pig in goatfuckers lair

Skakanie sobie do oczu, ciosy poniżej pasa, łapanie na wykroku + poszukiwanie światełka logiki w tunelu absurdu = coś, co konserwy lubią najbardziej. Zero lekkiego tańca, więc jeśliś cienka parówka, to lepiej trzymaj się z dala.

Moderator: XmichassX

rostek
Eurosceptyk
Eurosceptyk

pig in goatfuckers lair

Postby rostek » 15-09-2007, 18:31

http://wiadomosci.onet.pl/1605363,12,item.html

onet.pl wrote:"Wprowadzić świnie na place budowy meczetów"
Słynący z niechęci do muzułmanów wiceprzewodniczący Senatu Roberto Calderoli znalazł się w ogniu krytyki, po tym gdy zaproponował, by na place budowy meczetów we Włoszech przyprowadzić świnie, uważane przez wyznawców islamu za nieczyste.
Opinię tę były minister w rządzie Silvio Berlusconiego, lider ksenofobicznej Ligi Północnej, wyraził na początku ramadanu.

- Zarówno ja, jak i moja świnia oddajemy się do dyspozycji tych, którzy są przeciwko meczetowi w Bolonii. Przejdziemy po terenie, na którym chcą go zbudować, a oni potem uznają tę ziemią za skażoną, zatem już nieodpowiednią - oświadczył Calderoli, który przed ponad rokiem wywołał skandal, nosząc ostentacyjnie koszulki z karykaturami Mahometa, za co został wyrzucony z rządu. Były minister dodał, że już wcześniej zastosował z powodzeniem "podobną taktykę" w Lodi na północy Włoch, gdzie też miał powstać meczet.

- W przyszłości - dodał Roberto Calderoli - powinniśmy organizować takie "dni świni" tam, gdzie zamierzają zbudować budynki, które nie są miejscami kultu, ale potencjalnymi komórkami terrorystycznymi.

Jednocześnie polityk Ligi Północnej oświadczył, że umyślnie zje wielką porcję schabu, by - przyznał - "zdenerwować" muzułmanów, rozpoczynających ramadan.

Oburzenie kolejnym słownym wybrykiem senatora wyrazili politycy zarówno lewicy, jak i prawicy. Jeden z ministrów w rządzie Romano Prodiego - komunista Paolo Ferrero potępił tę wypowiedź i oświadczył: - W imieniu wszystkich cywilizowanych Włochów przepraszam mieszkających w Italii muzułmanów.

Rozumiem, że jak wysmarować im brody i czadory smalcem to ich szlag trafi?
Niech więc żyje schabowy w ten Ramadan!
"Vi, pripadnici Haaškog Tribunala, možete samo da prihvatite da mi popušite kurac (...) jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa, pa nadalje." Vojslav Seselj
Image

cybuch1753
Hasta la riposta siempre!
Hasta la riposta siempre!

Postby cybuch1753 » 16-09-2007, 05:56

- W przyszłości - dodał Roberto Calderoli - powinniśmy organizować takie "dni świni" tam, gdzie zamierzają zbudować budynki, które nie są miejscami kultu, ale potencjalnymi komórkami terrorystycznymi.

Rozumiem, ze Robert Calderoni jest specjalistą od określania tego,co jest miejscem kultu,a co juz potencjalną komórką terrorystyczną...

Meczet (ar. مسجد masdżid; l.mn. مساجد masadżid) to miejsce kultu muzułmańskiego. Słowo meczet oznacza dowolny budynek, w którym oddaje się cześć Allahowi, niezależnie od jego architektury.

Podstawowym celem istnienia meczetów jest umożliwienie muzułmanom wspólnej rytualnej modlitwy (salat). Oczywiście, meczety mogą być wykorzystywane także w innych celach - jako miejsca spotkań, czy ośrodki edukacyjne

nooo... tak , ośrodki edukacyjne,to napewno chodzi o szkolki malego sabotażu,domowej produkcji bomb,a w ostatecznosci kursy pilotowania boeingów...

U mnie w Lubuskiem mamy święto świni i nawet znajomym muzulmanom to nie przeszkadza ...a ogolnie jak ktoś jest popierdolony (zarowno wloch jak i muzulmanin) to bedzie robil ze wszytkiego problemy,jak normalny to nie.
Liga Północna to spece od szopek,poziom zachowań (mimo ze z innej strony calkiem) mają podobny do Urbana.

Hackworth
Czytelnik Wyborczej
Czytelnik Wyborczej

Re: pig in goatfuckers lair

Postby Hackworth » 16-09-2007, 07:08

~~~plotki, plotki~~~
Last edited by Hackworth on 17-09-2007, 02:45, edited 1 time in total.

rostek
Eurosceptyk
Eurosceptyk

Postby rostek » 16-09-2007, 21:12

ja słyszałem (nie mam wiarygodnego źródła) że w środkach masowej komunikacji w Izraelu wożą jakieś pojemniki ze świńskim tłuszczem. Rozrywkowy inaczej miłośnik kóz który chciałby rozerwać towarzystwo też może dostać bana do raju
"Vi, pripadnici Haaškog Tribunala, možete samo da prihvatite da mi popušite kurac (...) jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa, pa nadalje." Vojslav Seselj

Image

Budyń
Killing Joke
Killing Joke

Postby Budyń » 16-09-2007, 21:14

jedno jest pewne - nigdy nie postawią meczetu na Rozbrat :twisted:
Image
blog
wszystko o nowej płycie Spirita
http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

1410
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk

Postby 1410 » 17-09-2007, 08:14

rostek wrote:ja słyszałem (nie mam wiarygodnego źródła) że w środkach masowej komunikacji w Izraelu wożą jakieś pojemniki ze świńskim tłuszczem. Rozrywkowy inaczej miłośnik kóz który chciałby rozerwać towarzystwo też może dostać bana do raju
Tak ,ale szybko mądre głowy oznajmiły,że żołnierzom allaha świnski tłuszcz nie przeszkodzi przed wejściem do raju-że liczy się czyn , a nie to czy żydzi rozwiesza świńskie skóry-zreszta po prawdzie dla pejsatych też świnia jest tak samo nieczysta.Od dawna jest to w każdym razie nieaktualne, ani nie przeszkodziło atakom samobójczym,a jeszcze obruszyło samych Żydów.

Liga Północna to pajace, tak samo jak i Alleanza Nazionale, odpowiedniki np Żyrynowskiego w Rosji.

Return to “POLITYKA”