Unijne absurdy

Skakanie sobie do oczu, ciosy poniżej pasa, łapanie na wykroku + poszukiwanie światełka logiki w tunelu absurdu = coś, co konserwy lubią najbardziej. Zero lekkiego tańca, więc jeśliś cienka parówka, to lepiej trzymaj się z dala.

Moderator: XmichassX

Ż
Oszołom
Oszołom

Postby Ż » 30-01-2013, 20:23

prawda

jeszcze jakby sie postarali, to może by się mogli załapać na któryś z tych certyfikatów chronionego czegośtam - seems legit :medrek:

el_fanatico
hipis

Postby el_fanatico » 20-03-2013, 17:08

Szwecja: zamiast kobiet, będą „osoby w ciąży”

Władze Szwecji nie ustają w walce o swoiście rozumiany postęp, niedawno wystąpiły z wnioskiem, by zaniechać obowiązku sterylizacji przy operacjach “zmiany płci”. Co za tym idzie, kobieta po operacyjnym ustylizowaniu się na “mężczyznę” i zmianie zapisu płci w dokumentach nadal będzie zdolna do macierzyństwa.

Oczywiście, zmiany tego typu muszą pociągnąć za sobą odpowiednie zmiany językowe, tak więc rząd proponuje, aby zaniechać używania określenia “kobieta w ciąży” na rzecz neutralnego “osoba w ciąży”, które już nie urazi żadnego “faceta” z macicą.

Również pojęcie “macierzyństwa” może stracić w Szwecji swoje tradycyjne znaczenie. Krajowa Rada Medyczno-Etyczna, będąca organem doradczym parlamentu i rządu, przedłożyła nowe wytyczne w sprawie zapłodnienia i narodzin. Jeśli zmiany zostaną zaakceptowane przez parlament, to od początku lipca wynajęcie “kobiecego brzucha” do urodzenia dziecka stanie się legalne.

Członkowie rady uważają, że matki do wynajęcia (potocznie zwane “surogatkami”) są potrzebne, gdyż nawet co szóste małżeństwo nie może spłodzić własnego potomstwa, a Szwedzi i tak płacą za takie usługi Ukrainkom czy Hinduskom. Przeciw takiemu rozwiązaniu opowiadają się jedynie chadecy, twierdząc, że może to doprowadzić do komercjalizacji zjawiska “surogatek”, jednak ich siły w parlamencie są za małe, aby zablokować ustawę.

http://narodowcy.net/szwecja-zamiast-ko ... 013/03/20/
Kiedyś kupię nóż i powyrzynam wszystkich wkoło.

shordon gamway
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Postby shordon gamway » 20-03-2013, 21:34

kurwa nie ma to jak ustalac prawo pod dewiantów.Nowomowa i kontrola jak u Orwella, kolejny dowód na to ze lewactwa nie mozna dopuszczac do wladzy
a najlepiej jakby odeszlo na smietnik historii.Pinochet wiedzial co z czerwonymi robic
Orła donald nie pokona!!!

Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy

Postby Obywatel » 20-03-2013, 21:40

shordon gamway wrote:Nowomowa i kontrola jak u Orwella, kolejny dowód na to ze lewactwa nie mozna dopuszczac do wladzy

a najlepiej jakby odeszlo na smietnik historii.Pinochet wiedzial co z czerwonymi robic

Za to "robienie z czerwonymi to co wiedział Pinochet" to już nie Orwell i w ogóle cool. Skumaj tę symetrię, zanim zaczniesz wygłaszać tak jednoznaczne sądy.
We the people, we'll surround you, we are rising up!
http://www.youtube.com/watch?v=NRE8Ve3Oit0
Liberty or death.

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 20-03-2013, 22:58

Obywatel wrote:
shordon gamway wrote:Nowomowa i kontrola jak u Orwella, kolejny dowód na to ze lewactwa nie mozna dopuszczac do wladzy

Za to "robienie z czerwonymi to co wiedział Pinochet" to już nie Orwell
chyba nie - to język pozbawiony zakłamania, na którym opierała się dystopia u Orwella

Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy

Postby Obywatel » 20-03-2013, 23:15

Nie no jasne, retoryka robi zajebistą różnicę, kiedy chodzi o życie ludzi.

Liberty or death.

parmezan
Ksenofob
Ksenofob

Postby parmezan » 20-03-2013, 23:20

Pinochet nie był święty, z tego co czytałem jego reżim ma na koncie kilka tysięcy ludzi. Mam jednak uzasadnione podejrzenia, że władza pana Allende miała by przeroby większe o rzędy wielkości.
Tak samo wolałbym być niemcem w państwie hitlera, niż ruskim w państwie stalina. Syf ten sam, ale skala inna.
Yul Brynner was a skinhead.

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 20-03-2013, 23:27

Obywatel wrote:Nie no jasne, retoryka robi zajebistą różnicę, kiedy chodzi o życie ludzi.

zasugerowałeś mu, że taka wypowiedź też jest w duchu Orwella, więc na marginesie zauważyłem, że ten duch polega jednak na czymś innym - jego sednem nie jest agresja, tylko przemianowanie pojęć.

nie wnikam, jaką różnicę co komu robi itp. ;)
parmezan wrote:Pinochet nie był święty, z tego co czytałem jego reżim ma na koncie kilka tysięcy ludzi. Mam jednak uzasadnione podejrzenia, że władza pana Allende miała by przeroby większe o rzędy wielkości.
nie kto inni jak sami komuniści ludzi pokroju Pinocheta nazywali REAKCJĄ

Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy

Postby Obywatel » 20-03-2013, 23:32

Za to ja na marginesie zauważam, że za dewianta można uznać kogokolwiek - wedle linii ideologicznej. Tu też wystarczy przemianowanie pojęć, a sednem nie musi być agresja.

Dopiero skutki tych przekonań świadczą o ich "słuszności".

Liberty or death.

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 20-03-2013, 23:40

Obywatel wrote:Za to ja na marginesie zauważam, że za dewianta można uznać kogokolwiek - wedle linii ideologicznej. Tu też wystarczy przemianowanie pojęć, a sednem nie musi być agresja.
skomentowałeś jednak wcześniej fragment o Pinochecie, więc miałem prawo przyjąć, że to do niego się odnosisz

co do dewiantów, to owszem, za dewianta można uznać kogokolwiek, w tym samym sensie w którym np. każdy kolor można nazwać jasnym (nawet czarny), natomiast nie zawsze będzie to słuszne - ja relatywistą nie jestem. prawda istnieje

w tej konkretnej kwestii - operacja zmiany płci ma wynikać z poczucia innej tożsamości płciowej niż biologiczna. rozumiem dramat ludzi, którzy faktycznie urodzili się nie w takim ciele co trzeba; jest to forma kalectwa.

ale jeżeli ktoś chce i być mężczyzną, i rodzić dzieci, to problem nie leży w rozbieżności między umysłem a ciałem, tylko coś nie tak jest już z samym umysłem, tzn. z tożsamością płciową. mężczyźni nie mają bowiem inklinacji do rodzenia dzieci. inaczej mówiąc, natura ich w nią nie wyposażyła (bo nie miałoby to najmniejszego sensu). jeżeli zatem u kogoś ona występuje, no to stanowi dewiację - inaczej mówiąc, anomalię; odchylenie, błąd statystyczny. tak jak dewiacją jest dajmy na to pica. i to nie jest ocena moralna, ani nie jest to wyraz uprzedzeń ukształowanych przez dominujący dyskurs społeczny itp. jak to ujmuje lewica, tylko po prostu fakt.

to nie żadne "przemianowanie pojęć" - to właśnie rezultat stosowania starych, dobrych i niezakłamanych terminów, plus logiki.

Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy

Postby Obywatel » 20-03-2013, 23:59

skomentowałeś jednak fragment o Pinochecie

Tak, konkretnie o Pinochecie, który święty nie był. Taka dygresja, obok tematu.

Vibovit wrote:za dewianta można uznać kogokolwiek, ale nie zawsze będzie to słuszne - ja relatywistą nie jestem. prawda istnieje

No przecież właśnie o tym piszę. Może niezbyt jasno się wyraziłem, albo za mało ;) wstawiłem.

Co do reszty: to co widzę jest już tak niedorzeczne, że przestałem dziwić się czemukolwiek. A niech sobie faceci rodzą te dzieci. A niech kobiety mają prawo do posiadania członka i sikania na stojąco. Co mi kurwa do tego? Moim problemem jest coraz większe złodziejstwo urzędasów, a nie faktyczna czy urojona seksualność jakichś cwelebrytów. To tylko szoł.

Liberty or death.

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 24-03-2013, 14:38

Obywatel wrote:Nie no jasne, retoryka robi zajebistą różnicę, kiedy chodzi o życie ludzi.

bolszewicy nie sa ludzmi <8)
punki to chuje

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 24-03-2013, 16:36

Obywatel wrote:Co do reszty: to co widzę jest już tak niedorzeczne, że przestałem dziwić się czemukolwiek. A niech sobie faceci rodzą te dzieci. A niech kobiety mają prawo do posiadania członka i sikania na stojąco. Co mi kurwa do tego? Moim problemem jest coraz większe złodziejstwo urzędasów, a nie faktyczna czy urojona seksualność jakichś cwelebrytów. To tylko szoł.
wiele wskazuje że nie tylko. myślę że wbrew pozorom jedno się z drugim się wiąże.
żeby społeczność mogła się przeciwstawić "urzędasom" i tzw. lewiatanowi, musi mieć coś do przeciwstawienia, jakieś punkty oparcia względem biurokracji i w ogóle systemu formalnego - jakieś własne (czyli tradycyjne) formy, wartości, religię, związki społeczne itp.

rozpuszczanie i rozmiękczanie tej "nadbudowy" ma (na dłuższą metę) wpływ na to, jak będzie wyglądać ustrój w sferze "bazy"

czy uważasz, że to przypadek, że ludzie którzy chcą przedefiniować małżeństwa, zastąpić naturalne wspólnoty syntetycznymi, przenieść pamięć historyczną do archiwów itd. to dokładnie ci sami, którzy chcą dużych podatków, cenzury i regulacji każdej sfery życia?

old crewman
Honorowy Czytelnik Wyborczej

Postby old crewman » 24-03-2013, 16:47

Vibovit wrote:czy uważasz, że to przypadek, że ludzie którzy chcą przedefiniować małżeństwa, zastąpić naturalne wspólnoty syntetycznymi, przenieść pamięć historyczną do archiwów itd. to dokładnie ci sami, którzy chcą dużych podatków, cenzury i regulacji każdej sfery życia?

To jest mocne uogólnienie.

koval
Dziedzic Pruski
Dziedzic Pruski

Postby koval » 24-03-2013, 16:53

old crewman wrote:
Vibovit wrote:czy uważasz, że to przypadek, że ludzie którzy chcą przedefiniować małżeństwa, zastąpić naturalne wspólnoty syntetycznymi, przenieść pamięć historyczną do archiwów itd. to dokładnie ci sami, którzy chcą dużych podatków, cenzury i regulacji każdej sfery życia?

To jest mocne uogólnienie.

taaaak, uogolnienie :lol:
punki to chuje

old crewman

Postby old crewman » 24-03-2013, 16:57

Zdziwiłbyś się jacy ludzie potrafią optować za podatkami, cenzurą i regulacjami.

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 24-03-2013, 17:09

jest to uproszczenie, ale dobrze uzasadnione praktyką polityczną

JaranekUchlanek
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby JaranekUchlanek » 24-03-2013, 19:24

Czy ja wiem ? Ci wszyscy narodowi socjaliści, solidaryści ( czy jak tam się obecnie te kurwy zwą ) marzą o regulowaniu wszystkiego i kochają aparat państwowy a jednak trudno powiedzieć, że chcą przedefiniować małżeństwa, zastąpić naturalne wspólnoty syntetycznymi, przenieść pamięć historyczną do archiwów :)
Made in Heaven inspired in Hell

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego

Postby r27 » 24-03-2013, 20:35

czy uważasz, że to przypadek, że ludzie którzy chcą przedefiniować małżeństwa, zastąpić naturalne wspólnoty syntetycznymi, przenieść pamięć historyczną do archiwów itd. to dokładnie ci sami, którzy chcą dużych podatków, cenzury i regulacji każdej sfery życia?

ostatnio do tego samego wniosku doszedłem na wykładzie z pewnym dość znanym doktorem od teorii państwa i prawa...koleś zatwardziały libertyn i raczej lewicowy wonościowiec przyznał że rozpierdalanie instytucji rodziny ma jeden cel...osłabienie oporu społecznego..zdziwiłem sie po po typie bym sie tego nie spodziewał..sam jest podstarzałym singlem, mocno tolerancyjnym ale koleś chyba 3 raz z rzędu podkreśla na wykładach że obecna "mediokracja" dąży do tego by wyrzeźbić nowego człowieka..bez rodziny, bez wsparcia, "autonomicznego", "siledzącego" mejnsztrejn i totalnie bez korzeni i tożamości historycznej

ma być 100% wiary w mediokracje i tępa konsumpcja

oto nowy człowiek

a rodzina jest passe!

ps. typa od paru m-cy staram sie przekonać do swych tez o odebraniu praw wyborczych kobietom i o "złej ustawie o ochronie zwierąat"

nie jest lekko :roll:

r27

Postby r27 » 24-03-2013, 20:36

Czy ja wiem ? Ci wszyscy narodowi socjaliści, solidaryści

z poparciem 2% :!:

Bonzdriver
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Bonzdriver » 24-03-2013, 20:47

r27 wrote:
Czy ja wiem ? Ci wszyscy narodowi socjaliści, solidaryści

z poparciem 2% :!:

Puszczaj te postulaty we wszystkich wiadomościach codziennie przez 5 minut, postaw bilboardy na każdym osiedlu to będzie 20%

Ten system jest prosty jak jebanie. Raz zaskoczy, masz hajs i potem samo idzie.
Nie rzecz w tym by zabić, żydów gazem truć,
lecz wygnać ich stąd wszystkich.
Oto nasz cel i trud.

old crewman

Postby old crewman » 25-03-2013, 01:59

r27 wrote:rozpierdalanie instytucji rodziny ma jeden cel...osłabienie oporu społecznego

No tak, przecież ci żyjący na kocią łapę łykają wszystko co podrzuci usłużny rząd i jego tuby.

r27 wrote:obecna "mediokracja" dąży do tego by wyrzeźbić nowego człowieka..bez rodziny, bez wsparcia, "autonomicznego", "siledzącego" mejnsztrejn i totalnie bez korzeni i tożamości historycznej

Jakoś im nie wychodzi. W ogóle jak sobie wyobrażasz życie bez korzeni i rodziny? Czy też historii? Uwierz, że nie jest tak tragicznie z ludźmi i ich podejściem do rzeczywistości.

Dwa dni koncertów to stanowczo za dużo dla rocznika 75, idę w kimę.

Znowu skoczyłem ze sceny, ech, czy kiedyś zmądrzeję?

Image

r27

Postby r27 » 25-03-2013, 07:34

przecież ci żyjący na kocią łapę łykają wszystko co podrzuci usłużny rząd i jego tuby

jak wiadomo wśród "kociołapowników jest największy odsetek eurosceptyków i wogóle jarosławowców <:)

birkut
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby birkut » 27-03-2013, 18:00

Vibovit wrote:rozumiem dramat ludzi, którzy faktycznie urodzili się nie w takim ciele co trzeba; jest to forma kalectwa.

a czy rozumiesz dramat czlowieka, ktory urodzil sie nie w tej rodzinie co trzeba? w rodzinie chloporobotnika, a nie czerwonego ksiecia czy chocby wysokopostawionego sbeka?
to jest dopiero forma kalectwa.
moj ojciec nie ma nawet (kurwa) prawa jazdy, nie mowiac o jachtach czy samolotach.
i panstwo (polskie panstwo) ma to w dupie.
jesli bys chcial choc troche to zmienic to podesle na prv nr konta
nie będą komunisty robić ze mnie faszysty!!!

Mecenas
Szczymryj!
Szczymryj!

Postby Mecenas » 27-03-2013, 22:08

birkut wrote:
Vibovit wrote:rozumiem dramat ludzi, którzy faktycznie urodzili się nie w takim ciele co trzeba; jest to forma kalectwa.

a czy rozumiesz dramat czlowieka, ktory urodzil sie nie w tej rodzinie co trzeba? w rodzinie chloporobotnika, a nie czerwonego ksiecia czy chocby wysokopostawionego sbeka?
to jest dopiero forma kalectwa.
moj ojciec nie ma nawet (kurwa) prawa jazdy, nie mowiac o jachtach czy samolotach.

może wysmazymy jakis pozew zbiorowy? od urodzenia czułem że powinienem być bogaty
Filar CPDP

Vibovit
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby Vibovit » 27-03-2013, 23:04

birkut wrote:

a czy rozumiesz dramat czlowieka, ktory urodzil sie nie w tej rodzinie co trzeba?
to, co napisałeś, jest demagogiczne i zwyczajnie głupie...
jeśli komuś na serio umyka różnica między posiadaniem nie takich narządów jak trzeba, a posiadaniem nie takiego środka transportu jak by się chciało, można to odebrać jako niepokojący sygnał, że nie ma znaczącej różnicy między jego narządem rozumu, a niektórymi z pozostałych. co zresztą perspektywom wejścia w posiadanie jachtu nie rokowałoby najlepiej
birkut wrote:moj ojciec nie ma nawet (kurwa) prawa jazdy, nie mowiac o jachtach czy samolotach.
niespecjalnie, ale mogę poubolewać nad waszym dramatem teoretycznie.
co do sponsorowania przez państwo operacji zmiany płci, to ja go akurat nie popieram, ale się też w ogóle na ten temat nie wypowiadałem

Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy

Postby Obywatel » 03-04-2013, 20:49

Przepraszam, miałem w cholerę roboty i zapomniałem, że w ogóle coś tutaj pisałem.

Odpowiem tylko tyle, że przekonałeś mnie.

Liberty or death.

1410
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby 1410 » 08-04-2013, 17:43

Ponieważ nie pamiętam gdzie były posty w temacie "cypryjskim" to wrzucam tutaj. Ukazała się lista 132 firm i osób prywatnych które wycofały kasę przed wejściem w życie ustawowej kradzieży. Jak się okazało wsród szczęślwiców są min. największe banki rosyjskie oraz firma prezydenta Cypru i inne firmy polityków cypryjskich. Jednym słowem zabrali swoją kasę i oskubali obywateli, własnych wyborców. Jakieś komentarze? :lol:

http://www.zerohedge.com/news/2013-04-01/list-released-132-names-who-pulled-cyprus-deposits-ahead-confiscation-day

dixie
Oszołom
Oszołom

Postby dixie » 09-04-2013, 06:21

Vibovit wrote:w tej konkretnej kwestii - operacja zmiany płci ma wynikać z poczucia innej tożsamości płciowej niż biologiczna. rozumiem dramat ludzi, którzy faktycznie urodzili się nie w takim ciele co trzeba; jest to forma kalectwa.

Cóż dopiero mówić o ludziach, których tożsamość gatunkowa jest zaburzona a sorry "inna" jak chociażby Dennisa Avnera https://www.youtube.com/watch?v=adEjmXZOBnA
albo ta https://www.youtube.com/watch?v=_MKB9oKNjWs

Michał
Leibstandarte SS Tadeusz Rydzyk

Postby Michał » 27-04-2013, 17:31

r27 wrote:rozpierdalanie instytucji rodziny ma jeden cel...osłabienie oporu społecznego..zdziwiłem sie po po typie bym sie tego nie spodziewał..sam jest podstarzałym singlem, mocno tolerancyjnym ale koleś chyba 3 raz z rzędu podkreśla na wykładach że obecna "mediokracja" dąży do tego by wyrzeźbić nowego człowieka..bez rodziny, bez wsparcia, "autonomicznego", "siledzącego" mejnsztrejn i totalnie bez korzeni i tożamości historycznej

ma być 100% wiary w mediokracje i tępa konsumpcja

Na pierwszy rzut oka racja, ale takich ludzi w polskim bagnie nic nie zatrzyma.
Takie coś może ma racje bytu w cywilizowanym świecie ale nie u nas.
Wypierdolą z korpo to weźmie 10 000 w providencie i witaj Anglio. Z rodziną na plecach tego tak nie rozegrasz.
Strzał w stope
Wiele razy widział jak toną, nigdy jednak nie ulegały łatwo, nie rozlatywały się w efektowny sposób. Nie można ich znokautować jednym ciosem. Nie można im zadać ciosu łaski. Zawsze musiały być dobijane okrutnie... jak "Stirling"

Return to “POLITYKA”