Homoseksualizm

Skakanie sobie do oczu, ciosy poniżej pasa, łapanie na wykroku + poszukiwanie światełka logiki w tunelu absurdu = coś, co konserwy lubią najbardziej. Zero lekkiego tańca, więc jeśliś cienka parówka, to lepiej trzymaj się z dala.

Moderator: XmichassX

User avatar
Guziec
Faszystowski romantyk
Faszystowski romantyk
Posts: 2721
Joined: 08-08-2006, 12:33

Homoseksualizm

Postby Guziec » 22-06-2007, 22:12

Jest to zbiorczy temat, założony w celu skanalizowania wszelkich tematów związanych z działalnością lobby homoseksualnego, czyli:
- paradami równości i innymi wystąpieniami
- wieściami z Polski oraz świata na temat pederastów
- kampaniami na rzecz tolerancji
- próbami zmian w polskim prawie(adopcja dzieci, małżeństwa)
- ich rzekomą dyskryminacją
- wyciąganiu brudów, plotek i innych świństw
- itp.


Wątek będzie starannie moderowany, starajcie się pisać na temat. Od tej pory każdy temat związany w mniejszym lub większym stopniu z pederastią i innymi wynaturzeniami proszę zamieszczać tutaj.

Osobny temat proszę zakładać tylko w wypadku, jeśli problematyka w nim poruszana będzie na tyle rozbudowana i wielowątkowa, że zasługiwać powinna na osobną dyskusję.
Dzika świnia afrykańska, żyje w grupach składających się z z jednej lub dwóch loch z młodymi. Samce tworzą grupy kawalerskie albo żyją samotnie.

User avatar
Ola
Oszołom
Oszołom
Posts: 465
Joined: 12-08-2006, 18:42
Location: Laida Lublin

Postby Ola » 24-06-2007, 09:05

po chuj przyklejać to ? :|
friends family forever

User avatar
jurij77
100% Hate Kaja
100% Hate Kaja
Posts: 1924
Joined: 30-09-2006, 12:23
Location: z piekla rodem

Postby jurij77 » 24-06-2007, 11:07

Rumuńska homofobia
Homoseksualiści to szaleńcy, a ich manifestacje to marsze szatana...
Takie hasła populistycznych polityków trafiają w Rumunii na niezwykle podatny grunt. Idąc za nauką Kościoła, Rumuni potępiają homoseksualizm.
Siedmiuset policjantów i żandarmów chroniących Paradę Równości zorganizowaną w Bukareszcie przez rumuńskich homoseksualistów z trudem panowało nad kontrmanifestacją skrajnej prawicy, zwaną przez jej organizatorów "marszem normalności". Choć kary za homoseksualizm zostały oficjalnie zniesione w 2002 roku, Rumuni, z których 87 proc. deklaruje przynależność do Kościoła prawosławnego, wykazują niewielkie zrozumienie dla seksualnych mniejszości. – W rumuńskim ustawodawstwie dokonał się postęp, lecz społeczeństwo nie dorasta do poziomu prawa, nie licząc grupy będącej w opozycji wobec Kościoła prawosławnego – twierdzi kanadyjska pastor Diane Fisher, od lat walcząca o prawa rumuńskich homoseksualistów.

Prawosławie uważa homoseksualizm za "grzech śmiertelny". "Rumuńscy patriarchowie potępiają manifestacje mniejszości seksualnych w miejscach publicznych. Gay Pride to obraza moralności i życia publicznego. Jest atakiem na świętą instytucję rodziny i stanowi niebezpieczeństwo dla młodzieży, narażonej na moralne skażenie" – czytamy w komunikacie podpisanym przez przywódców Cerkwi prawosławnej.

Rumunia przystąpiła do Unii Europejskiej, lecz Kościół prawosławny wciąż jest instytucją konserwatywną, która nie chce dostosować się do współczesnego świata. W marcu po raz kolejny znalazł się na pierwszym planie życia publicznego w związku z debatą o ikonach w państwowych szkołach, która podzieliła rumuńskie społeczeństwo. Korzystając z faktu, że kraj znalazł się w UE, organizacje walczące o prawa człowieka zażądały wycofania ikon ze szkół publicznych. – Państwo traktuje Cerkiew w sposób uprzywilejowany i nie przestrzega zasady rozdziału państwa od Kościoła – protestuje Remus Cernea, przewodniczący stowarzyszenia działającego na rzecz respektowania wolności sumienia.

Polemika zaczęła się w leżącym na południowym wschodzie kraju miasteczku Buzau, gdzie pewien nauczyciel filozofii postanowił rzucić wyzwanie Kościołowi, składając w narodowej radzie ds. walki z dyskryminacją, instytucji publicznej niezależnej od rządu, skargę na obecność ikon w szkołach. – Wierzący nie mogą decydować o wszystkim, nawet jeśli stanowią większość – uważa młody wykładowca Emil Moise. – Nie jesteśmy państwem religijnym, nie żyjemy w społeczeństwie muzułmańskim. Mamy państwo prawa, konstytucję, która powinna być przestrzegana. Nikt nie stoi ponad prawem. Ściany publicznej szkoły nie są miejscem na ikony.

Ku powszechnemu zdumieniu rada ds. walki z dyskryminacją przyznała rację nauczycielowi. Kościół prawosławny gwałtownie zaprotestował i zablokował decyzję w tej sprawie. – Ani Cerkiew, ani minister edukacji, ani parlament, ani żadna inna państwowa instytucja nie może nic postanowić w tej sprawie – mówi Costel Stoica, rzecznik prasowy Kościoła – Uważam, że decyzja należy do rodziców, uczniów i nauczycieli.

Protesty przeciwko Gay Pride potwierdzają, jak gigantyczny wpływ ma wciąż w Rumunii Kościół prawosławny. Populiści wykorzystują tę sytuację, by przeciągnąć na swoją stronę wrażliwy na kwestie religijne elektorat. Gigi Becali, właściciel klubu piłkarskiego i lider populistycznej partii Noua Generatie (Nowa Generacja), wschodząca gwiazda rumuńskiej polityki (według sondaży jest drugim najpopularniejszym politykiem w kraju po prezydencie Traianie Basescu) nazywa manifestację homoseksualistów "marszem szatana".

Becali, który jest bardzo popularny wśród rumuńskich, prałatów, zakazał swojej drużynie futbolowej używania jako hymnu piosenki "Whe are the champions". Dlaczego? Bo śpiewał ją solista grupy Queen, Freddie Mercury, który "był homoseksualistą, a więc szaleńcem".


http://wiadomosci.onet.pl/1420121,2678,kioskart.html

Ahhh w Rosji, Rumunii i jeszczeinnych krajach pedały to mają raj :lol:
Image

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 24-06-2007, 11:44

Ola wrote:po chuj przyklejać to ? :|


idea jest chyba taka, żeby każdy kto chce założyć 1488 temat o pedałach zobaczył, że już jest o tym wątek.
Image
blog
wszystko o nowej płycie Spirita
http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

agnosticfront
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 2108
Joined: 01-11-2006, 11:38
Location: Nowy Targ

Postby agnosticfront » 26-06-2007, 16:15

franek wrote:czego ty się bracie dziś nachlałeś?
sam postulowalem powstanie osobnego dzialu
przyznasz ze jest to irytujace kiedy w dziale polityka w ciagu 2 tygodni pojawia sie 5 tematow na temat pedalow

User avatar
Punk`78
Patriotic Punkoholic
Patriotic Punkoholic
Posts: 701
Joined: 01-08-2006, 14:32
Location: Perła Żuław

Postby Punk`78 » 28-06-2007, 16:25

Panowie Żydofil i Komando Foka!
Rozpierduchę robić możecie w "Mydle i Powidle" a nie tu.
Sweeping floors working nine to five
Working for the weekend just to stay alive
Streets are dead but I'm totally wired
( It's 4 am) and my soul is on fire!


"... i nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocy
przebaczać w imieniu tych, których zdradzono o świcie strzeź się jednak dumy niepotrzebnej
oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz
powtarzaj: zostałem powołany - czyż nie było lepszych"

User avatar
JackNapier
Eurosceptyk
Eurosceptyk
Posts: 135
Joined: 18-05-2007, 13:00

Postby JackNapier » 03-07-2007, 06:54

Unia finansuje seks na ekranie

Sceny erotyczne - między innymi z udziałem gejów i lesbijek - promują na świecie europejską kinematografię. W trwającym pół minuty filmiku zmieszczono aż 18 pikantnych momentów. Za wszystko płaci Unia Europejska - pisze "Rzeczpospolita".


Wszystkie sceny pochodzą z filmów Jean-Pierre'a Jeuneta, Pedra Almodovara, Bernarda Bertolucciego i Larsa von Triera. To artystyczne kino, z którego powinniśmy być dumni - przekonuje "Rz" Martin Selmayer, rzecznik unijnej komisarz ds. mediów i społeczeństwa informacyjnego Viviane Reding.
REKLAMA Czytaj dalej

Część eurodeputowanych uważa jednak, że film może być odebrany jako promocja homoseksualizmu. To reklamówka z przesłaniem typowym dla liberałów. Wszystko, co nie jest zakazane przez prawo, jest dozwolone - mówi eurodeputowany PiS Marcin Libicki.

Na zlecenie Komisji Europejskiej przygotowano cztery filmy reklamowe, które mają pokazać uczucia obecne w europejskim kinie. Wybrano radość, smutek, przyjaźń i miłość. Komisja uważa, że kampania reklamowa jest udana. Najchętniej oglądany film o przyjaźni obejrzało od lutego w Internecie prawie 280 tysięcy osób. (PAP)


KLIK

Czyli "światła" Europejska kultura :sban:

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 08-07-2007, 12:35

Geje obrzuceni jajami w Budapeszcie
2007-07-08 12:04
* Kilkuset skinhedów i prawicowców obrzuciło w sobotę zgniłymi jajami i świecami dymnymi uczestników parady na rzecz praw gejów w stolicy Węgier Budapeszcie.

W budapeszteńskim marszu, który przeszedł kilkukilometrową trasą przez centrum stolicy, wzięło udział około 2 tys. gejów i ich hetero-obrońców.

W tym samym mniej więcej czasie ponad 20 uczestników podobnej, kilkusetosobowej parady w stolicy Chorwacji Zagrzebiu zostało czynnie zaatakowanych przez grupy homofobów. 2 osoby odniosły poważne zranienia.

W Budapeszcie policja zaatakowała kilku kontr-demonstrantów i podjęła akcję w celu rozproszenia pozostałych. Z tłumu rzucano w policjantów butelkami po piwie, ale na szczęscie obeszło się bez zranień.

Sobotnie parady odbywały się w ramach międzynarodowej operacji "Gay Pride" (Duma Gejów), przeprowadzanej na całym świecie z okazji tzw Christopher Street Day, jednoczącego pokojowo nastawionych homo- i heterozwolenników.

ab, pap
Image

blog

wszystko o nowej płycie Spirita

http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

Bialy Mis
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 4164
Joined: 05-02-2007, 01:07

Postby Bialy Mis » 08-07-2007, 15:37


User avatar
Cock_SParrer
Eurosceptyk
Eurosceptyk
Posts: 122
Joined: 08-08-2006, 15:01
Location: Stalówka

Postby Cock_SParrer » 08-07-2007, 16:31

Image

User avatar
Budyń
Killing Joke
Killing Joke
Posts: 4650
Joined: 01-08-2006, 07:31
Location: Warszawa
Contact:

Postby Budyń » 08-07-2007, 17:08

o kurwa, filmik piękny :)
Image

blog

wszystko o nowej płycie Spirita

http://spiritof84.pl/index.php?dzial=x

User avatar
Michał
Leibstandarte SS Tadeusz Rydzyk
Posts: 1870
Joined: 03-10-2006, 10:55
Location: Chujolandia

Postby Michał » 08-07-2007, 18:06

O w kurwę filmik :)
Dziadek co macha za wolnością jest wyjebany w kosmos :mrgreen:
Wiele razy widział jak toną, nigdy jednak nie ulegały łatwo, nie rozlatywały się w efektowny sposób. Nie można ich znokautować jednym ciosem. Nie można im zadać ciosu łaski. Zawsze musiały być dobijane okrutnie... jak "Stirling"

Bialy Mis
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 4164
Joined: 05-02-2007, 01:07

Postby Bialy Mis » 08-07-2007, 18:30

maly offtop
http://www.free-tv.pl/component/option, ... y,3/hit,1/

http://www.free-tv.pl/component/option, ... y,5/hit,1/

to jeszcze jest dobre ale o paradzie rownosci chyba najlepszy jak zawsze pyta.pl dalo rade

User avatar
lotnik
Już TomaSSo
Już TomaSSo
Posts: 2331
Joined: 08-08-2006, 05:29
Location: Bydgoszcz

Postby lotnik » 16-07-2007, 19:02

You were born but when you gonna live?

User avatar
cyberlola
Kobieta Informatyk
Kobieta Informatyk
Posts: 2057
Joined: 08-09-2006, 08:41
Location: Dolina Łez

Postby cyberlola » 16-07-2007, 21:07

lotnik wrote:http://www.sistertosister.prv.pl/ :shock: :shock: :shock:
o kurwa -niejaki mooncap=
Silikonowy odpowiednik keepera, absolutna nowość w Polsce-
kubeczek zastępujący w 100 procentach podpaski i tampony.
Ważność do 10 lat.
o japierdoleeeeee, jak musi z tego jebać :paw:
Poznasz ludzi mądrych i wielkich
i skurwysynów, którym alkohol i cynizm
przeżarły mózg i trzewia,
lecz dzięki temu poznasz zło i dobro.

------
MIĘSO! :twisted:

User avatar
alutka
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 1253
Joined: 09-08-2006, 22:35
Location: z miasta Dody

Postby alutka » 16-07-2007, 21:20

Hatelordz wrote:http://www.free-tv.pl/com...,1/key,5/hit,1/

dobry był motyw z "Krzysztofem" Mannem :mrgreen:

User avatar
112
Łysa kurwa, ale mądra
Posts: 522
Joined: 14-07-2007, 11:44

Postby 112 » 17-07-2007, 13:49

Filmik z pyta.pl niszczący !! :twisted:

Gay Aryan 5. 4.
Eurosceptyk
Eurosceptyk
Posts: 157
Joined: 16-04-2007, 17:10
Contact:

Postby Gay Aryan 5. 4. » 17-07-2007, 20:42

Pyta daje radę, ale momentami seksualizuje niektóre wypowiedzi

User avatar
Glamour
Ksenofob
Ksenofob
Posts: 726
Joined: 24-08-2006, 01:05
Location: Kr
Contact:

Postby Glamour » 17-07-2007, 21:26

Goście z Pyta.pl to powinni też dla równowagi zaatakowac jakąś manifestację NOPu. Ciekawe czy by tez tak tryskali żartami?
Image

User avatar
Mihau
Mistrz Patelni
Posts: 4275
Joined: 07-08-2006, 23:24
Location: COLLINA

Postby Mihau » 17-07-2007, 21:28

Gay Aryan 5. 4. wrote:seksualizuje
możesz rozwinąć?
collina to straszna banda amatorów, kolesie kompletnie nie potrafią grac, kabaret i śmiech na sali


www.collinahc.pl

User avatar
XmichassX
100% Conservative Punk
100% Conservative Punk
Posts: 4056
Joined: 08-08-2006, 07:16
Contact:

Postby XmichassX » 18-07-2007, 07:20

To jest ciekawe:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 739513.000

Chcą tych swoich praw, to niech mają - w tym przypadku rozwiązanie okazało się cokolwiek ciekawe :-D
Image

User avatar
lotnik
Już TomaSSo
Już TomaSSo
Posts: 2331
Joined: 08-08-2006, 05:29
Location: Bydgoszcz

Postby lotnik » 18-07-2007, 08:23

pracownik pomocy spolecznej w komentarzach wrote:to nie pojęcie związku tylko prowadzenia wspólnego gospodarstwa domowe
które funkcjonuje w pomocy społecznej, czyli jeśli ktoś wspólnie mieszka, je, żyje to prowadzi wspólne gospodarstwo domowe i dochody są wspólne i kropka nie ważne, czy to wnuczka, babcia, mąż, czy kolega, jeśli dochód przekracza kryterium dochodowe ustalone przez państwo to się pomoc nie należy, a inna rzeczą jest czy za 351 zł miesięcznie można wyżyć


czyli rozdmuchiwanie sprawy przez media i szukanie afery
You were born but when you gonna live?

User avatar
Dziadek
Oszołom
Oszołom
Posts: 395
Joined: 07-09-2006, 22:32
Location: Poznań/Wągrowiec

Postby Dziadek » 18-07-2007, 11:24

Przecież to jest jawne obejście Konstytucji...

r27
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego
Tomasz Jacykow Bloku Wschodniego
Posts: 14535
Joined: 08-08-2006, 18:14

Postby r27 » 18-07-2007, 11:33

news na poziomie FAKTu

definicja wspólnego gospodarstwa nijak się ma do preferencji seksualnych

wspólne gospodarstwo domowe może prowadzić dwóch pedofilów, dwie lesby, dwóch hetero czy nekrofil z impotentem

o babci z wnuczką nie wspominając

"Gospodarstwo domowe - jeden z podmiotów gospodarczych, jedna osoba lub ich zespół, razem zamieszkujących i wspólnie się utrzymujących (w ogromnej większości połączonych więzami biologicznymi i stanowiących rodziny). Osoby samotne, utrzymujące się samodzielnie, to jednoosobowe gospodarstwa domowe."
najlepiej skomentowała to ta debilka środa która stwierdziła że w polsce szauje sie prawa pedłów jak sie che zaoszczędzić kasy itd

koszerna wrzuciła to wczoraj jako głownego newsa tak jak i onet nie wspominajac przy ty m iż definicja gosp. domowego nijak sie ma do statusu prawnego ludzi w nim zamieszkujących

wg ściemniaczy z GW zapewne mąż i zona po rozwodzie nadal prowadzący wspólne gospodarstwo to "usnakcjonowany prawnie związek"


GW to gazeta dla wykszxtałciuchów i tyle w temacie

[ Dodano: 18-07-2007, 12:36 ]
i ten tytuł:

"W Chorzowie usankcjonowano związek homoseksualny "

..w przypadku kiedy wspólne gospodarstwo by prowadził ojciec z córką wyborcza by ogłosiła
"W Chorzowie usankcjonowano związek kaziorodczy"

a co jeżeli w chorzowie jakieś rodzeństwo prowadziło oddzielne gospodarstwa w jednym mieszkaniu?

"W Chorzowie urzędnicy stwierdzili iz brat z siostrą nie są krewnymi"

itd

NEWS Z CYKLU "DLA DEBILI"

User avatar
Zydofil
Oszołom
Oszołom
Posts: 419
Joined: 08-08-2006, 00:21

Postby Zydofil » 19-07-2007, 18:09

SzczuraSchoasu chciał abym wkleił coś tutaj to na jego prosbe wklejam krótki wywiad z Richardem Cohenem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z Richardem Cohenem, prezesem International Healing Fundation w Waszyngtonie, rozmawia Katarzyna Cegielska .

Przyjechał Pan do Polski jako świadek, który chce dać świadectwo, że jest stuprocentowa szansa na wyjście z homoseksualizmu. W Polsce słyszymy obecnie z jednej strony, że homoseksualizm to nie choroba, a z drugiej, że jest uwarunkowany genetycznie. Proszę powiedzieć, czym jest homoseksualizm?
- Po pierwsze, nikt nie rodzi się homoseksualistą. Wielu naukowców uważa, że orientacja płciowa dokonuje się we wczesnym dzieciństwie i zależy od kilku czynników - biologicznych, psychicznych i socjologicznych. Takiego zdania jest również Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. A więc możemy z całą pewnością powiedzieć, że nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że homoseksualizm jest genetyczny czy przekazywany biologicznie.

Skąd zatem wzięły się te niedorzeczne teorie?
- Kampania, która wystartowała ponad 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych, zorganizowana przez różne grupy homoseksualistów, polega na tym, by tak wpłynąć na opinię publiczną, aby społeczeństwo uwierzyło, że ludzie rodzą się jako homoseksualiści i nie mogą się zmienić. Filozofia tej kampanii jest podobna do filozofii komunizmu. Trzeba powiedzieć coś wystarczająco głośno, powtarzać wystarczająco często przez długi czas, by społeczeństwo uwierzyło w to kłamstwo.

W jaki sposób choroba homoseksualizmu zaczęła się rozwijać u Pana?
- Było pięć takich czynników, które wpłynęły na to, że zacząłem w pewnym momencie odczuwać pociąg do osób tej samej płci. Po pierwsze, z powodu mojego ojca, który nie wiedział, jak wychowywać dzieci. Był bardzo apodyktyczny i między nami istniał wielki dystans. Po drugie, byłem zbyt blisko matki. Jej relacja z mężem, czyli moim ojcem, była bardzo trudna. Jako dziecko czułem jej ból. Miałem też starszego o cztery i pół roku brata. Kiedy ojciec złościł się i krzyczał na niego, brat krzyczał i bił mnie. Starałem się podjąć z nim walkę, ale był wyższy i silniejszy, więc byłem bez szans. W efekcie tego w domu panował niezdrowy układ - byłem bardzo blisko matki, a zbyt daleko od ojca, a brat znęcał się nade mną.

Jakie były pozostałe czynniki?
- W szkole byłem wrażliwszy niż inni chłopcy i dlatego często przezywali mnie, naśmiewali się ze mnie. Nie miałem ochoty bawić się z kolegami. Nie uprawiałem też sportu, bo kiedy widziałem ojca i brata, którzy z jednej strony bardzo lubili sport, ale z drugiej nienawidzili się, uznałem, że sport jest głupi i nie będę się za to brał. I wreszcie, kiedy miałem pięć lat, wprowadził się do nas przyjaciel rodziny - wujek Pit, który był słynnym graczem futbolowym. Mieszkał z nami przez pewien czas i był dla mnie wspaniały. Bawił się ze mną, wysłuchiwał, pomagał, opowiadał różne historie. Był dla mnie jak ojciec. Był pierwszym dorosłym mężczyzną, do którego bardzo się przywiązałem i którego pokochałem.

Jednak nie robił tego bezinteresownie?
- Pewnego wieczoru zaczął mnie wykorzystywać seksualnie. Gdy opuścił naszą rodzinę, tak stłumiłem te bolesne wspomnienia, że przez 25 lat nie powracały. Jednak te pięć czynników, o których wspomniałem, sprawiło, że stałem się homoseksualistą. Taka jest moja osobista historia. Pracuję teraz z tysiącami kobiet i mężczyzn i każda historia jest inna, ale można odnaleźć w nich pewne podobieństwa.

Jakie są te podobieństwa?
- Generalnie w dzieciństwie chłopcy mają zbyt słabą relację z ojcem, a zbyt bliską z matką. Dziewczynki odwrotnie. Dlatego oddalają się od rówieśników tej samej płci. Po prostu czują, jakby nie należeli do tej grupy. Jeżeli chodzi o wspólny czynnik biologiczny, to musimy stwierdzić, że te kobiety czy mężczyźni są ludźmi bardzo wrażliwymi. Mogę dać taki przykład, że gdy w rodzinie jest 10 dzieci i jedno z nich będzie szczególnie wrażliwie, to zachodzi wielkie niebezpieczeństwo, że może stać się homoseksualistą. Wcale jednak nie grają tu roli żadne czynniki genetyczne, tylko temperament dziecka i jego sposób percepcji.
Podzieliłem się z panią moją osobistą historią życia i mogę od razu przewidzieć, co powie wielu homoseksualistów w Polsce: "O, jaki biedny facet! Ja miałem bardzo dobrą rodzinę, dobrego ojca! A ten rozkleił się, rozpłakał, bo miał złą rodzinę!". Taka jest linia ich środowiska. Ale to, co mówią, nie jest prawdą.

Dlaczego homoseksualizm jest promowany w Polsce i na całym świecie?
- Teraz, w roku 2004, mówimy, że wszędzie widzimy homoseksualizm. A ja od ponad 30 lat obserwuję, jak krok po kroku, punkt po punkcie realizuje się pewien program. Podam przykład. Jeśli wrzucisz żabę do garnka z wodą i nastawisz gaz na cały regulator, woda się zagotuje i żaba zdechnie. Ale jeśli wrzucisz żabę do garnka i będziesz delikatnie podkręcał płomień przez dłuższy czas, żaba nie zorientuje się, że woda się podgrzewa. Dopiero po bardzo długim czasie "powie": "O, woda się gotuje". Tak samo jest z promocją homoseksualizmu. Od 30 lat trwa wielka wojna przygotowana bardzo drobiazgowo, krok po kroku. Promocja homoseksualizmu ma bardzo głębokie korzenie, wielką siłę oddziaływania, włożono w nią bardzo dużo pieniędzy. Wchodzi do systemu edukacji, do towarzystw naukowych i polityki. Homoseksualiści są bardzo mocno eksponowani w mediach, sztuce i rozrywce. Widzimy też, że promotorzy tych ruchów wchodzą do każdej religii. Każda religia jest od środka dzielona na tych, którzy akceptują homoseksualizm, i tych, którzy go odrzucają. Dlatego można powiedzieć, że teraz woda się gotuje.

Czemu miała służyć ta prowadzona przez 30 lat krok po kroku kampania?
- Celem jest kompletna akceptacja homoseksualizmu - wszędzie - w religii, nauce, szkole, polityce. Promotorom kampanii chodzi o to, żeby na równi stawiać heteroseksualność i homoseksualność jako coś zupełnie normalnego. I żeby nie było żadnych "prześladowań". Musi być szacunek i miłość.

A co z szacunkiem i respektem dla osób takich jak Pan, świadczących o tym, że homoseksualizm to nabyta choroba, z którą trzeba walczyć i rugować ze swego życia?
- Ważne, by zrozumieć tu pewną życiową filozofię. Wszystko postawiono w ten sposób, że homoseksualista dziś mówi: "Jestem osobą homoseksualną - tu nie chodzi tylko o jakieś zachowania - to jestem ja, to jest moje wnętrze, moja osobowość, Pan Bóg mnie takiego stworzył i muszę to zaakceptować. A jeśli ty tego nie rozumiesz, to znaczy, że mnie nienawidzisz. A jeśli nienawidzisz, to znaczy, że nie jesteś prawdziwym chrześcijaninem, nie ukazujesz swoim życiem miłości Boga, jesteś diabłem i homofobem". Oni nie zauważają różnicy między tym, kim jestem, a tym, co robię.

Pan jednak zdołał uzdrowić swoje myślenie i wyszedł na prostą ze swojej słabości. Jak to się stało?
- Żyłem w czasach, kiedy wstydem było wypowiedzieć nawet słowo homoseksualizm. Nie mówiło się o tym tak jak teraz. Kiedy byłem mały, miałem trzy marzenia. Nie wiem, skąd one się wzięły, domyślam się, że od Boga. Moim pierwszym marzeniem było mieć dobrego przyjaciela, który będzie mnie rozumiał, nie osądzał, którego ja też bym kochał i rozumiał. To marzenie się spełniło podczas studiów uniwersyteckich. Ja byłem żydem, on był katolikiem. Prawdę mówiąc, przez niego spotkałem Jezusa. Czytając razem Pismo Święte, odkryliśmy, że nasze fizyczne relacje zupełnie nie przystają do woli Bożej. Moim drugim marzeniem było podróżować po świecie, aby bawić ludzi i ich uczyć. Przez wiele lat śpiewałem w chórze. Podróżowaliśmy po Stanach i po Azji. Tak spełniło się moje drugie marzenie.

A jakie było trzecie marzenie?
- Ożenić się i mieć rodzinę. Kiedy śpiewałem w chórze, spotkałem dziewczynę z Korei, która tańczyła w zespole folklorystycznym. Często razem koncertowaliśmy. Pobraliśmy się, ale na początku była katastrofa. Wtedy stanąłem wobec problemu, że muszę wyleczyć się z homoseksualizmu. Modliłem się do Boga, studiowałem Biblię, pomagałem ludziom, wszystko po to, aby Pan Bóg zabrał ode mnie moją chorobę. Powróciły cierpienia z dzieciństwa i to było dla nas straszne i trudne. Zmagałem się przez cztery lata mojego małżeństwa, aż wreszcie zostałem wyleczony z homoseksualnych skłonności.

Czy żona pomogła Panu?
- Ona po prostu się ze mną nie rozwiodła. Obecnie mamy trójkę wspaniałych dzieci.

Teraz stara się Pan innych wydobyć z homoseksualizmu. W jaki sposób Pan to czyni, przy pomocy jakich technik terapeutycznych?
- Od piętnastu lat jestem psychoterapeutą i pomagam ludziom. 99,9 procent psychoterapeutów zupełnie nie wie, w jaki sposób pomóc kobietom i mężczyznom, którzy mają problem niechcianego pociągu do tej samej płci. Napisałem książkę "Wyjść na prostą" po to, aby powiedzieć ludziom prawdę, czym jest homoseksualizm. Stosuję praktykę czterech kroków, by człowiek, który jest homoseksualistą czy biseksualistą, mógł zmienić orientację płciową na heteroseksualną. W rzeczywistości nie ma homoseksualizmu jako takiego, tylko jest człowiek, który ma pewne odczucia. Trzeba zrozumieć, w jaki sposób one się rodzą, by pomóc wyleczyć się z nich.

Jakie są te cztery kroki, stopnie wychodzenia z homoseksualizmu?
- Powiem pokrótce o trzech. Po pierwsze, trzeba zrozumieć przyczyny powstawania pociągu do osób tej samej płci. W książce wyszczególniłem dziesięć potencjalnych czynników, są to m.in.: temperament, zranienia hetero- i homoemocjonalne, zranienia obrazu ciała czy nadużycia seksualne. Gdy ktoś przychodzi do mnie z problemem homoseksualizmu, pomagam mu najpierw odkryć i nazwać czynniki, które odegrały rolę w jego przypadku. Następnie staramy się uzdrowić każdy z tych czynników. Oczywiście uzdrawianie tych ran następuje w różny sposób u każdej osoby. Stosujemy indywidualne podejście do każdego - przechodzenie przez ból i wspomnienia z przeszłości. Trzeba od nowa ustawić dobre relacje. Punkt trzeci to doświadczenie zdrowej miłości pomiędzy osobami tej samej płci, aby doświadczyć swojej tożsamości płciowej. Wszystko to zawarłem w książce "Wyjść na prostą".

Co poradzić rodzicom, którzy borykają się z homoseksualizmem u swoich dzieci?
- Najlepiej byłoby jak najwc ześniej odkryć u dziecka te zaburzenia. Jeśli twój syn jest zbyt słodki, zbyt miły - bądź ostrożny, chłopcy tacy nie są. Sprawiają kłopoty, niszczą rzeczy, przedrzeźniają, są opryskliwi. Jeśli twoja córka nie lubi ubierać się w sukienki, odrzuca swoją kobiecość, nie bawi się z innymi dziewczynkami - bądź uważny. Jeśli twój syn chodzi do szkoły podstawowej, jest w wieku 6-11 lat i czuje się bardziej swojsko w towarzystwie dziewczynek - uważaj. To mogą być niektóre ze zwiastunów homoseksualizmu. Jeśli chłopak jest odrzucony przez ojca lub sam odrzuca ojca, jest to bardzo niebezpieczne. Jeśli np. ojciec lubi sport, a syn tylko sztukę i na tej podstawie odrzuca ojca, to jest bardzo niebezpieczne. A jeśli córka odrzuca matkę, albo zbyt kurczowo się jej trzyma, to są też niebezpieczne oznaki. Ojcowie, bądźcie dobrymi, męskimi ojcami. Matki, bądźcie dobrymi, kobiecymi matkami. Kochajcie się wzajemnie, rozmawiajcie z waszymi dziećmi o płciowości - odpowiednio do wieku dziecka. W ten sposób wytworzycie poczucie, że relacje płciowe między mężczyzną a kobietą, mężem i żoną są czymś wspaniałym, bo stworzył je Pan Bóg.

Decyzja o wykreśleniu homoseksualizmu ze spisu zaburzeń psychicznych najpierw Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a potem Światowej Organizacji Zdrowia nie była oparta na przesłankach naukowych. Proszę opowiedzieć, w jaki zatem sposób się to dokonało?
- Decyzja o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób została podjęta na dorocznym Kongresie Psychiatrów Amerykańskich. Przez trzy lata, od 1970 do 1972 roku, kiedy podejmowano problem homoseksualizmu, aktywiści homoseksualni wpadali na te spotkania i rozbijali je. Krzyczeli: "Przestańcie nas zabijać, wy nas nienawidzicie". To po prostu niewiarygodne, że takie rzeczy działy się na dorocznym zjeździe psychiatrów. Naukowcy byli porażeni i obezwładnieni. Równolegle homoseksualiści prowadzili także kampanię skierowaną do wszystkich psychiatrów. Wydali na to miliony dolarów. I popatrzmy, co się dokonało. Wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób dokonało się nie w oparciu o badania naukowe, tylko pod wpływem długotrwałej kampanii. Naukowcy powiedzieli: "Homoseksualiści to biedni ludzie, cierpiący, a my doprowadzamy ich do szaleństwa. Nie opierajmy się teraz na badaniach, tylko zagłosujmy, czy chcemy, aby homoseksualizm był na liście chorób, czy nie". I odbyło się głosowanie. Jak w nauce może się odbyć głosowanie? Przecież to absurd! Kiedy w grudniu 1973 roku na Kongresie podpisano, że w wyniku głosowania skreślamy homoseksualizm z listy chorób, na drugi dzień w każdej gazecie ogromne tytuły krzyczały: "Naukowcy powiedzieli, że homoseksualizm jest czymś normalnym".

Dziękuję za rozmowę.
Równość to cnota ludzi słabych i niepewnych swych racji.

User avatar
Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy
Posts: 6757
Joined: 01-08-2006, 08:11
Location: z izby tortur
Contact:

Postby Obywatel » 19-07-2007, 18:25

Moim pierwszym marzeniem było mieć dobrego przyjaciela, który będzie mnie rozumiał, nie osądzał, którego ja też bym kochał i rozumiał. To marzenie się spełniło podczas studiów uniwersyteckich. Ja byłem żydem, on był katolikiem. Prawdę mówiąc, przez niego spotkałem Jezusa. Czytając razem Pismo Święte, odkryliśmy, że nasze fizyczne relacje zupełnie nie przystają do woli Bożej.

Gość jest niesamowity. Za jednym zamachem wyleczył się z pedalstwa i żydostwa. :lol:
We the people, we'll surround you, we are rising up!
http://www.youtube.com/watch?v=NRE8Ve3Oit0
Liberty or death.

User avatar
T.R.
Shinpū tokkōtai
Shinpū tokkōtai
Posts: 3408
Joined: 06-08-2006, 20:46
Location: Korpus Boski Wiatr

Postby T.R. » 19-07-2007, 18:44

Cały czas nie kumam po jaki chuj zakładacie tematy o pedałach...
Czyżby wychodziły z was niezrealizowane fantazje seksualne?
:twisted:
Conservative Punk Division Poland
Dust To Dust...
Lucifer I'am

User avatar
Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy
Posts: 6757
Joined: 01-08-2006, 08:11
Location: z izby tortur
Contact:

Postby Obywatel » 19-07-2007, 18:49

Przecież gadamy tu o wszystkim, co nas wkurwia. Tak samo jest z nachalną propagandą antyhomofobiczną.
A Ty czemu nie popierasz tej naszej formy protestu? Czyżbyś przez to widział w nas wrogów? :fiufiu:
We the people, we'll surround you, we are rising up!

http://www.youtube.com/watch?v=NRE8Ve3Oit0

Liberty or death.

User avatar
T.R.
Shinpū tokkōtai
Shinpū tokkōtai
Posts: 3408
Joined: 06-08-2006, 20:46
Location: Korpus Boski Wiatr

Postby T.R. » 19-07-2007, 19:06

Bo to nie jest protest :-/
Tylko bezsensowne pierdolenie, no chyba, że komuś coś złego zrobili :lol:
Conservative Punk Division Poland

Dust To Dust...

Lucifer I'am

User avatar
Obywatel
Kat Królowej Azy
Kat Królowej Azy
Posts: 6757
Joined: 01-08-2006, 08:11
Location: z izby tortur
Contact:

Postby Obywatel » 19-07-2007, 19:14

T.R. wrote:no chyba, że komuś coś złego zrobili

Urodzili się. <;)
We the people, we'll surround you, we are rising up!

http://www.youtube.com/watch?v=NRE8Ve3Oit0

Liberty or death.


Return to “POLITYKA”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest