Unijne absurdy

Skakanie sobie do oczu, ciosy poniżej pasa, łapanie na wykroku + poszukiwanie światełka logiki w tunelu absurdu = coś, co konserwy lubią najbardziej. Zero lekkiego tańca, więc jeśliś cienka parówka, to lepiej trzymaj się z dala.

Moderator: XmichassX

User avatar
Szybki
Pierwszy męczennik CP/DP
Pierwszy męczennik CP/DP
Posts: 1028
Joined: 09-08-2006, 21:15
Location: Południe

Unijne absurdy

Postby Szybki » 11-10-2007, 18:48

Po wstąpieniu naszego kraju do Unii w każdym urzędzie, szkole i przedszkolu zawisła unijna instrukcja pouczająca, jak należy myć ręce. Jest tam napisane, ile sekund musimy pocierać wierzch jednej dłoni spodem drugiej i odwrotnie.
Ile czasu spędzasz w toalecie?

- W naszym przedszkolu miał być specjalny zeszyt do zapisywania, ile czasu każda z nas spędza w toalecie - mówi Jagoda, nauczyciel przedszkolny. - Jednak nasza dyrektorka się zbuntowała i nie założyła takiego zeszytu. Są granice zidiocenia.

W Unii marchewka jest owocem, ponieważ Portugalczycy robią z niej dżem. Wódka zaś może być pędzona ze wszystkiego, nawet z bananów, bo tak jest wygodniej urzędnikom unijnym i zachodnim producentom wysokoprocentowych alkoholi. Wino zaś może być produkowane wyłącznie z winogron, bo to z kolei jest na rękę plantatorom i producentom tego trunku. Nie jest na rękę Polakom, którzy robią swoje jabole z czego popadnie i sprzedają w dużych ilościach, ciągnąc z tego zyski.

Całe szczęście, że udało nam się dogadać ze Słowakami w sprawie oscypków, bo okazałoby się, że i ten produkt nie będzie mógł być wytwarzany w Polsce, tylko u naszych południowych sąsiadów. Sprawy idiotycznych instrukcji i definiowania produktów żywnościowych dałoby się jeszcze jakoś przeżyć. Najbardziej groteskowo wyglądają w Unii kwestie obyczajowości i próby pogodzenia różnych społeczności o bardzo skontrastowanej kulturze.

Tolerancja dla wszystkich

Także dla zwierząt, wszak są one naszymi braćmi mniejszymi. Najbardziej zaś zbliżone do nas są małpy. Dlatego właśnie w Hiszpanii szympansy, najbardziej inteligentne z małp, objęte są takimi samymi prawami jak ludzie. No, prawie takimi samymi. Szympansy nie biorą udziału w wyborach (niektórzy ludzie także nie), nie korzystają z publicznej opieki zdrowotnej i systemu edukacji. Nie wiadomo więc właściwie, czy szympansy wiedzą o tym, jakie mają prawa w Hiszpanii, i nie wiadomo, kto miałby im o tym powiedzieć. Może goryle?

Prawa kobiet w Unii to świętość. Nie ma możliwości, by jakiś polityk je zlekceważył czy - nie daj Bóg - kpił sobie z nich (po cichu kpią), byłby to dla niego przysłowiowy strzał w stopę. Były premier Włoch Silvio Berlusconi za kilka niewinnych uwag pod adresem koleżanki z rządu naraził się na wściekłe ataki prasy. Są kraje, gdzie dość swoiście rozumie się prawa kobiet. Chodzi mianowicie o to, by kobieta robiła dokładnie to samo co mężczyzna. W Anglii jest uczelnia (lepiej nie wymieniać nazwy), gdzie prowadzi się zajęcia dla kobiet, na których te uczą, jak sikać do pisuarów. Ciekawe, jak wygląda zaliczenie semestru?

Holandia słynąca z liberalnego podejścia do seksu postanowiła zadbać o to, by wszyscy, nawet ludzie z poważnymi dysfunkcjami w rozwoju intelektualnym, mieli trochę przyjemności z życia seksualnego. Państwo funduje im prostytutki. To ciekawy pomysł, ale nie wiem, czy do końca przemyślany. Nie wiadomo bowiem, czy 30-letni chłopiec z głębokim upośledzeniem bardziej pożąda panienki, czy nowej zabawki. Sam tego powiedzieć nie może, bo słabo mówi. No a co z upośledzonymi dziewczynkami? Im też funduje się jakichś chłopców do towarzystwa? Pomysł sam w sobie dość upiorny.

Prawo i sprawiedliwość

We Włoszech mieszkał sobie emigrant z kraju islamskiego; miał on żonę, która momentami mocno go denerwowała. Wtedy emigrant nasz chwytał, co tam miał pod ręką, i tłukł połowicę do chwili, gdy zemdlała. Potem cucił ją i zaczynał od nowa. Zaniepokojeni hałasami sąsiedzi wezwali policję, a ta aresztowała naszego emigranta, po czym zawlokła go przed oblicze włoskiej sprawiedliwości. Na sali licznie zgromadzeni dziennikarze i kobiety, a także kobiety-dziennikarze oczekiwali na ogłoszenie wyroku. Usłyszeli, że emigranta trzeba wypuścić do domu, jest niewinny. A to z tego względu, że bicie kobiet jest w jego kulturze obyczajową normą, nie ma się więc co niepokoić i denerwować, on po prostu chce żyć po swojemu. Skoro chce, to sąd nie może mu w tym przeszkadzać, bo Włochy to wolny kraj i każdy może tam robić, co chce, w ramach prawa i dobrego obyczaju. Wivat dobre obyczaje!

W Szwecji z kolei pewien mężczyzna zaskarżył urząd, który odebrał mu zasiłek dla bezrobotnych. Szwed nie mógł podjąć żadnej pracy przez dłuższy czas, ponieważ będąc fanem muzyki heavy metal, jeździł na koncerty i nie mógł być w tym czasie w pracy. Muzyka jest dla tego pana wszystkim, nie wyobraża on sobie bez niej życia, jak więc mógł chodzić do pracy? Nie mógł, to oczywiste. Musiał być na zasiłku. No a kiedy mu zasiłek odebrali, to z czego ma żyć? Albo skąd ma brać pieniądze na koncerty? Szwed zaskarżył urząd i wygrał. Po czym urzędnicy znaleźli mu pracę, w której spolegliwy szef daje mu wolne za każdym razem, gdy w okolicy odbywa się jakiś ważny koncert zespołu heavymetalowego. Jeszcze chwilę o kobietach. W Szwecji protestanckie duchowne nie zgadzają się, by w czasie ceremonii zaślubin mężczyzna prowadził swą córkę do ołtarza i przekazywał ją przyszłemu mężowi. Nie może tak być, bo kobieta nie jest przedmiotem. W porządku, nie jest.

Wszyscy w UE są równi, ale muzułmanie są równiejsi

Kompletnie niezrozumiałe w Polsce są fory, jakie w UE daje się muzułmanom. Tak jakby nie byli normalnymi ludźmi, takimi jak my, tylko kimś o niebo lepszym, kto nie musi wstawać rano do pracy, nie musi troszczyć się o gromadę swoich dzieci, bo zrobi to za niego państwo. Dziwne jest, że ta zasada dotyczy przeważnie muzułmańskich mężczyzn, nie dotyczy zaś muzułmańskich kobiet. Wiąże się to jednak, jak już było wspomniane, z zasadą głębokiego szacunku dla egzotycznych obyczajów wyznawców islamu.

W Wielkiej Brytanii znajduje się cmentarz multikulturowy, na którym wszystkie nagrobki, niezależnie od tego, czy leżą pod nimi muzułmanie, chrześcijanie, czy żydzi, zorientowane są na Mekkę, święte miejsce islamu.

W Szwecji miał się odbyć mecz między duchownymi luterańskimi a muzułmańskimi. Przed rozgrywką okazało się jednak, że w drużynie chrześcijan są kobiety. Muzułmanie zaprotestowali, bo nie mogą mieć żadnego kontaktu cielesnego z obcą kobietą. Stropiony kapitan drużyny chrześcijańskiej zaproponował, by mecz odbył się między mężczyznami. Wtedy jednak zaprotestowały kobiety, uznając tę propozycję - jakże słusznie - za dyskryminację. Mecz się nie odbył. Szkoda.

Niektórzy rodzice w Szwecji kupują ponoć swym dzieciom kamizelki kuloodporne, a to ze względu na to, że ich sąsiedzi są muzułmanami i mają odmienne, nieraz bardzo żywiołowe obyczaje. Nie mogą z nich zrezygnować, bo byłby to dla nich despekt i oznaka zniewolenia przez niemuzułmanów. Mam nadzieję, że im nie za ciężko (dzieciom szwedzkim, nie muzułmanom) nosić do szkoły tornister na kamizelce kuloodpornej.

Seks, seks, seks

W niektórych szwedzkich przedszkolach zajęcia z dziećmi prowadzą transwestyci. Uczą oni maluchy o równości płci, czasem też namawiają chłopców, by przebierali się za dziewczynki. Dobrze, kurczę, że to nie Hiszpania, bo tolerancji mogłyby uczyć szympansy.

Zdarzają się też w Unii przykłady skrajnej nietolerancji i chamstwa wobec istot odmiennych od przeważającej większości mieszkańców UE. Pewien brytyjski student został skazany na grzywnę za to, że nazwał policyjnego konia gejem. No, jak tak można! Wsadzić człowieka, bo nazwał konia gejem?! A jeśli koń był gejem?


http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=9789

W sumie nic nowego, ale pomyślałem, że warto założyć osobny temat. <:8
Image

User avatar
bro
call me Google, bitch
Posts: 3751
Joined: 25-08-2007, 20:30
Location: Miasto monitorowane

Postby bro » 11-10-2007, 21:06

Taaa,czytałem to dziś sprawdzając pocztę ;)
Szybki wrote: nic nowego

ale może ktoś jeszcze tego nie wie :-P

User avatar
Corve
Konto usunięte na prośbę użytkownika
Posts: 1611
Joined: 08-08-2006, 10:33
Location: sektor U
Contact:

Postby Corve » 11-10-2007, 22:37

Browar wrote:ale może ktoś jeszcze tego nie wie


Nie pierdziel, że o szympansach co mają równe prawa jak potomkowie Cortesa i Pizarra wiedziałeś?
Ja się pierwszy raz dowiedziałem. :lol: Dzięki Szybki :lol: :lol: :lol:

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 11-10-2007, 23:40

Corve wrote:Nie pierdziel, że o szympansach co mają równe prawa jak potomkowie Cortesa i Pizarra wiedziałeś?
Ja się pierwszy raz dowiedziałem. :lol: Dzięki Szybki :lol: :lol: :lol:


Przecież głośno o tym było, tu na forum z tego, co pamiętam, też.
Image
blog
wszystko o nowej płycie Spirita
http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

User avatar
Corve
Konto usunięte na prośbę użytkownika
Posts: 1611
Joined: 08-08-2006, 10:33
Location: sektor U
Contact:

Postby Corve » 12-10-2007, 07:18

Budyń wrote:Przecież głośno o tym było, tu na forum z tego, co pamiętam, też.


Może akurat wtedy załapałem wirusa z Filipin, albo inne cuś.... :oops:

User avatar
Panda
Podwójny agent
Posts: 9734
Joined: 08-08-2006, 09:32
Location: Kozhnitz

Postby Panda » 12-10-2007, 08:07

gdzieś wyczytałem,nie wiem czy to prawda,że marchewka jest uważana w UE za owoc dlatego że Portugalczycy robią z niej dżem :shock:
No Hope = No Fear

User avatar
nieo
Minister Propagandy
Posts: 450
Joined: 07-08-2006, 22:58
Location: Bydgoszcz/Warszawa
Contact:

Postby nieo » 12-10-2007, 08:14

w koncu mozna z niej zrobic ciasto.
Simon Mol - MOMA 'A NJOKU wrote:Jesteśmy dumni, kim jesteśmy.
Jesteśmy dumni, czym jesteśmy
Jesteśmy dumni z "chwili“... tej chwili.
Jesteśmy też dumni z tego miejsca.

User avatar
Mecenas
Szczymryj!
Szczymryj!
Posts: 6135
Joined: 08-08-2006, 14:18
Location: Szkieletczyzna

Postby Mecenas » 12-10-2007, 08:14

no własnie w tym artykule o tym jest
Filar CPDP

User avatar
Panda
Podwójny agent
Posts: 9734
Joined: 08-08-2006, 09:32
Location: Kozhnitz

Postby Panda » 12-10-2007, 08:16

Mecenas wrote:no własnie w tym artykule o tym jest


no tak :oops: czytałem go już wcześniej gdzie indziej i nie zgłebiłem się ponownie ;)
No Hope = No Fear

User avatar
Jasza
Alkoholik
Posts: 1648
Joined: 01-08-2006, 11:21
Location: Hulajpole
Contact:

Postby Jasza » 12-10-2007, 11:28

Ten artykuł jest trochę zjebany, bo miesza sie tu przepisy unijne z wymysłami poszczególnych państw.

p.s.

Oscypki cudownie zmieniły się w scypki

Turyści w Zakopanem na próżno szukają oscypków i bryndzy. Nie ma - bezradnie rozkładają ręce górale. Ale w zamian oferują scypki i pastę serową. Są równie dobre - przekonują. I mówią prawdę - wszystko smakuje tak, jak dawniej, zmieniła się tylko nazwa.

Góralskie zabawy z nazwami tradycyjnych produktów to wynik obawy przed urzędnikami z Brukseli. Niedawno bryndza podhalańska została zarejestrowana jako unijny produkt regionalny. I teraz górale boją się ją sprzedawać bez certyfikatu. Na stoiskach nie ma więc bryndzy, ale jest równie pyszna pasta serowa.

Przemiana oscypków w scypki to już kwestia zapobiegliwości górali. Oscypek nie jest jeszcze zarejestrowany jako produkt regionalny. Ale górale najwyraźniej postanowili przyzwyczaić zawczasu klientów do nowej nazwy. Póki górale nie zdobędą certyfikatów, zapomnijmy o oscypkach i bryndzy. Z Podhala przywieziemy pastę serową i scypki.
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=51857


Największe absurdy w Unii Europejskiej
Konkurs 2005

Pierwsze miejsce przyznano uczennicy ... za przysłanie dyrektyw unijnych dotyczących regulacji w sprawie hodowli kur, w których określono m.in. podstawowe wymogi dla produkcji jaj konsumpcyjnych na wolnym wybiegu…a także szczegółowo wyliczano parametry wyposażenia każdej klatki m.in. w urządzenia do ścierania pazurów, kształcie grzęd dla kur, itp.

Drugą nagrodę dostał absurd ... dotyczący zablokowania wyboru na Komisarza UE chadeckiego polityka R. Buttiglione ze względu na jego katolickie poglądy.

Trzecie miejsce otrzymał unijny przepis dotyczący prowadzenia dokumentacji wymaganej podczas zmywania naczyń w placówkach żywienia zbiorowego ... , określające konieczność prowadzenia na specjalnym druku adnotacji o temperaturze wody, godziny mycia naczyń, czym i co się myło.

Wyróżnienia przyznano za: rabat brytyjski, normy dotyczące banana, traktat konstytucyjny dla Europy, trzy siedziby Parlamentu Europejskiego – i koszty z tym związane.

Konkurs 2006

Przyznała nagrody
I. ex aequo ... za zgłoszenie regulacji Komisji Europejskiej zakazującej gotowania dotowanego mleka oraz... za zgłoszenie Rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie zaostrzenia przepisów dotyczących powiększania biustu.

III. ... za zgłoszenie przepisów nakazujących niszczenie żywności ze stołówek, restauracji i sklepów.

trzy wyróżnienia ... za zgłoszenie dyrektywy uznającej ślimaka za rybę śródlądową ... za zgłoszenie kilkunastu różnych propozycji w tym m.in. dyrektywy nakazującej zwiększenia odległości kaloryfera od ściany z 4 na 6 cm ... za zgłoszenie przepisów dotyczących minimalnych wymagań komunikatów werbalnych.

http://www.piotrowski.org.pl/serwis/konkursy_get.php#1


Jeszcze można wspomniec o np. zakazie odpalania na stadionach w UE nie tylko rac, ale nawet arcyniebezpiecznych zimnych ogni. Czy motyw z bagazami eurourzędników w Brukseli, których jest tak dużo - że przewożenie ich tobołków, szczególnie po okresie urlopowym, to operacja logistyczna na potężną skalę :)
Image

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 12-10-2007, 13:42

a właśnie, przecież prawa człowieka dla małp to wymysł Zapatero, a nie UE.
Image

blog

wszystko o nowej płycie Spirita

http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

1410
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 2599
Joined: 28-09-2006, 14:53

Postby 1410 » 12-10-2007, 16:38

Niestety już praktycznie nie ma miejsc na świecie gdzie biały człowiek może żyć normalnie ;) Polityczna poprawność zżarła mózgi ,,elytom" do cna.

User avatar
Jasza
Alkoholik
Posts: 1648
Joined: 01-08-2006, 11:21
Location: Hulajpole
Contact:

Postby Jasza » 19-10-2007, 05:16

Jezusicku, egzamin z dojenia?!.


Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej górale hodujący owce, muszą przejść specjalne szkolenie z łapania i dojenia owiec. Szkolenie zakończone będzie egzaminem - informuje "Super Express".


Podhalańskich baców na kurs wysyła Związek Hodowców Owiec i Kóz. Uważają tam, że kilkudziesięcioletnie doświadczenie nie wystarczy by hodować owce i robić oscypki. Teraz - za sprawą Unii - górale dowiedzą się, jak opiekować się kozą, jak doić owcę i jak z ich mleka robić "niepodrabiany" ser. Jedyny w swoim rodzaju kurs z "bacowania" ma być zakończony egzaminem i popisowym dojeniem owiec przed komisją - podaje "Super Express".

W bacach jednak krew się burzy. Z dziada pradziada zajmują się przecież hodowlą i wypasem owiec. Skąd czerpać większą wiedzę, skoro podhalańska tradycja nie wystarcza?! Z podręczników?! - dziwią się. (PAP)
http://wiadomosci.wp.pl/kat,9916,wid,90 ... caid=14aa6

Bruksela to chyba bardziej nienawidzi górali niż homofobów ;)
Image

User avatar
jazoncq
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 996
Joined: 08-08-2006, 05:59
Location: UPR Falanga city

Postby jazoncq » 19-10-2007, 05:32

Czytałem o tym jakiś czas temu. Natychmiast usłyszałem od górali, że UE może ich cmoknąć. Nie będą robić zadnych egzaminów z dojenia, czy strzyżenia owiec. Im to uwłacza, więc cokolwiek sięwydarzy, nie pozwolą na ośmieszanie się.
Na prawo ode mnie jest już tylko mur, czyli wredna katolicka konserwa.

Image

User avatar
nieo
Minister Propagandy
Posts: 450
Joined: 07-08-2006, 22:58
Location: Bydgoszcz/Warszawa
Contact:

Postby nieo » 19-10-2007, 07:50

moze jeszcze wprowadzic koniecznosc mycia rak w okreslony sposob przed piciem wodki? wysylac wszystkich pijacych na egzamin -> nie zdasz, nie dostaniesz 0.5 w sklepie.
Simon Mol - MOMA 'A NJOKU wrote:Jesteśmy dumni, kim jesteśmy.
Jesteśmy dumni, czym jesteśmy
Jesteśmy dumni z "chwili“... tej chwili.
Jesteśmy też dumni z tego miejsca.

User avatar
Rob26
Man Bear Pig
Posts: 4163
Joined: 01-08-2006, 10:54

Postby Rob26 » 19-10-2007, 11:35

Teraz - za sprawą Unii - górale dowiedzą się, jak opiekować się kozą


wielu z naszych kolorowych przyjaciol by sie ucieszylo :fiufiu:
Well I feel so good cos I feel so good
And I feel so good cos it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night


Conservative Punk Division Poland
...czyli Szwecja nie moze byc i nie jest Arabia Saudyjska feminizmu
Image

User avatar
plutek
Honorowy Dawca Moczu
Honorowy Dawca Moczu
Posts: 4991
Joined: 07-08-2006, 23:12
Location: Disneyland

Postby plutek » 19-10-2007, 15:22

Kiedys czytałem instrukcję korzystania z WC ponoć oryginalną z radzieckiej armii, te unijne wymysły są równie idiotyczne co ta instrukcja, z tą różnicą, że z instrukcji śmiałem się na głos, a teraz jakoś mi nie do śmiechu
Dzisiejsze posty sponsoruje literka A i H, oraz cyfra 88

User avatar
lotnik
Już TomaSSo
Już TomaSSo
Posts: 2331
Joined: 08-08-2006, 05:29
Location: Bydgoszcz

Postby lotnik » 19-10-2007, 15:56

Te unijne instrukcje mycia rak naprawde istnieja, chociazby u mnie na obiekcie :shock: Dokladnie opisane techniki i czas mycia rak nad umywalkami :lol: :lol:
You were born but when you gonna live?

User avatar
jazoncq
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 996
Joined: 08-08-2006, 05:59
Location: UPR Falanga city

Postby jazoncq » 19-10-2007, 16:31

U mnie to jest naturalna rzecz. Obowiązkowa instrukcja nad każdą umywalką w lokalu.
Na prawo ode mnie jest już tylko mur, czyli wredna katolicka konserwa.Image

User avatar
Jasza
Alkoholik
Posts: 1648
Joined: 01-08-2006, 11:21
Location: Hulajpole
Contact:

Postby Jasza » 26-11-2007, 23:00

Image

User avatar
Guziec
Faszystowski romantyk
Faszystowski romantyk
Posts: 2721
Joined: 08-08-2006, 12:33

Postby Guziec » 27-11-2007, 00:32

Kurwa definicja banana :-|

wydawało mi się że "koń jaki jest, każdy widzi"
ale widać nie dla europederastów
Dzika świnia afrykańska, żyje w grupach składających się z z jednej lub dwóch loch z młodymi. Samce tworzą grupy kawalerskie albo żyją samotnie.

User avatar
Rob26
Man Bear Pig
Posts: 4163
Joined: 01-08-2006, 10:54

Postby Rob26 » 27-11-2007, 00:39

no, nie wiem. nie wszyscy zapewne zdaja sobie sprawe iz dobre banany to te:
wolne od zniekształceń lub nieprawidłowej krzywizny paluszków


<8|
prawidlowa krzywizna paluszkow
Image


rysowane na laptopie, wiec kat nachylenia banana przesuniety jest prawdopodobnie o 0.000032 radiana :-x
Well I feel so good cos I feel so good
And I feel so good cos it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night
Conservative Punk Division Poland

...czyli Szwecja nie moze byc i nie jest Arabia Saudyjska feminizmu

Image

User avatar
Borsuk
Eurosceptyk
Eurosceptyk
Posts: 215
Joined: 18-03-2007, 18:31
Location: Kresy Wschodnie

Postby Borsuk » 27-11-2007, 02:11

No to jeszcze niedługo nam dadzą instrukcję jak sie podcierac i robić dzieci no bo przeciez niek t w życiu sie tago sam nie anuczy i napewno szczote od kibla wepchnie sobie w dupę :twisted:

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego
Posts: 14535
Joined: 08-08-2006, 18:14

Postby r27 » 04-12-2007, 10:22

jak ktoś sie chce posmiać niech czyta
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 15214.html

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pojeby w UE dyrektywami zakazują testów na zwierzętach ...... a teraz najlepszy fragment:

"W rzeczywistości, jak dowodzi nowy raport Komisji Europejskiej, prawdziwa liczba testów na zwierzętach na potrzeby rynku kosmetycznego jest mała w porównaniu do liczby testów medycznych czy na potrzeby edukacyjne. Od 2002 do 2005 roku liczba ta wzrosła jednak w Europie o 50 proc. do 5 571 zwierząt."

dla jakiegoś kilkunastoletniego tłumoka ta liczba może być "szokująca"
....dla myslącego człowieka ta liczba to ŚMIECH

przypominam......średniej wielkości ferma kurza to 60 000 kurczaków "mordowanych" co 6 tygodni...ok MILION rocznie

europejsy zaś wydają dyrektywy które mają "ratować życie 5 000 szczurom i świnkom morskim" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

w samej Polsce co roku konsumuje się KILKASET MILIONÓW kurczaków...a tu zupełnie SERIO dyrektywy mające ratować życie 5 000 gryzoni

[ Dodano: 04-12-2007, 10:49 ]
jak ktoś sie chce posmiać niech czyta
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 15214.html

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pojeby w UE dyrektywami zakazują testów na zwierzętach ...... a teraz najlepszy fragment:

"W rzeczywistości, jak dowodzi nowy raport Komisji Europejskiej, prawdziwa liczba testów na zwierzętach na potrzeby rynku kosmetycznego jest mała w porównaniu do liczby testów medycznych czy na potrzeby edukacyjne. Od 2002 do 2005 roku liczba ta wzrosła jednak w Europie o 50 proc. do 5 571 zwierząt."

dla jakiegoś kilkunastoletniego tłumoka ta liczba może być "szokująca"
....dla myslącego człowieka ta liczba to ŚMIECH

przypominam......średniej wielkości ferma kurza to 60 000 kurczaków "mordowanych" co 6 tygodni...ok MILION rocznie

europejsy zaś wydają dyrektywy które mają "ratować życie 5 000 szczurom i świnkom morskim" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

w samej Polsce co roku konsumuje się KILKASET MILIONÓW kurczaków...a tu zupełnie SERIO dyrektywy mające ratować życie 5 000 gryzoni

User avatar
Mihau
Mistrz Patelni
Posts: 4275
Joined: 07-08-2006, 23:24
Location: COLLINA

Postby Mihau » 04-12-2007, 15:51

Wszystko w swoim czasie :mrgreen:

jeszcze się doczekamy zakazu uboju zwierząt w celach spożywczych ;)
collina to straszna banda amatorów, kolesie kompletnie nie potrafią grac, kabaret i śmiech na sali


www.collinahc.pl

User avatar
Rob26
Man Bear Pig
Posts: 4163
Joined: 01-08-2006, 10:54

Postby Rob26 » 04-12-2007, 20:11

obstawiam iz szlugi zostana wyjete spod prawa w przeciagu 40-50 lat
Well I feel so good cos I feel so good
And I feel so good cos it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night
Conservative Punk Division Poland

...czyli Szwecja nie moze byc i nie jest Arabia Saudyjska feminizmu

Image

1410
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 2599
Joined: 28-09-2006, 14:53

Postby 1410 » 04-12-2007, 21:32

Rob26 wrote:obstawiam iz szlugi zostana wyjete spod prawa w przeciagu 40-50 lat
Raczej skreśl te zera. ;) za 50 lat zakażą jeść mięsa. będziesz mógł w zamian jeśc np banany(ale tylko te z prostymi paluszkami oczywiście)

User avatar
skorpion
el machete
el machete
Posts: 3265
Joined: 04-09-2006, 13:28

Postby skorpion » 04-12-2007, 22:37

1410 wrote:ale tylko te z prostymi paluszkami oczywiście

i chuj go wie czy chociaż będą te paluszki solone. maku już zakazali uprawiać, to zajęła się tym mafia.
a potem zajmie się solą - czyli "białą śmiercią".
Kiedy nadejdzie moja godzina ułóżcie moje ciało twarzą do dołu, żeby wszyscy, którzy mnie nie lubią, mogli mnie pocałować w dupę.

+przybysz+
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej
Posts: 39
Joined: 19-02-2007, 09:30
Location: Szczecin/Krakow

Postby +przybysz+ » 04-12-2007, 22:38

słyszalem ze w wielkich mleczarniach nie wolno krzyczec na krowy, bo mleko niedobre Układ nerwowy sie psuje.Smieszne to troche

User avatar
wronka
Ksenofob
Ksenofob
Posts: 570
Joined: 08-08-2006, 01:10
Location: Warszawa
Contact:

Postby wronka » 05-12-2007, 18:09

magnificat wrote:
1410 wrote:ale tylko te z prostymi paluszkami oczywiście

i chuj go wie czy chociaż będą te paluszki solone. maku już zakazali uprawiać, to zajęła się tym mafia.
a potem zajmie się solą - czyli "białą śmiercią".


zostana tylko z sezamem... sezam jest do kitu
o masz ci los sat


Return to “POLITYKA”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest