A w mediach polskojęzycznych dziś napisali/powiedzieli...

Skakanie sobie do oczu, ciosy poniżej pasa, łapanie na wykroku + poszukiwanie światełka logiki w tunelu absurdu = coś, co konserwy lubią najbardziej. Zero lekkiego tańca, więc jeśliś cienka parówka, to lepiej trzymaj się z dala.

Moderator: XmichassX

User avatar
Guziec
Faszystowski romantyk
Faszystowski romantyk
Posts: 2721
Joined: 08-08-2006, 12:33

A w mediach polskojęzycznych dziś napisali/powiedzieli...

Postby Guziec » 22-06-2007, 22:23

Kolejny zbiorczy temat, założony w celu przeciwdziałaniu chaosowi tematycznemu na forum. Zamieszczać się staramy artykuły, opinie i komentarze z tak wybitnie propolskich mediów jak na przykład:
- TVN
- Gazeta Koszerna
- Der Dziennik
- inne szmatławce też mile widziane - zarówno z Polski jak i zagranicy.


Uwzględniamy także wypowiedzi szeroko pojętych autorytetów moralnych, dyżurnych moralizatorów itp.

Wątek będzie moderowany, ale bez przesadyzmów. Zasady są identyczne jak w przypadku tematu o homoseksualistach.
Last edited by Guziec on 01-01-1970, 01:00, edited 2 times in total.
Dzika świnia afrykańska, żyje w grupach składających się z z jednej lub dwóch loch z młodymi. Samce tworzą grupy kawalerskie albo żyją samotnie.

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 832
Joined: 27-08-2006, 02:42

Postby zdzichu torba » 23-06-2007, 01:30

Liberalny kapitalistyczny szmatlawiec atakuje Kaczynskich :-/

Dziennik wrote:Prawica i kapitalizm
Po co zaprosiliśmy do Polski de Soto? Aby wreszcie porozmawiać o kapitalizmie. O tej maszynie do robienia pieniędzy, o której w Polsce od dawna już się nie mówi.

To jeden z licznych polskich paradoksów - wzorem Zachodu znudziliśmy się kapitalizmem. Mamy dość neoliberalnych sloganów, nudzą nas ekonomiczne prawdy, dobrobyt traktujemy jako coś naturalnego. Dokładnie tak jak na Zachodzie mamy nad Wisłą krytyków kapitalizmu, mamy rozbudowany syndrom estetycznej pogardy wobec rynku, mamy scenę polityczną, na której żadna partia nie chce kapitalizmu bronić. Nie mamy tylko jednego - samego kapitalizmu. Nie mamy tego dobra, którego dopiero nadmiar i zbyt długie używanie może zrodzić przesyt i znudzenie.

Nie mamy kapitalizmu, bo to, co dziś istnieje, to dopiero półprodukt. Większość społeczeństwa pozbawiona jest nadal własności. Wolności gospodarczej doświadczają jedynie wielkie podmioty. Instytucje wspierające rynek są wątłe. Państwo jest agresywne i niekompetentne. Oraz nastawione na drenowanie rynku, a nie jego wspieranie. Dziś polski kapitalizm bardziej osłania Unia i opinia Zachodu niż polskie instytucje.

Dzieje się tak nieprzypadkowo. Jedną z najważniejszych cech polskiej polityki jest brak obrońców wolnego rynku. Platforma ciągle milczy. Po smutnych doświadczeniach KLD, po efektach populistycznej krytyki ze strony PiS w ostatnich wyborach, Platforma obawia się, że otwarta obrona kapitalizmu skaże ją na polityczną marginalizację. Sądzi, że wygrawszy wybory instrumentami politycznego marketingu, wróci potem do swoich realnych przekonań. Kłopot w tym, że to się nigdy nie udaje. Partia, która nie ma odwagi przed wyborami sformułować jasno swoich pryncypiów, potem nie ma też odwagi - a także mandatu - aby je wprowadzić.

Z PiS-em jest znacznie gorzej. Partia ta realnie brzydzi się kapitalizmem. Kiedyś jeszcze wierzyła, że o niego walczy, że jej pojedynek z patologiami rynku jest walką o zdrowy właśnie rynek - prawdziwy i wolny. Dziś widać, że jest inaczej. PiS chce kilku smacznych owoców silnej gospodarki - pieniędzy na solidarność społeczną, chce też autostrad i środków na Euro 2012. Jednak tej rzeczywistości, która jest nastawiona na zysk, która produkuje dobra, i nazywa się kapitalizmem, PiS jawnie nie lubi. Premier, który po 18 latach prokapitalistycznych zmian nadal nie ma konta w banku, jest tej postawy symbolem. Polityka PiS wyrasta z wiary, że da się uciec od ekonomii, że dobrobyt rodzi się samorzutnie, a politycy są stworzeni do większych celów.

Miarą dziwactwa polskiej polityki jest to, że najbardziej wyrazistym obrońcą rynku stał się... Leszek Miller. Ktoś powie, że to tylko blef. Może. Jednak skoro jemu nie zaszkodził, to może Platforma też się odważy. A to już krok do tego, by zacząć wymagać od pisowskiego rządu realnie prorynkowych decyzji.

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 23-06-2007, 09:41

zdzichu torba wrote:mamy scenę polityczną, na której żadna partia nie chce kapitalizmu bronić

jak to? To oni nie wiedzą, ze istnieje UPR, która zawsze, o każdej porze dnia, gotowa jest by walczyć z komunizmem? Gotowa jest zniszczyć komunistów. Zmiażdżyć tych wrednych, czerwonych śmierdzieli! Skopać ich po ryju! Zabić, zabić! Parszywe, wredne komuchy!
Image
blog
wszystko o nowej płycie Spirita
http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 832
Joined: 27-08-2006, 02:42

Postby zdzichu torba » 23-06-2007, 21:49

Budyń wrote:To oni nie wiedzą, ze istnieje UPR, która zawsze, o każdej porze dnia, gotowa jest by walczyć z komunizmem? Gotowa jest zniszczyć komunistów

UPR to akurat broni komunistow strzelajacych do gornikow i SBeckich emerytor...

User avatar
Rob26
Man Bear Pig
Posts: 4163
Joined: 01-08-2006, 10:54

Postby Rob26 » 23-06-2007, 21:56

zdzichu krotka pileczka: czy gadzasz sie z powyzszymi tezami Dziennika (tudziez czy zyczylbys sobie by zmiany szly w kierunku postulowanym przez autora)?
Last edited by Rob26 on 24-06-2007, 13:50, edited 1 time in total.
Well I feel so good cos I feel so good
And I feel so good cos it feels so right
I was made to go with my girl
Like a saxophone was made to go with the night


Conservative Punk Division Poland
...czyli Szwecja nie moze byc i nie jest Arabia Saudyjska feminizmu
Image

User avatar
Pedro_s
Eurosceptyk
Eurosceptyk
Posts: 233
Joined: 08-08-2006, 11:25
Location: Wrocław
Contact:

Postby Pedro_s » 24-06-2007, 13:40

zdzichu torba wrote:UPR to akurat broni komunistow strzelajacych do gornikow i SBeckich emerytor...
No i broni ich właśnie dlatego, że są komuchami, że zabijali. To przecież takie proste.

Budyń - ja rozumiem, że to co piszesz to taki mały żarcik uwypuklający ale widać zdzisiek nie załapał. Tym się od zdziśka różnimy, że nie chcemy nikogo karać dlatego, że jest komuchem/gejem/zbieraczem złomu/pacyfistą/fanem hiphopu! Tak jakby karać za bycie debilem. Niech sobie wierzy w równość czy wartość dodaną - OK świat też jest dla idiotów. Ale jak łamie umowy, zabija itp. to wtedy karzemy.

Świetnie to zdzisiek zmanipulował i wykorzystał niewinny żarcik.
Teza z artykułu - w Polsce nie ma prokapitalistycznych partii.
Teza Budynia (troszkę się podłożył): jak to nie ma? UPR rozwala komuchów.
Teza zdziśka: nie rozwala bo naprawdę (i tu przykład).
Powstaje wrażenie jakby UPR była bandą hipokrytów - niby za wolnym rynkiem a tu nagle bronią komunistów. No pewnie. To, że UPR (przynajmniej Korwin) broni zasady odpowiedzialności przełożonych a nie wykonawców, że broni umów raz zawartych jest zapomniane. O tym zręczny zdzisiek nie mówi nic. zdzisław mówi o komunistach.
Mi jednak się wydaje, że gdyby to byli fanatyczni księgarze czy miłośnicy znaczków pocztowych to Corvinus mówiłby tak samo.

User avatar
Michał
Leibstandarte SS Tadeusz Rydzyk
Posts: 1870
Joined: 03-10-2006, 10:55
Location: Chujolandia

Postby Michał » 24-06-2007, 21:03

http://www.nop.org.pl/?artykul_id=609

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
O ile ten świat był by piękniejszy gdyby skini nie pomagali dzieciom...PS powinien być specjalny temat "Tato, a Marcin Kornak powiedział..."
Wiele razy widział jak toną, nigdy jednak nie ulegały łatwo, nie rozlatywały się w efektowny sposób. Nie można ich znokautować jednym ciosem. Nie można im zadać ciosu łaski. Zawsze musiały być dobijane okrutnie... jak "Stirling"

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego
Posts: 14535
Joined: 08-08-2006, 18:14

Postby r27 » 24-06-2007, 21:08

JKm ost odlatuje....jego pierdy w obronie zomowców to żenuła....

kurwa jak z niego taki legalista to niech do chuja pana zapina pasy

wkurwił mnie tym felietonem o zomo

zdzichu torba
Ciemnogrodzianin
Ciemnogrodzianin
Posts: 832
Joined: 27-08-2006, 02:42

Postby zdzichu torba » 24-06-2007, 21:42

Pedro_s wrote:Tym się od zdziśka różnimy, że nie chcemy nikogo karać dlatego, że jest komuchem/gejem/zbieraczem złomu/pacyfistą/fanem hiphopu!

Alez jestes tolerancyjny :lol: :lol:
Nikt nie karze za mysli bo nikt nie potrafi jeszcze ich kontrolowac.I tylko dlatego.Nie badzmy dziecmi.Kazdy rezim zwalcza poglady niepoprawne i to jest naturalne.Zreszta wielu prawicowych politykow mowilo o np.potrzebie cenzury

Pedro_s wrote:Powstaje wrażenie jakby UPR była bandą hipokrytów - niby za wolnym rynkiem a tu nagle bronią komunistów. No pewnie. To, że UPR (przynajmniej Korwin) broni zasady odpowiedzialności przełożonych a nie wykonawców, że broni umów raz zawartych jest zapomniane. O tym zręczny zdzisiek nie mówi nic. zdzisław mówi o komunistach.

Przeciez domyslam sie ze Korwin nie broni komunistow dlatego ze sa komunistami.Nie domyslny jestes,naprawde.
Faktem jest ze dzis komunistow najbardziej broni UPR(Korwin broniacy jaruzela bije juz wszelkie rekordy)
Ale pewnie hitlerowca mordujacego dziecko tez by bronil(jezeli wykonywal rozkazy) a wiec hipokryta nie jest.

Jestem ciekaw co Rob powie na temat tych emerytor ;) http://www.conservativepunk.net/forum/v ... 22&start=0

Rob26 wrote:zdzichu krotka pileczka: czy gadzasz sie z powyzszymi tezami Dziennika (tudziez czy zyczylbys sobie by zmiany szly w kierunku postulowanym przez autora)?

Wieksza czesc artykulu to jakies bzdety na temat kryzysu wolnego rynku ktore mnie nie interesuja natomiast wysmiewanie sie z Kaczynskiego bo nie ma konta w banku swiadczy o poziomie tego liberalnego szmatlawca

User avatar
ZBU
Ksenofob
Ksenofob
Posts: 595
Joined: 18-01-2007, 14:20
Location: CIN/GDA

Postby ZBU » 24-06-2007, 22:56

r27 wrote:wkurwił mnie tym felietonem o zomo


mozna linka?
BUT I BELIEVE IN THIS - AND IT'S BEEN TESTED BY RESEARCH
THAT HE WHO FUCKS NUNS WILL LATER JOIN THE CHURCH

User avatar
napalm
Eurosceptyk
Eurosceptyk
Posts: 146
Joined: 31-10-2006, 17:27

Postby napalm » 24-06-2007, 23:30

Bardzo dobry i rzeczowy artykuł w Der Dzienniku, z którym się zgadzam i popieram.
"Według najnowszych sondaży 30% kubańczyków ma nadwagę. Pozostałe 70% nadal żyje na Kubie."

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego
Posts: 14535
Joined: 08-08-2006, 18:14

Postby r27 » 25-06-2007, 09:04


User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 25-06-2007, 09:56

Stare polskie przysłowie mówi, dobry żart tynfa wart.

Na niemieckim poczuciu humoru nie zawiodłem się kolejny raz.

Tym razem "Tagesspigel" przypomnial, że ma dobry humor w stosunku do Polaków. Karykatura w "Der Tagesspiegel" przedstawia Angelę Merkel i Lecha Kaczyńskiego wśród mikrofonów. Pani kanclerz informuje dziennikarzy, osiągnięto kompromis, polegającym nie na podwójnej lecz na potrójnej większości.

"Pierwsza większość, to 55 procent wszystkich unijnych krajów, druga - to 65 procent ludności wspólnoty. Natomiast trzecia większość to 50 procent z pierwiastka zabitych podczas II wojny światowej".


http://pstragzpliszki.salon24.pl/20626,index.html
Image

blog

wszystko o nowej płycie Spirita

http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

User avatar
Vopice
Eurosceptyk
Eurosceptyk
Posts: 200
Joined: 09-01-2007, 19:43

Postby Vopice » 14-07-2007, 06:36

W gminie Radłów na Opolszczyźnie miejscowości jako pierwsze w kraju będą miały obok polskich także niemieckie nazwy.
Formalności w gminie i w MSWiA już załatwione. Teraz Radłow czeka na pieniądze, które w ustawie o mniejszościach narodowych i etnicznych, gwarantuje jej państwo.

Gmina jest już po konsultacjach społecznych, w których ponad połowa mieszkańców zaakceptowała używanie także niemieckiej nazwy ich miejscowości. Radni podjęli stosowną uchwałę, nazwy przeszły weryfikację komisji i gmina została przez ministerstwo wpisana do rejestru tych, w których będą używane niemieckie nazwy.


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 12725.html
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 14-07-2007, 12:05

ech, przydałaby sie tam jakaś inicjatywa oddolna :evil:
Image

blog

wszystko o nowej płycie Spirita

http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

Szombierek

Postby Szombierek » 15-07-2007, 16:11

http://www.tvn24.pl/769,1,szklo_kontaktowe.html
żart pierwsza klasa, ale szkoda że nie z sąsiadów z zachodu

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 15-07-2007, 17:06

to nie podpada przypadkiem pod jakiś paragraf?
Image

blog

wszystko o nowej płycie Spirita

http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

User avatar
stanzberg
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 2930
Joined: 24-09-2006, 16:16
Location: plac Keksholmski

Postby stanzberg » 15-07-2007, 17:11

Szombierek wrote:http://www.tvn24.pl/769,1,szklo_kontaktowe.html
żart pierwsza klasa


:!: :!: :!: :-D

User avatar
XmichassX
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 4056
Joined: 08-08-2006, 07:16
Contact:

Postby XmichassX » 15-07-2007, 17:23

Zajebiste :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image

User avatar
lotnik
Już TomaSSo
Już TomaSSo
Posts: 2331
Joined: 08-08-2006, 05:29
Location: Bydgoszcz

Postby lotnik » 15-07-2007, 19:04

Musisz uaktualnić Flash Player'a do wersji min. 8.0.0

zydowski tvn
You were born but when you gonna live?

User avatar
Wojek77
Oszołom
Oszołom
Posts: 388
Joined: 07-08-2006, 23:06
Location: Łódź

Postby Wojek77 » 15-07-2007, 20:23

Budyń wrote:to nie podpada przypadkiem pod jakiś paragraf?


proponuje żebyś jutro z samego rana złożył zawiadomienie na komendzie

tu całość

http://www.youtube.com/watch?v=TygLWz2XrI8

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 15-07-2007, 20:48

już złożyłem :)
bawi mnie hipokryzja TVN 24, który równoczesnie rozpacza nad tym, ze Rydzyk obraził prezydenta, równolegle porównując go do Hitlera, bo zabronił marszu pedałów. Faktycznie 100% conservative punk ten joke. Może jakieś oświadczenie CP/DP przeciwko homofobii i faszyzmowi?

[ Dodano: 15-07-2007, 21:56 ]
tzn wyjaśnię może. Pomysł jest w pewnym sensie niezły, momentami nawet zabawny, natomiast gdy rzecz leci sobie w Szkle kontaktowym to już jest to 0% punk rocka jak dla mnie, również w związku akcji z Rydzykiem.
Image

blog

wszystko o nowej płycie Spirita

http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

User avatar
Wojek77
Oszołom
Oszołom
Posts: 388
Joined: 07-08-2006, 23:06
Location: Łódź

Postby Wojek77 » 15-07-2007, 21:00

tvn jest autorem tego filmu?? nie wiem czy ten "joke" jest conservative ale jak widać kilku konserwatywnych punków rozbawił :lol: :lol: :lol:

żeby było jasne mam w dupie tvn, ale szukanie wszędzie paragrafów i podpierdalanie na pały = 0% punk rocka

User avatar
Michał
Leibstandarte SS Tadeusz Rydzyk
Posts: 1870
Joined: 03-10-2006, 10:55
Location: Chujolandia

Postby Michał » 15-07-2007, 21:15

Budyń wrote:Może jakieś oświadczenie CP/DP przeciwko homofobii i faszyzmowi?

Taaa, tylko na to czekałem :D :D :D :D
Wiele razy widział jak toną, nigdy jednak nie ulegały łatwo, nie rozlatywały się w efektowny sposób. Nie można ich znokautować jednym ciosem. Nie można im zadać ciosu łaski. Zawsze musiały być dobijane okrutnie... jak "Stirling"

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 15-07-2007, 21:39

oj, nie rozumiemy się cały czas

TVN nakręca kampanię przeciwko Rydzykowi, a równocześnie publikuje ten film - nie widzisz hipokryzji w tym? Z podpierdalaniem na pały oczywiście jestem przeciwny również, chyba nie trzeba tak oczywistych rzeczy pisać. Natomiast widzę w tym element totalnego zakłamania naszych mediów, tyle.
Image

blog

wszystko o nowej płycie Spirita

http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

User avatar
Wojek77
Oszołom
Oszołom
Posts: 388
Joined: 07-08-2006, 23:06
Location: Łódź

Postby Wojek77 » 15-07-2007, 21:49

ameryki tym nie odkryłeś, inna sprawa czy katolik rydzyk to nie hipokryta? ale nie chce się wdawać w dalsze dyskusje, bo to mnie zupełnie nie interesuje, rozbawił mnie tylko ten filmik

pzdr

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 22-07-2007, 18:41

La Repubblica: Polska zmierza ku teokracji?
2007-07-22 19:13
* Polska to krajem cud gospodarczego z jednej strony, a z drugiej miejsce, nadal spore wpływy mają tu siły polityczne, próbujące ustanowić republikę teokratyczną, pierwszą w Zachodniej Europie.

"Witajcie w Polsce bliźniaków Kaczyńskich; pierwszej próbie ustanowienia republiki teokratycznej na Zachodzie; państwie, gdzie wielkie ekumeniczne marzenie papieża Wojtyły zepsuło się, przekształcając się w dziedzictwo zatrute przez niechęć i podejrzenia, gdzie wszyscy grzebią w przeszłości, która nigdy nie mija i odkopują wciąż nowych wrogów: Rosjan, Niemców, komunistów, gejów, Żydów, Europę" - pisze autor reportażu Andrea Bonanni. Obszerną relację otwiera wypowiedź wicepremiera Romana Giertycha dla włoskiej gazety: "Państwo powinno zagwarantować prawo do prawdy. A w kulturze europejskiej Bóg jest prawdą".

Zdaniem autora, kiedy spaceruje się po Warszawie można odnieść wrażenie, że "Polski są co najmniej dwie"; jak stwierdza - "dwa narody, które się ignorują i ignorując się legitymizują się nawzajem".

"Bardziej widoczna jest Polska cudu gospodarczego z jednym z najwyższych w Unii wskaźników wzrostu, walutą, która wciąż idzie w górę, także wobec euro, gwałtownie spadającym bezrobociem, rosnącą konsumpcją, luksusowymi sklepami, restauracjami, dyskotekami, pełną zapału młodzieżą, przygotowaną, kosmopolityczną, pozbawioną złudzeń, która patrzy na Europę nie w poszukiwaniu tożsamości, ale schronienia" - zauważa włoski publicysta informując o dwóch milionach Polaków, którzy wyemigrowali w ostatnich latach.

"Ale jest to także Polska indywidualizmu i braku zainteresowania, Polska, która nie głosuje i gardząc polityką pozwala na to, by druga połowa kraju pogrążała się w ruchomych piaskach wszechpanującej przeszłości" - pisze wysłannik rzymskiego dziennika.

Opisuje on między innymi swą wizytę w Toruniu, "przed bramą Radia Maryja". Podkreślając, że obecnie rozgłośnia znajduje się "w oku cyklonu" z powodu "antysemickich i ultrakonserwatywnych" wypowiedzi ojca Tadeusza Rydzyka, gazeta informuje o protestach na świecie i apelu polskich intelektualistów do przełożonego zgromadzenia redemptorystów o "położenie kresu skandalowi". Dodaje, że generał zakonu poprosił o czas do namysłu, bo - jak stwierdza Bonanni - "Rydzyk nie jest osobą, której łatwo się pozbyć".

"Nawet polski episkopat nie broni już zakonnika i jego radia" - podkreśla.

Jako kolebkę ultrakatolicyzmu publicysta przedstawia Lednicę, gdzie odbywają się spotkania organizowane przez ojca Jana Górę.

Wiele miejsca w swej relacji Andrea Bonanni poświęca na opis pracy Instytutu Pamięci Narodowej oraz dyskusji o lustracji. To w IPN - zauważa - "rząd bliźniaków K. przechowuje kolejny kawałek prawdy, który ciąży teraz nad polskim życiem niczym głaz" - pisze.
Image

blog

wszystko o nowej płycie Spirita

http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

User avatar
Michał
Leibstandarte SS Tadeusz Rydzyk
Posts: 1870
Joined: 03-10-2006, 10:55
Location: Chujolandia

Postby Michał » 22-07-2007, 19:08

Nie ma zwrotu "Iran Europy"...
Słabo się stara nasz Bonnani, oj słabo.
Wiele razy widział jak toną, nigdy jednak nie ulegały łatwo, nie rozlatywały się w efektowny sposób. Nie można ich znokautować jednym ciosem. Nie można im zadać ciosu łaski. Zawsze musiały być dobijane okrutnie... jak "Stirling"

User avatar
Gerber
Oszołom
Oszołom
Posts: 345
Joined: 21-10-2006, 11:27

Postby Gerber » 22-07-2007, 20:10

Ultrakatolicyzm, ultrakonserwatyzm - zajebiste okreslenia. :-D

Jak zwykle brak przykladow na rzekome dzialania majace na celu "ustanowienie republiki teokratycznej"

Johny84
Oszołom
Oszołom
Posts: 411
Joined: 12-12-2006, 15:56

Postby Johny84 » 23-07-2007, 03:15

Przepraszam, ale co ten wyrobnik mieniacy sie dziennikarzem chcial w zasadzie powiedziec <:. ? Bo poza krzykliwym tytulem nie ma tam nic, a juz na pewno nic co by usprawiedliwialo postawiona w tytule tezie... przyklad "oswieconego" jurnanlizmu :lol:

Pzdr.
Per aspera ad astra.


Return to “POLITYKA”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest