Cenzura powraca

Skakanie sobie do oczu, ciosy poniżej pasa, łapanie na wykroku + poszukiwanie światełka logiki w tunelu absurdu = coś, co konserwy lubią najbardziej. Zero lekkiego tańca, więc jeśliś cienka parówka, to lepiej trzymaj się z dala.

Moderator: XmichassX

antipop77
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Cenzura powraca

Postby antipop77 » 29-04-2009, 15:22

Drogi użytkowniku, droga użytkowniczko Internetu!

Już 5 maja odbędzie się ważne dla nas głosowanie w Parlamencie Europejskim dotyczące tak zwanego Pakietu Telekomunikacyjnego. Brukselscy oficjele postanowili ograniczyć nam dostęp do Internetu i podzielić go na tak zwane "pakiety". Co to oznacza w praktyce? Daje to prawo dostawcom usług internetowych na ograniczenie użytkownikom (klientom) dostępu do zasobów światowej sieci. Przykładowo: w najtańszym pakiecie dostaniesz dostęp do części witryn, a do innych już nie - zależy to od zasobności portfela właściciela portalu. Może się zdarzyć, że dostęp do niszowych, ale ważnych dla Ciebie stron internetowych zostanie zablokowany. Winne są korporacje, które lobbują na rzecz tych zmian pod pretekstem obrony przed piractwem. Jest prawie pewne, że dostęp do sieci p2p (wymiana plików) zostanie zablokowany, bo żadnemu usługodawcy nie będzie się to opłacać.

Co możemy zatem zrobić? Musimy zareagować, zaprotestować przeciw takim praktykom. Służy do tego ta właśnie witryna, którą oddaliśmy do Państwa dyspozycji. Najgorsza jest niewiedza i na to liczą urzędnicy brukselscy. Bo czy wcześniej słyszeli Państwo o Pakiecie Telekomunikacyjnym, bądź prawie do odcinania użytkownikom Internetu?

Poniżej, po lewej stronie znajduje się list otwarty. Z kolei po prawej stronie, lista wszystkich polskich europarlamentarzystów, z podziałem na frakcje. Naszym celem jest zebranie jak największej liczby podpisów i wysłanie ich wraz z listem otwartym do wspomnianych osób. Jeżeli zatem zgadzasz się z nami i postanowiłeś/postanowiłaś zaprotestować, wypełnij proszę poniższy formularz. Bardzo prosimy o podanie prawdziwych i pełnych danych osobowych (imię i nazwisko) oraz adresu e-mail. Na adres ten zostanie wysłana prośba o potwierdzenie oddania głosu - dokonaj i tego kroku. Adres e-mail jest wykorzystywany tylko do potwierdzenia oddania głosu. Lista osób, które podpisały list będzie publicznie dostępna.

Co jeszcze można zrobić? Przekaż adres tej strony swoim znajomym, poinformuj ich o akcji. Sprawa jest naprawdę poważna i dotyczy nas wszystkich!

http://stopcenzurze.wikidot.com/

Chuja to pewnie pomoze, ale podpisac sie nie zaszkodzi!
może jesteś zdolny, może jesteś ambitny, dobrze wychowany, kulturalny i dowcipny, ale dla mnie jesteś CHUJ!

http://www.lastfm.pl/user/szczena77

old crewman
Honorowy Czytelnik Wyborczej

Postby old crewman » 29-04-2009, 17:33

Wiadomo, że nie zaszkodzi. Ale jeśli to przejdzie, to kurwa, przegięcie :evil:

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego

Postby r27 » 29-04-2009, 18:06

a czego wy się spodziewacie po totalniakach z uni?

jazoncq
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby jazoncq » 29-04-2009, 18:18

W najbliższą niedzielę, 3 maja, w Warszawie odbędzie się publiczna demonstracja, której celem jest zwrócenie uwagi na zagrożoną neutralność internetu. Ma to związek z przygotowaną nowelizacją Pakietu telekomunikacyjnego.
"Musimy to teraz zrobić, musimy zatrzymać nowelizację Pakietu telekomunikacyjnego, bo zostaniemy drugimi Chinami. Jak wejdzie pakietowanie, to trzeba będzie płacić za najlepszy pakiet, żeby mieć dostęp do wszystkich treści, a i to niekoniecznie. Małe firmy, które chcą się pokazać w internecie, będą musiały dodatkowo płacić. To zamach na neutralność sieci" - powiedział Dziennikowi Internautów, Błażej Kaczorowski - założyciel i przewodniczący polskiej Partii Piratów.
Demonstracja ma się rozpocząć w najbliższą niedzielę, 3 maja o godzinie 12:00 na Placu Konstytucji w Warszawie. Stosowny wniosek wczoraj w urzędzie Miasta st. Warszawy dla dzielnicy Śródmieście złożył organizator, Grupa Blackout Europe Polska.

"Dlaczego 3 maja? - Przede wszystkim dlatego, że tego dnia uchwalono naszą konstytucję, która daje nam prawo do wolności i swobody wypowiedzi" - pisze Dominik Łabudziński, organizator manifestacji, na stronie Blackout Europe Polska.

Dziennik Internautów objął niedzielną demonstrację patronatem medialnym. Redakcja DI będzie obecna na manifestacji.

Za Dziennikiem Internautów.

Za viraxem, wklejam listę eurodeputowanych. Wystarczy wkleić to do "wyślij do" i pójdzie do wszystkich. Wpisać trzeba tylko jakieś zdanie za "nie" dla nowym pomysłom.
jerzy.buzek@europarl.europa.eu; zdzislawkazimierz.chmielewski@europarl.europa.eu; biuro@urszulagacek.pl; malgorzata.handzlik@europarl.europa.eu; krzysztof.holowczyc@europarl.europa.eu; biuro@jalowiecki.pl; filip.kaczmarek@europarl.europa.eu; janusz.lewandowski@europarl.europa.eu; biuro@januszlewandowski.pl; poczta@janolbrycht.pl; jan.olbrycht@europarl.europa.eu; jacek.protasiewicz@europarl.europa.eu; jacek.saryusz-wolski@europarl.europa.eu; czeslaw.siekierski@europarl.europa.eu; boguslaw.sonik@europarl.europa.eu; zbigniew.zaleski@europarl.europa.eu; tadeusz.zwiefka@europarl.europa.eu;
marekaleksander.czarnecki@europarl.europa.eu; biuro@jankulakowski.pl; janusz.onyszkiewicz@europarl.europa.eu; pawelbartlomiej.piskorski@europarl.europa.eu; grazyna.staniszewska-assistant@europarl.europa.eu; andrzej.wielowieyski@europarl.europa.eu; adam.bielan@europarl.europa.eu; ryszard.czarnecki@europarl.europa.eu; hanna.foltyn-kubicka@europarl.europa.eu; dariuszmaciej.grabowski@europarl.europa.eu; senator@janowski.rzeszow.pl; wisla.c@wp.pl; zbigniewkrzysztof.kuzmiuk@europarl.europa.eu; marcin@libicki.pl; jantadeusz.masiel@europarl.europa.eu; miroslawmariusz.piotrowski@europarl.europa.eu; zdzislawzbigniew.podkanski@europarl.europa.eu; bogdan.pek@europarl.europa.eu; boguslaw.rogalski@europarl.europa.eu; wojciech@roszkowski.pl; leopoldjozef.rutowicz@europarl.europa.eu; listy@konradszymanski.pl; euro.posel.ewa.tomaszewska@poczta.neostrada.pl; psl_rawa@op.pl; andrzejtomasz.zapalowski@europarl.europa.eu; biuro@urszulakrupa.pl; witold.tomczak@europarl.europa.eu; bernard.wojciechowski@europarl.europa.eu; sylwester.chruszcz@europarl.europa.eu; maciejmarian.giertych@europarl.europa.eu;
lidiajoanna.geringerdeoedenberg@europarl.europa.eu; adam.gierek@europarl.europa.eu; biuro@bogdangolik.pl; bogdan.golik@europarl.europa.eu; genowefa.grabowska@europarl.europa.eu; boguslaw.liberadzki@europarl.europa.eu; jozef.pinior@europarl.europa.eu; dariusz.rosati@europarl.europa.eu; marek.siwiec@europarl.europa.eu; andrzejjan.szejna@europarl.europa.eu;

Może i nic nie da, ale co szkodzi spróbować.
Na prawo ode mnie jest już tylko mur, czyli wredna katolicka konserwa.

Image

Budyń
Killing Joke
Killing Joke

Postby Budyń » 29-04-2009, 19:29

ja bym sugerował, żeby Warszawiacy ruszyli dupę, ostatecznie ciepło, dzień wolny, w centrum...
Image
blog
wszystko o nowej płycie Spirita
http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

Dwarf
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Dwarf » 29-04-2009, 20:20

Już to wstawiałem i szczerze mówiąc/pisząc - z mieszanymi uczuciami.
Podejrzewam, że będzie jak z wszystkim: wprowadzą odpowiednie zmiany, a my się z czasem przyzwyczaimy <:8
galaktyczne wiry ciemne i ponurych mgławic trzysta czarcią mocą walą we mnie w mojej głowie mają przystań * w moich lędźwiach mgła przepastna z samczym kłębi się bezwstydem per aspera ad astra ciężko jest być Żydem

Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy

Postby Obywatel » 29-04-2009, 20:27

Przecież to kurwa nie ma najmniejszych szans na wprowadzenie. Skąd ta panika?
A nawet jeśli, to piraci są zawsze milion kroków do przodu. Przecież wciąż powstają nowe protokoły i metody wymiany danych, za którymi prawo zwyczajnie nie nadąża. Biorąc pod uwagę czas legislacji nowych ustaw w stosunku do pomysłowości i decentralizacji sieci informatycznej, pasożyty zwane urzędnikami są obecnie w stanie zapanować wyłącznie nad użytkownikami jakichś przedpotopowych na dzisiejsze czasy Kaazy czy innych Mułów. Z torrentami wygrali może jedną do tej pory bitwę, ale nie całą wojnę. A to dopiero wierzchołek góry lodowej. :lol:

Nie mówiąc już o technicznej stronie całego przedsięwzięcia: które państwo bądź sieci kablowe będzie na taką kontrolę stać? Siedzą sobie jakieś stare kurwy w tym europrlamencie, które w ogóle się na tym nie znają i wymyślają, co by tu jeszcze spierdolić, ale od uchwalenia ustawy do zdobycia środków na taką kontrolę jeszcze dłuuuuga droga. Internet nie jest niczyją własnością i raczej się na to nie zanosi. W obecnych czasach trzeba by wykupić całą ziemię tej planety i wszystkich jej obywateli, żeby posiąść Sieć na własność. :lol:

Tak że wykładam chuja na jakiekolwiek demonstracje sprzeciwu. Tu także ktoś chce coś ugrać coś dla siebie licząc na ignorancję ogółu, jak na mój nos.
Last edited by Obywatel on 29-04-2009, 20:39, edited 1 time in total.
We the people, we'll surround you, we are rising up!
http://www.youtube.com/watch?v=NRE8Ve3Oit0
Liberty or death.

parmezan
Ksenofob
Ksenofob

Postby parmezan » 29-04-2009, 20:30

Mnie zastanawia jak ma wyglądać realizacje tego. Może źle to zrozumiałem, nie chce mi się czytać wymysłów stada debili, ale oni chcą podzielić internet na pakiety i każdy sobie ustala za jaki pakiet będzie płacił. Teraz pytanie, kto będzie dzielił internet na pakiety, jakie będzie kryterium podziałów?
Będą ciąć po podsieciach? Po położeniu serwerów, a może zablokować wszystko i dawać dostęp tylko do portali?
Jak dla mnie, to niech to wchodzi, będę sobie pił browara i oglądał jak pomysły pożal się Boże ekspertów się wypierdalają.
Z drugiej strony, nawet jeśli jakoś rozwiążą to technicznie i będzie realizowalne, to i tak nie przejdzie, bo to coś, co solidnie nadepnie na odcisk ,,złotej młodzieży'' a to oznacza stratę głosów całej populacji. Na to się te eurokurwy nie poważą.

//edit
O Obywatel mnie ubiegł.
Yul Brynner was a skinhead.

Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy

Postby Obywatel » 29-04-2009, 20:44

Jednym zdaniem: jebać ich. Ludzkość jest dużo bardziej pomysłowa i niepokorna, niż się paru kurwom na choćby najwyższych stołeczkach wydaje. :rban:

Ich największym błędem jest mierzenie tzw. ogółu własną miarą. Drugim w kolejności - właśnie branie całej masy ludzi za ten ogół, czyż nie?

Liberty or death.

r27

Postby r27 » 29-04-2009, 21:22

pasożyty zwane urzędnikami są obecnie w stanie zapanować wyłącznie nad użytkownikami jakichś przedpotopowych na dzisiejsze czasy Kaazy czy innych Mułów. Z torrentami wygrali może jedną do tej pory bitwę, ale nie całą wojnę. A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

obi większość tzw. "zwykłych uzytkowników" ma problemy z odpaleniem e-mulaka...więc to jest wymierzone w 90% zwykłych ludzi a nie w 10% kumatych użytkowników

Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy

Postby Obywatel » 30-04-2009, 06:53

No ale kto im broni stać się tymi kumatymi albo skorzystać z pomocy takowych?

Liberty or death.

agnosticfront
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby agnosticfront » 30-04-2009, 07:31

za bardzo nie wiem o co biega ale u korwinusa na blogu jest taki link http://www.laquadrature.net/wiki/Telecoms_Package a co do cenzury to w Chinach wprowadzili ja chyba skutecznie
Nołlajf tankista.

r27

Postby r27 » 30-04-2009, 07:51

Obywatel wrote:No ale kto im broni stać się tymi kumatymi albo skorzystać z pomocy takowych?

za komuny też w sumie każdy "kumaty" mógł zdobyć wydawnictwa drugiego obiegu ...ale czy to powód by chwalić cenzurę?

Dwarf
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Dwarf » 30-04-2009, 08:06

Próby wprowadzania cenzury - mniej czy bardziej udane - są zawsze złem :ksiadz:
galaktyczne wiry ciemne i ponurych mgławic trzysta czarcią mocą walą we mnie w mojej głowie mają przystań * w moich lędźwiach mgła przepastna z samczym kłębi się bezwstydem per aspera ad astra ciężko jest być Żydem

Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy

Postby Obywatel » 30-04-2009, 16:17

r27 wrote:ale czy to powód by chwalić cenzurę?

A gdzież ja ją chwalę? Po prostu olewam. Prawda jest taka, że gówno możemy i te wszystkie protesty chuja dadzą. Jak zwykle.

Liberty or death.

r27

Postby r27 » 30-04-2009, 20:54

Obywatel wrote:
r27 wrote:ale czy to powód by chwalić cenzurę?

A gdzież ja ją chwalę? Po prostu olewam. Prawda jest taka, że gówno możemy i te wszystkie protesty chuja dadzą. Jak zwykle.

gdyby Pan Bolesław w 1980r. tak myślał to nigdy sam komuny z danką i dzieciakami by nie pokonał :dziad:

Budyń
Killing Joke
Killing Joke

Postby Budyń » 30-04-2009, 21:35

pozamiatane <:)
Image

blog

wszystko o nowej płycie Spirita

http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

old crewman

Postby old crewman » 30-04-2009, 23:38

Obywatel wrote:Przecież to kurwa nie ma najmniejszych szans na wprowadzenie. Skąd ta panika?
A nawet jeśli, to piraci są zawsze milion kroków do przodu. Przecież wciąż powstają nowe protokoły i metody wymiany danych, za którymi prawo zwyczajnie nie nadąża. Biorąc pod uwagę czas legislacji nowych ustaw w stosunku do pomysłowości i decentralizacji sieci informatycznej, pasożyty zwane urzędnikami są obecnie w stanie zapanować wyłącznie nad użytkownikami jakichś przedpotopowych na dzisiejsze czasy Kaazy czy innych Mułów. Z torrentami wygrali może jedną do tej pory bitwę, ale nie całą wojnę. A to dopiero wierzchołek góry lodowej. :lol:

Nie mówiąc już o technicznej stronie całego przedsięwzięcia: które państwo bądź sieci kablowe będzie na taką kontrolę stać? Siedzą sobie jakieś stare kurwy w tym europrlamencie, które w ogóle się na tym nie znają i wymyślają, co by tu jeszcze spierdolić, ale od uchwalenia ustawy do zdobycia środków na taką kontrolę jeszcze dłuuuuga droga. Internet nie jest niczyją własnością i raczej się na to nie zanosi. W obecnych czasach trzeba by wykupić całą ziemię tej planety i wszystkich jej obywateli, żeby posiąść Sieć na własność. :lol:

Tak że wykładam chuja na jakiekolwiek demonstracje sprzeciwu. Tu także ktoś chce coś ugrać coś dla siebie licząc na ignorancję ogółu, jak na mój nos.

Wrzuciłem ten tekst mojemu kumplowi, który czai bazę (kompy.etc), jego answer:

to głupoty są co ten ktoś pisze bo nad siecią można zapanować:

1. bardzo małym kosztem

2. bardzo szybko

wystarczy ustawowo nakazać filtrację wybranych stron

i już 40 milionów polaków zobaczy tylko w internecie kolejnego klona tvn czy innego polshitu

a jak obejść takie zabezpieczenie nie dowie się kowalski bo nie będzie mógł znaleźć tego w necie, poza tym obejście może być tak wyrafinowane że poradzi sobie z tym dopiero rzeźnik a nie kowalski, a rzeźników nie ma wielu , także pitu pitu i krok w stronę 1984 do sześcianu, facet co to pisał wchodzi pijany w bagno i myśli że to od gorzały czuje jakby się zapadał, ale jak się zapadnie będzie już za późno.

Końcówka pijacka, ale chyba skumasz.
[/quote]

Kasza
silny człowiek na trudne czasy
silny człowiek na trudne czasy

Postby Kasza » 01-05-2009, 01:48

To nie przejdzie z banalnego powodu - firmy telekomunikacyjne są bardzo silne i ni chuja się na to nie zgodzą (wbrew temu co pisze artykuł), bo ciężko im będzie sprzedać internet w którym NIC NIE MA.
Jeżeli to przejdzie to tylko w takiej formie że będzie też pakiet ful-serwis który będzie pretekstem do podwyżki abonamentu o 10 zł czy coś w tym rodzaju.

Rzubrzy
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Rzubrzy » 01-05-2009, 09:05

Kasza wrote:To nie przejdzie z banalnego powodu - firmy telekomunikacyjne są bardzo silne i ni chuja się na to nie zgodzą (wbrew temu co pisze artykuł), bo ciężko im będzie sprzedać internet w którym NIC NIE MA.
Jeżeli to przejdzie to tylko w takiej formie że będzie też pakiet ful-serwis który będzie pretekstem do podwyżki abonamentu o 10 zł czy coś w tym rodzaju.

Bzdury, ta ustawa nie jest wymierzona w telekomunikacje czy zwykłych ludi bo 90% internautów i tak przeglada strony w stylu nasza klasa, onet i pudelek. Telokomunikacje nic na tym nie straca, a jeszcze zyskaja sprzedajac drozsze pakiety.

skorpion
el machete
el machete

Postby skorpion » 01-05-2009, 10:27

masz cos do pudelka?
Kiedy nadejdzie moja godzina ułóżcie moje ciało twarzą do dołu, żeby wszyscy, którzy mnie nie lubią, mogli mnie pocałować w dupę.

Rob26
Man Bear Pig

Postby Rob26 » 01-05-2009, 10:34

najbardziej mnie w tym wszystkim rozpierdala moralna wyzszosc jaka Jewropa od pewnego czasu przejawiala wzgledem Chin. pamietacie to swiete oburzenie iz skosnoocy internauci nie beda mogli korzystac z pelni dobrodziejstwa jakie ofreruja Google?

no i ta wyzsza morlanie Jewropa poszla po rozum go glowy i uznala ze jednak lepiej jak ludzie nie sa bezsensownie narazeni na szkodliwy przekaz

trzeba zarznac tych wszystkich komunistycznych skurwysynow. takie jest moje przeslanie na dzien 1 maja, swieto pracy :-o

leci Johnny Kesz, mam bombe jak chuj i z mila checia polaczylbym sie z cycata proletariuszka z pokoju obok (podejrzana rasowo 8-) )
Well I feel so good cos I feel so good
And I feel so good cos it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night

Conservative Punk Division Poland
...czyli Szwecja nie moze byc i nie jest Arabia Saudyjska feminizmu
Image

antipop77
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby antipop77 » 06-05-2009, 16:44

Lidia Geringer de Oedenberg oświadczyła na swoim blogu w Onet.pl, że kontrowersyjne przepisy, które mogły doprowadzić do ograniczeń w dostępie internetu, zostały odrzucone przez Unię Europejską.
"Udało się. Kontrowersyjne przepisy, o których pisałam wczoraj nie zostały przyjęte. Głosowanie zakończyło się dosłownie przed chwilą - sprawę opiszę dokładnie później" - oświadcza Lidia Geringer de Oedenberg.

http://wiadomosci.onet.pl/1965504,12,item.html

cieszcie sie piraci i zboczency! ;)
może jesteś zdolny, może jesteś ambitny, dobrze wychowany, kulturalny i dowcipny, ale dla mnie jesteś CHUJ!

http://www.lastfm.pl/user/szczena77

jude88
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby jude88 » 07-05-2009, 21:11

No i teraz Europa będzie się mogła szczycić, jaka jest tolerancyjna i wolna od wszelkich totalitaryzmów w odróżnieniu od złych, strasznych Chin :-?

ps. w arcie z onetu napisali, że to francuzi proponowali tą ustawę. biorąc pod uwagę, że tam lewica od dawien dawna jest bardzo mocna, to dziwne, że godzi się na takie ograniczenie...

old crewman

Postby old crewman » 16-05-2009, 12:10

Francuzi...

Francuski parlament uchwalił ustawę przewidującą, że internauci, którzy nielegalnie pobierają z sieci pliki muzyczne i filmowe mogą zostać całkowicie pozbawieni dostępu do internetu - informuje serwis CNN.
Nowe prawo opiera się na zasadzie "do trzech razy sztuka", co oznacza, że internauta nielegalnie pobierający pliki z sieci zostanie najpierw dwa razy ostrzeżony przez dostawcę internetu, a następnie, jeśli nie zaprzestanie niezgodnych z prawem działań, może zostać całkowicie odcięty od dostępu do sieci.

Drakkar
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Drakkar » 16-05-2009, 17:36

Hehe pomysły lansowane przez Francuską 'prawicę' przy milczącej akceptacji 'liberałów' i socjalistów. Oczywiście uchwalanie prawa na zamówienie wielkich koncernów nikogo nie bulwersuje <o|
Vive le Szombierek libre!

agnosticfront
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby agnosticfront » 16-05-2009, 18:24

sranie w banie dostawca internetu puki co nie ma prawa czytac mojej poczty a jak bedzie mial to wyjde z herbertem na ulice
Nołlajf tankista.

Dwarf
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Dwarf » 17-05-2009, 19:07

agnosticfront wrote:wyjde z herbertem na ulice

Czy prostytuowanie się coś w tej kwestii pomoże?
Serio: Moim zdaniem, jeżeli techniczne możliwości kontroli internetu są/będą, to na 100% któryś demokratyczny rząd pierwszy je wykorzysta - oczywiście dla dobra obywateli, a potem to już pójdzie lawinowo.

Mecenas
Szczymryj!
Szczymryj!

Postby Mecenas » 18-05-2009, 08:15

podobno francuska lewica była przeciwko <:.
Filar CPDP

Mano Negra
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin

Postby Mano Negra » 18-05-2009, 15:32

ograniczenie dostępu do netu jest proste jak sranie.

Code: Select all

deny from [pula adresowa]

(zapisz zmiany)

dziękuję, po zawodach.

Pare lat temu była taka jazda na czeskich hubach dc++ (czasy początków neostrady). userzy z polski robili taki syf na hubach, że blokowano naszą pule adresową i nikt z polski nie mógł się zalogować - z automatu był rozłączany. tak więc wiecie - robienie ograniczeń w sieci to banał
Image

Return to “POLITYKA”