskryminacją! I będę to mówił każdego dziesiątego na Krakowskim Przedmieściu, że wy jesteście całkiem przyzwoici! I żałuję, że nie ma tutaj ze mną żadnego biskupa ani księdza - powiedział z platformy, gdy Robert Biedroń i zebrani ludzie przerwali mu krzycząc i zapewniając, że są.

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/12,88291,14108364,Andrzej_Hadacz__obronca_krzyza_na_Paradzie_Rownosci_.html

Tradycja
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Tradycja » 16-06-2013, 15:17

Ooo, to już nie ma beki, że upośledzony i straszenia, że on też będzie głosował w wyborach?
Image

Human_Animal
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Human_Animal » 16-06-2013, 17:36

Image

ojczyzna polszczyzna w natarciu
oni chcą być konkurencją dla Kaczora? :roll:

Mecenas
Szczymryj!
Szczymryj!

Postby Mecenas » 16-06-2013, 18:26

sory ale faceci chcą meżczyzn? to jakaś lewacka prowokacja :lol:
Filar CPDP

Gazownick
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Gazownick » 16-06-2013, 18:37

męszczyzn :nienienie:

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 17-06-2013, 17:04

Pan Andrzej i gdzie jest krzyz ciag dalszy

http://niezalezna.pl/42464-prowokator-z ... h-palikota

:lol: :lol: :lol:

Juz tej niezaleznej sie totalnie w pizdzie pojebalo.

Image

Rob26
Man Bear Pig

Postby Rob26 » 17-06-2013, 17:13

typ jest albo pierdolniety albo jest agentem, co w tym jest dla ciebie tak strasznie dziwnego ?

Image

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 17-06-2013, 17:17

Rob26 wrote:typ jest albo pierdolniety albo jest agentem, co w tym jest dla ciebie tak strasznie dziwnego ?

To ze na sile sie robi z pierdolnietego, agenta <:. ?

Image

Rob26
Man Bear Pig

Postby Rob26 » 17-06-2013, 17:27

Gazete Polska trzeba czytac z pewna dawka dystansu, zdajesz sobie z tego sprawe

Image

renesaga
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby renesaga » 17-06-2013, 17:32

Rob26 wrote:Gazete Polska trzeba czytac z pewna dawka dystansu, zdajesz sobie z tego sprawe

Zdaje sobie sprawe, co nie zmienia faktu, ze "Oni klamia - my informujemy" raczej brzmi smiesznie w tym przypadku.

GW pisala o Andrzeju, ze jebniety to Niezalezna ze to obronca krzyza. Andrzej poszedl milowac bliznich inaczej - GW sie cieszy, Niezalezna widzi agenta. W chuj z takim dziennikarstwem :-/

Image

Rob26
Man Bear Pig

Postby Rob26 » 17-06-2013, 17:58

z tego punktu widzenia zawsze podobala mi sie czolowka Aletrnativi (94-95 rok) w sensie lecialy przerywniki 'Telewizja manipuluje' kolejny przerywnik 'My takze'

strasznie mi sie to podobalo

Pietia sie musial troche tlumaczyc w Maci kiedy puscili braci Kijanowskich

POL
SKA

fajnie to bylo wsztstko zmontowane

pare miesiecy temu ogladalem na jutup Alternativi o Straihgt Edge, napiety typ z Respectu strasznie dobiera slowa, jest caly pelen misji, wkurwial mnie ten koles niesamowicie, no i przedostatni Pasazer wywiad z ziomkiem i chce sie z nim napic piwa oh wait anyway typ gada jak czlowiek bialy as opposed to czlowiek nawiedzony

Image

Nieviadomsky
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Nieviadomsky » 17-06-2013, 18:45

Śmieszne jest akurat to, że Gazeta Polska pisze o Andrzeju Hadaczu jako o pospolitym prowokatorze wylansowanym przez mainstream, a prawda jest taka, że on oraz inni dziwni ludzie typu: Sałaciak (lump z Krakowskiego Przedmieścia), czy Włodzimierz Kaczanow (ojciec seksualnej rekordzistki Polski) byli obwożeni i stawiani na piedestale przez samego Sakiewicza. I żeby nie było, że coś sobie uroiłem:

http://www.youtube.com/watch?v=CRNyjQMYjNY

Panie redaktorze naczelny, ładnie to tak zapraszać prowokatorów na spotkania z porządnymi ludźmi :twisted:
"Związek Radziecki jest nie tylko naszym sojusznikiem - to jest powiedzenie dla narodu. Dla nas, partyjniaków, ZSRR jest naszą Ojczyzną, a granice nasze nie jestem w stanie dziś określić, dziś są za Berlinem, a jutro będą na Gibraltarze"

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 17-06-2013, 20:47

minęły już trzy lata, gdyby to była podpucha, nikt by nie czekał z odpaleniem jej tak długo, bo i na cholerę...

taki już urok ludzi niezbyt zrównoważonych - trzeba liczyć się z tym, że są nieobliczalni

JaranekUchlanek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby JaranekUchlanek » 20-06-2013, 13:18

Z ostatniej chwili. Papierkowa robota pochłania lewicowym aktywistom coraz większą część czasu. Donosy i petycje same się nie napiszą. Druga strona bezczelnie próbuje zniszczyć plon pracy naszych towarzyszy. Z każdego zdania poniższego tekstu już teraz bije swąd krematoryjnych pieców.

cyt:
WYRAŻAMY SPRZECIW WOBEC PETYCJI W OBRONIE LEWACKIEJ CAFE DRAŻE!!!

Wszyscy wiemy o problemach zbliżającego się narodowego festiwalu „Orle Gniazdo” wywołanych przez środowiska lewackie. W ramach swoistego rewanżu zapraszam do wyrażenia swojego sprzeciwu wobec petycji (Petycja w obronie Cafe Draże) w/w środowisk w obronie swojej toruńskiej kafejki/ fundacji zajmującej się pozyskiwaniem różnych dotacji na – że tak sobie z pewnym przekąsem ujmę – wywrotową i destrukcyjną działalność. ;). W dzisiejszym dodatku lokalnym Gejzeta Wyborcza już bije na alarm broniąc swoich pupilków z Cafe Draże. Nie czekajmy więc! Działajmy!

Podaję link do tejże Petycji. My głosujemy oczywiście w zakładce „NIE POPIERAM PETYCJI” znajdującej się na dole po prawej stronie. Tu mała instrukcja:
- nie wpisujemy głupich komentarzy (najlepiej żadnych nie piszcie!) – niech wygląda to na naturalną i spontaniczną akcję zaniepokojonych mieszkańców Torunia,
- miejsce zamieszkania podajemy Toruń!
- podpis pod sprzeciwem wobec petycji weryfikujemy poprzez e-mail.

INTERNETOWA WALKA Z LEWICĄ TRWA! ;)

Myśl i czyn!

http://www.petycje.pl/petycja/9746/pety ... draze.html
Made in Heaven inspired in Hell

old crewman
Honorowy Czytelnik Wyborczej
Honorowy Czytelnik Wyborczej

Postby old crewman » 20-06-2013, 13:43

- nie wpisujemy głupich komentarzy (najlepiej żadnych nie piszcie!) – niech wygląda to na naturalną i spontaniczną akcję zaniepokojonych mieszkańców Torunia,
- miejsce zamieszkania podajemy Toruń!

<8)

Return to “POLITYKA”